Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa?

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? Empty
PostajNaslov: Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa?   Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? I_icon_minitime09.12.08 22:12

Na brdovitom Balkanu ništa se ne mijenja. Kako i inače, tako i za blagdane. Žene si većinom blagdane pretvore u patnju i "umiru" od umora nakon njih. Čiste, kuhaju pripremaju, a muškarci smatraju svoje obaveze ispunjenim ako donesu nešto iz trgovine ili pomognu pri ukrašavanju (čast izuzecima).
Nikad se nisam smatrao manje muškarcem ako sam pomogao curi nešto pospremiti, očistiti ili skuhati, smatram to normalnim, dok većina muškaraca to ne čini. Zašto je to tako? No

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa?   Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? I_icon_minitime09.12.08 22:27

Moja neka iskustva dok sam živjela sa starcima nisu bila takva,moji su sve to nekako skupa pripremali,oboje sudjelovali u pripremama.
Sada živim sama i moram sve ja jadna... :;): ali nije mi teško obožavam Božić... snowman
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa?   Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? I_icon_minitime09.12.08 22:31

Eto u našoj kući moja stara i ja udaramo žestoko...ovi naši muškići se utoliko potrude što dofuraju bor u kuću i nasade na stalak. No
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa?   Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? I_icon_minitime09.12.08 22:39

Kate je napisao/la:
Moja neka iskustva dok sam živjela sa starcima nisu bila takva,moji su sve to nekako skupa pripremali,oboje sudjelovali u pripremama.
Sada živim sama i moram sve ja jadna... :;): ali nije mi teško obožavam Božić... snowman
Ovog Božića pozovi Kornyća da ti pomogne i da dočekate Božić zajedno! :;):

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa?   Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? I_icon_minitime09.12.08 22:40

tana je napisao/la:
Eto u našoj kući moja stara i ja udaramo žestoko...ovi naši muškići se utoliko potrude što dofuraju bor u kuću i nasade na stalak. No
Dođem ja ovaj Božić malo pomagati! :;):

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa?   Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? I_icon_minitime09.12.08 22:40

Goran je napisao/la:
Kate je napisao/la:
Moja neka iskustva dok sam živjela sa starcima nisu bila takva,moji su sve to nekako skupa pripremali,oboje sudjelovali u pripremama.
Sada živim sama i moram sve ja jadna... :;): ali nije mi teško obožavam Božić... snowman
Ovog Božića pozovi Kornyća da ti pomogne i da dočekate Božić zajedno! :;):

lol!
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa?   Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? I_icon_minitime09.12.08 22:42

Kate je napisao/la:
Goran je napisao/la:
Kate je napisao/la:
Moja neka iskustva dok sam živjela sa starcima nisu bila takva,moji su sve to nekako skupa pripremali,oboje sudjelovali u pripremama.
Sada živim sama i moram sve ja jadna... :;): ali nije mi teško obožavam Božić... snowman
Ovog Božića pozovi Kornyća da ti pomogne i da dočekate Božić zajedno! :;):

lol!
Što da ne?! cerekalo :;): hoping

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa?   Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? I_icon_minitime09.12.08 22:43

Goran je napisao/la:
tana je napisao/la:
Eto u našoj kući moja stara i ja udaramo žestoko...ovi naši muškići se utoliko potrude što dofuraju bor u kuću i nasade na stalak. No
Dođem ja ovaj Božić malo pomagati! :;):
Yes ... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa?   Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? I_icon_minitime09.12.08 22:57

tana je napisao/la:
Goran je napisao/la:
tana je napisao/la:
Eto u našoj kući moja stara i ja udaramo žestoko...ovi naši muškići se utoliko potrude što dofuraju bor u kuću i nasade na stalak. No
Dođem ja ovaj Božić malo pomagati! :;):
Yes ... Smile
kissi

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa?   Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? I_icon_minitime09.12.08 23:36

žene su domaćice i navikle su da budu u kuhinji i jednostavno uživaju u tome.. al opet ne bi bilo loše i da koje muško zasuče rukave i da pomogne.. cerekalo Smile cerekalo
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa?   Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? I_icon_minitime26.02.09 22:45

Pa treba napraviti nekakvu raspodjelu poslova, ne samo prije blagdana, nego i inače. Ionako na žene uvijek otpadne nešto više tih poslova i stoga što ih se ne želimo odreći (čitaj - bojimo se kako bi bili obavljeni da ih prepustimo muškima), no muškarci mogu priskočiti puno više nego što to obično rade. Ali ovisi to i o nama - ako ih tjeramo od sebe, naravno da će se prestati nuditi. Prihvatimo njihove usluge za početak onakve kakve jesu, kasnije ih možemo malo poučiti u detaljima na koje su nas priučavali od malih nogu Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa?   Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? I_icon_minitime26.02.09 22:51

To je tako da žena što se tiče kuće uvijek više pridodaje al ja i jesam takva da najbolje sve sama....dakako u nekim slučajima voljela bi da imam pomoč....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa?   Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? I_icon_minitime27.02.09 18:41

Kate je napisao/la:
Moja neka iskustva dok sam živjela sa starcima nisu bila takva,moji su sve to nekako skupa pripremali,oboje sudjelovali u pripremama.
Sada živim sama i moram sve ja jadna... :;): ali nije mi teško obožavam Božić... snowman

pa tko ti je kriv što si se odselila od svojih?? Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa?   Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? I_icon_minitime27.02.09 18:42

ne znam..uvijek nekako pokušam pomoći koliko mogu i koliko znam..i brat isto....ipak, u kući je troje gladnih muških usta i jedna ženska...Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa?   Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? I_icon_minitime21.03.09 19:06

zato sto si tako nauceni...
uzivaj dok mozes..ha ha
mislim da bi trebali u konacnici
malo teret podjednako rasporediti...

ljubi
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa?   Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? I_icon_minitime21.03.09 19:49

Meni ne treba pomoć u pripemi, ali bilo bi super da netko pomogne sve rasčistiti kada se gosti rasprše.
Ljetos mi je bila moja omiljena teta i doslovno me istjerala iz kuhinje da je imala ključ zaključala bi se u nju, neka je sjadnem malo s sekom mi najdražom i s bratičima blizancima. Nismo se vidjeli god dana, pa me teta malo rasteretilia.Smile
Mama kada mi dođe ponudi se, ali ne stignem niti reći ma netrba više je nema u kuhinji.
Inače mislim da nam je ti u folkloru da žene rade sve, jer su nam mušarci još uvijek muškarčine. zaboravio
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa?   Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? I_icon_minitime21.03.09 20:38

Te muškarčine treba malo preodgojiti i istjerati balkanštinu iz njih! cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa?   Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? I_icon_minitime21.03.09 21:48

Jedva čekam da bojam jaja cerekalo: Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa?   Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? I_icon_minitime21.03.09 21:51

nisi naglasila koja ...svjeza ili ustajala Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa?   Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? I_icon_minitime21.03.09 21:55

I jedna i druga,pa hoće li Uskrs ili ne... farba jaje
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa?   Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? I_icon_minitime21.03.09 21:57

bolje ti je samo Uskrsnja ...oni donose radost .... Smile farba jaje

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa?   Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? I_icon_minitime21.03.09 21:58

Donose i ustajala radost...haha Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa?   Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? I_icon_minitime22.03.09 9:58

ja svoja tradicionalno farbam u crveno i plavo...Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa?   Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? I_icon_minitime22.03.09 10:28

korny je napisao/la:
ja svoja tradicionalno farbam u crveno i plavo...Laughing

lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa?   Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? I_icon_minitime22.03.09 13:02

kate..pomogneš li ti nekome ofarbati jaja za uskrs? Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? Empty
PostajNaslov: Re: Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa?   Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zašto većinom teret blagdanskih obaveza pada na ženska leđa?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Horoskop otkriva: zašto je on takav, zašto nije nazvao?
» Horoskop otkriva: zašto je on takav, zašto nije nazvao?
» Da li bi upisali vaše dijete u razred u kojem su većinom mali Romi?
» Čuvajte kičmu i leđa
» Siđite s lopte i istegnite leđa!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Brak, obitelj i prijatelji-
Forum(o)Bir: