Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Sastavi za pismene zadatke

Go down 
+89
bat65
TORLAK
brancilo
kefaloo
Luca
Sara99
bube
Milicicaaa
bojana.bajovic
Maja5
sale_skoplje
ernesa :)
AlanBazinga
arhont
Masontasticno
Azraaa
Bokaa98
LazarLaky
zvekimol
saraaaa
Jop4 98
Minjon
Djozo
ironmaiden
bhop123
Natasanaca
diya
nnsskkbb
Nina98
Minnie
Strahinja
Gracija...
X MEN
Danijel_97
JuDo---TASA
mobile
nneca998
bojanica
nole1465
tamara cvetkovic
mexx
mr.BlackboOrn97
fiksa
Ketica
Ani O:)
pero
NE53
Dzebo
Marina pfc
jm.
Nina*
Djole97
Mala sam pa sta^^
Badomen
maja^^
Christine von Cahill
lola-mpek
loodacha
Tanja Rupar
MilanaDejan
Malla
mala Nela
Tasha ^^
diskica
yoyo
andjelitza
petar bojkovic
acaboy3
bodomiere
Wall-e
tamara **
vii
FiCaaa
gunner4
shekira
jojo
bojanaraljic
zvrk1991
Wind
Dusxan
Mladen
AlekMime
sestra lerdi
Goran
Bojana
Kikica
Niky
Blizanka
Rokerka
93 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
Autor/icaPoruka
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Sastavi za pismene zadatke - Page 12 Empty
PostajNaslov: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 12 I_icon_minitime16.03.10 17:49

First topic message reminder :

Morala sam da otvorim ovu temu jer mi zesce treba pomoc...
Blokirao mi mozak Sastavi za pismene zadatke - Page 12 12363
Trebam da napisem sastav na temu "Kad bi progovorila moja klupa" treba da pisem o ljubavi...ne znam ni ja...Smile
Ja napisala uvod

Secate li se kada smo se prvi put sreli, nasih prvih casova, odmora, prvih kontakta, ogovaranja, prigovaranja, poruka i leksikona? Secate li se toga? A, secate li se onda nasih nestasluka, prvih problema koje smo pravili razrednoj, prvih ukora, ocena, raznih anegdota sa casova i van njih, koje su nas zblizile, tek toliko da nas niko ne moze rastaviti? Ja znam nekoga ko se sigurno seca. Moja klupa.

I ne znam dalje... Sastavi za pismene zadatke - Page 12 12363 mislim, kako sad da okrenem ja na simpatiju...i to...ne znam Sastavi za pismene zadatke - Page 12 776231
Ajde ljudi pliz...pomagajte...sutra imam pismeniiii
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
zvekimol
Početnik
Početnik



Male
Libra Tiger
Broj postova : 1
Godine : 25
Datum registracije : 22.03.2012

Sastavi za pismene zadatke - Page 12 Empty
PostajNaslov: molim te posalji mi tekst pismenog na tu temu otkinucu trba mi za sutra molim teee!   Sastavi za pismene zadatke - Page 12 I_icon_minitime22.03.12 14:56

ljubav
Rokerka je napisao/la:
Morala sam da otvorim ovu temu jer mi zesce treba pomoc...
Blokirao mi mozak Sastavi za pismene zadatke - Page 12 12363
Trebam da napisem sastav na temu "Kad bi progovorila moja klupa" treba da pisem o ljubavi...ne znam ni ja...Smile
Ja napisala uvod

Secate li se kada smo se prvi put sreli, nasih prvih casova, odmora, prvih kontakta, ogovaranja, prigovaranja, poruka i leksikona? Secate li se toga? A, secate li se onda nasih nestasluka, prvih problema koje smo pravili razrednoj, prvih ukora, ocena, raznih anegdota sa casova i van njih, koje su nas zblizile, tek toliko da nas niko ne moze rastaviti? Ja znam nekoga ko se sigurno seca. Moja klupa.

I ne znam dalje... Sastavi za pismene zadatke - Page 12 12363 mislim, kako sad da okrenem ja na simpatiju...i to...ne znam Sastavi za pismene zadatke - Page 12 776231
Ajde ljudi pliz...pomagajte...sutra imam pismeniiii
[Vrh] Go down
LazarLaky
Početnik
Početnik



Male
Libra Rat
Broj postova : 2
Godine : 27
Datum registracije : 01.04.2012

Sastavi za pismene zadatke - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 12 I_icon_minitime01.04.12 18:54

Jel moze neko da napise sastav na temu:Povezite Biblijsku misao"Istite i dace vam se,trazite i naci cete,kucakte i otvori ce vam se''sa Andjelijinim postupcima?Ako mozete,molim vas,treba mi za sytra ujutru.
[Vrh] Go down
Bokaa98
Početnik
Početnik



Female
Cancer Tiger
Broj postova : 3
Godine : 25
Datum registracije : 10.05.2012

Sastavi za pismene zadatke - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 12 I_icon_minitime10.05.12 18:13

Hitno mi treba sastav na temu "Prva ljubav",recite koji su vam sve podaci potrebnii cerekalo
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Sastavi za pismene zadatke - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 12 I_icon_minitime10.05.12 18:19

kao prvo mnogo ti je lepo ime imaš najlepše ime reci sve koliko godina kad je bilo ili ćeš ja da smišljam

odakle si
[Vrh] Go down
Bokaa98
Početnik
Početnik



Female
Cancer Tiger
Broj postova : 3
Godine : 25
Datum registracije : 10.05.2012

Sastavi za pismene zadatke - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 12 I_icon_minitime10.05.12 18:52

[quote="mobile"]kao prvo mnogo ti je lepo ime imaš najlepše ime reci sve koliko godina kad je bilo ili ćeš ja da smišljam

odakle si
[/

Imam 13,ove godine punim 14 cerekalo Bilo je to u 3. razredu,decak duge kose. cerekalo
Inace,iz Prokuplja sam cerekalo
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Sastavi za pismene zadatke - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 12 I_icon_minitime10.05.12 18:55

evo ovako možemo početi lepoto
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Sastavi za pismene zadatke - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 12 I_icon_minitime10.05.12 19:06

Osvanulo je to jutro kada sam se spremila i krenula u školu na putu sam gledala jednog lepog dečka koji mi se jako svidjao.
primetio je i on mene tako što su nam se pogledi sreli podrhtavale su mi noge i ruke.
prišao mi je počeo je pričati samnom o svemu pa čak i o ljubavi i osećenjima pričao mi je njegove dogodovštine iz života razne viceve šale dok me je zasmejavao.

sledeći sastanak bio je u gradu tu smo i ušli u vezu kada mi je iznenada rekao da zatvorim oči ja sam zatvorila imala sam puno poverenja kada sam zatvorila oči on me je poljubio osetila sam tople usne na mojim usnama bilo mi je veoma lepo kada smo se poljubili ljubili smo se i dalje.

ta veza je trajala 4 meseci posle toga smo raskinuli ali dobro

ne keže se uzalud prva ljubav zaborava nema.



ILI




Bilo je to davno,jako davno...u jednoj ulici kraj reke...
Bila sam naivna devojcica,a on malo stariji od mene!Zaljubila sam se u njega na prvi pogled!Imao je caroban osmeh i pogled koji je plenio lepotom!Ziveli smo u istoj ulici,vidjali se svakodnevno i svi su primetili da postoji simpatija izmedju nas!Pogledi su govorili umesto reci...mi smo se tako pogledavali puna tri meseca...i tek onda je "pao"prvi poljubac
Nismo se videli ceo letnji raspust,ali kada smo se sreli slucajno u busu...opet su pogledi rekli sve...Radila sam i male gluposti samo da bi bila s njim,moja razredna u srednjoj skoli,znala je za nas,jer je svaki moj pismeni rad zracio ljubavlju prema njemu!Znala mi je cak opravdati par casova i pustiti me sa nastave da bi bila sa njim!Tada je u N.Sadu negde kod riblje pijace bila prodavnica obuce''IKA"a pored prodavaonica"MAKI"igrom slucaja IKA je moj nadimak a MAKI njegov,ali te dve prodavnice su imale zajednicku ROTO REKLAMU(sa jedne strane je pisalo IKA a sa druge MAKI) ...meni je to bilo nesto kao,eto...sigurno nam je sudjeno...
Medjutim imao je lose drustvo i jos losiju zivotnu pricu,krenuo je onom putem kojim nije trebalo!Meni se to nije svidjalo i jako sam patila zbog toga!Onda je dosla ta zima 96,on je rekao da ide u Makedoniju(sa drugom,da proslavi novu godinu,koliko se secam!)a ja na bus,ravno u Bosnu!Videli smo se tada poslednji put...na njegov rodjendan...23.12.1996...
i vise nikada...a nismo ni raskinuli vezu...samo,taj prokleti rat...
Bio je moja prva ljubav!!!Dok smo sedeli u camcu na Dunavu,znali smo dugo,dugo cutati...a opet...jako smo se dobro razumeli!
Cula sam kasnije,da je bio u zatvoru,navodno namestili mu drogu!Poslednje sto sam cula je da zivi negde u inostranstvu,nije se ozenio,da ima onaj isti decacki osmeh i gustu crnu kosu koja jos odoleva sedim vlasima!!!
Ali ...jos je tu...u mom srcu...



Prva ljubav? Davno to bese, a opet cini mi se kao da je juce bilo... a nikad necu zaboraviti... i jos uvek mi je u srcu...
Srela sam ga na jednom letovanju... toliko kilometara udaljeno od rodnog mesta i sretnem njega - momka koji zivi u istom mestu kao i ja! Ali nikad nisam imala prilike da pricam sa njim/upoznam ga bolje. I na tom letovanju smo proveli par nezaboravnih dana na plazi, pricajuci... i kad smo se vratili kuci nastavili smo da se vidjamo, provodimo vreme zajedno... i svi su znali da ima nesto medju nama - dovoljno je bilo videti nas.



možeš i ovako



Uhhh, ja sada nasla da odgovaram na ovu temu, ali jednostavno moram.

Moja prva ljubav i ja se znamo od malih nogu. Kao deca smo se stalno igrali zmurke sa svim drustvom, ali nekako smo se uvek nas dvoje odvajali.
Bio je tako divan i dobar prema meni, da u svakom trenutku provedenom sa njim sam se osecala kao da lebdim, da sam na sedmom nebu. Proletele su godine, i mi smo izgubili svaki kontakt, sve dok ga nisam pronasla na Fb-u preko drugaricinog decka. Odmah me je prihvatio i javio mi se. Nije me zaboravio. I tako su prolazili dani koji su se pretvorili u mesece i dosao je letnji raspust. Posto nije bilo skole svaki dan sam izlazila da se nalazim sa njim i drustvom mada vise zbog njega. Jedan dan, najlepsi dan u mom zivotu, dok smo bili napolju prisao mi je, privukao sebi i poljubio. Rekao je da ne moze vise da izdrzi a da mi ne kaze da me voli. Od tog trenutka osecala sam se kao najsrecnija devojka na svetu. I tako, nasa sreca trajala je celo leto sve do pocetka skole. Od tada se sve promenilo. Moja nazovi drugarica mu je punila glavu raznim glupostima u koje je on posle mnogo vremena poverovao. Posle toga me je ostavio, preko poruke, rekavsi da ne moze da veruje da sam takva, da je sa takvom osobom bio u vezi. Plakala sam, i plakala zbog naseg raskida jer je to bilo jedno od najbolnijih osecaja u mom zivotu. I sad, sa vremena na vreme ga vidim, i opet osetim isti onakav zar koji sam osecala dok sam bila sa njim. Njegov drug mi je rekao da sam ga unistila, da je propusio zbog mene i poceo da pije. Ne znam dal je to istina ili ne, ali znam da sam ga volela kao nikog pre i da me je mnogo povredio, ali znam da cu ga u dubini duse uvek voleti, jer istina je ono sto kazu PRVA LJUBAV ZABORAVA NEMA.
[Vrh] Go down
Bokaa98
Početnik
Početnik



Female
Cancer Tiger
Broj postova : 3
Godine : 25
Datum registracije : 10.05.2012

Sastavi za pismene zadatke - Page 12 Empty
PostajNaslov: Hvala ti punooo :D Izvuci cu iz svega po malo i savrseno :D Jos jednom,hvalaa :ljubav:    Sastavi za pismene zadatke - Page 12 I_icon_minitime10.05.12 19:47

Osvanulo je to jutro kada sam se spremila i krenula u školu na putu sam gledala jednog lepog dečka koji mi se jako svidjao.
primetio je i on mene tako što su nam se pogledi sreli podrhtavale su mi noge i ruke.
prišao mi je počeo je pričati samnom o svemu pa čak i o ljubavi i osećenjima pričao mi je njegove dogodovštine iz života razne viceve šale dok me je zasmejavao.

sledeći sastanak bio je u gradu tu smo i ušli u vezu kada mi je iznenada rekao da zatvorim oči ja sam zatvorila imala sam puno poverenja kada sam zatvorila oči on me je poljubio osetila sam tople usne na mojim usnama bilo mi je veoma lepo kada smo se poljubili ljubili smo se i dalje.

ta veza je trajala 4 meseci posle toga smo raskinuli ali dobro

ne keže se uzalud prva ljubav zaborava nema.



ILI




Bilo je to davno,jako davno...u jednoj ulici kraj reke...
Bila sam naivna devojcica,a on malo stariji od mene!Zaljubila sam se u njega na prvi pogled!Imao je caroban osmeh i pogled koji je plenio lepotom!Ziveli smo u istoj ulici,vidjali se svakodnevno i svi su primetili da postoji simpatija izmedju nas!Pogledi su govorili umesto reci...mi smo se tako pogledavali puna tri meseca...i tek onda je "pao"prvi poljubac
Nismo se videli ceo letnji raspust,ali kada smo se sreli slucajno u busu...opet su pogledi rekli sve...Radila sam i male gluposti samo da bi bila s njim,moja razredna u srednjoj skoli,znala je za nas,jer je svaki moj pismeni rad zracio ljubavlju prema njemu!Znala mi je cak opravdati par casova i pustiti me sa nastave da bi bila sa njim!Tada je u N.Sadu negde kod riblje pijace bila prodavnica obuce''IKA"a pored prodavaonica"MAKI"igrom slucaja IKA je moj nadimak a MAKI njegov,ali te dve prodavnice su imale zajednicku ROTO REKLAMU(sa jedne strane je pisalo IKA a sa druge MAKI) ...meni je to bilo nesto kao,eto...sigurno nam je sudjeno...
Medjutim imao je lose drustvo i jos losiju zivotnu pricu,krenuo je onom putem kojim nije trebalo!Meni se to nije svidjalo i jako sam patila zbog toga!Onda je dosla ta zima 96,on je rekao da ide u Makedoniju(sa drugom,da proslavi novu godinu,koliko se secam!)a ja na bus,ravno u Bosnu!Videli smo se tada poslednji put...na njegov rodjendan...23.12.1996...
i vise nikada...a nismo ni raskinuli vezu...samo,taj prokleti rat...
Bio je moja prva ljubav!!!Dok smo sedeli u camcu na Dunavu,znali smo dugo,dugo cutati...a opet...jako smo se dobro razumeli!
Cula sam kasnije,da je bio u zatvoru,navodno namestili mu drogu!Poslednje sto sam cula je da zivi negde u inostranstvu,nije se ozenio,da ima onaj isti decacki osmeh i gustu crnu kosu koja jos odoleva sedim vlasima!!!
Ali ...jos je tu...u mom srcu...



Prva ljubav? Davno to bese, a opet cini mi se kao da je juce bilo... a nikad necu zaboraviti... i jos uvek mi je u srcu...
Srela sam ga na jednom letovanju... toliko kilometara udaljeno od rodnog mesta i sretnem njega - momka koji zivi u istom mestu kao i ja! Ali nikad nisam imala prilike da pricam sa njim/upoznam ga bolje. I na tom letovanju smo proveli par nezaboravnih dana na plazi, pricajuci... i kad smo se vratili kuci nastavili smo da se vidjamo, provodimo vreme zajedno... i svi su znali da ima nesto medju nama - dovoljno je bilo videti nas.



možeš i ovako



Uhhh, ja sada nasla da odgovaram na ovu temu, ali jednostavno moram.

Moja prva ljubav i ja se znamo od malih nogu. Kao deca smo se stalno igrali zmurke sa svim drustvom, ali nekako smo se uvek nas dvoje odvajali.
Bio je tako divan i dobar prema meni, da u svakom trenutku provedenom sa njim sam se osecala kao da lebdim, da sam na sedmom nebu. Proletele su godine, i mi smo izgubili svaki kontakt, sve dok ga nisam pronasla na Fb-u preko drugaricinog decka. Odmah me je prihvatio i javio mi se. Nije me zaboravio. I tako su prolazili dani koji su se pretvorili u mesece i dosao je letnji raspust. Posto nije bilo skole svaki dan sam izlazila da se nalazim sa njim i drustvom mada vise zbog njega. Jedan dan, najlepsi dan u mom zivotu, dok smo bili napolju prisao mi je, privukao sebi i poljubio. Rekao je da ne moze vise da izdrzi a da mi ne kaze da me voli. Od tog trenutka osecala sam se kao najsrecnija devojka na svetu. I tako, nasa sreca trajala je celo leto sve do pocetka skole. Od tada se sve promenilo. Moja nazovi drugarica mu je punila glavu raznim glupostima u koje je on posle mnogo vremena poverovao. Posle toga me je ostavio, preko poruke, rekavsi da ne moze da veruje da sam takva, da je sa takvom osobom bio u vezi. Plakala sam, i plakala zbog naseg raskida jer je to bilo jedno od najbolnijih osecaja u mom zivotu. I sad, sa vremena na vreme ga vidim, i opet osetim isti onakav zar koji sam osecala dok sam bila sa njim. Njegov drug mi je rekao da sam ga unistila, da je propusio zbog mene i poceo da pije. Ne znam dal je to istina ili ne, ali znam da sam ga volela kao nikog pre i da me je mnogo povredio, ali znam da cu ga u dubini duse uvek voleti, jer istina je ono sto kazu PRVA LJUBAV ZABORAVA NEMA.
[/quote]
[Vrh] Go down
Azraaa
Početnik
Početnik



Female
Cancer Rat
Broj postova : 1
Godine : 27
Datum registracije : 11.05.2012

Sastavi za pismene zadatke - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 12 I_icon_minitime11.05.12 1:02

Dali mi možete napisat sastav na temu "Moja prva simpatija" sutra mi treba . :*

[Vrh] Go down
Masontasticno
Početnik
Početnik



Female
Libra Cat
Broj postova : 1
Godine : 24
Datum registracije : 17.05.2012

Sastavi za pismene zadatke - Page 12 Empty
PostajNaslov: Molim vas..potreban mi je sastav! Morala sam da otvorim temu jer nzm kako da napisem..   Sastavi za pismene zadatke - Page 12 I_icon_minitime17.05.12 19:52

Ljudi pomozite mi! Potreban mi je sastav na temu "Prva ljubav". Molim vas, nzm kako da napisem sastav... Plss, pomozite mi.. ;)
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Sastavi za pismene zadatke - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 12 I_icon_minitime17.05.12 20:43

Rokerka je napisao/la:
Moja prva ljubav, jedna od najlepsih uspomena iz skolskih dana, bio je jedan plavi decak iz druge klupe koji me je stalno zadirkivao. Vukao me je za kosu kad sam sedela ispred njega, bockao me hemijskom olovkom, a kad bi mu to dosadilo pravio bi papirne kuglice i gadjao kroz praznu cev iste te hemijske. Mrzela sam ga iz dna duse, ali kad smo krenuli u sesti razred, on se nekako promenio. Na casu tehnickog uvek bi mi sekao lim ili busio rupe kad je bilo potrebno. "Vi devojcice ste smotane za to", pricao je dok je radio. Secam se kada me je prvi put uhvatio za ruku i pogledao me pravo u oci. Pomislila sam da mozda i on oseca isto sto i ja, ali on je samo zeleo svesku iz matematike. Smejala sam se na svaku njegovu rec, crvenela na svaki pogled uprt u mene i drhtala svaki put kad bi me slucajno okrzao po ruci prolazeci pored mene, a on se pravio da to ne primecuje. Nakog dana provedenog sa njim bila sam kao opijena. Nikoga nisam videla. Secam se samo da sam lezala na podu u sobi i gledala pola sata u plafon, a kroz telo su mi prolazile neke cudne vibracije.
Sutradan mi je vratio svesku. Kada mi je prisao, pitala sam ga da li je naucio, kao sto to obicno cinim, ali on je samo klimnuo glavnom i otisao nazad u svoju klupu, nastavljajuci da cavrlja sa drugom do sebe. Prolazili su dani, a on me je ignorisao. Kad bi ga nesto pitala, samo je klimao glavom ili pricao da ne zna, kad god bi pocela da ga zafrkavam, pravio se da je vrlo zauzet i da nema vremena. Ni sama nisam znala zasto.
Na narednom casu tehnickog nije se ponudio da mi pomogne. Sedela sam na mestu sa netaknutim parcetom lima u ruci, ne zato sto sam, kako on kaze, bila smotana, vec zato sto sam razmisljala u cemu sam pogresila. Verovatno to nikada necu ni saznati, ali duboko u meni ostace sacuvano secanje na plavog decaka iz druge klupe.[/i]

Sastavi za pismene zadatke - Page 12 776231

evo pokusaj sta iskoristiti ...

i malo pregledaj i Ovdje mozda nesto nades Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Sastavi za pismene zadatke - Page 12 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
arhont
Početnik
Početnik



Gemini Rat
Broj postova : 2
Godine : 39
Datum registracije : 16.10.2010

Sastavi za pismene zadatke - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 12 I_icon_minitime02.10.12 9:51

Pišem sastave u najkraćem roku. Pošto ne posećujem forum tako često, možete me naći na 0643756719.
[Vrh] Go down
AlanBazinga
Početnik
Početnik



Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 1
Godine : 27
Datum registracije : 01.11.2012

Sastavi za pismene zadatke - Page 12 Empty
PostajNaslov: treba mi sastav za pismenu na temu najbolja prijateljica pomozitee   Sastavi za pismene zadatke - Page 12 I_icon_minitime01.11.12 15:38

danse
Rokerka je napisao/la:
Morala sam da otvorim ovu temu jer mi zesce treba pomoc...
Blokirao mi mozak Sastavi za pismene zadatke - Page 12 12363
Trebam da napisem sastav na temu "Kad bi progovorila moja klupa" treba da pisem o ljubavi...ne znam ni ja...Smile
Ja napisala uvod

Secate li se kada smo se prvi put sreli, nasih prvih casova, odmora, prvih kontakta, ogovaranja, prigovaranja, poruka i leksikona? Secate li se toga? A, secate li se onda nasih nestasluka, prvih problema koje smo pravili razrednoj, prvih ukora, ocena, raznih anegdota sa casova i van njih, koje su nas zblizile, tek toliko da nas niko ne moze rastaviti? Ja znam nekoga ko se sigurno seca. Moja klupa.

I ne znam dalje... Sastavi za pismene zadatke - Page 12 12363 mislim, kako sad da okrenem ja na simpatiju...i to...ne znam Sastavi za pismene zadatke - Page 12 776231
Ajde ljudi pliz...pomagajte...sutra imam pismeniiii
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Sastavi za pismene zadatke - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 12 I_icon_minitime02.11.12 18:40

Što s tim citatom? Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
ernesa :)
Početnik
Početnik



Female
Aries Cat
Broj postova : 1
Godine : 25
Datum registracije : 05.11.2012

Sastavi za pismene zadatke - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 12 I_icon_minitime05.11.12 14:14

Može li sastav na temu "moja prva ljubav" treba mi hitno ?? Smile
[Vrh] Go down
sale_skoplje
Početnik
Početnik



Male
Virgo Buffalo
Broj postova : 1
Godine : 26
Datum registracije : 05.11.2012

Sastavi za pismene zadatke - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 12 I_icon_minitime05.11.12 16:41

Smile Smile
joj narode
stvarno sam u velikoj guzvi !! ako moze neka pomoc treba mi tema o tome gdje bi volio ici i zasto
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Sastavi za pismene zadatke - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 12 I_icon_minitime05.11.12 18:11

Pa reci gdje bi zaista volio ići pa ćemo zajedno napisati nešto. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Maja5
Početnik
Početnik



Female
Libra Dog
Broj postova : 2
Godine : 29
Datum registracije : 08.11.2012

Sastavi za pismene zadatke - Page 12 Empty
PostajNaslov: Ljdiiiiii pomagajte trebam da napisem temu za sutrao nekom mom unutrasnjem glasu koji me vodikroz zivot!!!! Hvala unapred punooooo!!!    Sastavi za pismene zadatke - Page 12 I_icon_minitime08.11.12 21:50

Rokerka je napisao/la:
Morala sam da otvorim ovu temu jer mi zesce treba pomoc...
Blokirao mi mozak Sastavi za pismene zadatke - Page 12 12363
Trebam da napisem sastav na temu "Kad bi progovorila moja klupa" treba da pisem o ljubavi...ne znam ni ja...Smile
Ja napisala uvod

Secate li se kada smo se prvi put sreli, nasih prvih casova, odmora, prvih kontakta, ogovaranja, prigovaranja, poruka i leksikona? Secate li se toga? A, secate li se onda nasih nestasluka, prvih problema koje smo pravili razrednoj, prvih ukora, ocena, raznih anegdota sa casova i van njih, koje su nas zblizile, tek toliko da nas niko ne moze rastaviti? Ja znam nekoga ko se sigurno seca. Moja klupa.

I ne znam dalje... Sastavi za pismene zadatke - Page 12 12363 mislim, kako sad da okrenem ja na simpatiju...i to...ne znam Sastavi za pismene zadatke - Page 12 776231
Ajde ljudi pliz...pomagajte...sutra imam pismeniiii
Citat :
[b]
[Vrh] Go down
Maja5
Početnik
Početnik



Female
Libra Dog
Broj postova : 2
Godine : 29
Datum registracije : 08.11.2012

Sastavi za pismene zadatke - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 12 I_icon_minitime08.11.12 21:57

Da li neko moze da mi napise sastav na temu unutrasnji glas koji nas vodi kroz zivot i u dobru i u zlu!! Hvala unapreeeed!!! I love you
[Vrh] Go down
bojana.bajovic
Početnik
Početnik



Female
Capricorn Buffalo
Broj postova : 1
Godine : 26
Datum registracije : 19.11.2012

Sastavi za pismene zadatke - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 12 I_icon_minitime19.11.12 22:44

treba mi pomoc....naime treba mi sastav bogat rijecima za moje odjeljnje prvog razreda srednje skole....malo smo nemirni molim vas pomoziteeee mii :///
[Vrh] Go down
Milicicaaa
Početnik
Početnik



Female
Capricorn Horse
Broj postova : 1
Godine : 33
Datum registracije : 18.01.2013

Sastavi za pismene zadatke - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 12 I_icon_minitime18.01.13 5:33

Hitno ALI podhitno mi treba sastav na temu "Sjaj Bozicnih i Novogodisnjih praznika". Ako moze u roku od dva sata affraid neznam
[Vrh] Go down
bube
Početnik
Početnik



Male
Virgo Monkey
Broj postova : 1
Godine : 31
Datum registracije : 20.02.2013

Sastavi za pismene zadatke - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 12 I_icon_minitime20.02.13 14:24

Moze mi neko sastaviti pismenu tema Moja soba
[Vrh] Go down
Sara99
Početnik
Početnik



Female
Cancer Cat
Broj postova : 1
Godine : 24
Datum registracije : 04.03.2013

Sastavi za pismene zadatke - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 12 I_icon_minitime04.03.13 17:26

treba mi sastav na temu: Iskustvo koje cu pamtiti
ne mora da bude istinito,moze biti mastovite,ali i realno..Pomagajte!
[Vrh] Go down
Luca
Ljubitelj foruma
Luca


Male
Sagittarius Pig
Broj postova : 6596
Godine : 52
Lokacija : nowhere
Datum registracije : 16.12.2012

Sastavi za pismene zadatke - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 12 I_icon_minitime04.03.13 17:39

tematika?
[Vrh] Go down
kefaloo
Početnik
Početnik



Female
Cancer Tiger
Broj postova : 4
Godine : 25
Datum registracije : 13.03.2013

Sastavi za pismene zadatke - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 12 I_icon_minitime13.03.13 14:55

Ljudi treba mi pomoc....Treba da napisem sastav na temu "Kad bi progovorila moja klupa"..Plizzz,hitno je.. Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sastavi za pismene zadatke - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sastavi za pismene zadatke   Sastavi za pismene zadatke - Page 12 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sastavi za pismene zadatke
[Vrh] 
Stranica 12 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Sastavi za pismene zadatke
» Skolski sastavi
» Sastavi jeftino računalo
» Sastavi iz Srpskog jezika

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Kultura i umjetnost :: Književnost-
Forum(o)Bir: