Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja

Go down 
+60
Angarila
Shadow
Srećnica
Ibisis
Maki
Talia
vivyan
Lepotica
Dreamer
dea_
januska
Luca
Luna2
Lavanda
Petra83
krokodil behko
BlueLady
Otelo
oblacno
tija
mobile
jasna49
mimoza
mexx
Nesreča
Ketica
bonaca
enigma_
cinnamon duckie
Iskra
užas
Bobić
margarita
bodomiere
Christine von Cahill
Bobby
Eni
Rokerka
Never THE bitch!
♥Maite♥Genesis♥
Dusan
cassia
Nera
irko
Dita von Teese
len
Nenad
teaa
MisS_La
xXSexyXx
goc
Wall-e
Dragance
Niky
Wind
DjBjelovarcanin
mentalistica
Kikica
Ary
Goran
64 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 19 ... 27  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 I_icon_minitime09.05.10 19:29

First topic message reminder :

Ako imate želje, primjedbe, prijedloge i pitanja ovo je mjesto gdje ih možete iznijeti. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.


Zadnja promjena: Goran; 08.09.14 12:28; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 I_icon_minitime27.09.10 22:51

Ma nije uopće problem ...to je samo moje mišljenje...nisam rekla da se treba mjenjat kugla radi mene Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 I_icon_minitime27.09.10 22:52

Svi kažu da se to mijenja ;) Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 I_icon_minitime28.09.10 19:50

Zvijezdice su mi super, samo bih zamijenila da bijela bude za nepročitane postove jer je uočljivija, tu se slažem sa Rokerkom...

Navigacija mi se ne sviđa... ni boja ni jezik...

[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 I_icon_minitime28.09.10 19:52

Teško je naći idealnu navigaciju. Kad je naučimo sami napraviti bude bolja. Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 I_icon_minitime28.09.10 19:55

Goran je napisao/la:
Teško je naći idealnu navigaciju. Kad je naučimo sami napraviti bude bolja. Laughing

Najteže je zadovoljiti 1000 različitih ukusa , ni čarobnjak nebi uspio svima udovoljiti...
Zato ja samo dam svoj komentar, i to je to...
Kao i Ary, kažem što mislim i bris odavde da me ne kamenujete jer možda mislim drugačije Laughing Laughing Laughing bravo

[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 I_icon_minitime28.09.10 20:01

Ovdje vlada sloboda iznošenja mišljenja, bez diskriminacije i kamenovanja Laughing tease

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 I_icon_minitime28.09.10 20:03

Goran je napisao/la:
Ovdje vlada sloboda iznošenja mišljenja, bez diskriminacije i kamenovanja Laughing tease

Ma znam, ali zato ima puno karikiranja i šale ljubi Odoh da ne zachatam temu veseli
[Vrh] Go down
Eni
Početnik
Početnik
Eni


Virgo Rat
Broj postova : 1
Godine : 27
Datum registracije : 24.10.2010

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 I_icon_minitime24.10.10 16:02

Evo ovak. Imam jednu primjedbu.ali samo jednu,.Nikako mi se ne sviđa look.Pa jel mogu ja napraviti nekakav look pošaljem ga glavnom adminu u pm. pa ako mu se svidi da postavi jer je ovaj katastrofa..a ja već stvarno dugo radim u photoshopu i mogla bi nešto dobro napraviti ..jel može??
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 I_icon_minitime24.10.10 16:53

Ne može. Nije ti ovo neki dječji forum na kojem se mijenja look čim netko tko ima jedan post napiše svoje zamjerke. Smile ;)
Mogu se mijenjati detalji, a svatko tko misli da zna nešto neka se prvo dokaže.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 I_icon_minitime02.11.10 20:50

nexy92 je napisao/la:
imam jednu molbu... obrisi mi profil... ne zelim da dolazim vise ovde, molim te obrisi mi profil...
hvala unapred...
1. Nemojte da više ikome padne na pamet da me putem privatnih poruka ometa ovakvim glupostima.
2. Svoje želje i primjedbe iznosite na ovoj temi, argumentirano i jasno. Ne želim gubiti vrijeme i energiju na gluposti koje mi pojedinci iznose putem privatnih poruka.
3. Tko ne želi dolaziti ovdje neka ne dolazi, nemojte me obavještavati o tome putem pp, ne zanima me to. Ne vidim jasan i razuman razlog za brisanje tvog profila, no ako ti je to želja učiniti ćemo to bez problema.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 I_icon_minitime03.11.10 14:46

Ne bi se mješala, nit kritizirala. Ok je i opravdano što si iznio što očekuješ i želiš u budućnosti od forumaša.
Ali iskreno.. Gorane, jeli moglo bez tog citiranja i navođenja osobe koja ti je to pisala. Hoću reći, nakon ovoga seod srama možda nikad više vratiti neće.

(a možda je očekivala koji psihološki savjet od tebe Smile p.s. ovo je bila šala )
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 I_icon_minitime03.11.10 14:54

Anaa..ne kužim točno što želiš reći. Inače forumaši koji su tu da se zabavljaju i ne prave probleme i sve im je ok.. nemaju takvih zahtjeva i znam da nitko ne reagira na prvu takvu poruku i kao grom iz vedra neba. On valjda ima svojih razloga Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 I_icon_minitime03.11.10 14:56

Goran je i previše tolerantan, sigurna sam da je sve što je napisao - napisao s razlogom. Postoje pravila ponašanja i na forumu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 I_icon_minitime03.11.10 15:10

ma ne Kiki pogrešno me shvataš... sve je ok.. Neupitno je i slažem se s tim što je Goran iznio i zamolio pod točkama 1. 2. 3. Onaj tko želi otić nije potrebno pravit scenu od toga i molit njega za brisanje profila.

Ja svojim odgovorom nisam htjela provocirat, dapače donekle mi je i smiješna ta nexy92 -na zamolba o brisanju profila, a s druge strane mi ju je nekako žao, valjda ta moja socijalna žila proradi, pa kontam sad kad vidi svoj citat ovdje,možda neće više nikad od blama htjeti doći. sramko

Ali valjda ima sve svoje, pa i to. Ali ajmo mi pit kavu a ovo prepustimo njemu


:kavica: Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 I_icon_minitime03.11.10 15:23

Tako je socijalnu žilu... imamo ju svi. I stvarno nitko od moderatora, glob . moderatora do admina nitko nije tu samo da svoj ego zadovoljili..ali neki ljudi zbilja pretjeruju. ;)
Imaš pravo za tu kavu ..hajmo dok se ohladi frends
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 I_icon_minitime03.11.10 18:32

Anaa je napisao/la:
Ne bi se mješala, nit kritizirala. Ok je i opravdano što si iznio što očekuješ i želiš u budućnosti od forumaša.
Ali iskreno.. Gorane, jeli moglo bez tog citiranja i navođenja osobe koja ti je to pisala. Hoću reći, nakon ovoga seod srama možda nikad više vratiti neće.

(a možda je očekivala koji psihološki savjet od tebe Smile p.s. ovo je bila šala )
Ni ne može se vratiti kad joj je profil obrisan. Navođenje i citiranje ima svoje razloge i nije nešto o čemu ti trebaš razmišljati. chirio

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 I_icon_minitime04.11.10 0:12

pretjeruju ili ne , Anaa ima potpuno pravo, citiranje nekoga sa pp se ne radi pa da neznam kako zivciraju. A ja tu ne vidim neko zamaranje , nego samo molbu.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 I_icon_minitime04.11.10 9:04

Kao što sam rekao Ani reći ću i tebi Passion - to nisu stvari o kojima ti trebaš voditi brigu. Vrlo dobro znam zašto što radim. Dok je ovog foruma, voditi ću ga na način na koji ja mislim da je dobar. Da sam slušao svačije primjedbe i savjete, ovo ne bi bio forum sa 500 000 postova nego sa deset puta manje. Također, da sam tolerirao svačije gluposti bili bi isto smeće kao i ostali.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 I_icon_minitime05.11.10 15:29

Posto sam bila odsutna ..da se sad osvrnem ..na citiranje PP ..nikad se PP nece citirati bez razloga uvijek postoji zasto ..a inace hiljadu ljudi ..hiljadu cudi ...ako rijesim s nekim nesto na PP zamjera mi se sto nisam javno ..ako rijesim javno zamjera mi se sto nisam u PP ...tako da mislim da Goran uvijek zna ocjeniti situaciju i da reaguje pravilno ...i u potpuno se slazem sa njim ..mislim da ni jedan admin ne tolerise sto on tolerise

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 I_icon_minitime05.11.10 22:11

ako se samo hvaljenje prihvaca a ne primjedbe treba zatvorit temu ili stavit upozorenje.
Ako smatram nesta da nije u redu i smeta mi to, ja cu rec i u buduce, isto tako smatram da ni Goran ne reagira uvijek pravilno ko ni ja sama ili itko drugi.
Stvar i problem je u tome ko kako podnosi kritiku, ni manje ni vise.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 I_icon_minitime07.11.10 0:12

Ma tko kaže da se samo pohvale prihvaćaju Passion? Ako iznesem nečiji pp imam debeli razlog za to. Taj razlog možda nekome neće biti jasan odmah, ali sve ima zašto i zato. Postoje jasna pravila ponašanja na internetu, internet bontoni koji govore i o forumima i tome što administratori smiju, a što nije uputno da čine. Negdje na forumu je link nekih pravila, možete i na google dosta naći. Administrator ima pravo objaviti nečiji pp ako to objavljivanje pp ima dobronamjernu edukativnu ulogu kao što je bilo riječ sa svim što sam do sad objavio.
Kad smo kod bivše članice Nexy i njenih razloga za brisanje profila ovdje, izvolite poruku koju mi je uputila na FoF.
nexy92 je napisao/la:
ako smatras one forumase dobronamernim, onda si ili slep kod ociju ili si podjednako veliko djubre kao i svi oni zajedno...
Kao trece, povedi malo racuna o nacinu na koji se obracas forumasima, tako ces rasterati sve one koji ti nesto vrede, a poceo si to da radis... Ovo se ne odnosi na mene, jer nisam dolazila stalno, vec na neke druge osobe...
Ovo ti je bio dobronamerni savet, da se ne bi posle cudio gde ti nestadose dragoceni forumasi...
Ako netko forumaše ovdje smatra đubradi, tog doista ni ne treba tu i bolje da je tražila brisanje profila.
Svatko slobodno može iznijeti bilo koju kritiku i o svemu možemo ovdje diskutirati. Naravno da nitko nije u svemu u pravu ni bezgrešan, ali dobronamjernost je bitna. Onaj tko misli da nisam dovoljno tolerantan i da ne dopuštam kritike, može dobiti linkove 10 foruma na kojima praktički nije dozvoljena polemika sa administratorima. Takvi nikad nismo bili niti ćemo biti, ovdje smo svi isti i nismo bolesnici da se dijelimo po statusima. Treba cijeniti ovo što imamo ovdje i što smo zajedno stvorili i ne gubiti vrijeme i energiju na gluposti.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 I_icon_minitime07.11.10 18:09

Citat :
pretjeruju ili ne , Anaa ima potpuno pravo, citiranje nekoga sa pp se ne radi pa da neznam kako zivciraju. A ja tu ne vidim neko zamaranje , nego samo molbu.

@Passion, hvala ti, svojim komentarom mi pokazuješ kako nisam jedina sa svojim mišljenjem.. frends,
tajna jer na trenutak sam počela da sumnjam u sebe...


Citat :
Svatko slobodno može iznijeti bilo koju kritiku i o svemu možemo ovdje diskutirat.

Aha....a meni se obraćaš citiram..

Citat :
Navođenje i citiranje ima svoje razloge i nije nešto o čemu ti trebaš razmišljati

A jel? Možemo diskutirati? Ja pod diskusijom razumijem nešto drugo, ali nebitno..sa pojedinima ne vrijedi diskutirati...jer ti u startu već oduzmu pravo na to.
Na ovo stavljam točku.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 I_icon_minitime07.11.10 18:13

Pa nemam ni namjeru diskutirati s tobom Ana, samo ti stavljaj točke, drago mi je da je tako Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 I_icon_minitime13.11.10 21:48

Bez obzira tko što mislio po meni je ovo jedan miran i druželjubiv forum bio i ostat će.
Koliko ja vidim nitko od "osoblja" ne nameče svoju neku volju. Svatko bude opomentu kada krši pravila..koja su zbilja jasna.. i sama dobijem packu ..pa što ..ali ban još nisam.
Nadam se iskreno da će moderatori i admini i dalje raditi ono za što su zaduženi kao i dosada. Održavati red i mir .. zezanciju i toplu opuštenu atmosferu kao i do sada. Žao mi je onih što istu idu narušavati ..dali iz objesti ili ne znam čega..ali nitko od nas nije tu da ga se živcira i drogira i diže mu se tlak..več da se opusti i zabavi.
Smile
[Vrh] Go down
Bobby
Totalno relaxiran



Female
Gemini Monkey
Broj postova : 2068
Godine : 67
Datum registracije : 06.11.2010

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 I_icon_minitime13.11.10 21:59

Imam jednu želju, tj. prijedlog... Da dodate podforum ''Vaše naj'' pa
da tu možemo otvarati razne o tome što najviše volimo
ili što nam je najdraže...
Ali to je samo primjer, ako se admin ne slaže, ja nemam ništa protiv ;)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 12 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja
[Vrh] 
Stranica 12 / 27.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 19 ... 27  Next
 Similar topics
-
» Vaše želje, primjedbe i prijedlozi
» Vaše tijelo je projekcija vaše svijesti – Preuzmite potpunu kontrolu nad svojim zdravljem!
» Muzicke zelje...
» Bizarne posljednje želje osuđenika na smrt
» Istraživanja otkrivaju: Najskrivenije muške seksualne ŽELJE

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Druženje :: Forum info-
Forum(o)Bir: