Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Važne rasprave - samo za admine i moderatore

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 Empty
PostajNaslov: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 I_icon_minitime22.11.08 20:08

First topic message reminder :

Evo ga tema samo za nas. Dakle ovdje možemo raspravljati o forumu i njegovom izgledu.

Vaši prijedlozi i kiritike.


Malo sam zbunjen pa nek od admina stavi o čemu se još može raspravljati. :shock:
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 I_icon_minitime20.12.08 1:35

Idem neš probat napravit :;):
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 I_icon_minitime20.12.08 1:51

Dobro, čudno mi je to malo.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 I_icon_minitime20.12.08 1:52

Stavila sam ga sad u grupu moderatora jer je on se vodio kao da je na listi čekanja ... još samo da se Teo pojavi pa da vidimo jel' to to cerekalo
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 I_icon_minitime20.12.08 2:02

Ja kad sam ga danas pokušavao staviti u grupu, ispisalo mi je da je već tamo. Nema veze, hvala, vjerujem da je sada u redu sve. cheers

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 I_icon_minitime20.12.08 2:02

Je, u redu je ...provjerih cerekalo
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 I_icon_minitime20.12.08 2:21

Super, danas mi je to baš zapelo za oko, nije fer da nešto ne štima, Teo je predobar član da bi si dopustili da nešto tako ne štima.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 I_icon_minitime20.12.08 2:25

Goran je napisao/la:
Super, danas mi je to baš zapelo za oko, nije fer da nešto ne štima, Teo je predobar član da bi si dopustili da nešto tako ne štima.
Slažem se, Teo king
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 I_icon_minitime20.12.08 2:27

Kapa dolje, pjetlić je uzor! cerekalo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 I_icon_minitime23.12.08 1:02

Evo da se i ja javim. Meni uopće do titule nije stalo samo da se zna.Ja nisam nikoga niti molio niti mu slao pp-ove ( Nemojte se uvrijediti Molit ću vas lijepo) nego sam jedan dan došao na ovaj forum i plavilo mi se ime. Neznam čime sam to zazlužio, no dobro. Iako nebi bio admin pomagao bih ovom forumu bez obzira na sve. Radim banner što nijue mala stvar trošim novac za hosting bez da sam nekom rekao ni A.To je sve moja dobra volja i želja da ovaj forum postane kao i ostali forumi Velik i snažan.

Da nešto kažemo o ovom forumu!!!!

Kao prvo nimalo mi se ne sviđa previše tema( no ne želim se previše mješati to je GOranova stvar). Znam Gorane da kad dođu novi članovi da će se početi pisati na forumu no problem je u tome šta imamo previše duplih tema. Ja bih ih čak premjestio u jednu temu jer ovako nema nikavkog efekta. Nadam se da me razumijete. I da bih obrisao temu netko bi se uvrijedio zašto sam njegovu a ne nećiju drugu temu. Zbilja sam na čudu.

Gorane ovo moram reći pred svima. Nemoj se uvrijediti. Ovako nas koje si stavio za admine imamo istu funkciju kao i ti dakle dao si nam pravo da radimo i uredimo ovaj forum kako Bog spada. Tako da bi bilo ok da se mi admini počnemo toga pridržavati. Znam da si ti vlasnik foruma i iza toga stojim. Treba glasovanje napravit. Previše ali baš peviše tema se otvara na nekim forumskim igricama ili zezalicama te se slike stavljaju i tako to. Netko time samo želi nabijati postove jer misli da će postati time neka faca ili neznam šta. Istina je da i ja ponekad zaigram te igrice no ne baš pretjerano. Mi admini i moderatori nama je cilj da ovaj forum dovedemo u red i ja mislim da bio to bilo nakon nove godine najbolje!

Vrijeme je da se odrede moderatori za određene forum tko će koji forum držati. I na njemu bi se trebao zadržavati te ga držati u redu. Može on postati na drugim temama nitko mu to ne brani.

Ako će se formirati nešto evo mene možeš maknuti ja se prvi javljam jer do titule već drugi put kažem nije mi stalo. Ja sam na prošlom forumu tek moderator postao nakon 1000 postova ne to nisu bili ni kaladon niti neke igre nego kvalitetni postovi šta bi i mi trebali raditi. bezvezne teme se otvaraju morate to priznati

Imam toga za još reć no dosta za sada!!!

Znam da neki neće ni ovo čitati no onaj tko pročita ja mislim da će shvatiti!!!

Hvala svima na podršci i MOLIO BIH VAS DA SE NE LJUTITE NA MENE RADI OVOG POSTA!!! H V A L A ! ! !
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 I_icon_minitime23.12.08 11:03

Nikad ne može biti previše tema ni postova, to je i bit foruma. Svatko neka prati i otvara teme koje mu odgovaraju. Nemam više namjeru potrošiti jedno slovo na nebulozne rasprave, dati ću sve od sebe da otvorim što više dobrih tema i da vlada dobra atmosfera, za ostalo mlaćenje prazne slame me boli briga.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 I_icon_minitime23.12.08 23:43

Goran je napisao/la:
Nikad ne može biti previše tema ni postova, to je i bit foruma. Svatko neka prati i otvara teme koje mu odgovaraju. Nemam više namjeru potrošiti jedno slovo na nebulozne rasprave, dati ću sve od sebe da otvorim što više dobrih tema i da vlada dobra atmosfera, za ostalo mlaćenje prazne slame me boli briga.

upravo sam to htjela napisati.. gorane, respect
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 I_icon_minitime28.12.08 16:41

Ja stavljam totalni potpis na riječi od Kenny-a Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 55148

Malo tko će shvatiti ono što je Kenny rekao ali sve što je Kenny rekao je živa istina.No dobro više ne ulazim u to niti me zanima.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 I_icon_minitime28.12.08 16:45

Slažem se i ja s kennyem moramo uvesti reforme i to urediti
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 I_icon_minitime28.12.08 17:08

Teofil je napisao/la:
Slažem se i ja s kennyem moramo uvesti reforme i to urediti
Reforme su provedene, svatko sada ima status koji je zaslužio svojim radom i zalaganjem na forumu. Glede otvaranja tema, doista nemam što više pisati o tome - svatko otvara teme prema svojim željama i mogućnostima. Ukusi su različiti, nešto je nekome zanimljivo, nekome nije. Ono što mi je zanimljivo pročitam i komentiram, što mi nije - preskočim. Sve je jasno, glupo je stvarati filozofije oko toga. cerekalo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 I_icon_minitime15.01.09 20:31

Kad zaključate neku temu, nemojte je odmah obrisati nego je premjestite u arhivu! Idea

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 Empty
PostajNaslov: Razdvajanje offtopica   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 I_icon_minitime08.02.09 23:49

Imam jedno pitanje/prijedlog - na Književnosti sam izdvojila vrlo zgodan i simpatičan offtopic koji se razvio na temi Koju ste knjigu posljednju kupili. Napravila sam chat topic za taj podforum i zakačila ga kao važnu temu, a offtopic preselila onamo. Nisam za brisanje postova, još manje tema, a vidim da su ovdje slični stavovi pa se nadam da se takav postupak odobrava. Uz malo strpljenja uvijek se mogu izdvojiti offtopic postovi i staviti u arhivu, ili ih se može smjestiti nekamo kao poseba tema ili spojiti na već postojeću, čak i onda kad je offtopic isprepleten s ontopic postovima.

Ako netko smatra da je takav postupak loše ili bez razloga proveden, uvijek se može vratiti staro stanje, što kod brisanja nije moguće.
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 Empty
PostajNaslov: Postanje slika   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 I_icon_minitime09.02.09 0:10

Imam još jedno pitanje - problem na koji sam naišla, na topicu sa slikama automobila. Taj mi je topic zamalo smrznuo komp što je sporedno jer imam stvarno staru makinu, ali druga je stvar što su slike proširile stupac daleko preko ruba ekrana pa je navigacija bila jako otežana što je glavni problem kad se stave preširoke slke. Ako se ne varam, širina od 600pixela ne prošiuje stupac, oko 700px ne otežava navigaciju iako ga proširuje, a 800px je nekakav maksimum koji bi trebalo stavljati da se može normalno gledati forum i po njemu se kretati.

Slike se mogu izvući na komp, smanjiti i hostati u nekom svom albumu. Mislim da Imageshack omogućava i smanjivanje slika bez hostanja na korisničkom računu, pa bi bilo dobro koristiti tu opciju. Mislim, to bi trebalo staviti kao obavijest na forum info ili negdje na neko slično mjesto.

Evo OVDJE je link na Imageshack, umjesto UPLOAD se označi URL i dolje se bira opcija resize image. Kad se dobije url smanjene slike, stavi se ovamo kao slika i to je to. Mislim da sam to jednom napravila i bez registracije putem emaila koja se traži... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 I_icon_minitime09.02.09 9:12

Bravo Lux, nemam što dodati. Dobre primjedbe i komentari, ono na književnosti si super smislila! bravo
A i ja zamoljavam sve da pripaze na veličinu slika koje stavljaju jer su mi se događale takve stvari.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 I_icon_minitime09.02.09 9:48

Ajme majko, treba češće zaviriti u sve funkcije admin panela, pogledajte koliko je članova učinilo grešku prilikom registracije i sad sam im aktivirao račune... zaboravio

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 I_icon_minitime09.02.09 9:50

Koju vrstu greške, nisam znala da toga ima, jer ako nešto nije u redu, naprosto te ne registrira hmmm
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 I_icon_minitime09.02.09 9:56

Naišao sam na grupu neaktivni korisnici u admin panelu i tamo ima opcija želiš li im aktivirati račun. Jedna osoba mi je poslala mail da joj nije stigao aktivacijski link i sad sam to sve našao, vjerujem da se to desi zbog pogreške forumotiona. Tako se meni desilo na ce-4, tamo sam se registrirao pod fenix mislim puno prije nego pod Goc, ali mi nikad nije stigao aktivacijski lin i to me razljutilo pa sam se registrirao ponovo kasnije. To ti je u admin panelu pod inactive users mislim, svi koji su se ragistrirali, a nije im stigao aktivacijski link.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 I_icon_minitime09.02.09 10:03

Tko radi taj i griješi :;):
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 I_icon_minitime09.02.09 10:07

Stvarno, registriran si 24. rujna. To je onda pogreška negdje u softveru, a možda i u mailu. Meni se već dogodilo da primim mail nakon više od mjesec dana - nakon što mi je osoba poslala drugi mail koji je taj stari povukao tko zna odakle, a u međuvremenu smo se srele pa mi je rekla da joj nisam odgovorila.

Uvijek sam mislila da su ti neaktivni oni koji nisu ni pokušali aktivirati account jer su ili zaboravili, ili im je mail bio nekakav tisuću i prvi pa su zaboravili korisničko ime ili zaporku... Ali ovaj tvoj nije takav. Lijepo da si na kraju ipak došao hug2
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 I_icon_minitime09.02.09 10:08

Istina! :;):
Sad im moram poslati mailove da se mogu logirati ako žele. cerekalo:
Ne znam zašto se to događa na forumotionu, 12 osoba koji nisu odmah registrirani kako treba nije malo, kao što sam već rekao to nije slučaj samo ovdje nego na svim forumotion forumima. Grdno sam već požalio zbog raznih stvari što sam forum išao raditi u forumotionu. zaboravio

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 I_icon_minitime09.02.09 10:11

Ipak su me neke osobe ponovo privukle kad sam detaljnije proučio njihove postove! :;):
Ali je i istina da me to kad mi nije stigao aktivacijski link u tom momentu gadno razbjesnilo. Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore - Page 5 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Važne rasprave - samo za admine i moderatore
[Vrh] 
Stranica 5 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Zašto su važne žene
» Samo nevini :P
» Važne naredbe ostani i mjesto
» Prije važne odluke ispijte slatko gazirano piće
» Samo 6 Zašto???????

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: