Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Mourinho razmišlja o preuzimanju Reala

Go down 
Autor/icaPoruka
boomba
Zagrijao tipkovnicu
boomba


Male
Broj postova : 782
Datum registracije : 12.10.2008

Mourinho razmišlja o preuzimanju Reala Empty
PostajNaslov: Mourinho razmišlja o preuzimanju Reala   Mourinho razmišlja o preuzimanju Reala I_icon_minitime18.05.10 18:08

Mourinho razmišlja o preuzimanju Reala Josemourinhointerpressica_afp

TRENER Intera Jose Mourinho prije nekoliko dana rekao je da će odlučivati o svojoj sudbini nakon finala LP-a. Tad Inter još nije osigurao prvenstvo, no u tjednu pred finale Lige prvaka postaje sve jasnije da Mourinho zaista odlazi.

Moratti: Mislim da odlazi

Prvo je predsjednik Intera Massimo Moratti rekao: "Uživao sam u svakom danu njegova boravka u Interu. Toplo se nadam da će ostati, ali ako me pitate što prognoziram, onda imam osjećaj da će nas napustiti. Napravio je mnogo toga, a vjerujem da će svemu dati i krunu, odnosno da ćemo za nekoliko dana biti prvaci Europe", poručio je Moratti.

U utorak je Mourinho još jednom pričao o svojoj budućnosti te talijanskim novinarima odgovorio da ne želi savjetovati ime svog nasljednika.

"Jako sam miran, rezultat finala neće utjecati na moju odluku o budućnosti. Moj nasljednik? Kad je klub birao mene, odabrao je dobro. Kad ponovno bude morao birati, opet će izabrati pametno. O budućnosti ću razmišljati nakon finala. Nisam o tome još razmišljao. Imam ugovor do 2012. ili 2013., ne sjećam se dobro... Ne želim spominjati nikoga, jer možda to budem ja", demagoški je nastavio Mourinho.

"Razmislit ću o Realu"

No logično je zaključiti da ga Real Madrid privlači, pogotovo nakon što iza sebe ima sezonu bez trofeja. Put za Mourinha kao da je utrt... Četiri dana prije finala Portugalac je u razgovoru za Gazzettu ipak naveo na razmišljanje rekavši:

"Nisam trener Reala, no to je problem osobne zadovoljštine, radi se o tome da se osjećate poštovanima. Razmislit ću o tome", a na kraju je dodao kako u njegovim razmišljanjima novac neće igrati ulogu.

"Nije stvar u novcu, Italija me ne poštuje", rekao je Mourinho, dodavši da je Inter momčad koja svakog trenera čini boljim.

index
[Vrh] Go down
 
Mourinho razmišlja o preuzimanju Reala
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Odlazi li Mourinho iz Reala ili je to novinarska "patka"?
» Jeste li osoba koja previše razmišlja?
» Ferguson:''Želimo nivo Liverpula i Reala!"
» Guardiola: Mourinho je najbolji na svijetu
» Mourinho o svojoj menadžerskoj metodologiji

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: