Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Važne rasprave - samo za admine i moderatore

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore Empty
PostajNaslov: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore I_icon_minitime22.11.08 20:08

Evo ga tema samo za nas. Dakle ovdje možemo raspravljati o forumu i njegovom izgledu.

Vaši prijedlozi i kiritike.


Malo sam zbunjen pa nek od admina stavi o čemu se još može raspravljati. :shock:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore I_icon_minitime23.11.08 10:49

Malo sam čenjđala smajliće...kako bi stavila nove morala sam brisati neke stare (odabrala sam one za koje sam mislila da se najmanje koriste). Razmišljam o tome da ih malo karegoriziram ... Druga opcija je da obrišemo one velike i stavimo prigodne ..pošto nam stižu blagdani. Gazda & company ...javite mi svoje prijedloge.

pms
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore I_icon_minitime23.11.08 13:11

lol! Lud je ovaj PMS smajlic! lol!
Tana, ti si gazdarica, ucini sve po svojim željama! ;) cerekalo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore I_icon_minitime23.11.08 13:47

Ok lol! pritužbe i kritike ne primam poslje stolica
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore I_icon_minitime23.11.08 14:17

Nece biti kritika! ;)

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore I_icon_minitime23.11.08 14:19

Goran je napisao/la:
Nece biti kritika! ;)

Blazi meni s tako dobrim gazdom ;) evo šefe kavica za vas odma :kofa: :kavica: lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore I_icon_minitime23.11.08 16:36

imam pritužbu.... forum je jako usporio..treba dugo dok se sve ikonice pootvaraju... blokira....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore I_icon_minitime23.11.08 16:50

da maknem sat?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore I_icon_minitime23.11.08 16:53

tana je napisao/la:
da maknem sat?

ne! :bounce: ;)
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore I_icon_minitime23.11.08 23:34

Smajlici dobri, sve dobro.
Sam meni mal sat ide na zivce, al ok, vide ih je za sat pa nek ostane.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore I_icon_minitime23.11.08 23:35

Ja bi ga makla. Gogy...može?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore I_icon_minitime23.11.08 23:36

Dragi Admini i dragi moderatori molit ću vas lijepo da odaberete naziv forum.

www.party-forum.net
www.part-forum.com
www.party forum.hr

ili

www.party forum.org


Napominjem to je na jednom hostingu a sad idem vidjeti drugi dali ima tkave opcije!!

odučio sam kupiti hosting pa da vidimo kako će to ići
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore I_icon_minitime23.11.08 23:38

dakle to se i odnosi i na ovaj drugi hosting koji sam provjerio no on nema

www.party-forum.hr

ima soaluciju www.party-forum.com.hr
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore I_icon_minitime23.11.08 23:47

Meni svejedno, sam da radi...

I da... Zas ne ubacis jos neke emotikone iz ove baze, ako je ista baza?
bye cheerup :runover:
Jer na jednom drugom forumu na kojem jesam su sam ti emotikoni i predobri su mi.

Hvala.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore I_icon_minitime23.11.08 23:49

E, kic...problem je što samo 151 emotikon stane ovdje pa onda da bi stavila nešto novo moram brisat staro ... ako mi kažete koje da izbacim ja se potrudim da nabavim još ovih.

Sat je RIP ...vrijeme smrti 23:37 Laughing čini mi se da je malo brži sad Smile
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore I_icon_minitime23.11.08 23:54

E a mi mos dat neki link baze iz koje su ovi izvuceni?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore I_icon_minitime24.11.08 9:06

Kennydj je napisao/la:
Dragi Admini i dragi moderatori molit ću vas lijepo da odaberete naziv forum.

www.party-forum.net
www.part-forum.com
www.party forum.hr

ili

www.party forum.org


Napominjem to je na jednom hostingu a sad idem vidjeti drugi dali ima tkave opcije!!

odučio sam kupiti hosting pa da vidimo kako će to ići

svaka čast kenny!
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore I_icon_minitime24.11.08 10:16

Meni najbolje izgleda party-forum.hr

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore I_icon_minitime24.11.08 10:18

Goran je napisao/la:
Meni najbolje izgleda party-forum.hr

respect
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore I_icon_minitime24.11.08 14:17

Gorane javi mi se trebam te neš. Nije toliko hitno no trebam te
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore I_icon_minitime24.11.08 14:19

king_in_crimson je napisao/la:
E a mi mos dat neki link baze iz koje su ovi izvuceni?

Imaš ih na ovoj stranici : http://www.clipartof.com/gallery/emoticons/animated_2.html
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Važne rasprave - samo za admine i moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore I_icon_minitime24.11.08 15:01

Meni je ovaj forum u početku bio sjeban za skužiti,to znači kad idem vidjeti nove postove moram šesto dana tražiti tko je što komentirao pa onda odmah i ja izgubim volju da bilo što i komentiram( da nema onoga aktualno s desne strane ne bi ni znala di je šta pa zato svaka čast onome tko se toga sjetio i stavio :val: ).Mislim da bi se tu moglo malo poraditi jer zbunjuje ljude evo za primjer bi dala našu staru forumašicu VelikuMalu koja je to pitala i očito je i dalje buni to isto pa je ni nema na forumu jer se žena ne snalazi,što je minus jer kao prvo smatram da se prvo treba prilagoditi članovima da bi i forum bio bogatiji,ovako smo ostali bez jedne po meni jako dobre i simpatične forumašice.
Druga stvar što mislim da je nepotrebno je ona oko onih pp-a,mislim da ne treba ono odlazno,spremljeno,i te šeme..sasvim je po meni dovoljno onako kao što je bilo i na t-portalu no dobro to manje više.
Smajlići-e tu imam puno toga..recimo jel itko od vas ikad koristio smajla onu svinju,majmuna,one tamo životinje i tako to...to je po meni nepotrebno jer kao prvo zauzimaju mjesto bezveze a ne koriste se a toliko je puno boljih smajlića koji se mogu staviti,moj prijedlog je da se maknu ti smajlići koji se ne koriste ili koji se koriste ali jako rijetko(eventialno tko ih jednom ili dva puta stavi) jer uvijek se smajl neki može s nekim zamjeniti..barem približno pokazati nešto.Tako da bi ja da se mene pita izbacila pola onih životinjskih smajlova jer su nepotrebni i ne koriste se.
Izbor avatara je također nepotreban i bezveze tamo stoje(slike nisu nikakve,molim bez ljutnje tko god je stavio,ako čemo iskreno idemo onda iskreno) jer smatram da je svatko dovoljno maštovit i sposoban da si sam stavi i pronađe avatar...to mi je tamo nepotrebno.(dobro zanemarite mene i to što ja nemam avatar,ja ću sebi već naći neki ubrzo )
A što se tiče samog izgleda i naziva foruma meni se to jako sviđa i tu ne bi ništa mjenjala.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore I_icon_minitime24.11.08 15:18

gle zato smo mi admini ovdje.

Recite šta biste promjenili na forumu dodali nešto ili makli tu smo za vas.

Šteta za forumašicu da se nije snašla no mi možeš objasniti gdje se nije snalazila pa da malo pogledam to ako mogu pojednostavit.


istina ima dosta nepotrebnih smajlića i to ja mislim da ćemo realizirati

e taj pp.Hmm gle možda ćemo ga promjenit. Stavio bih nešto malo bolje. Gore di je ona traka sa članovima log in-om tamo bi stavio još poruke te ako dobiješ poruku da ti u Zagradi piše da si dobio dobila jednu poruku!

Neznam više šta da kažem.Vi samo dajte prijedlog pa bumo vidjeli.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore I_icon_minitime24.11.08 15:19

Molim te kiksy aj naštampaj sve smajliće koje bi valjalo izbaciti. Ja sam već dosta ih pobacala tako da sam stavila nove. Imam ih još za uploadat ali ne znam da ne izbacim nečiji omiljeni. Nastojala sam sačuvat one koji se često koriste cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Važne rasprave - samo za admine i moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore I_icon_minitime24.11.08 15:27

:face: :drunken: :farao: :joker: :majmunce: :gusar: cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content





Važne rasprave - samo za admine i moderatore Empty
PostajNaslov: Re: Važne rasprave - samo za admine i moderatore   Važne rasprave - samo za admine i moderatore I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Važne rasprave - samo za admine i moderatore
[Vrh] 
Stranica 1 / 6.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Zašto su važne žene
» Samo nevini :P
» Važne naredbe ostani i mjesto
» Prije važne odluke ispijte slatko gazirano piće
» Samo 6 Zašto???????

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: