Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Niste niko i ništa

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Niste niko i ništa Empty
PostajNaslov: Niste niko i ništa   Niste niko i ništa I_icon_minitime15.06.10 10:58

Mnoge dame imaju veliki problem: osećaju se potpuno bezvredno, kao da su niko i ništa, nesposobne, bolje im je da ćute tu gde su jer ni za toliko nisu. A nije tako. Niste bezvredne. Divne ste, sposobne i pametne, i ne treba nikome, pa ni sebi, da dozvolite da vas ubedi u suprotno.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Niste niko i ništa Empty
PostajNaslov: Re: Niste niko i ništa   Niste niko i ništa I_icon_minitime15.06.10 11:37

Mozda nekad bila ...sad ne ..sad sam kraljica ..bas se osjecam vrijednom i znam da sam sposobna ..pametna ..najbolja sam veseli

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Niste niko i ništa Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Niste niko i ništa Empty
PostajNaslov: Re: Niste niko i ništa   Niste niko i ništa I_icon_minitime17.06.10 13:39

Strašno je da netko uopće može da se ponaša tako kao da je netko bezvrijedan i da ne znači ništa,svi mi nešto značimo,svatko na svoj način,ja osobno rjetko sam se osjećala bezvrijednom,to je više bilo u mojoj psihi u vrijeme kad nisam radila pa onda me je taj osjećaj pratio,iako i tada uvijek sam znala da vrijedim nije mi se još desilo da potpuno padnem na "dno".
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Niste niko i ništa Empty
PostajNaslov: Re: Niste niko i ništa   Niste niko i ništa I_icon_minitime17.06.10 13:40

nikad nisam mislila da sam nitko i ništa. niti ću to ikada misliti za sebe. treba cijeniti i voljeti sebe, da bi mogli voljeti i druge ljude. koji to zaslužuju, naravno. Smile
[Vrh] Go down
mentalistica
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 786
Datum registracije : 14.05.2010

Niste niko i ništa Empty
PostajNaslov: Re: Niste niko i ništa   Niste niko i ništa I_icon_minitime17.06.10 14:11

Bleky je napisao/la:
Mnoge dame imaju veliki problem: osećaju se potpuno bezvredno, kao da su niko i ništa, nesposobne, bolje im je da ćute tu gde su jer ni za toliko nisu. A nije tako. Niste bezvredne. Divne ste, sposobne i pametne, i ne treba nikome, pa ni sebi, da dozvolite da vas ubedi u suprotno.

Takve su one koje su nesigurne u sebe, koje drugi omalovažavaju i koji svaki njihov neuspjeh razglase na sva zvona,....

Ja volim samu sebe i to mi najbitnije Niste niko i ništa 553802 , ne nisam pohlepna, samo kako je Iana rekla, ako ne voliš sebe ne možeš ni druge, što je istina.

Uvijek polaziš prvo od sebe i svojih ruku dijelo, da bi druge znao više cijeniti.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Niste niko i ništa Empty
PostajNaslov: Re: Niste niko i ništa   Niste niko i ništa I_icon_minitime30.06.10 23:23

Bleky je napisao/la:
Mnoge dame imaju veliki problem: osećaju se potpuno bezvredno, kao da su niko i ništa, nesposobne, bolje im je da ćute tu gde su jer ni za toliko nisu. A nije tako. Niste bezvredne. Divne ste, sposobne i pametne, i ne treba nikome, pa ni sebi, da dozvolite da vas ubedi u suprotno.
Ne može se bezvrijedno osjećat onaj tko zna da vrijedi,a svako sam zna kolko vrijedi i kolko može.Ne treba se ni omalovažavat ni izdizat iznad svih i samo ja i ja. Posebno ne treba nekom drugom dopustiti da vam ispire mozak ,jer opet kažem svako zna svoje kvalitete i svoju vrijednost
[Vrh] Go down
Orchid
Početnik
Početnik
Orchid


Female
Aries Buffalo
Broj postova : 29
Godine : 39
Datum registracije : 30.06.2010

Niste niko i ništa Empty
PostajNaslov: Re: Niste niko i ništa   Niste niko i ništa I_icon_minitime01.07.10 12:26

tija je napisao/la:

Ne može se bezvrijedno osjećat onaj tko zna da vrijedi,a svako sam zna kolko vrijedi i kolko može.

ne mogu se sloziti s tim.... mnoge cure izgube vjeru u sebe i ne znaju koliko vrijede jer su u bolesnim vezama ili s muskarcima koji vrlo dobro znaju na koji nacin ih izmanipulirati i usaditi ima dozivljaj manje vrijednosti
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Niste niko i ništa Empty
PostajNaslov: Re: Niste niko i ništa   Niste niko i ništa I_icon_minitime01.07.10 12:31

takve bolesne veze treba prekidati, a ne dozvoljavati da muškarci manipuliraju i usade curama osjećaj bezvrjednosti

treba znati voditi računa o samoj sebi, držati do sebe, a ne dozvoljavati muškarcima (ovdje mislim na te muškarce koje si opisala u svom postu) da svoje komplekse liječe na drugima
[Vrh] Go down
Orchid
Početnik
Početnik
Orchid


Female
Aries Buffalo
Broj postova : 29
Godine : 39
Datum registracije : 30.06.2010

Niste niko i ništa Empty
PostajNaslov: Re: Niste niko i ništa   Niste niko i ništa I_icon_minitime01.07.10 12:34

slazem se skroz..samo kazem da postoje psiho. jako snazni ljudi koji mogu uvelike utjecati na one manje snažne i uvjeriti ih u bilo sto pa tako i u to da nista ne vrijede. Ako pogledas te problematicne veze...u 99% njih je upravo takva situacija i jedna od strana se osjeca niskoristi i bezvrijednom
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Niste niko i ništa Empty
PostajNaslov: Re: Niste niko i ništa   Niste niko i ništa I_icon_minitime01.07.10 12:37

onda po kratkom postupku - van iz takve veze.
[Vrh] Go down
Orchid
Početnik
Početnik
Orchid


Female
Aries Buffalo
Broj postova : 29
Godine : 39
Datum registracije : 30.06.2010

Niste niko i ništa Empty
PostajNaslov: Re: Niste niko i ništa   Niste niko i ništa I_icon_minitime01.07.10 12:39

hehehehehehe..vrlo jednostavno za reci, jako tesko za napraviti Niste niko i ništa 816407
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Niste niko i ništa Empty
PostajNaslov: Re: Niste niko i ništa   Niste niko i ništa I_icon_minitime01.07.10 12:40

nije teško. najlakše se vaditi na to da je nešto teško. treba dignuti gore glavu, a ne zabijati u pijesak.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Niste niko i ništa Empty
PostajNaslov: Re: Niste niko i ništa   Niste niko i ništa I_icon_minitime01.07.10 12:42

Iana je napisao/la:
nikad nisam mislila da sam nitko i ništa. niti ću to ikada misliti za sebe. treba cijeniti i voljeti sebe, da bi mogli voljeti i druge ljude. koji to zaslužuju, naravno. Smile
Dobar stav, kao prvo treba biti zadovoljan sobom, biti sebi najbolji prijatelj, biti svjestan svojih vrijednosti. Ne treba mariti za tuđe blebetanje.
Van svake pameti mi je to što su neki ljudi u vezama s osobama koje ih totalno omalovažavaju, tu nema ni lj od ljubavi.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Niste niko i ništa Empty
PostajNaslov: Re: Niste niko i ništa   Niste niko i ništa I_icon_minitime01.07.10 12:43

ja ne mogu shvatiti kako se lako pristaje na liniju manjeg otpora....
najlakše je reći da je nešto teško.
[Vrh] Go down
Orchid
Početnik
Početnik
Orchid


Female
Aries Buffalo
Broj postova : 29
Godine : 39
Datum registracije : 30.06.2010

Niste niko i ništa Empty
PostajNaslov: Re: Niste niko i ništa   Niste niko i ništa I_icon_minitime01.07.10 12:46

Iana je napisao/la:
nije teško. najlakše se vaditi na to da je nešto teško. treba dignuti gore glavu, a ne zabijati u pijesak.

ja jos uvijek tvrdim da je jako tesko jer su takve osobe vec u poprilicno losem mentalnom stanju i cesto su ovisne o zlostavljace na bilo koji nacin ili financijski ili zbog djece ili....

Ja sam uvijek tvrdila kao i ti, no stvarno sam bila u kontaktu sa dosta ljudi koji su kroz to prolazili i pricala jako puno s njima...fakat nije tako jednostavno kao sto izgleda.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Niste niko i ništa Empty
PostajNaslov: Re: Niste niko i ništa   Niste niko i ništa I_icon_minitime01.07.10 12:51

ma ja poštujem tvoje mišljenje.
osobno nikad ne bi bila u takvoj vezi, a najmanje bi ostala u takvoj strašnoj vezi zbog djece, jer to je užas za djecu.
ne razumijem kako žene mogu ostajati u takvoj vezi i još reći da je to zbog djece?!
pa ja bi čistila i peglala i prala, samo ne bi dozvolila da budem financijski ovisna o nekom idiotu, a još k tome da i moja djeca pate....
[Vrh] Go down
Orchid
Početnik
Početnik
Orchid


Female
Aries Buffalo
Broj postova : 29
Godine : 39
Datum registracije : 30.06.2010

Niste niko i ništa Empty
PostajNaslov: Re: Niste niko i ništa   Niste niko i ništa I_icon_minitime01.07.10 12:55

Ma ne bih ni ja ali kazem da mi kao promatraci koji sjede sa strane nemamo pravo govoriti da je nesto lako ako to nismo prozivjeli. U biti...mozda ja i ti i da jesmo u takvoj vezi ne bi to tolerirali..ali ono..100 ljudi 100 cudi. Nismo svi jednako jaki....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Niste niko i ništa Empty
PostajNaslov: Re: Niste niko i ništa   Niste niko i ništa I_icon_minitime01.07.10 12:58

zašto ne bi imali pravo govoriti sa strane?
pa upravo na taj način, govoreći sa strane, možemo i pomoći.
[Vrh] Go down
Orchid
Početnik
Početnik
Orchid


Female
Aries Buffalo
Broj postova : 29
Godine : 39
Datum registracije : 30.06.2010

Niste niko i ništa Empty
PostajNaslov: Re: Niste niko i ništa   Niste niko i ništa I_icon_minitime01.07.10 13:02

gle jedno je izreci nesto u svrhu pomoci a drugo govoriti nekome da je nesto lako ako za njega to mozda nije lako... kuzis? Das savjet i pomognes nekome...a reci nekome od tih ljudi koji prolaze kroz to da je JEDNOSTAVNO otici i zatvorit ce ti se. Ne pricam bez veze, govorim iz iskustva. postoje nacini kako im mozes pomoci i ojacati ih ali taj koji ti koristis nije jedan od njih.
Niste niko i ništa 816407
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Niste niko i ništa Empty
PostajNaslov: Re: Niste niko i ništa   Niste niko i ništa I_icon_minitime01.07.10 13:07

nisam ni napisala da treba takvim ljudima reći da je jednostavno ili lako otići.
način koji je koristim je - ne dozvoliti nikome da gazi po meni.
i promatrajući sa strane, kako kažeš, odnosno pomažući takvim ljudima da se spase iz veza koje ubijaju i njih i djecu, činimo dobro djelo.
za mene je lako sve što ide u korist djeteta. lako je.
[Vrh] Go down
Orchid
Početnik
Početnik
Orchid


Female
Aries Buffalo
Broj postova : 29
Godine : 39
Datum registracije : 30.06.2010

Niste niko i ništa Empty
PostajNaslov: Re: Niste niko i ništa   Niste niko i ništa I_icon_minitime01.07.10 13:11

No dobro....poanta svega je da ne treba dopustiti da te netko gazi i
ponizava..oko toga se svi slazemo.
Samo treba uzeti u obzir da nisu svi ljudi jednako jaki i da nista nije
jednostavno kako izgleda. Ja sam samo reagirala na recenicu da Svi znaju koliko vrijede i da se takvi ne mogu osjecati bezvrijedno.... za sto smatram da apsolutno nije tocno
[Vrh] Go down
len
Zagrijao tipkovnicu
len


Female
Broj postova : 470
Datum registracije : 23.06.2010

Niste niko i ništa Empty
PostajNaslov: Re: Niste niko i ništa   Niste niko i ništa I_icon_minitime02.07.10 0:02

Citat :
Divne ste, sposobne i pametne, i ne treba nikome, pa ni sebi, da
dozvolite da vas ubedi u suprotno.
tako i jest
[Vrh] Go down
Sponsored content





Niste niko i ništa Empty
PostajNaslov: Re: Niste niko i ništa   Niste niko i ništa I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Niste niko i ništa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kada shvatite da nikada niste mogli ništa – Završni dodir narcisoidne veze!
» Kad čovjek štuca niko ga ne spominje
» Njujork: Niko da pomogne na smrt ranjenom čovjeku
» U Novom Meksiku će se graditi grad u kojem neće niko živjeti
» Predsednik ili ništa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: