Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Sastavi za pismene zadatke

Go down 
+89
bat65
TORLAK
brancilo
kefaloo
Luca
Sara99
bube
Milicicaaa
bojana.bajovic
Maja5
sale_skoplje
ernesa :)
AlanBazinga
arhont
Masontasticno
Azraaa
Bokaa98
LazarLaky
zvekimol
saraaaa
Jop4 98
Minjon
Djozo
ironmaiden
bhop123
Natasanaca
diya
nnsskkbb
Nina98
Minnie
Strahinja
Gracija...
X MEN
Danijel_97
JuDo---TASA
mobile
nneca998
bojanica
nole1465
tamara cvetkovic
mexx
mr.BlackboOrn97
fiksa
Ketica
Ani O:)
pero
NE53
Dzebo
Marina pfc
jm.
Nina*
Djole97
Mala sam pa sta^^
Badomen
maja^^
Christine von Cahill
lola-mpek
loodacha
Tanja Rupar
MilanaDejan
Malla
mala Nela
Tasha ^^
diskica
yoyo
andjelitza
petar bojkovic
acaboy3
bodomiere
Wall-e
tamara **
vii
FiCaaa
gunner4
shekira
jojo
bojanaraljic
zvrk1991
Wind
Dusxan
Mladen
AlekMime
sestra lerdi
Goran
Bojana
Kikica
Niky
Blizanka
Rokerka
93 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
Autor/icaPoruka
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Sastavi za pismene zadatke - Page 10 Empty
PostajNaslov: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 10 I_icon_minitime16.03.10 17:49

First topic message reminder :

Morala sam da otvorim ovu temu jer mi zesce treba pomoc...
Blokirao mi mozak Sastavi za pismene zadatke - Page 10 12363
Trebam da napisem sastav na temu "Kad bi progovorila moja klupa" treba da pisem o ljubavi...ne znam ni ja...Smile
Ja napisala uvod

Secate li se kada smo se prvi put sreli, nasih prvih casova, odmora, prvih kontakta, ogovaranja, prigovaranja, poruka i leksikona? Secate li se toga? A, secate li se onda nasih nestasluka, prvih problema koje smo pravili razrednoj, prvih ukora, ocena, raznih anegdota sa casova i van njih, koje su nas zblizile, tek toliko da nas niko ne moze rastaviti? Ja znam nekoga ko se sigurno seca. Moja klupa.

I ne znam dalje... Sastavi za pismene zadatke - Page 10 12363 mislim, kako sad da okrenem ja na simpatiju...i to...ne znam Sastavi za pismene zadatke - Page 10 776231
Ajde ljudi pliz...pomagajte...sutra imam pismeniiii
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
fiksa
Početnik
Početnik



Pisces Rat
Broj postova : 2
Godine : 28
Datum registracije : 02.03.2011

Sastavi za pismene zadatke - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 10 I_icon_minitime02.03.11 11:52

E ljudi jel moze neko da mi napise sastav na temu da sam ja neko blokirao mi je mozak molim vas ko boga pls pls pls
[Vrh] Go down
fiksa
Početnik
Početnik



Pisces Rat
Broj postova : 2
Godine : 28
Datum registracije : 02.03.2011

Sastavi za pismene zadatke - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 10 I_icon_minitime02.03.11 11:53

E ljudi jel moze neko da mi napise sastav na temu da sam ja neko blokirao mi je mozak molim vas ko boga pls pls pls
[Vrh] Go down
mr.BlackboOrn97
Početnik
Početnik



Gemini Buffalo
Broj postova : 5
Godine : 27
Datum registracije : 03.03.2011

Sastavi za pismene zadatke - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 10 I_icon_minitime03.03.11 21:32

kako0 da napisem zakljucak na temu ....kad je progovorila moja klupa.... PLS neko nek mi brzoo0 napise jer mi je mozak uuu tri lepeeee neznam ni ja ......tu treba da piseljo o prvoj ljubavi ....swe sam napisao alli samo zakljucak ...PLS nek mi neko napisee
[Vrh] Go down
mr.BlackboOrn97
Početnik
Početnik



Gemini Buffalo
Broj postova : 5
Godine : 27
Datum registracije : 03.03.2011

Sastavi za pismene zadatke - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 10 I_icon_minitime03.03.11 21:32

kako0 da napisem zakljucak na temu ....kad je progovorila moja klupa.... PLS neko nek mi brzoo0 napise jer mi je mozak uuu tri lepeeee neznam ni ja ......tu treba da piseljo o prvoj ljubavi ....swe sam napisao alli samo zakljucak ...PLS nek mi neko napisee
[Vrh] Go down
mexx
Zagrijao tipkovnicu
mexx


Female
Taurus Buffalo
Broj postova : 396
Godine : 39
Lokacija : tu i tamo
Datum registracije : 21.02.2011

Sastavi za pismene zadatke - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 10 I_icon_minitime03.03.11 21:41

Sve zavisi sta si pre pisao,mislim pre zakljucka.Mozes recimo da napises da su to trenutci koje neces zaboraviti i kojih ces se uvek secati.Da svaki djak to prozivi i da ostaje duboko u secanju..

ne znam,ja sam davno prosla to pisanje sastava Smile
[Vrh] Go down
mr.BlackboOrn97
Početnik
Početnik



Gemini Buffalo
Broj postova : 5
Godine : 27
Datum registracije : 03.03.2011

Sastavi za pismene zadatke - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 10 I_icon_minitime03.03.11 21:45

pomagajte ljUdi ....sustra imam pismeni a neznam kako da napisem zakljuca.....tema je ,, kad bi progovorila moja klupa ,, treba da pisemo o ljubawi ili simpatiji ....Pls pomagajte ko boga was molim ....sutra immam pismenii
[Vrh] Go down
mr.BlackboOrn97
Početnik
Početnik



Gemini Buffalo
Broj postova : 5
Godine : 27
Datum registracije : 03.03.2011

Sastavi za pismene zadatke - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 10 I_icon_minitime03.03.11 21:46

maa okk je to sto kazess .....Smile
[Vrh] Go down
tamara cvetkovic
Početnik
Početnik



Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2
Godine : 27
Lokacija : Kosovska Gracanica
Datum registracije : 06.03.2011

Sastavi za pismene zadatke - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 10 I_icon_minitime06.03.11 18:17

cao0..jel bi mogo neko da mi pomogne oko sastawa iz srpskog jezika na temu"kada bi progoworila moja skolska klupa"...molimm wassss..pomozite nista mi ne pada na pamet o cemu bi pisala.... tužni plizZ malo,weliko nebitno samo da imam sta da pisem sutra imam pismeni i to kod razredne ona je malo zahtewnija pa...ako moze neko da mi sastawi neshto bilo sta bila bih mu zahwalna.. :* Smile
[Vrh] Go down
http://taki_cvetka1997@hotmail.com
tamara cvetkovic
Početnik
Početnik



Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2
Godine : 27
Lokacija : Kosovska Gracanica
Datum registracije : 06.03.2011

Sastavi za pismene zadatke - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 10 I_icon_minitime06.03.11 18:19

please.. help
[Vrh] Go down
http://taki_cvetka1997@hotmail.com
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Sastavi za pismene zadatke - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 10 I_icon_minitime06.03.11 19:04

isuse pa zar svi ovi što traže satave nego uključit mozak,maštu ili što već i sami napisati...
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Sastavi za pismene zadatke - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 10 I_icon_minitime06.03.11 19:38

evo skini ..pa pokusaj nesto svojim rijecima

http://search.adsoglasi.com/pretrazivac/

a inace evo link gdje mozete naci sve sto vas interesuje ...

http://search.adsoglasi.com/trazenop.php?opt=web&br_stranice=18

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Sastavi za pismene zadatke - Page 10 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
nole1465
Početnik
Početnik



Aquarius Buffalo
Broj postova : 2
Godine : 27
Datum registracije : 08.03.2011

Sastavi za pismene zadatke - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 10 I_icon_minitime10.03.11 20:27

e ljudi i meni traba neka tema kad progovori moja klupa molim vas pomozite mi
[Vrh] Go down
nole1465
Početnik
Početnik



Aquarius Buffalo
Broj postova : 2
Godine : 27
Datum registracije : 08.03.2011

Sastavi za pismene zadatke - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 10 I_icon_minitime10.03.11 20:28

e ljudi i meni traba neka tema kad progovori moja klupa molim vas pomozite mi
[Vrh] Go down
bojanica
Početnik
Početnik



Pisces Buffalo
Broj postova : 5
Godine : 27
Lokacija : Dublje
Datum registracije : 13.03.2011

Sastavi za pismene zadatke - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 10 I_icon_minitime13.03.11 19:31

Secate li se kada smo se prvi put sreli, nasih prvih casova, odmora, prvih kontakta, ogovaranja, prigovaranja, poruka i leksikona? Secate li se toga? A, secate li se onda nasih nestasluka, prvih problema koje smo pravili razrednoj, prvih ukora, ocena, raznih anegdota sa casova i van njih, koje su nas zblizile, tek toliko da nas niko ne moze rastaviti? Ja znam nekoga ko se sigurno seca. Moja klupa.
Moja klupa prati moje detinjstvo i odrastanje. Zna za moju prvu lutkicu, prvu skolsku drugaricu, pa i za prvu ljubav i sve nemire koje ona izaziva. Moja prva ljubav, jedna od najlepsih uspomena iz skolskih dana, bio je jedan plavi decak iz druge klupe koji me je stalno zadirkivao. Vukao me je za kosu kad sam sedela ispred njega, bockao me hemijskom olovkom, a kad bi mu to dosadilo pravio bi papirne kuglice i gadjao kroz praznu cev iste te hemijske. Mrzela sam ga iz dna duse, ali kad smo krenuli u sesti razred, on se nekako promenio. Na casu tehnickog uvek bi mi sekao lim ili busio rupe kad je bilo potrebno. "Vi devojcice ste smotane za to", pricao je dok je radio. Secam se kada me je prvi put uhvatio za ruku i pogledao me pravo u oci. Pomislila sam da mozda i on oseca isto sto i ja, ali on je samo zeleo svesku iz matematike. Smejala sam se na svaku njegovu rec, crvenela na svaki pogled uprt u mene i drhtala svaki put kad bi me slucajno okrzao po ruci prolazeci pored mene, a on se pravio da to ne primecuje. Nakog dana provedenog sa njim bila sam kao opijena. Nikoga nisam videla. Secam se samo da sam lezala na podu u sobi i gledala pola sata u plafon, a kroz telo su mi prolazile neke cudne vibracije.
Sutradan mi je vratio svesku. Kada mi je prisao, pitala sam ga da li je naucio, kao sto to obicno cinim, ali on je samo klimnuo glavnom i otisao nazad u svoju klupu, nastavljajuci da cavrlja sa drugom do sebe. Prolazili su dani, a on me je ignorisao. Kad bi ga nesto pitala, samo je klimao glavom ili pricao da ne zna, kad god bi pocela da ga zafrkavam, pravio se da je vrlo zauzet i da nema vremena. Ni sama nisam znala zasto.
Na narednom casu tehnickog nije se ponudio da mi pomogne. Sedela sam na mestu sa netaknutim parcetom lima u ruci, ne zato sto sam, kako on kaze, bila smotana, vec zato sto sam razmisljala u cemu sam pogresila. Verovatno to nikada necu ni saznati, ali duboko u meni ostace sacuvano secanje na plavog decaka iz druge klupe.
[Vrh] Go down
bojanica
Početnik
Početnik



Pisces Buffalo
Broj postova : 5
Godine : 27
Lokacija : Dublje
Datum registracije : 13.03.2011

Sastavi za pismene zadatke - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 10 I_icon_minitime13.03.11 19:32

zaljubljena
[Vrh] Go down
bojanica
Početnik
Početnik



Pisces Buffalo
Broj postova : 5
Godine : 27
Lokacija : Dublje
Datum registracije : 13.03.2011

Sastavi za pismene zadatke - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 10 I_icon_minitime14.03.11 15:14

Treba mi tema,,Uconica je tada izgledala cudno'',molim vas ,sutra imam pismeni....please..... confused
[Vrh] Go down
nneca998
Početnik
Početnik



Libra Horse
Broj postova : 3
Godine : 33
Datum registracije : 01.05.2011

Sastavi za pismene zadatke - Page 10 Empty
PostajNaslov: Podeljena Sreca Dvostruko JE Veca    Sastavi za pismene zadatke - Page 10 I_icon_minitime01.05.11 16:53

ljudi treba mi sastav na temu "Podeljena Sreca Dvostruko Je Veca"....treba mi za sutra...neka mi neko pomogne PLSSS cerekalo
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 34
Datum registracije : 23.04.2011

Sastavi za pismene zadatke - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 10 I_icon_minitime01.05.11 17:09

e oko tema neznam nista ako nadjem nesto poslacu ti
[Vrh] Go down
nneca998
Početnik
Početnik



Libra Horse
Broj postova : 3
Godine : 33
Datum registracije : 01.05.2011

Sastavi za pismene zadatke - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 10 I_icon_minitime01.05.11 17:41

ok
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 34
Datum registracije : 23.04.2011

Sastavi za pismene zadatke - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 10 I_icon_minitime01.05.11 17:48

..a podeljena sreca dvostruko je veca!!!
Ceo svoj zivot, sa velikim zadovoljstvom, usrecujem i uveseljavam ljude oko sebe.
A sada sam ja mnogo tuzan zbog nekih stvari koje su mi se desile...
Da li bi zelela da mi pomognes da se ponovo iskreno smejem
evo ovako sam nesto sklopio to je pocetak.
[Vrh] Go down
nneca998
Početnik
Početnik



Libra Horse
Broj postova : 3
Godine : 33
Datum registracije : 01.05.2011

Sastavi za pismene zadatke - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 10 I_icon_minitime01.05.11 17:55

hvala u svakom slucaju...ali vec sam smislio kako cu da napishem...... :hy:
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 34
Datum registracije : 23.04.2011

Sastavi za pismene zadatke - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 10 I_icon_minitime08.05.11 8:59

ne pisem lose po oceni profesora
[Vrh] Go down
JuDo---TASA
Početnik
Početnik



Aquarius Pig
Broj postova : 2
Godine : 29
Datum registracije : 16.05.2011

Sastavi za pismene zadatke - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 10 I_icon_minitime16.05.11 17:54

people treba mi pomoc hitno!!!!Treba mi sastav na temu moja prva ljubav.Molim vas!!!! SUTRA IMAM PISMENIIIII glavom u zid
[Vrh] Go down
Danijel_97
Početnik
Početnik



Virgo Rat
Broj postova : 1
Godine : 27
Datum registracije : 24.05.2011

Sastavi za pismene zadatke - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 10 I_icon_minitime24.05.11 17:55

help Treba mi pomoc, moram za sutra da napisem o nekoj staroj gradjevini nekoj staroj kuci ili tako nesto ja nemam pojma sta bi pisao i o cemu bi pisao, ako ima neko bilo sta slicno bio bi zahvalan inace mogu samo da glavom u zid , trebam pisati to slicno kao Stara porodicna kuca Pavle Ugrinov, vezano za to ce biti na pismenom meni treba samo neka bilo kakva ideja i mogu sam video sam da si pomogla nekim ljudima ali trazis lepse objasnjenje teme evo... confused
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 34
Datum registracije : 23.04.2011

Sastavi za pismene zadatke - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 10 I_icon_minitime25.05.11 8:04

sta bilo sta si dobio
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sastavi za pismene zadatke - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 10 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sastavi za pismene zadatke
[Vrh] 
Stranica 10 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Sastavi za pismene zadatke
» Skolski sastavi
» Sastavi jeftino računalo
» Sastavi iz Srpskog jezika

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Kultura i umjetnost :: Književnost-
Forum(o)Bir: