Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama?

Go down 
+9
diya
teaa
Rokerka
D_DoLL
Goran
Tea
Niky
Kikica
Blizanka
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? Empty
PostajNaslov: Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama?   Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? I_icon_minitime16.10.09 18:41

nije mi bitno tudje misljenje... sto se mene tice nije bitno sta ti se kaze ...nego ko ti to kaze.... ljudi su zlobni i uvijek ce pricati bez obzira na to koliko si ti dobar ili los.... kad bi se obazirali na sve sto drugi pricaju onda bi izgubili svoje "ja".... bitno mi je samo sta misle o meni oni koji me vole... jer ko me iskreno voli taj ce mi dati iskreno misljenje i upozoriti me ako nesto lose uradim.... ne treba se obazirati na misljenja drugih ljudi

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama?   Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? I_icon_minitime16.10.09 19:04

...skroz se slažem s tobom B.....ako su to mamlazi s ulice i ljudi kojim misle da me poznaju, briga me za ono što oni misle..stalo mi je jedino do mišljenja mojih najdražih..
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama?   Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? I_icon_minitime16.10.09 20:03

Ne prihvačam mišljenja ljudi o meni koji me ne poznaju dovoljno...svatko od nas ima mane ..nije idealan...kome se ne sviđam neka se makne...a što ču im ja....
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama?   Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? I_icon_minitime01.11.09 21:56

Ne gubim vrijeme o tome.Nije ni normalno da baš svi misle da sam super.Nisam savršena...bila bi i dosadna da mi je sve super.Ali,mislim da mi je osnova dobra...Bitni su mi prijatelji i osobe do kojih držim.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama?   Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? I_icon_minitime22.11.09 13:53

Dobronamjernu kritiku uvijek prihvatim, ali kad netko namjerno nameče neko krivo loše mišljenje o meni ignoriram ga ili pošaljem u rodni kraj. Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama?   Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? I_icon_minitime22.11.09 14:41

Ništa vrijedno spomena. Inače sam po prirodi dosta sarkastična i ne ustručavam se reći dobre ili loše stvari, a to zna teško pasti onima koji me ne znaju... a i s obzirom na ono čim se bavim, normalno da ima zlih jezika. Ali kad bismo se svi obazirali na tuđa mišljenja, ostali bismo iskompleksirani i nesigurni i nesamopouzdani. A svijet je preokrutan i nema mjesta za takve. Tako da, osmijeh na lice, glavu gore... nije bitno što se govori, nego tko govori. Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? 816407
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama?   Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? I_icon_minitime08.05.10 20:09

Boli me uvo sta ko misli....nek misle, sta im ja tu mogu....
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama?   Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? I_icon_minitime08.05.10 20:22

Kad bi svima bila dobra...onda sebi ne bi bila dobra.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama?   Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? I_icon_minitime08.05.10 20:34

Svako ima pravo na svoje misljenje , ne mozemo ocekivati da svi o nama misle dobro Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? 765814

prihvatam to kao cinjenicu..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama?   Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? I_icon_minitime08.05.10 20:35

kritike prihvacam i mrvicu razmislim da li su u pravu Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? 765814
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama?   Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? I_icon_minitime08.05.10 20:56

Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? 448924 na jedno uho udje na drugo izadje Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama?   Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? I_icon_minitime08.05.10 21:44

Ako mi je ta osoba sompatična, onda mi je žao i trudim se popraviti to... Ako mi nije simpatična, onda me nije briga... ili iz inata napravim još nešto da podebljam to loše mišljenje... Smile
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama?   Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? I_icon_minitime09.05.10 10:22

GricGric je napisao/la:
Ako mi je ta osoba sompatična, onda mi je žao i trudim se popraviti to... Ako mi nije simpatična, onda me nije briga... ili iz inata napravim još nešto da podebljam to loše mišljenje... Smile

Upravo to i ja radim...ne znam sto...ali jednostavno osecam potrebu da uradim nesto, da i ako je mozda postojala mrvica neka pozitivnog misljena...unisti se skroz sve...nema vise nade tu ni za sta Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? 12363 A i briga me...najvise volim da budem sama, tako da mi apsolutno nije stalo sta ko misli...i da se posvadjam sa svima, bilo bi mi svejedno..... Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? 294667
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama?   Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? I_icon_minitime09.05.10 13:19

nije me briga, imam ljude oko sebe koji znaju kakva sam i do kojih mi je stalo, a ako netko ima loše mišljenje o meni, baš me briga...ne zamaram se s time...
zapravo to znači da me ljudi koji imaju loše mišljenje o meni uopće ne poznaju Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? 816407
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama?   Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? I_icon_minitime15.05.10 10:40

Jako mi je teško kad vidim u kakvom vremenu živimo ,jako mi je teško kad čujem da ljudi loše govore jedni o drugima i nemam iluzije da će netko o meni govorit lijepo,nezna to niko više.U biti kad malo bolje razmislim jako rijetko čujem da neko o nekome nešto lijepo kaže.Moji prijatelji šta misle o meni do toga mi je stalo a okolina ,mislim da čujem da lijepo pričaju da bi se iznenadila
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama?   Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? I_icon_minitime15.05.10 10:43

bez nekog uznemirenja ili ljutnje,svako me drugacije gleda,ne mogu svima biti lepa i dobra.osim toga nismo ni mi uvek idelani,sta ko prica okolo,bole me dzon.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama?   Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? I_icon_minitime29.10.10 22:01

Konstruktivnu dobronamjernu kritiku treba prihvatiti, s druge strane ne treba ni obraćati pažnju na svačije mišljenje.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama?   Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? I_icon_minitime13.12.11 21:17

sasvim normalno prihvatim ...svako ima pravo misliti sta hoce i kako zeli ...a moje je da vidim da li vrijedi nekome pokazati da li grijesi u misljenju o meni ....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
diya
Totalno relaxiran
diya


Female
Sagittarius Horse
Broj postova : 2371
Godine : 45
Datum registracije : 22.11.2011

Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama?   Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? I_icon_minitime13.12.11 22:00

ignoriram sve one koje imaju loše mišljenje o meni, onaj tko ima takvo misljenje ne poznaje me dovoljno da mi sudi i da procjenjuje nešto što nezna ili krivo pretpostavlja
[Vrh] Go down
http://klaudiyya.blogspot.com/
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama?   Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? I_icon_minitime13.12.11 23:19

Još se nije rodio tko je svima ugodio. I zato mislim da se ne treba opterećivatui mišljenjima drugih ljudi što misle o nama. Oni koji nas vole će nam to dati do znanja na blag način tako da mi to prihvatimo i razmislimo o tome. Ljudi koji mi nisu bliski uopće ne utječu na moje mišljenje i osjećanje. A na kraju svega obično donesem neki svoj sud o sebi i prema tome postupim ali se prije toga preispitam iz više uglova. Ljudi će mnogo puta ubosti i nenamjerno a nas će to pogoditi. A s druge strane ima još više onih koji su sebični i u trci da sebe operu ili uzdignu oblate sve druge ljude ioko sebe. To se zove utrka za uspjehom ali prljava trka. Ili oni koji imaju neke svoje druge komplekse koje liječe namjerno na drugim ljudima, izbacujući tako onu svoju negativnost praveći se u isto vrijeme i fini i čisti i kako neznaju što krivo rade.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama?   Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? I_icon_minitime07.02.13 21:38

Postoje osobe koje namjerno forsiraju predrasude i loše mišljenje o nekome bez realnih argumenata, takvih je sve više - odlika primitivaca i kratkovidnih osoba, zlobnih osoba.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Luna2
Ljubitelj foruma
Luna2


Female
Virgo Snake
Broj postova : 4152
Godine : 46
Datum registracije : 01.12.2012

Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama?   Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? I_icon_minitime07.02.13 21:57

Loše mišljenje o meni neka ia ko god želi, ne mogu mu pomoći ali jedino ja znam kakva sam zapravo... Ne zanima me ničije mišljenje o samoj meni...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama?   Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? I_icon_minitime07.02.13 22:00

Ne vjerujem u to. Ne zanima te ni što tvoje dijete misli o tebi?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Luna2
Ljubitelj foruma
Luna2


Female
Virgo Snake
Broj postova : 4152
Godine : 46
Datum registracije : 01.12.2012

Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama?   Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? I_icon_minitime07.02.13 22:05

E to druga star, naravno da me zanima ali samo njihovo mišljenje njih dvoje...
Mi smo obitelj i imamo jednu posebnu povezanost, prije svega sam im najbolji prijatelj koliko god to mogu biti ko mama.. Mislim da imaju dobro mišljenje.. Što ti govori kad te curica od 16 godina zove među svoje društvo kad kod nje i njeno društvo sa mnom u šali ... Tako i maleni .. Pa se nisam okretala prema tim mislima, već mislima poznanika, onih bolje i manje poznatih.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama?   Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? I_icon_minitime07.02.13 22:12

Smatram da ipak nije dobro ne mariti baš ni za čije mišljenje o sebi, jer nitko od nas nije nepogrešivo biće, nekad nismo svjesni svojih mana pa dobro dođe dobronamjerno upozorenje na neke stvari. A što se tiče generalno lošeg mišljenja ostajem kod ranijih stavova, ako se radi o osobama koje se razmeću subjektivnim predrasudama i odbijaju te upoznati u pravom svjetlu jednostavno okrenem leđa od njih. Jer ljudi lažima, predrasudama i ogovaranjima uvijek prvenstveno govore o sebi, ne o nama.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama?   Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako prihvaćate kada netko ima loše mišljenje o vama?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 21 "sitnica" koju bih volio da mi je netko objasnio kada sam krenuo u biznis
» Kako reagirate kad vas netko udari?
» Kako popraviti loše dane
» Kako nekome reći loše vijesti
» Kako se smiriti kada vas djeca razljute?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: