Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Razgovarate li sami sa sobom

Go down 
+10
Mixi
mihaela
Rokerka
Niky
Blizanka
Kikica
DJ Tea
DaRkAnGeL
Bonnie
Goran
14 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Razgovarate li sami sa sobom Empty
PostajNaslov: Razgovarate li sami sa sobom   Razgovarate li sami sa sobom I_icon_minitime03.01.09 16:16

kada sa samim sobom i jel se slažete kada ljudi kažu da je to zdravo? Razgovarate li sami sa sobom 776231
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razgovarate li sami sa sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovarate li sami sa sobom   Razgovarate li sami sa sobom I_icon_minitime03.01.09 16:18

Obično kad sam ljuta onda mrmljam neš sebi u bradu. Ne znam koliko je to zdravo, obično kažu da su to prvi znaci ludila :P
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razgovarate li sami sa sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovarate li sami sa sobom   Razgovarate li sami sa sobom I_icon_minitime03.01.09 16:18

Moram priznati da ne razgovaram sama sa sobom,a da li je zdravo pojma nemam iskreno.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razgovarate li sami sa sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovarate li sami sa sobom   Razgovarate li sami sa sobom I_icon_minitime03.01.09 16:25

čuo sam od par prijatelja da su razgovarali sami sa sobom par puta...rijetko, ali ipak razgovaraju...
i ja sam, priznajem, par puta razgovarao sam sa sobom...uvijek kada bi radio neku važnu stvar, pa da ne uprskam stvar....
a sada, koliko je to zdravo, ne znam...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razgovarate li sami sa sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovarate li sami sa sobom   Razgovarate li sami sa sobom I_icon_minitime03.01.09 16:26

a ovo sam pronašao na netu....

Citat :
Je li razgovor sa samim sobom znak da ste ludi? Uopće ne, kažu medicinski eksperti. Oni ističu da je vođenje privatne konverzacije sa sobom korisno i često je način da se nađe utjeha, bodrenje ili osjećaj olakšanja u životnom kaosu.
- Često prije nego uspiju riješiti problem ljudi osjećaju potrebu za nekom vrstom olakšanja - kaže dr. Paul Horton, psihoanalitičar iz Connecticuta. - Pronalaženje toga mirnog stanja duha omogućuje da unutarnje snage, koje su sposobne riješiti problem, izađu na površinu. A upravo jedan dobar razgovor sa samim sobom može doista biti vrlo umirujući.
U nedavnoj studiji provedenoj na 208 zdravih osoba dr. Horton je otkrio da govoriti sa sobom pripada među deset najdjelotvornijih načina olakšanja. Voditi glasni dijalog sa sobom može također pomoći da se postigne određeni odmak i ispravniji stav prema nekom problemu.


[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razgovarate li sami sa sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovarate li sami sa sobom   Razgovarate li sami sa sobom I_icon_minitime03.01.09 16:27

A kako misliš razgovaraš? Šta se posjedneš ispred ogledala i udri ..? :scratch:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razgovarate li sami sa sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovarate li sami sa sobom   Razgovarate li sami sa sobom I_icon_minitime03.01.09 16:27

tana je napisao/la:
A kako misliš razgovaraš? Šta se posjedneš ispred ogledala i udri ..? :scratch:

Hahaha :tana:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razgovarate li sami sa sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovarate li sami sa sobom   Razgovarate li sami sa sobom I_icon_minitime03.01.09 16:29

tana je napisao/la:
A kako misliš razgovaraš? Šta se posjedneš ispred ogledala i udri ..? :scratch:
ma ne...u bilo kojoj situaciji...
dok vozim, nešto radim....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razgovarate li sami sa sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovarate li sami sa sobom   Razgovarate li sami sa sobom I_icon_minitime03.01.09 16:33

Ma da? Ja fakat to ne ... jedino kad se naločem onda se cerim sama sebi u ogledalu lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razgovarate li sami sa sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovarate li sami sa sobom   Razgovarate li sami sa sobom I_icon_minitime03.01.09 16:34

tana je napisao/la:
Ma da? Ja fakat to ne ... jedino kad se naločem onda se cerim sama sebi u ogledalu lol!

Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razgovarate li sami sa sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovarate li sami sa sobom   Razgovarate li sami sa sobom I_icon_minitime03.01.09 16:35

tana je napisao/la:
Ma da? Ja fakat to ne ... jedino kad se naločem onda se cerim sama sebi u ogledalu lol!

Pogledaš se u ogledalo misliš da su ti gosti došli... lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razgovarate li sami sa sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovarate li sami sa sobom   Razgovarate li sami sa sobom I_icon_minitime03.01.09 16:37

Kate je napisao/la:
tana je napisao/la:
Ma da? Ja fakat to ne ... jedino kad se naločem onda se cerim sama sebi u ogledalu lol!

Pogledaš se u ogledalo misliš da su ti gosti došli... lol!

Nije neg tek onda skužim koliko sam se opila lol! lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razgovarate li sami sa sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovarate li sami sa sobom   Razgovarate li sami sa sobom I_icon_minitime03.01.09 16:47

kad smo već kod teme opijanja i alkohola, mislite li da vrijedi ona in vino veritas?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razgovarate li sami sa sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovarate li sami sa sobom   Razgovarate li sami sa sobom I_icon_minitime03.01.09 16:49

hmmm ... ma ima neš u tome ... ne znam koliko su ljudi iskreniji ali su definitivno otvoreniji Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razgovarate li sami sa sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovarate li sami sa sobom   Razgovarate li sami sa sobom I_icon_minitime03.01.09 16:50

tana je napisao/la:
hmmm ... ma ima neš u tome ... ne znam koliko su ljudi iskreniji ali su definitivno otvoreniji Smile

Složila bih se... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razgovarate li sami sa sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovarate li sami sa sobom   Razgovarate li sami sa sobom I_icon_minitime03.01.09 16:53

tana je napisao/la:
hmmm ... ma ima neš u tome ... ne znam koliko su ljudi iskreniji ali su definitivno otvoreniji Smile

slažem se i ja... :vino:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razgovarate li sami sa sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovarate li sami sa sobom   Razgovarate li sami sa sobom I_icon_minitime03.01.09 19:36

Ako sam nasamo razmišljam znam nešto reći na glas, zapitati se i sl. No ne radim monodrame s sobom i sl.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razgovarate li sami sa sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovarate li sami sa sobom   Razgovarate li sami sa sobom I_icon_minitime03.01.09 19:37

Monodrame sa sobom... king lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razgovarate li sami sa sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovarate li sami sa sobom   Razgovarate li sami sa sobom I_icon_minitime03.01.09 19:39

e...sada ispada da sam ja lud... lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razgovarate li sami sa sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovarate li sami sa sobom   Razgovarate li sami sa sobom I_icon_minitime03.01.09 19:42

korny je napisao/la:
e...sada ispada da sam ja lud... lol!
zapisuj što govoriš sam sa sobom možda napišeš knjigu npr. na Rubu pameti II lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razgovarate li sami sa sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovarate li sami sa sobom   Razgovarate li sami sa sobom I_icon_minitime03.01.09 19:43

Teofil je napisao/la:
korny je napisao/la:
e...sada ispada da sam ja lud... lol!
zapisuj što govoriš sam sa sobom možda napišeš knjigu npr. na Rubu pameti II lol!

budem...i možda dobijem Kiklopa kao i Nives Celzijus... lol!
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Razgovarate li sami sa sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovarate li sami sa sobom   Razgovarate li sami sa sobom I_icon_minitime03.01.09 20:04

korny je napisao/la:
kada sa samim sobom i jel se slažete kada ljudi kažu da je to zdravo? Smile
Jedno je promrmljati par rijeći, a drugo je baš razgovarati sam sa sobom - to je stvarno znak ludila, nikako ne može biti zdravo.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Razgovarate li sami sa sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovarate li sami sa sobom   Razgovarate li sami sa sobom I_icon_minitime03.01.09 20:05

Citat :
Je li razgovor sa samim sobom znak da ste ludi? Uopće ne, kažu medicinski eksperti. Oni ističu da je vođenje privatne konverzacije sa sobom korisno i često je način da se nađe utjeha, bodrenje ili osjećaj olakšanja u životnom kaosu.
- Često prije nego uspiju riješiti problem ljudi osjećaju potrebu za nekom vrstom olakšanja - kaže dr. Paul Horton, psihoanalitičar iz Connecticuta. - Pronalaženje toga mirnog stanja duha omogućuje da unutarnje snage, koje su sposobne riješiti problem, izađu na površinu. A upravo jedan dobar razgovor sa samim sobom može doista biti vrlo umirujući.
U nedavnoj studiji provedenoj na 208 zdravih osoba dr. Horton je otkrio da govoriti sa sobom pripada među deset najdjelotvornijih načina olakšanja. Voditi glasni dijalog sa sobom može također pomoći da se postigne određeni odmak i ispravniji stav prema nekom problemu
[Vrh] Go down
Bonnie
Ljubitelj foruma
Bonnie


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3003
Godine : 38
Datum registracije : 25.11.2008

Razgovarate li sami sa sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovarate li sami sa sobom   Razgovarate li sami sa sobom I_icon_minitime03.01.09 20:08

ponekad, lijepo je popričati s pametnom osobom Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Razgovarate li sami sa sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovarate li sami sa sobom   Razgovarate li sami sa sobom I_icon_minitime03.01.09 20:11

Goran je napisao/la:
korny je napisao/la:
kada sa samim sobom i jel se slažete kada ljudi kažu da je to zdravo? Smile
Jedno je promrmljati par rijeći, a drugo je baš razgovarati sam sa sobom - to je stvarno znak ludila, nikako ne može biti zdravo.
Ako misliš na razgovor sa samim sobom kao podvojene ličnosti onda je to oblik shizofrenije, no svjeni razgovori mislim da je to kao oblik razmišljanjanja na glas
[Vrh] Go down
Sponsored content





Razgovarate li sami sa sobom Empty
PostajNaslov: Re: Razgovarate li sami sa sobom   Razgovarate li sami sa sobom I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Razgovarate li sami sa sobom
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Sa sobom je najteze...
» Vaš odnos sa samom sobom
» Svađajte se - sa samim sobom
» Kamo sa sobom u recesiji?
» Pričati sam sa sobom je vrlo korisno

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: