Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Ništa me ne čini sretnom :(

Go down 
+6
cinnamon duckie
Blizanka
Goran
Wall-e
Kikica
Sayrana
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Sayrana
Početnik
Početnik



Gemini Rat
Broj postova : 7
Godine : 39
Datum registracije : 11.11.2010

Ništa me ne čini sretnom :( Empty
PostajNaslov: Ništa me ne čini sretnom :(   Ništa me ne čini sretnom :( I_icon_minitime11.11.10 15:48

Dragi moji, danas naiđoh na Vaš Forum , iščitah što se da iščitati i odmah se odluči učlaniti u ovu malu ali produktivnu zajdnicu ;)
Odbarala sam i ovaj dio foruma, jer imam jedan problem... ne valja
Naime ja ama baš ni u pemu ne uživam... Mlada sam 26.godina, lijepa, završila fakultet, radim.... Imam sve o čemu osoba mojih godina sanja ali ja osjećam kao da mi nešto fali...
Milsim da bi to moglo imati veze sa moji momkom sa kojim sam bila u vezti 4 godine....prekinuli smo...pomirili se... i tako nekoliko puta...a li smo se uvijek vraćali jedno drugome...tj on se vraćao meni...
Sve stvari sam radila sa njim... A sada mi se sve sevelo na to da samo čekam kada će se on javiti, hoce li se javiti...Kada se vidimo sve mi je ravno do mora...
Ali to nije ono što ja želim...Ja želi da uživam u životu da dišem punim plućima...Npr. imam priliku da jako puno putujem...prijateljice me stalno zovu...ali meni se nigdje ne ide jer im samo pokvarim sve sa svojom pricom....Sve mi se bkvalno svelo na iščekivanje njega i da se desi taj brak o kojem nas dvoje toliko maštamo i pričamo...Smile
bukvalno nema ništa što me ispunjava, priroda, putovanja, odjeća, šminka...tužni
Eto sada znam da je ovaj moj post zbrkan, ali takve su mi i misli u glavi... No affraid
HELP PEOPLE:)!!!!!!!

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ništa me ne čini sretnom :( Empty
PostajNaslov: Re: Ništa me ne čini sretnom :(   Ništa me ne čini sretnom :( I_icon_minitime11.11.10 16:07

eej, kakav je ovo post?

Mlada sam 26.godina, lijepa, završila fakultet, radim

zar ovo nije dovoljan razlog za malo više zadovoljstva u životu? ajmo, osmijeh na lice...sjetila sam se jedne misli: ...bio sam nesretan jer nisam imao cipele, sve dok nisam sreo čovjeka koji nije imao noge...

trgni se draga...probudi se...izađi na kavu s prijateljicama, prošetaj po prirodi...udahni zrak...živi.... ljubi
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Ništa me ne čini sretnom :( Empty
PostajNaslov: Re: Ništa me ne čini sretnom :(   Ništa me ne čini sretnom :( I_icon_minitime11.11.10 16:12

Toooooooooo Yanuška...baš daješ super savjete. veseli respect
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ništa me ne čini sretnom :( Empty
PostajNaslov: Re: Ništa me ne čini sretnom :(   Ništa me ne čini sretnom :( I_icon_minitime11.11.10 16:13

eeeeeeeee iskustvo draga Kikić ljubav ljubi
[Vrh] Go down
Sayrana
Početnik
Početnik



Gemini Rat
Broj postova : 7
Godine : 39
Datum registracije : 11.11.2010

Ništa me ne čini sretnom :( Empty
PostajNaslov: Re: Ništa me ne čini sretnom :(   Ništa me ne čini sretnom :( I_icon_minitime11.11.10 16:14

yana, hvala ti što si tako brzo odgovorila na moj post:))))
Vidim ja da ću ovdje pronaći prave drugare:))))
Ma to i jeste problem...tužni(( Ja izlazim sa prijateljicama, družim se ...Ali sam kao zombi...
Od djevojke koje se vazda smijala, kretaivno rješavala svaki svoj proble... dovela sam sebe u stanje da plačem po cijeli dan...da razmišljam o tom braku...
Imam osjećaj nekada da starim ...Da se nikada neću udati, imati svoju porodicu, djecu, muža...Onda ovaj moj nazovimo ga momka, jer više ni sama neznam šta smo...Poslije svih peripetija oko nas...
znas kako ti je kada se probudis ujutro, pa nemas volje na posao da ides...pa po cijeli dan visii na tel kada ce se on javiti...hoce li se javiti... sta ce se desiti... hoce li se sta desiti...Imam osjecaj da sam sve vezala za njega...Da jedini osjecaj ugode imam kada sam sa njim...ali u pioslednje vrijem ni to me vise ne ispunjava...Mislim da sam se preopteretila tim brako i zeljom da budem sa nekim...za nekom sigurnošću...
Ja želim baš ovako kao sto si rekla da se trgnem , da zivnem, ali ne ide mi nikaoo od ruke...usopijem na 20-15 minuta u toku dana i to je maximum ...tužni(((
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Ništa me ne čini sretnom :( Empty
PostajNaslov: Re: Ništa me ne čini sretnom :(   Ništa me ne čini sretnom :( I_icon_minitime11.11.10 16:15

Ma šteta...što ga je trebalo biti da to skužimo. Treba uvijek biti svjestan da dok god smo zdravi sve se može...samo se mora htjeti fly
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ništa me ne čini sretnom :( Empty
PostajNaslov: Re: Ništa me ne čini sretnom :(   Ništa me ne čini sretnom :( I_icon_minitime11.11.10 16:15

draga, moram sad ići, samo sam na brzinu pročitala ovo što si napisala...
za početak...samo ti ostani ovdje s nama pa ćeš vidjeti kako ćeš brzo biti dobro...ok?

pusa i glavu gore ljubi
[Vrh] Go down
Sayrana
Početnik
Početnik



Gemini Rat
Broj postova : 7
Godine : 39
Datum registracije : 11.11.2010

Ništa me ne čini sretnom :( Empty
PostajNaslov: Re: Ništa me ne čini sretnom :(   Ništa me ne čini sretnom :( I_icon_minitime11.11.10 16:17

Kikice, hvala i tebi punoooooooooo:))))
Yana , ok od sada sam 24h Vaš član:)))
Iskreni, imam neki feeling da ću ovdje pronaći baš ono za čime tragam:)))

Havla Vampuno:))))))))
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Ništa me ne čini sretnom :( Empty
PostajNaslov: Re: Ništa me ne čini sretnom :(   Ništa me ne čini sretnom :( I_icon_minitime11.11.10 16:18

Slažem se opet s tobom Yana..
Sayrana..ostani s nama i dobit češ želju i volju za koje čim hug2
[Vrh] Go down
Sayrana
Početnik
Početnik



Gemini Rat
Broj postova : 7
Godine : 39
Datum registracije : 11.11.2010

Ništa me ne čini sretnom :( Empty
PostajNaslov: Re: Ništa me ne čini sretnom :(   Ništa me ne čini sretnom :( I_icon_minitime11.11.10 16:23

Joj Kikice...Nadam se Smile)) Bogami evo već uživam u Forumu:))))
Znaš, uvijek kada se pokušam nekome otvoriti, imam osjećaj da u mnei ostaje nešto nedorečeno, ato nedorečeno je bukvalno najbitniji dio priče:(( Neznam kako da se izrazim:(((( Mislim rječita sam ja , to nije problem:((((( Ali uvijek ostaje nešto što me tišti:((((
U mojoj glavi se stalno smjenjuju slike, analiziram svaki detalj, svaki postupak, osoba do kojih mi je stalo...Opterecuje se znam nebitnim stavrima, ali jednostavn neogu protiv sebe...Nemogu da se ne opterecuje...ZELIM BITIDIO RELAX TIMA:))))))?
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Ništa me ne čini sretnom :( Empty
PostajNaslov: Re: Ništa me ne čini sretnom :(   Ništa me ne čini sretnom :( I_icon_minitime11.11.10 16:42

Jaooo e svim forumašima Sayrana nije moj klon..ona je ona a ja sam ja Laughing

Šala..ali često mi kažuu opusti se..i neanaliziraj toliko..toliko se opterečujem tako nebitnim glupostima Laughing

Ali polako sam naučila malo manje biti takva i mogu ti kazati da sam zahvljajuči nekim ljudima s ovog foruma i svima drugima s kojima se stalno zezam i šalim..jedna skroz nova osoba.
Ostani s nama..malo.. Druži se..gledaj piši ...šali..pronađi se u nećemu. I polako češ se probuditi s ogromnom željom da jedva čekaš da dođeš družiti se s nama. Eto to ti je početak..a onda samo pravo i biti češ ti za neko vrijeme također jedna nova ženica ;)
A dio tima..ma nismo mi tim. Ovo tu su ti samo dobri ljudi koje se žele dobro nasmijati ..malo komunicirati bez zlih primjedbi u opuštenoj atmosferi. veseli
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Ništa me ne čini sretnom :( Empty
PostajNaslov: Re: Ništa me ne čini sretnom :(   Ništa me ne čini sretnom :( I_icon_minitime11.11.10 16:44

Kiki ja jesam tim a vi ostali nemorate biti. looool
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Ništa me ne čini sretnom :( Empty
PostajNaslov: Re: Ništa me ne čini sretnom :(   Ništa me ne čini sretnom :( I_icon_minitime11.11.10 16:55

Pozdrav Sayrana, preporučio bi ti ovu knjigu KLIKNI mislim da bi ti mogla biti korisna Smile frends

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Ništa me ne čini sretnom :( Empty
PostajNaslov: Re: Ništa me ne čini sretnom :(   Ništa me ne čini sretnom :( I_icon_minitime11.11.10 17:05

samo ti sebi mozes pomoci i niko drugi i to samo ako cvrsto odlucis...znas kako kazu raj i pakao su ovde i sad .. ti jedina preuzimas odgovornost za svoje postupke ...tvoja sreca je u tvojim rukama ti biras da li ces zivjeti u raju ili u paklu ...ako volis i ako ti je srce puno ljubavi onda bi trebala da uzivas u svakoj sitnici ..jer ljubav ti daje jos vecu moc da u svemu uzivas ..barem ja tako mislim ...i ja ti ne mogu dati savjet jedino da moras sjesti pa sama sa sobom rascistiti sta zelis.. biti sa njim sretna u potpunosti uzivati u svim sitnicama i kad nije uz tebe jer ako se volite on je uvijek dio tebe ..jer to sto ti radis ..to za mene nije ljubav ..nego ovisnost ili potreba za ljubavlju ili paznjom ..ipak tebi je 26 godina ..ako si navela tacno i trebala bi do sad dosta da znas o ljubavi i o ovisnosti ....to je moje misljenje ....u svakom slucaju drago mi je da si nas nasla hug2 frends
PS Yana ti je dala odlican kratak i jasan savjet ..poslusaj je ;)

A i Goran sto ti je preporucio knjigu ..neces pogrijesiti sigurno bravo

hug2

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Ništa me ne čini sretnom :( Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sayrana
Početnik
Početnik



Gemini Rat
Broj postova : 7
Godine : 39
Datum registracije : 11.11.2010

Ništa me ne čini sretnom :( Empty
PostajNaslov: Re: Ništa me ne čini sretnom :(   Ništa me ne čini sretnom :( I_icon_minitime11.11.10 17:14

Ja imam osjecaj i dok Vam ovo pisem da su moje misli razbacane, zbrkane, i da ostavljam utisak nestabilne osobe, a to nisam ni u kom slucaju...Smile))))
mminutu kislim da je nesto uzrok mojih problema, a vec slijedeceg mislm da je to nesto drugo...I svaki dan tako:))))
bojim se da Vam ovom svojom zbrkanošću ne poremetim relax:(
Nadam se da cu vma postepeno moci iznijeti pravo stanje svoje duse...
Gorane, hvala punooooooooooo ali nemogu da download knjigu nikako:((((((
[Vrh] Go down
Sayrana
Početnik
Početnik



Gemini Rat
Broj postova : 7
Godine : 39
Datum registracije : 11.11.2010

Ništa me ne čini sretnom :( Empty
PostajNaslov: Re: Ništa me ne čini sretnom :(   Ništa me ne čini sretnom :( I_icon_minitime11.11.10 17:19

Blizanka, Imam 26 godina, ali jako malo iskustva sa muskarcima....imala sam 3 momka sa kojima sam imalavezu bez fizickig kontakta...Ovo je prvi momak sa kojim sam se poljubila...ali nikada za 4 godine nismo imali odnose....Ja sma odgojena u strogo patrijarhalnoj porodici u kojoj je svaki fizicki mkontakt prije braka strogo zabranjena...tako da mislim da sam se zbog toga toliko vezala za ovog mon+mka...Ima tu i straha da ce me ostaviti , da cu osramotiti svoju porodicu...Neznam...Kazem ti ludilo je u mojoj glavi....
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Ništa me ne čini sretnom :( Empty
PostajNaslov: Re: Ništa me ne čini sretnom :(   Ništa me ne čini sretnom :( I_icon_minitime11.11.10 17:21

Ne moraš je skidati samo čitaš na toj stranici Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Ništa me ne čini sretnom :( Empty
PostajNaslov: Re: Ništa me ne čini sretnom :(   Ništa me ne čini sretnom :( I_icon_minitime11.11.10 17:44

Sayrana ...strah je veliki neprijatelj .. "..strah ne postuje nista cak ni samog sebe.."znam o cemu pises kad pises o strahu da ce te ostaviti ..i vjeruj mi da samo tako mozes upropastiti tu vezu ...svati da ako je s tobom znaci da mu je stalo i ne boj se ..sjedi sa njim i sve mu iznesi .. kad se jedno drugom otvorite i razgovarate o stvarima koje te muce i vjeruj sve ce biti drugacije...a porodicu da ne osramotis ..zasto bi je osramotila ..draga zivi i uzivaj u svom zivotu ..zivot proleti u trenu ...misli malo na sebe ...i obavezno procitaj knjigu hug2

i ne pomisljaj da remetis Relax ...drago mi je da si tu ... hug2 chirio

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Ništa me ne čini sretnom :( Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sayrana
Početnik
Početnik



Gemini Rat
Broj postova : 7
Godine : 39
Datum registracije : 11.11.2010

Ništa me ne čini sretnom :( Empty
PostajNaslov: Re: Ništa me ne čini sretnom :(   Ništa me ne čini sretnom :( I_icon_minitime11.11.10 18:43

Ja sam razgovarala sa njim o svome stanju i svemu objasnila...Smile) pn kaze da me voli i da zeli provesti ostatka zivota samnom, da zeli da udemo u brak, ali da prije svega nema uslova za brak...ali i da jos nije osjetio onaj. nagon koji navodno muskarci osjete prije samoga braka...Ja se bojim da on ije samnom samo zato sto smo imali fizicki kontat, jer zna koliko mi je stalo, zna da je prvi muskarac u zivotu koji me je dotakao...U pola frke razmisljam da bi najbolje bilo da nemam nikao vise fizicki kontakt nikako da osjeti kako je to biti bez mene, mozda tada osjeti ono sto zeli da osjeti...
Ali ja imam neku bolesnu potrebu za njim da je stalno tu pored mene...
Ali razlog zbog kojeg sam ja ovdje nije vise on , mislim ovo pisem usput, kao jedan od najvecih uzroka moga stanja...Ali moj problem je sto zelim da uzivam u zivotu u sebi, bio on pored mene ili ne...Da poput mojih prijateljica setam , uzivam u suncu, u cvijecu, u prirodu...
Jer kada cujem ljude kako su uzivali u setnji , ja ih gledam kao tele u sarena rata jer pojma nemamo cemu oni pricaju, neznam kakva je osjecaj...Ne uzivam u odlasku u koni sa prijateljicama...Sve ja to radim , jako sam drustvena osoba...na neki nacin sam omiljen u drustvu, komunikativna...Ali iznutra se izjedam sama, tio niko nezna...osim nekoliko bliskih prijatelja...Ekspert sam za davanje savjrat i dizanje raspolozenja drugima li sebi nikako...
[Vrh] Go down
cinnamon duckie
Totalno relaxiran



Female
Capricorn Broj postova : 1279
Godine : 124
Lokacija : u labirintu
Datum registracije : 11.10.2010

Ništa me ne čini sretnom :( Empty
PostajNaslov: Re: Ništa me ne čini sretnom :(   Ništa me ne čini sretnom :( I_icon_minitime12.11.10 7:37

Prvo, možda te i ta tvoja patrijarhalna okolina tjera da misliš kako sa 26 moraš ući u brak. Ali ne moraš. Nismo svi krojeni da radimo iste stvari u isto vrijeme.
Mislim da si stvarno premlada da se time zamaraš.

I ovo što ću ti reći će ti možda zvučati grubo, ali taj tvoj momak tebe vuče za nos.

Znaš, i ja sam ta djevojka koju ništa ne raduje, koja hoda svijetom kao zombi i ne osjeća nikakvo uzbuđenje, želju za životom, i znam otprilike kako ti je.

Lako je dijeliti savjete, pogotovo onima koji to nisu iskusili na svojoj koži.

Ono što trebaš je boriti se protiv toga kako znaš i umiješ. I ovakvo stanje može potrajati, vjeruj mi, jako dugo. Osjećaš da se nalaziš u začaranom krugu, u tebi je veliki strah, ali i velika čežnja da konačno osjetiš nešto, neku živost u sebi.
Ja ti savjetujem prvo jedan još otvoren razgovor s dečkom, a onda da odlučite što ćete i kako dalje. Ne mogu ti reći da ga ostaviš, ali ovo što ti proživljavaš je mučenje, i to doborovoljno, iz velike ljubavi. Čovjek je u stanju svašta da podnese, ali sve ima svoje granice, a u ovoj situaciji samo trebaš imati volju reći STOP.
[Vrh] Go down
klub4you
Početnik
Početnik



Pisces Dog
Broj postova : 6
Godine : 54
Datum registracije : 21.12.2010

Ništa me ne čini sretnom :( Empty
PostajNaslov: Re: Ništa me ne čini sretnom :(   Ništa me ne čini sretnom :( I_icon_minitime21.12.10 21:13

Sayrana, ako živiš u blizini Zg posjeti naš Centar za osobni razvoj žena Klub4you, dođi se družiti, biti će puno radionica i tečajeva i sigurno ćeš se osjećati puno bolje ako s nekime proanaliziraš svoje probleme, podijeliš se s grupom koji ne bi vjerovala imaju iste ili slične probleme, razmjeniš iskustva, a sve to uz pomoć stručnih voditelja, psihologa i trenera.
I sama sam imala takav osjećaj da me ništa ne usrećuje i vjeruj mi grupa žena na takvim sličnim radionicama i podjela s njima svojih problema mi je puno puno pomogla
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Ništa me ne čini sretnom :( Empty
PostajNaslov: Re: Ništa me ne čini sretnom :(   Ništa me ne čini sretnom :( I_icon_minitime21.12.10 21:33

Pozdrav klub4you, možeš otvoriti temu o tome, ako imate svoju stranicu možemo vas reklamirati tu Smile frends ;)

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
klub4you
Početnik
Početnik



Pisces Dog
Broj postova : 6
Godine : 54
Datum registracije : 21.12.2010

Ništa me ne čini sretnom :( Empty
PostajNaslov: Re: Ništa me ne čini sretnom :(   Ništa me ne čini sretnom :( I_icon_minitime21.12.10 21:36

da imamo stranicu a kako ju otvoriti to mi Vi mozete pomoci
www.klub4you.com
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Ništa me ne čini sretnom :( Empty
PostajNaslov: Re: Ništa me ne čini sretnom :(   Ništa me ne čini sretnom :( I_icon_minitime21.12.10 21:43

Eno otvorio sam ja temu, možeš nadopisati nešto ako želiš i predstaviti se ovdje Smile frends

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
klub4you
Početnik
Početnik



Pisces Dog
Broj postova : 6
Godine : 54
Datum registracije : 21.12.2010

Ništa me ne čini sretnom :( Empty
PostajNaslov: Re: Ništa me ne čini sretnom :(   Ništa me ne čini sretnom :( I_icon_minitime21.12.10 21:51

e treba to sad naci pok kojim nazivom i tocno gdje ako mi mozes pomoci
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ništa me ne čini sretnom :( Empty
PostajNaslov: Re: Ništa me ne čini sretnom :(   Ništa me ne čini sretnom :( I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ništa me ne čini sretnom :(
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Poučne priče
» Predsednik ili ništa
» Kakvog je ukusa ništa?
» Masta nas cini nesretnima
» Što Vas čini tužnim?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: