Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Važne rasprave - samo za admine i moderatore

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Empty
PostajNaslov: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 I_icon_minitime22.11.08 20:08

First topic message reminder :

Evo ga tema samo za nas. Dakle ovdje možemo raspravljati o forumu i njegovom izgledu.

Vaši prijedlozi i kiritike.


Malo sam zbunjen pa nek od admina stavi o čemu se još može raspravljati. :shock:
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 I_icon_minitime05.12.08 13:46

Nismo odustali, sve prepuštam tebi gazdarice! :;):
Imaš bolji komp od mene, maštovitija si i sposobnija! Napravi kako je tebi lijepo i meni će biti! cerekalo big hug

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 I_icon_minitime05.12.08 13:47

Eee ali samo gazda može stavit novi skin ...ako ćemo onaj o kojem smo govorili. ja mogu samo slike čenjđat ko što sam na Suncu (ako si vidio)
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 I_icon_minitime05.12.08 22:51

Iskemijati čemo nešto! :;):

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 I_icon_minitime07.12.08 14:57

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 15735584yr8
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 I_icon_minitime07.12.08 16:53

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Bannersj5


Evo jedan od Banner-a. Radi se još par njih .

ako želite nešto stavit od slika samo recite pa ćemo napraviti

Ovo je tek početak
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 I_icon_minitime07.12.08 16:57

Bravo kenny, baš sad radim na promjeni pozadinskih i ostalih
sličica. Gdje ti smanjuješ fotke kad trebaš?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 I_icon_minitime07.12.08 17:00

adsee ili photoshop
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 I_icon_minitime07.12.08 17:03

tnx

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 I_icon_minitime07.12.08 18:12

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Banner3pk5

Evo ga još jedan novi.Ovaj mi se čini boljim. Jedno pitanje jel dobro da se mjenjau slike ili je lijepeš da ostane jedna???


Zadnja promjena: Kennydj; 07.12.08 18:14; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 I_icon_minitime07.12.08 18:14

dajte molim vas pretražite mi malo božićnih kapica tako da mogu neš napravit u skaldu sa Božićem
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 I_icon_minitime07.12.08 18:17

Kennydj je napisao/la:
Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Banner3pk5

Evo ga još jedan novi.Ovaj mi se čini boljim. Jedno pitanje jel dobro da se mjenjau slike ili je lijepeš da ostane jedna???

Ovaj je meni isto bolji ...meni se sviđa kad se mijenjaju
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 I_icon_minitime07.12.08 18:22

tana je napisao/la:
Kennydj je napisao/la:
Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Banner3pk5

Evo ga još jedan novi.Ovaj mi se čini boljim. Jedno pitanje jel dobro da se mjenjau slike ili je lijepeš da ostane jedna???

Ovaj je meni isto bolji ...meni se sviđa kad se mijenjaju
Potpisujem Tanine rijeci! cerekalo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 I_icon_minitime07.12.08 18:53

jel prebrzo ili je ok brzina. šta biste vi promjenili tako da znam??? Ajde vaša mišljenja i ako hoćete neke bolej slike da stavim za pozadinu!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 I_icon_minitime07.12.08 19:05

Meni je brzina taman. ... a slike? nemam pojma ... ovisi što još imaš cerekalo
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 I_icon_minitime07.12.08 19:06

Ovo je meni super kenny! cerekalo
Jel ti se cini prekicasto sad na forumu?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 I_icon_minitime07.12.08 19:17

Ok je samo ovo tu me malo buni jer su imena foruma zelena a ove grančice su također zelene!!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 I_icon_minitime07.12.08 19:33

U admin panelu imaš display ...onda opcija pics menagment ... i tamo imaš sve ...uplodaš slike ili imaš opciju see examples gdje su ti već uplodane slike pa samo mijenjaš. Ako uplodaš svoju sliku poslije ideš u to see examples da bi je vidio i stavio. sa strelicama se tamo krećeš
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 I_icon_minitime07.12.08 19:34

tana je napisao/la:
U admin panelu imaš display ...onda opcija pics menagment ... i tamo imaš sve ...uplodaš slike ili imaš opciju see examples gdje su ti već uplodane slike pa samo mijenjaš. Ako uplodaš svoju sliku poslije ideš u to see examples da bi je vidio i stavio. sa strelicama se tamo krećeš

Se može mjenjati tamo font teksta na forumu??? i mjesto gdej bit stajalo???
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 I_icon_minitime07.12.08 19:37

font može ... to ti je na colors ... mjesto na kojem stoji malo teže
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 I_icon_minitime07.12.08 19:54

ja mislim da sam neš zafrknuo daj tana pogledaj malo lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 I_icon_minitime07.12.08 19:57

Ja sam promjenila boju u crno da se bolje vidi...za tebe ne znam lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 I_icon_minitime07.12.08 20:02

pogledaj na Icons for the Forums!!! Tamo sam nešto zajebao
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 I_icon_minitime07.12.08 20:04

ti si stavio kuglice, djede mrazeke i bor ... samo ih nisi strelicama pronašao ...ima 62 ikone uplodane zadnje su na kraju ... do njih dođeš onim strelicama
[Vrh] Go down
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 I_icon_minitime07.12.08 20:09

tana je napisao/la:
Kennydj je napisao/la:
Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Banner3pk5

Evo ga još jedan novi.Ovaj mi se čini boljim. Jedno pitanje jel dobro da se mjenjau slike ili je lijepeš da ostane jedna???

Ovaj je meni isto bolji ...meni se sviđa kad se mijenjaju

slažem se s golupčićima i meni se ovaj više sviđa
i super mi je kaj ste promjenili u crnu boju hophop
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 I_icon_minitime07.12.08 20:12

tana je napisao/la:
ti si stavio kuglice, djede mrazeke i bor ... samo ih nisi strelicama pronašao ...ima 62 ikone uplodane zadnje su na kraju ... do njih dođeš onim strelicama

našao sam ih i kako ih sad stavit?? gungster gungster
[Vrh] Go down
Sponsored content





Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 3 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Važne rasprave - samo za admine i moderatore
[Vrh] 
Stranica 3 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Zašto su važne žene
» Kako donosite važne odluke?
» Važne naredbe ostani i mjesto
» Prije važne odluke ispijte slatko gazirano piće
» Samo nevini :P

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: