Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Strah od gubitka virtualnih veza

Go down 
+10
californiamen
teaa
new name
marijaterezija
Zlatko
Goran
Ary
Kikica
Niky
Blizanka
14 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Strah od gubitka virtualnih veza Empty
PostajNaslov: Strah od gubitka virtualnih veza   Strah od gubitka virtualnih veza I_icon_minitime12.07.09 12:33

evo jucer je bilo nevrijeme i ostala sam na tren bez neta...
pa sam uhvatila sebe da me je strah ... da izgubim svaki kontakt
s ljudima s kojima se dopisujem i koji mi unatoc tome što ih ne poznam zapravo znace dosta ....

ma jeli ovo samo moj slucaj pitam se ... confused
pa da li je ikoga strah ponekad od gubitka kontkta s prijateljima pa makar na kratko ...
koliko su zapravo prijatelji vazni pa cak i virtualni....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Strah od gubitka virtualnih veza Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Strah od gubitka virtualnih veza Empty
PostajNaslov: Re: Strah od gubitka virtualnih veza   Strah od gubitka virtualnih veza I_icon_minitime12.07.09 12:45

Smatram da su svaki prijatelji važni...bili oni virtualni ili stvarni.....prijatelj je prijatelj...uvijek tu za tebe .....bio blizu ili daleko....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Strah od gubitka virtualnih veza Empty
PostajNaslov: Re: Strah od gubitka virtualnih veza   Strah od gubitka virtualnih veza I_icon_minitime12.07.09 14:52

Moram priznati...dok sam imala samo komp...kada odem
negdje,baš su mi falili virtualni prijatelji,ta zezancija...
Poslje kupila i laptop,pa sam uvijek tu negdje... Smile
i kada nisam doma...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Strah od gubitka virtualnih veza Empty
PostajNaslov: Re: Strah od gubitka virtualnih veza   Strah od gubitka virtualnih veza I_icon_minitime12.07.09 16:03

Zanimljiva tema bravo ......ja sam isto neki dan o tome razmišljala, i dobro kažeš ljudi koje zapravo ne poznaš, postanu ti važni, nasmijem se u šetnji jer se sjetim spački koje sam napravila nekima...meni bi falilo par vas jako, zapravo falili bi mi svi s kojima se poznajem tu, jer svatko mi je drag na svoj naćin i iako se s nekima ne tipkam previše..sjetim ih se ako ih ne vidim dan dva....zašto, tko će znati, ali nebi voljela da ostanem bez te virtualne veze s Vama.... :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Strah od gubitka virtualnih veza Empty
PostajNaslov: Re: Strah od gubitka virtualnih veza   Strah od gubitka virtualnih veza I_icon_minitime12.07.09 18:33

pa, naravno da bi mi falili kada bi negdje otišao ili ne bi mogao duže vremena do kompa...

najveću krizu sam imao prošle godine kada sam dva tjedna bio na jednom putovanju...
bez laptopa, bez ičega....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Strah od gubitka virtualnih veza Empty
PostajNaslov: Re: Strah od gubitka virtualnih veza   Strah od gubitka virtualnih veza I_icon_minitime12.07.09 20:56

Jako zanimljiva tema bravo
Vežem se uz ljude, bilo bi mi žao otuđiti se. Isto tako ponekad me smeta što mislim da ponekad previše vremena provodim za kompom pa mi dobro dođe da se maknem. Ali, to je kao i sa realnim vezama, ponekad mala pauza osvježi druženje. No, to je drukčije kad svojevoljno odlučiš, a drukčije kad ti vrisne komp ili sl...
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Strah od gubitka virtualnih veza Empty
PostajNaslov: Re: Strah od gubitka virtualnih veza   Strah od gubitka virtualnih veza I_icon_minitime12.07.09 21:21

Uh bila sam u bolnici desetek dana...užas...nemam laptop i mislilasam da ću poludit...onda me jedna forumašica zvala i prenašala mi poruke od ostatka društva...kad sam došla kući prvo šta sam napravila upalila sam komp i javila se njima... To društvo sam kasnije upoznala i u reali i često se nađemo na kavi...jednom tjedno barem... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Strah od gubitka virtualnih veza Empty
PostajNaslov: Re: Strah od gubitka virtualnih veza   Strah od gubitka virtualnih veza I_icon_minitime12.07.09 21:28

Znam kako je to Ariela i ja sam proveo 10 dana u bolnici, u početku je bilo ok par dana no kad sam se oporavio počelo mi je faliti moj laptop big smile
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Strah od gubitka virtualnih veza Empty
PostajNaslov: Re: Strah od gubitka virtualnih veza   Strah od gubitka virtualnih veza I_icon_minitime12.07.09 21:35

Ma bilo bi super da sam imala laptop...ali ga nemam već su mi forumaši htjeli donjet jedan...a da stvar bude bolja bila na operaciji glasnica i nisam kao smjela pričat(moš mislit žensko ušutit...)a ja na mobtelu cijeli dan... i pričam sa njima jednim po jedniim... Smile Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Strah od gubitka virtualnih veza Empty
PostajNaslov: Re: Strah od gubitka virtualnih veza   Strah od gubitka virtualnih veza I_icon_minitime13.07.09 13:51

niky2803 je napisao/la:
Smatram da su svaki prijatelji važni...bili oni virtualni ili stvarni.....prijatelj je prijatelj...uvijek tu za tebe .....bio blizu ili daleko....
S ovim se potpuno slažem. Poznajem nekoliko divnih osoba na netu, koje doista mogu nazvati prijeteljima. Osobe s kojima se savršeno razumijem, osobe koje su fenomenalne. Ne bi mi bilo drago da izgubim kontakt s tim osobama.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Zlatko
Totalno relaxiran
Zlatko


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2586
Godine : 43
Lokacija : Sesvete
Datum registracije : 15.10.2008

Strah od gubitka virtualnih veza Empty
PostajNaslov: Re: Strah od gubitka virtualnih veza   Strah od gubitka virtualnih veza I_icon_minitime13.07.09 13:52

ma kakav strah Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Strah od gubitka virtualnih veza Empty
PostajNaslov: Re: Strah od gubitka virtualnih veza   Strah od gubitka virtualnih veza I_icon_minitime13.07.09 13:55

Pa nikog nije baš strah vjerojatno, ali nikom ne bi bilo drago izgubiti vezu s nekim dragim prijateljima. Ili se ti nisi sprijateljio s nikim na netu Zlatko? cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Strah od gubitka virtualnih veza Empty
PostajNaslov: Re: Strah od gubitka virtualnih veza   Strah od gubitka virtualnih veza I_icon_minitime13.07.09 13:57

Važni su mi virtualni prijatelji,kako ne,ne mogu ni zamislit jedan dan takoreći da se ne tipkam s pojedincima,i kao što kaže niky prijatelj je prijatelj....i s nekima zaista sam prijatelj isto kao i u reali.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Strah od gubitka virtualnih veza Empty
PostajNaslov: Re: Strah od gubitka virtualnih veza   Strah od gubitka virtualnih veza I_icon_minitime13.07.09 13:59

...:::Zlatko:::... je napisao/la:
ma kakav strah Smile

ne bukvalno strah ...zlatko...ali mene bi bilo strah ne cut se s tobom ...pa makar jednom u mjesecu Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Strah od gubitka virtualnih veza Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Zlatko
Totalno relaxiran
Zlatko


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2586
Godine : 43
Lokacija : Sesvete
Datum registracije : 15.10.2008

Strah od gubitka virtualnih veza Empty
PostajNaslov: Re: Strah od gubitka virtualnih veza   Strah od gubitka virtualnih veza I_icon_minitime13.07.09 14:00

kissi Blizanko
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Strah od gubitka virtualnih veza Empty
PostajNaslov: Re: Strah od gubitka virtualnih veza   Strah od gubitka virtualnih veza I_icon_minitime13.07.09 14:03

eto vidis ...sta bi ja bez tvojih pusa ili tvog plakanja.... big hug

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Strah od gubitka virtualnih veza Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Zlatko
Totalno relaxiran
Zlatko


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2586
Godine : 43
Lokacija : Sesvete
Datum registracije : 15.10.2008

Strah od gubitka virtualnih veza Empty
PostajNaslov: Re: Strah od gubitka virtualnih veza   Strah od gubitka virtualnih veza I_icon_minitime13.07.09 14:10

Pa ništa nemožeš mti bezmene jadna ti Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Strah od gubitka virtualnih veza Empty
PostajNaslov: Re: Strah od gubitka virtualnih veza   Strah od gubitka virtualnih veza I_icon_minitime23.09.09 15:19

Nije ne strah od gubitka veza koje su samo virtualne. Ali naravno da mi ne bi bilo drago izgubiti kontakt s ljudima s kojima je odnos nadišao puko tipkanje.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
marijaterezija
Početnik
Početnik
marijaterezija


Broj postova : 30
Datum registracije : 17.09.2009

Strah od gubitka virtualnih veza Empty
PostajNaslov: Re: Strah od gubitka virtualnih veza   Strah od gubitka virtualnih veza I_icon_minitime23.09.09 15:44

Bilo koju vezu pa ivirtualnu je bolno izgubiti no ipak iz iskustva lakše podnašam taj gubitak nego gubitak u stvarnom svijetu.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Strah od gubitka virtualnih veza Empty
PostajNaslov: Re: Strah od gubitka virtualnih veza   Strah od gubitka virtualnih veza I_icon_minitime23.09.09 15:48

I ovo je stvarni svijet. Ne tipkaju roboti. Postoji jasna razlika između tipkanja sa osobom koja ti je samo gomila slova na ekranu i to je stvarno virtualno, ali i ovako se mogu započeti dublji odnosi koji nadilaze riječ virtualno. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Strah od gubitka virtualnih veza Empty
PostajNaslov: Re: Strah od gubitka virtualnih veza   Strah od gubitka virtualnih veza I_icon_minitime23.09.09 16:10

za mene ne postoji vise virtuala...ovo mi je sve stvarno ...svi moji prijatelji ..su sad ljudi koji imaju osjecaj...i to mnogo veci nego neki koji su mi blizu ...kazu daleko od ociju ...daleko od srca za mene ovo nije tacno ...i bojim se gubitka ne virtualne veze ..nego meni dragih ljudi...asli mislim da je ovo sve tako cvrsto ...da se ne trebam vise bojati Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Strah od gubitka virtualnih veza Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Strah od gubitka virtualnih veza Empty
PostajNaslov: Re: Strah od gubitka virtualnih veza   Strah od gubitka virtualnih veza I_icon_minitime23.09.09 22:00

Naravno da postoji strah..jer nije dosta poruka dvije tri kad nemaš net..nakon tjedan dana bile bi samo dvije por..nakon dva tjedna jedna i vjerujem da bi se kontakt izgubio..ne kažem da bi zaboravila prijatelja koji nije više virtulan, staršno bi bolio ..nego..teško je održavati vezu ..kada se srečeš s nekim svaki dan,a kamoli s porukom dvije.....jer nije baš sve jedno kad nemaš net..a navikneš pričati svaki dan barem uz kavu ujutro i nedostaje ti to jako..ali kada se vratiš shvatiš da se može i bez kompa..da ne mora biti stalno upaljen..da ti svijet prolazi dok blejiš u montor...da mi vrijeme sporije teče kad se iskopčam..i naravno da se bojim toga..
[Vrh] Go down
new name
Početnik
Početnik



Broj postova : 75
Datum registracije : 23.07.2009

Strah od gubitka virtualnih veza Empty
PostajNaslov: Re: Strah od gubitka virtualnih veza   Strah od gubitka virtualnih veza I_icon_minitime25.09.09 21:22

Volim ja net i sve, ali dani bez njega definitivno dobro dođu...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Strah od gubitka virtualnih veza Empty
PostajNaslov: Re: Strah od gubitka virtualnih veza   Strah od gubitka virtualnih veza I_icon_minitime25.09.09 21:24

New name savršeno dobro si to sročio....... Strah od gubitka virtualnih veza 477390
[Vrh] Go down
new name
Početnik
Početnik



Broj postova : 75
Datum registracije : 23.07.2009

Strah od gubitka virtualnih veza Empty
PostajNaslov: Re: Strah od gubitka virtualnih veza   Strah od gubitka virtualnih veza I_icon_minitime25.09.09 21:26

Ma da, kad sam savršen Strah od gubitka virtualnih veza 12363 Strah od gubitka virtualnih veza 31382
[Vrh] Go down
Sponsored content





Strah od gubitka virtualnih veza Empty
PostajNaslov: Re: Strah od gubitka virtualnih veza   Strah od gubitka virtualnih veza I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Strah od gubitka virtualnih veza
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Strah od intimnosti
» Kako dalje nakon gubitka djeteta
» Manjim i češćim obrocima do trajnog gubitka kilograma
» Kako se nosite sa osjećam gubitka bliske osobe
» Strah od neuspjeha

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: