Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Koliko treba iznositi privatnost na netu?

Go down 
+14
LuckyM5
loveyou
mobile
enigma_
cassia
Zlatokosa
irko
Procyon
Blizanka
Zoki
Kikica
Dita von Teese
teaa
Goran
18 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Koliko treba iznositi privatnost na netu? Empty
PostajNaslov: Koliko treba iznositi privatnost na netu?   Koliko treba iznositi privatnost na netu? I_icon_minitime01.05.10 19:42

Koliko treba iznositi privatnost na netu?
I koliko je to uopste bezbedno ma koliko mislili da ih poznajemo ?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko treba iznositi privatnost na netu? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko treba iznositi privatnost na netu?   Koliko treba iznositi privatnost na netu? I_icon_minitime01.05.10 19:55

Najbolje ne iznositi ništa jer postoji mogućnost da će nas jednom iznevjeriti osoba kojoj smo najviše vjerovali.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koliko treba iznositi privatnost na netu? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko treba iznositi privatnost na netu?   Koliko treba iznositi privatnost na netu? I_icon_minitime02.05.10 8:50

Svatko mora biti toliko zreo da prosudi što smije iznijeti, a što ne.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Koliko treba iznositi privatnost na netu? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko treba iznositi privatnost na netu?   Koliko treba iznositi privatnost na netu? I_icon_minitime02.05.10 19:31

Naravno da ne treba iznosit privatnost na netu,al često sa kolegicom diskutujem o tome.Pa šta i kad bi se saznalo tko sam,nisam zločinac pa da se bojim,nemam šta skrivat
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Koliko treba iznositi privatnost na netu? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko treba iznositi privatnost na netu?   Koliko treba iznositi privatnost na netu? I_icon_minitime02.05.10 20:19

Nisam baš pametna...dozirana sam,pažljiva.Kad sam u atmosferi gdje mi je ugodno i otvorim se više,i to je kod mene tako.Ljude jednostavno osjetim i kad mi se pojavi problem znam kome ću.Nije to neki veliki problem...do sada mi je sve bilo ok.Vidjela sam iz nekog drugog iskustva da su ljudi dosta zatvoreni u svoj neki krug ljudi i malo teže prihvaćaju nove.

Međutim,tako i u životu.Nekad je bolje držati distancu kod nekih odnosa.Nekad ću se naći sa nekim, budemo na istim valnim duljinama...nekad i ne.
Opet svatko s kim komuniciram mora imati svoju slobodu i ne želim se previše uplitati u neke najintimnije stvari.Ako dođe vrijeme za to...i to se desi.Samo bez opterećenja...to samo dođe.Bitno je ne očekivati puno..onda se lijepe stvari dese.Kad je sve to nekako lagano onda i bude ok.

Naravno da neću otkriti sve na netu...ali u nekoj rečenici raspoloženja ću možda reći puno toga.

Forum...mjesto gdje se stalno okuplja jedna te ista ekipa je lijepo mjesto da se i dobro osjeća i da se ljudi povežu.I kad je tako...kroz pisanje se vidi i narav i temperament nekoga.Postane prepoznatljiv po svom pisanju i trag toga se vidi.Zato mi je ova vrsta komunikacije draga.Ali..ljudi se jednostavno nađu i osjete.Neki ne...neki su drugačiji i sve je to tako.

Zanimljiva je jedna moja priča iz moje bivše firme...nas 10-tak ženskih.Okupljamo se svako malo već 7 godina.Svi imamo svoj posao živote ,različite sudbine,ali se slažemo nevjerojatno.I to je nešto što se desi i traje i toliko mi je drago zbog toga.U prijateljstvu dosta toga dajem(nevezano sad za realu)...ali osjetim kad druga strana ne prima i ne osjeti.Jer ja sam ja sa svojim stavovima i mišljenjima...onaj drugi je drugačiji.Ono što želim primati uvijek to je pozitiva i to će me uvijek privući.Kad su to skrivene misli,kad ne osjetim tu pozitivu ,jednostavno samo od sebe dođe da to i ne ide.

Nekako sam i shvatila da mi ružno raspoloženje i kod mene i kod drugih oduzima energiju koja je tako dragocijena.

Zato...bilo virtuala, bilo reala...ako ide...ide...ako ne...ide se dalje.Bitan mi je krug ljudi...moja familija.To mi je čvrsto..pa onda one odnose koji su dobri ,pazim i njegujem.
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Koliko treba iznositi privatnost na netu? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko treba iznositi privatnost na netu?   Koliko treba iznositi privatnost na netu? I_icon_minitime03.05.10 0:43

Ja nisam za to da se na netu iznose licni podaci.Nema potrebe uopste.Nikad ne znas sta se iza brda valja.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko treba iznositi privatnost na netu? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko treba iznositi privatnost na netu?   Koliko treba iznositi privatnost na netu? I_icon_minitime03.05.10 9:05

Pazim kome cu kad i sta rec, kako privatno tako i na netu.
Oprez je majka pameti!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko treba iznositi privatnost na netu? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko treba iznositi privatnost na netu?   Koliko treba iznositi privatnost na netu? I_icon_minitime03.05.10 9:13

jako malo, bolje je tako. nikad ne znaš tko sjedi s druge strane monitora.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko treba iznositi privatnost na netu? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko treba iznositi privatnost na netu?   Koliko treba iznositi privatnost na netu? I_icon_minitime12.05.10 20:50

apsolutno nista.zbog cega?!niti koga vidim niti cujem,ko zna ko je sve na netu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko treba iznositi privatnost na netu? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko treba iznositi privatnost na netu?   Koliko treba iznositi privatnost na netu? I_icon_minitime12.05.10 20:53

Cim manje, tim bolje
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Koliko treba iznositi privatnost na netu? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko treba iznositi privatnost na netu?   Koliko treba iznositi privatnost na netu? I_icon_minitime08.06.10 16:36

Svatko bi morao znati kome i u kolikoj mjeri se što može reći. Oni koji ne znaju naučit će na teži način. Ako ću svakome govoriti sve o sebi ...naravno da će me povrijediti puno njih.
Držim da se mora vjerovati ljudima jer nemože čovjek stalno biti sam ali ne smije se biti naivan..nakon 20-50-1000 postova u provalama i šali da mislim e taj/ta je baš super.
Mene do sada tu i opčenito na netu još nitko nije povrijedio i tako će i ostati. Jako dobro znam s kim se družim i kome mogu i smijem što reći.
Ne ulječem u prevelika druženja i volim polako otkrivati tko je kakav. Ovo je mali forum i frekvencija ljudi je mala i ako netko zbilja želi nekog bolje upoznati ..može to ovdje jako dobro s vremenom.
[Vrh] Go down
Zoki
Zagrijao tipkovnicu
Zoki


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 449
Godine : 36
Lokacija : Sombor
Datum registracije : 19.04.2010

Koliko treba iznositi privatnost na netu? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko treba iznositi privatnost na netu?   Koliko treba iznositi privatnost na netu? I_icon_minitime09.06.10 8:04

pa ne baš sve...oni koji me poznaju-poznaju me,a upoznavanje i davanje podataka preko neta,malo mi je glupo...dosta što murija ima podatke
[Vrh] Go down
http://zoki61.do-goo.net/index.htm
Gost
Gost




Koliko treba iznositi privatnost na netu? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko treba iznositi privatnost na netu?   Koliko treba iznositi privatnost na netu? I_icon_minitime28.08.10 20:31

Mislim da ne treba puno iznositi.. Smile

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko treba iznositi privatnost na netu? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko treba iznositi privatnost na netu?   Koliko treba iznositi privatnost na netu? I_icon_minitime28.08.10 20:32

sve ,pogotovo kreditno stanje , da znaju vračati... Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Koliko treba iznositi privatnost na netu? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko treba iznositi privatnost na netu?   Koliko treba iznositi privatnost na netu? I_icon_minitime28.08.10 21:02

ana je napisao/la:
Najbolje ne iznositi ništa jer postoji mogućnost da će nas jednom iznevjeriti osoba kojoj smo najviše vjerovali.
ovo tek sad vidim ..kako si ovo lijepo napisala ..

kad imas osobe u koje vremenom steknes povjerenje i koje te nisu nikad ni jednom razocarale niti izdale onda zasto se ne povjeriti i u ostalom ako ce me neko povrijediti povrijedit ce me i bez da mu se povjerim ..

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koliko treba iznositi privatnost na netu? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koliko treba iznositi privatnost na netu? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko treba iznositi privatnost na netu?   Koliko treba iznositi privatnost na netu? I_icon_minitime04.10.10 21:37

A na koji način nas na netu netko i može tako katastrofalno iznevjeriti?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Koliko treba iznositi privatnost na netu? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko treba iznositi privatnost na netu?   Koliko treba iznositi privatnost na netu? I_icon_minitime04.10.10 21:50

Ne znam za "katastrofalno", ali iznevjeriti nas može.
Recimo poznamo nekoga s kim smo si malo bolji i s kim smo podijelili neke privatne informacije, a potom ta osoba izda povjerenje i to zloupotrijebi.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koliko treba iznositi privatnost na netu? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko treba iznositi privatnost na netu?   Koliko treba iznositi privatnost na netu? I_icon_minitime21.10.10 21:05

To mi se svega jednom desilo, izvjesna Katarina mi je to učinila. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Koliko treba iznositi privatnost na netu? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko treba iznositi privatnost na netu?   Koliko treba iznositi privatnost na netu? I_icon_minitime21.10.10 21:28

A što i da se sazna identiten,što se može desit,pa nisam ratni zločinac cerekalo
[Vrh] Go down
irko
Ljubitelj foruma
irko


Male
Broj postova : 4356
Lokacija : Kuca
Datum registracije : 10.08.2010

Koliko treba iznositi privatnost na netu? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko treba iznositi privatnost na netu?   Koliko treba iznositi privatnost na netu? I_icon_minitime22.10.10 17:14

nikad ne iznosim privatnost previse na net sta ti znas ko je iza ekrana s druge strane
dobro ako sam siguran u neke stvari onda np al nikad previse opreza
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Koliko treba iznositi privatnost na netu? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko treba iznositi privatnost na netu?   Koliko treba iznositi privatnost na netu? I_icon_minitime22.10.10 17:21

tija je napisao/la:
A što i da se sazna identiten,što se može desit,pa nisam ratni zločinac cerekalo
looool looool ne zna se nikada looool mozda si terorista looool

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koliko treba iznositi privatnost na netu? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
irko
Ljubitelj foruma
irko


Male
Broj postova : 4356
Lokacija : Kuca
Datum registracije : 10.08.2010

Koliko treba iznositi privatnost na netu? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko treba iznositi privatnost na netu?   Koliko treba iznositi privatnost na netu? I_icon_minitime22.10.10 17:23

Laughing Laughing

mozda samo ceka da na rokne haha zezam se
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko treba iznositi privatnost na netu? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko treba iznositi privatnost na netu?   Koliko treba iznositi privatnost na netu? I_icon_minitime22.10.10 18:08

Ok, može se saznati indentitet, ali nije dobro ljudima odmah reći i prezime, adresu, mjesto gdej radimom sitne pojedinosti po kojima će nas netko lako pronaći...

Ima puno zločestih i zavidnih koji nekome mogu nauditi iz čiste zlobe i zavisti...

Evo naprimjer znam slučaj koji se desio pred desetak godina... Tada smo bili jedna velika ekipa na vip-ovom chatu, to se družilo, dolazilo kući, svi su o svima sve znali... Međutim u tom sveopćem druženju neki tip nije podlegao ženi koja je bacila oko na njega, i nikako se nije dao uloviti... Tada je ona iz čiste zlobe nazvala njegovu ženu (na kućni telefon koji je našla u imeniku) i rekla joj za njegovu ljubavnicu... čak i najsitnije pojedinosti kojima se dotični hvalio na netu... Glupo ali istinito, jer gospođa zlobnica time nije dobila baš ništa osim što je čak tri osobe povrijedila...

Od tog slučaja (mada ja nemam ljubavnika pa me nije toga strah, hahahaha) vrlo sam oprezna kad su druženja s interneta u pitanju... mada se i dalje ne sakrivam, ali eto, opreznija sam... Da bih nekog pozvala kući ili otkrila gdje radim, osoba mi se mora prvo jako svidjeti...

[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koliko treba iznositi privatnost na netu? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko treba iznositi privatnost na netu?   Koliko treba iznositi privatnost na netu? I_icon_minitime22.10.10 18:11

irko je napisao/la:
Laughing Laughing

mozda samo ceka da na rokne haha zezam se
Znači maštaš o tome da te Tija rokne? cerekalo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Koliko treba iznositi privatnost na netu? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko treba iznositi privatnost na netu?   Koliko treba iznositi privatnost na netu? I_icon_minitime22.10.10 19:57

irko je napisao/la:
Laughing Laughing


mozda samo ceka da na rokne haha zezam se
čekam,čekam oprezno samo ,ja samo vrebam koga ću gungster ljubi
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko treba iznositi privatnost na netu? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko treba iznositi privatnost na netu?   Koliko treba iznositi privatnost na netu? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koliko treba iznositi privatnost na netu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Koliko vas dobro ljudi upoznaju na netu?
» Koliko Biblija treba koštati?
» Koliko Vam treba vremena da skapirate Prijateljstvo?
» Koliko vam treba da se sredite za školu, posao ili izlazak?
» Kako i koliko često treba prati traperice?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: