Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kakvog je ukusa ništa?

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Kakvog je ukusa ništa? Empty
PostajNaslov: Kakvog je ukusa ništa?   Kakvog je ukusa ništa? I_icon_minitime10.05.10 17:02

Kupite konzervu ničega i pomozite gladnima u novoj kampanji efektnog imena "Ništa".



U prodavnicama na Roud Ajlendu pojavile su se konzerve ničega, a svaki cent od njihove prodaje biće prosleđen za pomoć gladnima u okolini.

U okviru reklamne kampanje, aktivisti su posetioce lokalnog tržnog centra zvali na degustaciju "nečega što sugrađani svakoga dana jedu", a zatim ceremonijalno pred njih postavljali prazan tanjir.

Cena svake konzerve jednaka je količini novca neophodnoj za kupovinu pet kilograma hrane za lokalne javne kuhinje.
(MONDO)
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Kakvog je ukusa ništa? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvog je ukusa ništa?   Kakvog je ukusa ništa? I_icon_minitime03.06.10 15:29

A hebemu pet kilograma hrane..pa nije baš neka prihvatljiva tarifa..ja radije ubacim u onu kutiju s crvenim križićem nešto siča koji me žuljaju po đepovima.A i da oni malo više to prakticiraju možda im ne bi morali po trg . centrima uvaljivati konzervu ničega po cijeni od 5 kila hrane.
[Vrh] Go down
scorpio57
Totalno relaxiran
scorpio57


Scorpio Rooster
Broj postova : 2012
Godine : 66
Lokacija : sb
Datum registracije : 18.05.2010

Kakvog je ukusa ništa? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvog je ukusa ništa?   Kakvog je ukusa ništa? I_icon_minitime03.06.10 15:59

toćno kikica i ja tako mislim
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kakvog je ukusa ništa? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvog je ukusa ništa?   Kakvog je ukusa ništa? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kakvog je ukusa ništa?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kakvog je ukusa viski iz antarktičkog leda?
» Nokti vam otkrivaju kakvog ste zdravlja
» Predsednik ili ništa
» Niste niko i ništa
» Ništa me ne čini sretnom :(

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: