Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Razni vicevi

Go down 
+71
dea_
johang66
Milan01
Lavanda
dublje
Luna2
t1rejble2r
RiinO
sookie
Tatoo
Gracija...
anna79
marinela2208
Blonde
cocal
Marko77
An9el
BARIGHNO
mobile
Tinna
Zgubidan
Olimp
Centurion
Dzebo
Gabi
Nesreča
NjenoMilo
Tidy_Zlocesta
Bobby
Badomen
Christine von Cahill
kala
Mala mazica28
Dusan
Golubica
bodomiere
bađo
svilena
cassia
teaa
Wall-e
scorpio57
Mixi
Zoki
Dita von Teese
Rokerka
just_me
jaran
goc
Puky
californiamen
legija
Yo
Kikica
DjBjelovarcanin
ivanaa
Ary
ajmeivana
Alba
mario-dzigy
king_in_crimson
Lux
mayeer
Blizanka
Slavonac
Jas
mala mazica
Zlatko
MM
feniks48
Goran
75 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Razni vicevi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Razni vicevi   Razni vicevi - Page 14 I_icon_minitime25.09.08 22:32

First topic message reminder :

Kakve su žene košarkaša?
Do jaja!

Stvarno ne mogu utvrditi što vam je. Mislim da je to zbog alkohola - kaže doktor pijancu koji je došao na pregled.
Dobro doktore, doci cu ja ponovno kad se otrijeznite - kaže pijanac.

Razni vicevi - Page 14 Images?q=tbn:ANd9GcSbPxY45yn5fSfi2rWJlJmtPcffgVfccjjUc2j_wIpS71d-i265GA


Zadnja promjena: Goran; 29.09.11 10:21; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Razni vicevi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razni vicevi   Razni vicevi - Page 14 I_icon_minitime30.07.10 2:29

Ledena kraljica je napisao/la:
Žena s bebom uđe u autobus. Vozač kaže: "To je najružnija beba koju sam ikad vidio!" Žena sva bijesna ode otraga, sjedne i kaže putniku do sebe da ju je vozač strašno uvrijedio. On odgovori: "Ne može to tako, idite i izgrdite ga zbog toga. Evo, ja ću vam pridržati majmunčića"
Razni vicevi - Page 14 12363


ma idi u bestraga.. Laughing Laughing Laughing

hahahhaaha.. looool looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razni vicevi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razni vicevi   Razni vicevi - Page 14 I_icon_minitime30.07.10 2:30

Sredovjecna zena dobila srcani napad, i nasla se u klinickoj smrti. Tu se vidjela sa Bogom i upitala ga: "Je li to kraj mog zivota?" Bog joj rece: "Ne, trebas zivjeti jos 42 godine, 11 mjeseci i 27 dana." Poslije oporavka, zena se zadrzi jos neko vrijeme u bolnici, jer je trazila da joj urade face lifting, liposukciju i jos nekoliko kozmetickih zahvata. Kad ce vec pozivjeti toliko-neka bar pozivi kako treba. Na izlasku iz bolnice, zakoraci na ulicu i tu je udari sanitetsko vozilo u punoj brzini. Zena ostane na mjestu mrtva. Kad se opet srela sa Bogom, ona ga upita: "Zasto si dozvolio da poginem kad si mi obecao jos toliko vremena?" Bog je zagleda malo bolje, pa rece: "Jebi ga, nisam te prepoznao ..."
Razni vicevi - Page 14 73820 Razni vicevi - Page 14 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razni vicevi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razni vicevi   Razni vicevi - Page 14 I_icon_minitime30.07.10 2:32

Uciteljica pita Ivicu: "Sto je najvece sto moze stati u usta?"
Ivica odgovori: "Luster!"
Zasto? Sinoc je tata rekao mami: "ugasi taj luster da ti ga stavim u usta!!!"
Razni vicevi - Page 14 73820 Razni vicevi - Page 14 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razni vicevi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razni vicevi   Razni vicevi - Page 14 I_icon_minitime30.07.10 2:33

prekini lebati.. Laughing Laughing Laughing


looool looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razni vicevi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razni vicevi   Razni vicevi - Page 14 I_icon_minitime30.07.10 2:34

Dolazi tip u banku, nervozan, i prilazi salteru
Dobar dan! Sta mogu uciniti za Vas?
- Hocu da otvorim taj jebeni konto
- Molim?! Bojim se da Vas nisam dobro razumjela.
- Sta ima tu da se razumije! Hocu da otvorim jedan jebeni konto u ovoj usranoj banci.
- Izvinite, ali stvarno ne biste trebali tako razgovarati sa mnom.
- Slusaj, lutko! Kad budem htio pricati s Tobom, reci cu ti. Sad hocu samo da otvorim taj smrdljivi konto
- Moram po direktora...
Sluzbenica odlazi do nekog zalizanog tipa, ovaj je slusa, i uzdignutog nosa prilazi neobicnoj musteriji:
- Dobar dan, gospodine. Kakvih problema imate
- Ma nemam nikakvih problema!!! Dobio sam 60 miliona na lotu, i hocu otvoriti taj usrani konto vise...
- Ahaaaaa. I ova glupa kurva Vam pravi probleme...
Razni vicevi - Page 14 73820 Razni vicevi - Page 14 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razni vicevi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razni vicevi   Razni vicevi - Page 14 I_icon_minitime30.07.10 2:35

UN: - Da li imamo uopće dokaza, da Iračani posjeduju oružje za masovno uništavanje?
Bush: - Naravno. Sačuvali smo račune.
Razni vicevi - Page 14 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razni vicevi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razni vicevi   Razni vicevi - Page 14 I_icon_minitime30.07.10 2:36

Udje zenska slucajno u muski WC i zatekne tamo Crnogorca kako pisa.
Vrisne od iznenadjenja, a Crnogorac ce na to:
-Sta se bojis, jado? Vidju da ga drzim...
Razni vicevi - Page 14 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razni vicevi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razni vicevi   Razni vicevi - Page 14 I_icon_minitime30.07.10 2:37

Razni vicevi - Page 14 73820 Došao pastir sa svojim ovčicama na livadu pa izabrao dvije-tri koje nije prošli tjedan pa ih mrkne. Nakon toga sjedne na kamen, zapali joint i polako u miru popuši. Zatim izvadi frulicu i počne svirati. Tek u jednom trenutku prestane svirati, zamisli se, uzdahne i kaže:
"Ah, što ti je život - sex, droga i rock and roll"
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razni vicevi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razni vicevi   Razni vicevi - Page 14 I_icon_minitime30.07.10 2:40

Ledena kraljica je napisao/la:
Razni vicevi - Page 14 73820 Došao pastir sa svojim ovčicama na livadu pa izabrao dvije-tri koje nije prošli tjedan pa ih mrkne. Nakon toga sjedne na kamen, zapali joint i polako u miru popuši. Zatim izvadi frulicu i počne svirati. Tek u jednom trenutku prestane svirati, zamisli se, uzdahne i kaže:
"Ah, što ti je život - sex, droga i rock and roll"


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


looool looool looool looool looool looool looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razni vicevi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razni vicevi   Razni vicevi - Page 14 I_icon_minitime30.07.10 2:41

Ide crvenkapica kroz šumu i naiđe na vuka te ga upita:
-Vuče, vuče zašto su ti velike oči?
-Mrš tamo curice zar ne vidiš da serem!
Razni vicevi - Page 14 73820 Razni vicevi - Page 14 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razni vicevi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razni vicevi   Razni vicevi - Page 14 I_icon_minitime30.07.10 2:42

Što kaže ginekolog babi kad ova dođe na pregled?
-Ajde babo prdni da se mogu orijentirati....
Razni vicevi - Page 14 73820 Razni vicevi - Page 14 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razni vicevi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razni vicevi   Razni vicevi - Page 14 I_icon_minitime30.07.10 2:44

Priča lovac ekipi u birtiji:
-Bio ja tako u šumi, na svom starom mjestu, i čekam. Čekam, čekam, kad pojavi se jelen - ima bit valjda 200 kg! Nanišanim ja i isprve ga pogodim. Dođem do njega, ali ispao problem - ko će ga doteglit do auta? Na jedvite jade nekako ga ja dovučem, ali tek tu je problem - kako ga ubacit u auto! Uhvatim ga ja za noge...
U tom trenutku konobarica vikne:
-Lovče, telefon za tebe!
Ode lovac telefonirat, vrati se pa pita:
-Di sam stao?
-Držiš za noge.
-E, da, držim tako ja za noge, i j***m, j***m... Razni vicevi - Page 14 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razni vicevi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razni vicevi   Razni vicevi - Page 14 I_icon_minitime30.07.10 2:46

Vraća se šumskom stazom pijani zec. Vidješe ga dva vuka i obojica pomisle kako će ga požderati. Zec, pijan i uplašen, pade u nesvijest, a vukovi se u borbi za zeca međusobno pokolju i mrtvi padoše.
Kad se zec probudio vidje vukove kako leže mrtvi, pa reče: Trista mu mrkvica! Svaki put kad se napijem, napravim neku svinjariju!
Razni vicevi - Page 14 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razni vicevi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razni vicevi   Razni vicevi - Page 14 I_icon_minitime30.07.10 2:49

Dođe jednog dana žena s posla i dere se na muža:
-Ti si nesposoban! I majka ti je nesposobna! Čitava ti je porodica nesposobna! Kada bi se održalo takmičenje tko je više nesposoban, ti bi osvojio drugo mjesto.
Pita muž:
- A zašto drugo, zašto ne prvo?
- Zato što si nesposoban!
Razni vicevi - Page 14 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razni vicevi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razni vicevi   Razni vicevi - Page 14 I_icon_minitime30.07.10 2:51

Dvojica pijanaca razgovaraju za šankom:
- Kako reagira tvoja žena kad joj pijan dođeš kući?
- Nisam oženjen!
- Pa što onda piješ?
Razni vicevi - Page 14 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razni vicevi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razni vicevi   Razni vicevi - Page 14 I_icon_minitime30.07.10 2:54

Jedne je zime ptičica sjedila na grani. Bilo je strašno hladno, i, jadnica se, napola smrznuta, srušila na zemlju.
Prolazila je tuda krava, i neprimjetivši ptičicu, posrala se na nju. Ptičici je postalo toplo, toplo koliko joj te zime nije bilo.
Počela je cvrkutati.
Prolazila je tuda mačka, čula ptičicu kako cvrkuće, i - pojela je.
Poanta:
1. Nije ti svatko tko te uvali u govna neprijatelj.
2. Nije ti svatko tko te iz govana izvadi prijatelj.
3. Kad si u govnima - bolje ti je - šuti!
Razni vicevi - Page 14 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razni vicevi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razni vicevi   Razni vicevi - Page 14 I_icon_minitime30.07.10 2:57

Skini sa sebe svu odjeću..........Opusti se i lezi..........Zatvori oči i nasmješi se..........Raširi noge i uživaj..........Jer vrijeme je za
PAMPERS!!!!!!!!!!

Razni vicevi - Page 14 73820 Razni vicevi - Page 14 73820 Razni vicevi - Page 14 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razni vicevi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razni vicevi   Razni vicevi - Page 14 I_icon_minitime30.07.10 3:00

Čovjek vodi ljubav s ljubavnicom. Otvaraju se vrata sobe i upada njen muž, gorostas od 130 kila i dva metra. Pobješnjeli muž hvata ljubavnika svoje žene, iznosi na balkon i baca s četrnaestog kata. Dok pada čovjek razmišlja:
-Konju jedan glupi, šta ti je ovo trebalo. Imaš lijepu ženu, lijepu djecu, dobro auto, dobru plaću i radiš takve stvari ..
U tom čovjek pada na traktor s velikom prikolicom punom sjena. Tek malo ugruvan ustaje se i stresa sijeno sa sebe pa kaže:
-Uh što i ja serem kad se prepadnem.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razni vicevi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razni vicevi   Razni vicevi - Page 14 I_icon_minitime01.08.10 18:32

Kaze cura momku pokazujuci na noge :

-Leva mi je Bozic,a desna Nova godina volela bih da mi dodjes izmedju praznika Razni vicevi - Page 14 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razni vicevi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razni vicevi   Razni vicevi - Page 14 I_icon_minitime05.08.10 2:18

Umro carinik i došao Bogu na istinu, pa mu Bog kaže:
- Nisi bio toliko loš za branšu u kojoj si bio, pa evo ti nudim da izabereš gdje bi rađe radio, u paklu ili u raju.
- Ja bi najrađe na granicu!
Razni vicevi - Page 14 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razni vicevi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razni vicevi   Razni vicevi - Page 14 I_icon_minitime05.08.10 2:18

Vozi se stariji gospodin u autobusu, kad na jednoj stanici uđe mladi punker s narančastom, zelenom i žutom irokezom. Nakon nekog vremena, punker skuži da stari bulji u njega, pa ga pita:
- Kaj je stari, nisi nikad napravio nešto divlje kad si bio mlad?
- Aha, jednom sam pojebao papigu, baš se pitam ako si mi sin ...
Razni vicevi - Page 14 267525
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razni vicevi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razni vicevi   Razni vicevi - Page 14 I_icon_minitime05.08.10 2:20

Bio muž ćelav. Dođe žena jednog dana i kaže mužu:
- Hajde molim te, da ti sjednem na glavu da vidim kako ti stoje šiške!
Razni vicevi - Page 14 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razni vicevi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razni vicevi   Razni vicevi - Page 14 I_icon_minitime05.08.10 2:20


Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razni vicevi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razni vicevi   Razni vicevi - Page 14 I_icon_minitime05.08.10 2:22

Šeta baba kroz groblje i pita grobara:
- Znate li gdje je grob 154A?
- Pa šta si se dizala kad se ne znaš vratit'!
Razni vicevi - Page 14 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razni vicevi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razni vicevi   Razni vicevi - Page 14 I_icon_minitime05.08.10 2:24

Optužiše prezervativ da je kriv za neželjenu trudnoću i pitaju ga na sudu šta ima reći u svoju obranu. Reče:
- Nisam ja kriv. Navukli su me!
Razni vicevi - Page 14 73820
[Vrh] Go down
Sponsored content





Razni vicevi - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razni vicevi   Razni vicevi - Page 14 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Razni vicevi
[Vrh] 
Stranica 14 / 25.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Vicevi o Ivici
» Vicevi o Slovencima
» Vicevi o babama
» Vicevi o srbima
» Vicevi o ciganima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Humor-
Forum(o)Bir: