Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Žene za volanom

Go down 
+6
Bonnie
Zlatko
Blizanka
Ary
Kikica
ajmeivana
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Žene za volanom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 4 I_icon_minitime07.05.09 12:46

First topic message reminder :

Kad se kaže "žena za volanom", muškarci se u pravilu hvataju za glavu.

Žene su u prometu pouzdanije i adaptilnije, kaže prometni psiholog Tomo Kišić, pridržavaju se propisa i bolje prilagođavaju prometnim uvjetima.
Muškarci su u prometu mnogo opasniji od žena jer ubijaju više pješaka i uzrokuju više izravnih sudara, a žene su prava opasnost na parkiralištima.
Po prirodi su manje agresivne i ne smatraju se tehnički nadmočnima poput muškaraca. Zato vozačice izazivaju manje nesreća.

Da li je, i u kojoj mjeri vozačica lošija u upravljanju autom od vozača?
Mišljenja su različita. Na jednoj su strani vozači a na drugoj vozačice.
Je li to uopće bitno?
Naravno, nije.
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
kala
Ljubitelj foruma
kala


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 6757
Godine : 45
Datum registracije : 18.10.2010

Žene za volanom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 4 I_icon_minitime20.10.10 22:24

Ne bih točno znala govoriti u postocima, ali mogu reći za sebe osobno da vozim dosta sigurno i dobro od svoje 18-e godine. Ali poznajem dosta žena koje uopće ne smiju sjesti za volan, a ako to učine tresu se k'o Jermenija a da nisu uopće ni krenule. Zaključak: bolje je i da ne voze. Također, jedna prijateljica je položila vozački ispit kod instruktora koji joj nije dozvoljavao da prebaci u brzinu veću od treće!? Mislim, stvarno... zaboravio
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Žene za volanom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 4 I_icon_minitime20.10.10 23:14

ja vozim ko Schuhmacher, koji bezobrazluk rec da mi ne znamo vozit :kavica:
[Vrh] Go down
snoopy
Početnik
Početnik



Scorpio Monkey
Broj postova : 29
Godine : 43
Datum registracije : 07.10.2010

Žene za volanom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 4 I_icon_minitime21.10.10 13:08

Yana je napisao/la:
ma tko je napisao da 95% žena ne zna voziti? sad mi se ne da tražiti... looool

uglavnom, tko je to napisao, da ga tužim :kavica:

A možda ti spadaš u onih 5%. Ko zna. Nitko nikoga ne imenuje. ;)
[Vrh] Go down
snoopy
Početnik
Početnik



Scorpio Monkey
Broj postova : 29
Godine : 43
Datum registracije : 07.10.2010

Žene za volanom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 4 I_icon_minitime21.10.10 13:13

Passion je napisao/la:
ja vozim ko Schuhmacher, koji bezobrazluk rec da mi ne znamo vozit :kavica:

nemojte globalizirat.... glavom u zid Ima žena koje bolje voze nego većina muških vozača. Ali taj broj je mali. Ja se osobno ne sijećam da sam se s nekom od njih vozila. Ali sam se zato vozila sa nekim muškim , kakti iskusnim vozačima, s kojima nikad više ne bi sjela u auto! gibam
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Žene za volanom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 4 I_icon_minitime25.10.10 9:02

snoopy je napisao/la:
Passion je napisao/la:
ja vozim ko Schuhmacher, koji bezobrazluk rec da mi ne znamo vozit :kavica:

nemojte globalizirat.... glavom u zid Ima žena koje bolje voze nego većina muških vozača. Ali taj broj je mali. Ja se osobno ne sijećam da sam se s nekom od njih vozila. Ali sam se zato vozila sa nekim muškim , kakti iskusnim vozačima, s kojima nikad više ne bi sjela u auto! gibam

globalizirat sta?? Kako ima losih zenskih vozaca tako i muskih...a statistika pokazuje
da u saobracajkama vise sudjeluju muski vozaci, tj. preko 60 %..(Njemacka), a tome je kriva prepotentnost na cestama.
Ali isto tako ima zena kojima bi ja licno oduzela vozacku , najbolje mi one koje se priljepe za sofersajbu zaboravio
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Žene za volanom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 4 I_icon_minitime25.10.10 10:43

snoopy je napisao/la:
Ima žena koje bolje voze nego većina muških vozača. Ali taj broj je mali.

ma kako samo znaš, baš me zanima....opet neko istraživanje?
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Žene za volanom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 4 I_icon_minitime25.10.10 11:09

Ma da mali broj..jer vas je do prije bio puno veči broj muškaraca s položenim ispitima. Jer normalno je da roditelji plate vozački sinčini..a čer ona će i tako otići iz kuće..nek joj muž ili nek si sama plati. Tako je bilo prije.
Danas je napokon broj podjednak..i da vidite parkiranje muškaraca u mojoj ulici i žena pali bi na dupe..

Nema ovi boli oni lošiji. Ima muškaraca užas kako loše voze a ima i žena..isto tako ima brdo super vozačica kao i muškaraca

I nije stavr u mladim vozačima..oni su bez prakse naučiti će. Po meni su veči problem stari ljudi koji nose naočale pepeljarke i imaju reflekse ko krapni konj kad moram kazati i on sa 65-70 ima vozačku... i samo je pitanje dana kad će netko zbog njega poginiti jer vozi 30 na sat u djelu gdje je dozvoljeno 70 mač
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Žene za volanom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 4 I_icon_minitime25.10.10 11:15

a da to je bas tema za sebe, meni mrak padne na oci dok netko tako puze ispred mene, ne mozes ni rec da vozi..znam odmah koliko je sati i da ne vidim onaj sesir na glavi tog vozaca, al bi mu ga onda zafijarila madd
[Vrh] Go down
Sponsored content





Žene za volanom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 4 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Žene za volanom
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Žene sve ljepše!
» Afirmacije za žene
» Policijski trik: Jedna ruka za volanom, a druga na penisu
» Žene, samozadovoljavajte se!
» Žene i vlaženje...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: