Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Koliko pricate o sebi?

Go down 
+10
NjenoMilo
len
mihaela
Dita von Teese
Rokerka
Goran
Kikica
mala mazica
Zlatko
Blizanka
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Koliko pricate o sebi? Empty
PostajNaslov: Koliko pricate o sebi?   Koliko pricate o sebi? I_icon_minitime08.05.09 20:35

Kada upoznate neku osobu i zapocnete druzenje, koliko ste voljni da pricate o sebi? Da li bez problema pricate o svojoj porodici, poslu, odnosima u ljubavi itd? Ili preferirate da pricate o stvarima koji se ne ticu vaseg zivota i smatrate da u suprotnom otkrivate vasu intimu?

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koliko pricate o sebi? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Zlatko
Totalno relaxiran
Zlatko


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2586
Godine : 43
Lokacija : Sesvete
Datum registracije : 15.10.2008

Koliko pricate o sebi? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko pricate o sebi?   Koliko pricate o sebi? I_icon_minitime08.05.09 20:38

ma ja ti felim sve šta te zanima,ako treba i proporcije dobro lakše mi je pokazat Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko pricate o sebi? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko pricate o sebi?   Koliko pricate o sebi? I_icon_minitime08.05.09 20:40

Laughing ubijam ljude pričom... Laughing Kad tek upoznam neku osobu ne pričam joj puno nešto o sebi,a ni o mojoj porodici. Pričam toliko koliko se opustim ovisi o osobi,obično zahebancija,a nakon dužeg poznanstva malo više ali opet ne previše jer jedan dio moje intime je samo moj i da ne znam koliko poznam tu osobu.
[Vrh] Go down
mala mazica
Zagrijao tipkovnicu
mala mazica


Female
Virgo Goat
Broj postova : 544
Godine : 32
Lokacija : Karlovac
Datum registracije : 02.11.2008

Koliko pricate o sebi? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko pricate o sebi?   Koliko pricate o sebi? I_icon_minitime08.05.09 21:16

meni nije problem pričati o sebi..ne sramim se ni jednog dijela svoga života i mogu pričati i o usponima i o padovima...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko pricate o sebi? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko pricate o sebi?   Koliko pricate o sebi? I_icon_minitime08.05.09 22:19

Ne,ne pričam osobi puno o sebi dok god
ne steknem neko povjerenje u nju...osobu jel...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko pricate o sebi? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko pricate o sebi?   Koliko pricate o sebi? I_icon_minitime08.05.09 22:23

ni ja ne pričam o sebi dok ne steknem povjerenje u tu osobu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko pricate o sebi? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko pricate o sebi?   Koliko pricate o sebi? I_icon_minitime09.05.09 1:00

o sebi, svojima i ostalim intomnim stvarima pričam samo osobama u koje imam povjerenja...
kada tek upoznam osobu ne pričam puno o sebi....više bacam na zajebanciju i takve stvari...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko pricate o sebi? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko pricate o sebi?   Koliko pricate o sebi? I_icon_minitime09.05.09 11:08

korny je napisao/la:
o sebi, svojima i ostalim intomnim stvarima pričam samo osobama u koje imam povjerenja...
kada tek upoznam osobu ne pričam puno o sebi....više bacam na zajebanciju i takve stvari...
potpisujem
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Koliko pricate o sebi? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko pricate o sebi?   Koliko pricate o sebi? I_icon_minitime10.05.09 14:42

Baljezgarim gluposti uglavnom Laughing . i rijetko ću se zaprićati o nećem osobnom na forumu. Izvan njega, ako sam več odlućila s nekim razgovarati mimo foruma, znaći da u tog nekog imam povjeranja barem malo, pa onda mogu s tim nekim i pričati o svemu.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koliko pricate o sebi? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko pricate o sebi?   Koliko pricate o sebi? I_icon_minitime10.08.09 22:17

Otvoren sam, ali ne volim sebe previše stavljati u prvi plan.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Koliko pricate o sebi? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko pricate o sebi?   Koliko pricate o sebi? I_icon_minitime17.04.10 15:25

ranije sam mnogo pričala o sebi...ali kako vreme prolazi, sve manje i manje pričam...shvatam da nije dobro kad znaju sve o tebi... Koliko pricate o sebi? 732532
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko pricate o sebi? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko pricate o sebi?   Koliko pricate o sebi? I_icon_minitime18.04.10 0:45

o povrsnim stvarima mogu pricat ako nekog zanima,
za sve drugo treba povjerenja.
Ali lakse mi poslusat drugog nego rec nesto o sebi.
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Koliko pricate o sebi? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko pricate o sebi?   Koliko pricate o sebi? I_icon_minitime18.04.10 0:50

Malo,jako malo.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko pricate o sebi? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko pricate o sebi?   Koliko pricate o sebi? I_icon_minitime18.04.10 0:53

Nista , sama slika sve govori...Ako ista mrzim to su FBI pitanja -ko si , kako se zoves , boja kose gdje zivis itd. Jesi ozenjen , imas djece itd. Ko u MUP-u...
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Koliko pricate o sebi? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko pricate o sebi?   Koliko pricate o sebi? I_icon_minitime18.04.10 0:55

brunolino je napisao/la:
Nista , sama slika sve govori...Ako ista mrzim to su FBI pitanja -ko si , kako se zoves , boja kose gdje zivis itd. Jesi ozenjen , imas djece itd. Ko u MUP-u...
A odakle si? Koliko pricate o sebi? 668150
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Koliko pricate o sebi? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko pricate o sebi?   Koliko pricate o sebi? I_icon_minitime18.04.10 0:56

Koliko neko zeli da zna...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko pricate o sebi? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko pricate o sebi?   Koliko pricate o sebi? I_icon_minitime18.04.10 0:57

uffff , jesam li bio dovoljno jasan?! Koliko pricate o sebi? 73820
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Koliko pricate o sebi? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko pricate o sebi?   Koliko pricate o sebi? I_icon_minitime18.04.10 0:59

brunolino je napisao/la:
uffff , jesam li bio dovoljno jasan?! Koliko pricate o sebi? 73820

Jesi,zato te i pitam! Koliko pricate o sebi? 668150 Usput i ja se uzasavam od takvih pitanja.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko pricate o sebi? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko pricate o sebi?   Koliko pricate o sebi? I_icon_minitime18.04.10 1:12

Nemoj sreco , nemoj duso , nemoj danas...Ja se grozoim tih pitanja...Ili kad mi zatraze sliku...ufffff...Al dobro nismo svi isti...I to razumijem...
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Koliko pricate o sebi? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko pricate o sebi?   Koliko pricate o sebi? I_icon_minitime19.04.10 22:33

Stavrno brunolino, sto ne postavis svoju sliku ( iz mladosti) Koliko pricate o sebi? 12363
[Vrh] Go down
len
Zagrijao tipkovnicu
len


Female
Broj postova : 470
Datum registracije : 23.06.2010

Koliko pricate o sebi? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko pricate o sebi?   Koliko pricate o sebi? I_icon_minitime27.06.10 18:44

Rijetko pricam o sebi. Koliko pricate o sebi? 487808
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko pricate o sebi? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko pricate o sebi?   Koliko pricate o sebi? I_icon_minitime14.07.10 10:47

koliko mislim da je potrebno i to samo odabranim ljudima.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koliko pricate o sebi? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko pricate o sebi?   Koliko pricate o sebi? I_icon_minitime14.07.10 17:27

Tako je i najbolje Iana; praktički nikad ne pričam o sebi bez posebnog povoda, gade mi se ljudi koji sami sebe stavljaju u prvi plan i puni su priče o sebi.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Koliko pricate o sebi? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko pricate o sebi?   Koliko pricate o sebi? I_icon_minitime07.08.10 22:25

Malo pricam o sebi, samo ljudima u koje imam veliko poverenje.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko pricate o sebi? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko pricate o sebi?   Koliko pricate o sebi? I_icon_minitime07.08.10 22:37

Pričam onoliko koliko tko zaslužuje,jako brzo pročitam osobu i već na početku znam otprilike koliko smijem reći...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko pricate o sebi? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko pricate o sebi?   Koliko pricate o sebi? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koliko pricate o sebi?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Razgovarate li sami sa sobom
» Test: koliko ste bliski, koliko dobro poznajete svoga partnera
» Dosljednost sebi
» Što znači „raditi na sebi“?
» Prestanimo lagati i sebi i drugima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: