Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Samo 6 Zašto???????

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Samo 6 Zašto??????? Empty
PostajNaslov: Samo 6 Zašto???????   Samo 6 Zašto??????? I_icon_minitime18.12.08 13:16

Ovako imam nekoliko pitanja pa me zanimaju neki odgovori:

1) Zašto se vi muški rijetko kad držite nekog dogovora,tj.ako ste nešto obećali zašto se toga ne držite? :x

2) Zašto vam predstavlja problem javiti se ako ste rekli da hoćete? :x

3) Zašto kad vam se svidi neka cura totalno glumite nekog mrtvo-hladnog frajera? :x

4) Zašto ako vam se svidi biti s nekom curom odugovlačite da budete opet skupa?
Što vam predstavlja problem i što je tu tako teško?? :x

5) Zašto muškarci imaju "strah" od obaveze? :x

6) Zašto ja nikako ne mogu shvatiti muški um lol!

Općenito,zašto većinom ženske uvijek moraju poduzimati sve,evo koliko ja znam danas više nema frajera koji će se potruditi oko neke cure,to sve nešto polovično dok bi se svaka ženska pokidala oko dečka koji im se svidi...živcira me to i nije mi jasno zašto je problem pokazati neko zanimanje ako ti se već neka cura i sviđa..zašto je problem malo se potruditi,vi muški kao da želite sve na gotovo i da se samo oko vas trudi??? Evo neki dan sam dobila jedan baš lijep savjet: "Vjeruj muškarcu samo onih 10%,preostalih 90% su samo laži"-ma to je totalna istina,što vi mislite?

Molim malo muški rod da se više izjasni ako je moguće...zahvaljujem stolica
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Samo 6 Zašto??????? Empty
PostajNaslov: Re: Samo 6 Zašto???????   Samo 6 Zašto??????? I_icon_minitime18.12.08 13:55

Lajka je napisao/la:
1) Zašto se vi muški rijetko kad držite nekog dogovora,tj.ako ste nešto obećali zašto se toga ne držite?

2) Zašto vam predstavlja problem javiti se ako ste rekli da hoćete?

3) Zašto kad vam se svidi neka cura totalno glumite nekog mrtvo-hladnog frajera?

4) Zašto ako vam se svidi biti s nekom curom odugovlačite da budete opet skupa?
Što vam predstavlja problem i što je tu tako teško??

5) Zašto muškarci imaju "strah" od obaveze?

6) Zašto ja nikako ne mogu shvatiti muški um
1) Ja 90% svojih obecanja ispunim...

2) Mislis zasto nam je tesko nazvat, a rekli smo da ocemo? E tu ti ne mog dat odg jer ja komuniciram preko poruka 97% komunikacije.

3) Ja pokusavam na sve nacine da me ta doticna riba primjeti, al me primjeti na drugi nacin tako da sve vise se korostim tvojom navedenom tehnikom...

4) Ne kuzim pitanje.
Ne kuzim pitanje i ne znam.

5) "Strah" od obaveze? Kakve obaveze?

6) Ko ti kriv sto si zensko?

Pozdrav...
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Samo 6 Zašto??????? Empty
PostajNaslov: Re: Samo 6 Zašto???????   Samo 6 Zašto??????? I_icon_minitime18.12.08 14:03

lol! lol! lol!
A jebate pa znaš šta je obaveza,veza jebate.
Kako ne kužiš 4-evo objasnim ti: budeš s nekom curom i sve to super i sve to 5 i to je samo brija,i sad cura se malo zapalila za tebe a tebe onako boli kita al i tebi je bilo dobro..i sad ona se tebi javi recimo a ti se njoj tek javiš nakon 5 dana...to mi nije jasno zašto se ne javite kad se i vama javi a ne nakon 5 dana,jebote to je kao da se bojite da ćemo vas pokidati...ili da želimo nešto više??? KUžiš sad :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Samo 6 Zašto??????? Empty
PostajNaslov: Re: Samo 6 Zašto???????   Samo 6 Zašto??????? I_icon_minitime30.12.08 17:57

Lajka je napisao/la:
Ovako imam nekoliko pitanja pa me zanimaju neki odgovori:

1) Zašto se vi muški rijetko kad držite nekog dogovora,tj.ako ste nešto obećali zašto se toga ne držite? :x

2) Zašto vam predstavlja problem javiti se ako ste rekli da hoćete? :x

3) Zašto kad vam se svidi neka cura totalno glumite nekog mrtvo-hladnog frajera? :x

4) Zašto ako vam se svidi biti s nekom curom odugovlačite da budete opet skupa?
Što vam predstavlja problem i što je tu tako teško?? :x

5) Zašto muškarci imaju "strah" od obaveze? :x

6) Zašto ja nikako ne mogu shvatiti muški um lol!

Općenito,zašto većinom ženske uvijek moraju poduzimati sve,evo koliko ja znam danas više nema frajera koji će se potruditi oko neke cure,to sve nešto polovično dok bi se svaka ženska pokidala oko dečka koji im se svidi...živcira me to i nije mi jasno zašto je problem pokazati neko zanimanje ako ti se već neka cura i sviđa..zašto je problem malo se potruditi,vi muški kao da želite sve na gotovo i da se samo oko vas trudi??? Evo neki dan sam dobila jedan baš lijep savjet: "Vjeruj muškarcu samo onih 10%,preostalih 90% su samo laži"-ma to je totalna istina,što vi mislite?

Molim malo muški rod da se više izjasni ako je moguće...zahvaljujem stolica

1. ne znam, uvijek pokušam održati danu riječ, ali ne mogu ništa ako me obaveze stisnu i ne stignem..

2. koji put mi se ne da, ili se ne sjetim.....jbg

3. koji put da vidim dal postoji simpatija i sa njezine strane, koji put jer sam sa društvom pa da ne zeznem njih...

4. a što ako mi se svidi seks sa njom a ne ona? zar da onda samo zbog nje budemo skupa...ne baš!
ja ti imam neku svoju filozofiju, iskušavam ljude da vidim koliko im je stalo do mene...u većini slučajeva ja sam taj koji čekam...

5. booo...nisam to primijetio kod sebe...

6. zašto ne možeš shvatiti muški um? možda zato što imaš ženski mozak....programiran za kupovinu i tračanje... :;):
[Vrh] Go down
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

Samo 6 Zašto??????? Empty
PostajNaslov: Re: Samo 6 Zašto???????   Samo 6 Zašto??????? I_icon_minitime30.12.08 23:38

nisam musko ali osjecam potrebu da odgovorim na ova pitanja, krecem se vecinom u muskom drustvu i donekle sam shvatila njihova razmisljanja

1. vecina se drzi toga ali ponekad jednostavno zaborave njihov mozak je ipak mali lol!

2. ak ti je rekao javiti se a nije suoci se s istinom ne svidas mu se

3. zato kaj ak su u drustvu i cura ih odbije pa to je prestrasno i ne mogu si takvo nekaj dopustiti i zato je sigurnije i jednostavnije glumiti macho frajera

4. zato kaj ispipavaju teren i gledaju jel se nudi kaj bolje

5. nemaju sam muskarci taj strah imaju i neke zene, a jednostavno ljudi vole svoju sobodu i ne osjecaju se spremnim vezati se za nekoga zele jos prozivjeti puno toga nesputan i bez brige

6. zato kaj neke cure previse komplicirano gledaju na muski rod i kuju urote i ne znam kaj, kaj si jednostavniji, opusteniji, prirodniji, spontaniji to ces ih lakse razumjeti

nadam se da sam barem malo pomogla lol!
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Samo 6 Zašto??????? Empty
PostajNaslov: Re: Samo 6 Zašto???????   Samo 6 Zašto??????? I_icon_minitime31.12.08 8:48

Darky Samo 6 Zašto??????? 5627..ovo isto kao da sam i ja pisala...sve isto i ja mislim.
Samo 6 Zašto??????? 987521

Darky dala si bolje odgovore nego ova dvojica što su napisala Samo 6 Zašto??????? 530262
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Samo 6 Zašto??????? Empty
PostajNaslov: Re: Samo 6 Zašto???????   Samo 6 Zašto??????? I_icon_minitime01.01.09 21:36

ova kiks nije nikada zadovoljna lol!
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Samo 6 Zašto??????? Empty
PostajNaslov: Re: Samo 6 Zašto???????   Samo 6 Zašto??????? I_icon_minitime29.06.10 17:41

ova pitanja nisu za sve muskarce ....mozda za poneke koji su bas nezreli ili ne osjecaju nesto posebno za partnericu ..nisam muskarac ali moje misljenje je takvo ..nek me muski isprave ako grijesim Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Samo 6 Zašto??????? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





Samo 6 Zašto??????? Empty
PostajNaslov: Re: Samo 6 Zašto???????   Samo 6 Zašto??????? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Samo 6 Zašto???????
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zašto volimo samo smijeh koji možemo i čuti?
» Horoskop otkriva: zašto je on takav, zašto nije nazvao?
» Horoskop otkriva: zašto je on takav, zašto nije nazvao?
» Samo nevini :P
» Samo za žensko oko ....

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: