Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Mrtav pijan za volanom: S 2,11 promila pokosio je pješakinje

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Mrtav pijan za volanom: S 2,11 promila pokosio je pješakinje Empty
PostajNaslov: Mrtav pijan za volanom: S 2,11 promila pokosio je pješakinje   Mrtav pijan za volanom: S 2,11 promila pokosio je pješakinje I_icon_minitime14.01.11 10:47

ZAGREB - U Općoj bolnici Gospić liječnici su zbrinuli dvije žene, A. Š (44) i N. F. (24). Na njih je u noći na četvrtak, kako prenosi 24 sata, automobilom naletio pijani mladić I. S. (26) iz Gospića. Prema podacima PU ličko-senjske, žene su jedan sat iza ponoći hodale lijevom stranom jednosmjerne Ulice Popa Frana Biničkog u Gospiću, jedna iza druge.
Vjerojatno zbog slabe vidljivosti, ali i velike koncentracije alkohola u organizmu, I. S. prednjom stranom Golfa udario je u obje pješakinje, koje su pale na tlo.
Vozilom Hitne medicinske pomoći prevezli su ih u bolnicu. Starija pješakinja ima teške ozljede. Za mlađu su liječnici utvrdili da je lakše ozlijeđena, ali su i nju zadržali u bolnici jer sumnjaju da bi joj se stanje moglo pogoršati. Vozač je imao 2,11 promila alkohola. Zadržali su ga na triježnjenju u policiji. Zbog izazivanja prometne nesreće dobit će kaznenu prijavu.


izvor: Jutarnji list
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Mrtav pijan za volanom: S 2,11 promila pokosio je pješakinje Empty
PostajNaslov: Re: Mrtav pijan za volanom: S 2,11 promila pokosio je pješakinje   Mrtav pijan za volanom: S 2,11 promila pokosio je pješakinje I_icon_minitime14.01.11 10:52

Ma strava i užas. Kažu pazi se pazi..ali vrag nikada ne spava. Koliko me uvijek bilo starh kada sam odlazila u trg . tu kvartovsku jer se nekih 50m hoda uz 4 trace na cesti užas..svaki dan sam strepila kada će nam obje pokupiti automobill ili će nešto s kamiona pasti na nas.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Mrtav pijan za volanom: S 2,11 promila pokosio je pješakinje Empty
PostajNaslov: Re: Mrtav pijan za volanom: S 2,11 promila pokosio je pješakinje   Mrtav pijan za volanom: S 2,11 promila pokosio je pješakinje I_icon_minitime14.01.11 10:54

oduzeti vozačku dozvolu doživotno i pošteno ga zatvorski kazniti. da se mene pita.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Mrtav pijan za volanom: S 2,11 promila pokosio je pješakinje Empty
PostajNaslov: Re: Mrtav pijan za volanom: S 2,11 promila pokosio je pješakinje   Mrtav pijan za volanom: S 2,11 promila pokosio je pješakinje I_icon_minitime14.01.11 10:56

..ma vozačkuu to bez rasprave..i to bez mogučnosti pomilovanja..oovo je užas...ako treba ja bi im uvela smrtnu kaznu makar na neko vrijeme da im se utjera strah u kosti...jer ovo je uža..da ju odagajam čitav život i onda da mi ju neki kreten pijani ubije...golim rukama bbi ga ja ubila
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mrtav pijan za volanom: S 2,11 promila pokosio je pješakinje Empty
PostajNaslov: Re: Mrtav pijan za volanom: S 2,11 promila pokosio je pješakinje   Mrtav pijan za volanom: S 2,11 promila pokosio je pješakinje I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mrtav pijan za volanom: S 2,11 promila pokosio je pješakinje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Žene za volanom
» Devetnaestogodišnjak pronađen mrtav u šumi
» Trudnica imala tri promila alkohola u krvi
» Oprez za vikend, policija 'u lovu' na višak promila
» Zbog 0,5 promila više nema novčanih kazni

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: