Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Važne rasprave - samo za admine i moderatore

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 I_icon_minitime22.11.08 20:08

First topic message reminder :

Evo ga tema samo za nas. Dakle ovdje možemo raspravljati o forumu i njegovom izgledu.

Vaši prijedlozi i kiritike.


Malo sam zbunjen pa nek od admina stavi o čemu se još može raspravljati. :shock:
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 I_icon_minitime24.11.08 15:28

neke koje bi maknuo stavio sam cheers jer ima malo dolje onaj koji se miće te je bolji
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 I_icon_minitime24.11.08 15:41

ok...mičem ove..stavljam nove cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 I_icon_minitime24.11.08 16:23

tana je napisao/la:
ok...mičem ove..stavljam nove cerekalo

Ne miči mog... hoping
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 I_icon_minitime24.11.08 16:25

bem vam miša već 2 sata stavljam smajliće pray dosta :skočko:
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 I_icon_minitime24.11.08 16:26

tana je napisao/la:
Molim te kiksy aj naštampaj sve smajliće koje bi valjalo izbaciti. Ja sam već dosta ih pobacala tako da sam stavila nove. Imam ih još za uploadat ali ne znam da ne izbacim nečiji omiljeni. Nastojala sam sačuvat one koji se često koriste cerekalo

Odlično Tana,sada bolje izgleda cheers
Ali ja bi još neke pa sad ako se uvaži.
Ima dva sleep ovo zzzzz nepotrebno da ima dva-jedan dovoljan.
Ovaj pale :pale: bi ja izbacila(ne koristi se nikad)
flower isto(vidjela sam da ga neki koriste sad kako želite) :flower:
I ovaj soap(pranje)-bezveze :pranje:


Ostali su mi smajlići legendarni cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 I_icon_minitime24.11.08 16:28

E taj zzzzzz sam i ja gledala da mi je glupo da su dva. Još ih trebam malo pomjestit da nisu tako zbrčkani, ali to kad budem završila svoj "prave obaveze" cerekalo pozz ljudovi
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 I_icon_minitime24.11.08 21:05

Hvala, zadovoljen sam malo sa emicima.
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 I_icon_minitime24.11.08 22:00

E, a zas ne ne bi dodala neka trazilica vo~no?
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 I_icon_minitime25.11.08 12:10

kiksy je napisao/la:
Meni je ovaj forum u početku bio sjeban za skužiti,to znači kad idem vidjeti nove postove moram šesto dana tražiti tko je što komentirao pa onda odmah i ja izgubim volju da bilo što i komentiram( da nema onoga aktualno s desne strane ne bi ni znala di je šta pa zato svaka čast onome tko se toga sjetio i stavio :val: ).Mislim da bi se tu moglo malo poraditi jer zbunjuje ljude evo za primjer bi dala našu staru forumašicu VelikuMalu koja je to pitala i očito je i dalje buni to isto pa je ni nema na forumu jer se žena ne snalazi,što je minus jer kao prvo smatram da se prvo treba prilagoditi članovima da bi i forum bio bogatiji,ovako smo ostali bez jedne po meni jako dobre i simpatične forumašice.
Druga stvar što mislim da je nepotrebno je ona oko onih pp-a,mislim da ne treba ono odlazno,spremljeno,i te šeme..sasvim je po meni dovoljno onako kao što je bilo i na t-portalu no dobro to manje više.
Smajlići-e tu imam puno toga..recimo jel itko od vas ikad koristio smajla onu svinju,majmuna,one tamo životinje i tako to...to je po meni nepotrebno jer kao prvo zauzimaju mjesto bezveze a ne koriste se a toliko je puno boljih smajlića koji se mogu staviti,moj prijedlog je da se maknu ti smajlići koji se ne koriste ili koji se koriste ali jako rijetko(eventialno tko ih jednom ili dva puta stavi) jer uvijek se smajl neki može s nekim zamjeniti..barem približno pokazati nešto.Tako da bi ja da se mene pita izbacila pola onih životinjskih smajlova jer su nepotrebni i ne koriste se.
Izbor avatara je također nepotreban i bezveze tamo stoje(slike nisu nikakve,molim bez ljutnje tko god je stavio,ako čemo iskreno idemo onda iskreno) jer smatram da je svatko dovoljno maštovit i sposoban da si sam stavi i pronađe avatar...to mi je tamo nepotrebno.(dobro zanemarite mene i to što ja nemam avatar,ja ću sebi već naći neki ubrzo )
A što se tiče samog izgleda i naziva foruma meni se to jako sviđa i tu ne bi ništa mjenjala.
Kiksy dosta toga je postavljeno tako kako je, jer su to postavke forumotiona koje se ne daju promijeniti, u globalu mislim da je sve ok. Nije se neki problem snalaziti, ima dolje aktualne teme da klikneš, a i sa strane sve piše kad je tko odgovarao - mislim da stvarno snalaženje na forumu ne bi trebao biti problem. Galerija avatara je isto dio originalnih postavki i nema potreba da se makne, jer je za vecinu novih clanova korisna. cerekalo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 I_icon_minitime25.11.08 12:23

Ej Gorane trebao bi mi epp kod ako ga imaš!!! To bi mi trebalo da prebacim forum na novu domenu i naravno još uplata a to ću ovih dana
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 I_icon_minitime25.11.08 15:27

king_in_crimson je napisao/la:
E, a zas ne ne bi dodala neka trazilica vo~no?

Definitivno podržavam ovo cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 I_icon_minitime25.11.08 19:26

Dragi admini, ja pokušala stavit phazer box za BiH programe ali neće ( :ljutt: ) ...molim nekog kompetentnijeg (Desty) da to riješi cerekalo
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 I_icon_minitime25.11.08 22:48

A sta kazete da se stavi filter za psovke vo~no?
Meni bi jako dobro doslo jer previse njamke... cerekalo
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 I_icon_minitime25.11.08 23:11

Ti kic moraš sam sebi ugraditi taj filter! cerekalo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 I_icon_minitime25.11.08 23:20

Ma znam, ali na ovom drugom forumu na kojem jesam je stavljen taj filter i moram priznati da je predobro jer mos rec sta god oces prosto, a cenzurirano je!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 I_icon_minitime25.11.08 23:21

king_in_crimson je napisao/la:
Ma znam, ali na ovom drugom forumu na kojem jesam je stavljen taj filter i moram priznati da je predobro jer mos rec sta god oces prosto, a cenzurirano je!
Pa koja ti je onda poanta prostog govorenja? :eh,da:
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 I_icon_minitime25.11.08 23:33

Ma shvati da prostote i vrijeðanja uopce nisu fora, cenzurirane ili ne. Idea

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 I_icon_minitime25.11.08 23:35

Ali jebiga... Takav sam...
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 I_icon_minitime25.11.08 23:36

^^Vidis o cem pricam... spank
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 I_icon_minitime25.11.08 23:37

king_in_crimson je napisao/la:
^^Vidis o cem pricam... spank
Sorry kaj ti to moram reć ali one ideje o pucanju u glavu su meni gore od pokojeg jebi ga
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 I_icon_minitime29.11.08 0:26

tana je napisao/la:
Dragi admini, ja pokušala stavit phazer box za BiH programe ali neće ( :ljutt: ) ...molim nekog kompetentnijeg (Desty) da to riješi cerekalo

S obzirom na obzir moram se pohvalit da sam uspjela cheers bravo ja ...ima novih avatara za kica npr. vw cerekalo
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 I_icon_minitime29.11.08 15:07

Bravo Tanice, najbolja si! :;): :queen: cheers

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 I_icon_minitime04.12.08 19:45

tana je napisao/la:
S obzirom na obzir moram se pohvalit da sam uspjela cheers bravo ja ...ima novih avatara za kica npr. vw cerekalo
For me? Serious?
Awww, tnx! cerekalo
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 I_icon_minitime04.12.08 22:29

Vidiš kako je Tanica dobra i misli na sve KIC! cerekalo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 I_icon_minitime05.12.08 13:43

E samo jedno pitanjce...govorilo se o nekoj božićnoj oblekici foruma, će to biti ili smo odustali?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Važne rasprave - samo za admine i moderatore
[Vrh] 
Stranica 2 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Zašto su važne žene
» Samo nevini :P
» Važne naredbe ostani i mjesto
» Prije važne odluke ispijte slatko gazirano piće
» Samo 6 Zašto???????

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: