Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Žene za volanom

Go down 
+6
Bonnie
Zlatko
Blizanka
Ary
Kikica
ajmeivana
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Žene za volanom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 I_icon_minitime07.05.09 12:46

First topic message reminder :

Kad se kaže "žena za volanom", muškarci se u pravilu hvataju za glavu.

Žene su u prometu pouzdanije i adaptilnije, kaže prometni psiholog Tomo Kišić, pridržavaju se propisa i bolje prilagođavaju prometnim uvjetima.
Muškarci su u prometu mnogo opasniji od žena jer ubijaju više pješaka i uzrokuju više izravnih sudara, a žene su prava opasnost na parkiralištima.
Po prirodi su manje agresivne i ne smatraju se tehnički nadmočnima poput muškaraca. Zato vozačice izazivaju manje nesreća.

Da li je, i u kojoj mjeri vozačica lošija u upravljanju autom od vozača?
Mišljenja su različita. Na jednoj su strani vozači a na drugoj vozačice.
Je li to uopće bitno?
Naravno, nije.
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Zlatko
Totalno relaxiran
Zlatko


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2586
Godine : 43
Lokacija : Sesvete
Datum registracije : 15.10.2008

Žene za volanom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 I_icon_minitime08.05.09 0:31

to vidim svaki dan,dosadno Laughing
[Vrh] Go down
Bonnie
Ljubitelj foruma
Bonnie


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3003
Godine : 38
Datum registracije : 25.11.2008

Žene za volanom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 I_icon_minitime08.05.09 0:32

znala sam, znala sam da zato zaustavljate ženske Laughing Laughing
zato se ja pridružujem snagama da i ja mogu zaustavljati ženske Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Zlatko
Totalno relaxiran
Zlatko


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2586
Godine : 43
Lokacija : Sesvete
Datum registracije : 15.10.2008

Žene za volanom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 I_icon_minitime08.05.09 0:35

pa nisam ja prometni,ja nikad ne zaustavljm,neko ja uhitim pa pregledavam Laughing
[Vrh] Go down
Bonnie
Ljubitelj foruma
Bonnie


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3003
Godine : 38
Datum registracije : 25.11.2008

Žene za volanom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 I_icon_minitime08.05.09 0:36

ma štogod, mogu i ja pregledavati, al ne moram nikog uhititi, meni sam dođu Laughing
[Vrh] Go down
Zlatko
Totalno relaxiran
Zlatko


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2586
Godine : 43
Lokacija : Sesvete
Datum registracije : 15.10.2008

Žene za volanom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 I_icon_minitime08.05.09 0:39

ma lažeš Laughing,mora da si ti neki komad?
[Vrh] Go down
Bonnie
Ljubitelj foruma
Bonnie


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3003
Godine : 38
Datum registracije : 25.11.2008

Žene za volanom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 I_icon_minitime08.05.09 0:40

zar nisam rekla da sam u medicini Rolling Eyes
čak se i sami skidaju Laughing
[Vrh] Go down
Zlatko
Totalno relaxiran
Zlatko


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2586
Godine : 43
Lokacija : Sesvete
Datum registracije : 15.10.2008

Žene za volanom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 I_icon_minitime08.05.09 0:42

aha ti neke dedeke tamo pregledava stvarno ti je lijepo Laughing
[Vrh] Go down
Bonnie
Ljubitelj foruma
Bonnie


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3003
Godine : 38
Datum registracije : 25.11.2008

Žene za volanom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 I_icon_minitime08.05.09 0:43

ako sebe smatraš pod dedekom onda da Laughing
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Žene za volanom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 I_icon_minitime16.10.10 15:58

Ja jedva cekam kad cu da polazem...Znaci obozavam kola Žene za volanom - Page 3 765814 Pustio me tata jednom da vozim po ulici...strava je bilo Žene za volanom - Page 3 12363
[Vrh] Go down
kokaIN
Početnik
Početnik
kokaIN


Female
Gemini Horse
Broj postova : 91
Godine : 33
Lokacija : pakao
Datum registracije : 16.10.2010

Žene za volanom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 I_icon_minitime16.10.10 16:58

imam frajera koji niti ima vozacku niti ga to zanima, elem meni super, ja ga vozikam cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Žene za volanom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 I_icon_minitime16.10.10 17:01

vjerujem da ti je super da ga vozikas... ;)
[Vrh] Go down
kokaIN
Početnik
Početnik
kokaIN


Female
Gemini Horse
Broj postova : 91
Godine : 33
Lokacija : pakao
Datum registracije : 16.10.2010

Žene za volanom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 I_icon_minitime16.10.10 17:07

u svakom smislu, da. cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Žene za volanom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 I_icon_minitime16.10.10 17:16

pretpostavljao sam Koko... ;)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Žene za volanom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 I_icon_minitime16.10.10 17:43

Ja sam žensko i vozim, ali nisam za volanom... jel se to broji?
Naravno da ne Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Žene za volanom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 I_icon_minitime16.10.10 17:52

ko bi tebi dao volan ?! :kavica:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Žene za volanom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 I_icon_minitime16.10.10 18:00

sumrak je napisao/la:
ko bi tebi dao volan ?! :kavica:

Imam ga... u garaži... ali ga ne koristim... vještica
[Vrh] Go down
snoopy
Početnik
Početnik



Scorpio Monkey
Broj postova : 29
Godine : 43
Datum registracije : 07.10.2010

Žene za volanom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 I_icon_minitime20.10.10 12:55

Ja samo mogu reći da vozim već skoro 12 godina, svakodnevno, jako puno kilometara, i da sam u svojih 12 god vozačkog iskustva dobila samo komplimente za vožnju i to SAMO i ISKLJUČIVO od MUŠKIH vozača. Od toga da su toliko sigurni u moju vožnju, da bi satima spavali dok ih vozim, a vozim jako brzo i volim preticat, proći na parkingu na milimetar i sparkirat se, nema auta od malog twinga do najluksuznijih šta nisam vozila.

I obožavam vozit i nakon svega mogu reći iskreno da 95% žena ne zna vozit. Stvarno NE ZNA i treba 1/3 njih maknut s ceste. Njih i penzionere koji ne vide 3 m ispred sebe i zbog njih sam već nekoliko težih saobraćajki mogla imat da nisam u sekundi ispravno reagirala.

A najveći mi je gušt (što sam svega nekoliko puta napravila, zbog kazni tužni ) kad se neki dečki hoće naganjat s menom, a onda na cik-cak nekoliko kilometara trke po većim cestama, ostanu uvijek par auti iza mene, pa na jednom od idućih semafora gledaju dal sam stvarno curica. Smile i samo znaju pokazat bravo uregod

A šta mogu, vožnju sam oduvijek volila, a tatina i bratova škola vožnje je bila savršena.

I jedan savjet koji mi je tata dao, "Najgori su nesigurni vozači, malo bi, malo ne bi i onda ti izlete kad si mislio da su odustali i naprave ***** " I slične situacije.

[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Žene za volanom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 I_icon_minitime20.10.10 13:49

sta reci ..osim da po meni ovo nije tacno
Citat :
95%žena ne zna vozit
..ali svako ima drugacije razmisljanje ..po meni 80% bilo muskaraca ili zena visese hvale i li prave vazni nego sto znaju voziti

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Žene za volanom - Page 3 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Žene za volanom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 I_icon_minitime20.10.10 14:01

ma tko je napisao da 95% žena ne zna voziti? sad mi se ne da tražiti... looool

uglavnom, tko je to napisao, da ga tužim :kavica:
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Žene za volanom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 I_icon_minitime20.10.10 14:36

procitaj post iznad mene ..pa ce ti sve biti jasno ..i tuzi je majke ti Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Žene za volanom - Page 3 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Žene za volanom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 I_icon_minitime20.10.10 14:37

ček da proučim, pa sastavljam tužbu :kavica:
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Žene za volanom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 I_icon_minitime20.10.10 14:40

Hahaha..da nisi ti zagorka Yanuška looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Žene za volanom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 I_icon_minitime20.10.10 14:41

noup, ma kakvi, ja samo poštujem zakon :kavica:
[Vrh] Go down
kokaIN
Početnik
Početnik
kokaIN


Female
Gemini Horse
Broj postova : 91
Godine : 33
Lokacija : pakao
Datum registracije : 16.10.2010

Žene za volanom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 I_icon_minitime20.10.10 18:09

to je vjerojatno prikriveni muskarac koji izjavljuje da 95% zena ne zna vozit' looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Žene za volanom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 I_icon_minitime20.10.10 19:25

I ja mislim da žene ne znaju vozit, ali bih ipak malo smanjila postotak, na nekih 70% recimo, da nebude pretjerivanja...

Žene voze u dvije krajnosti... Ili vrlo agresivno voze, ne zanimaju ih znakovi, voze po sjećanju, sa naglim kretanjima i kočenjima, presijecaju trake , voze čak i u kontra smjeru...
Druga krajnost su nesigurne vozačice, koje se boje i vlastite sjene, tako da su vječita opasnost na cesti...

Što se tiče odnosa muško/žensko za volanom, mislim da je blizanka u pravu, podjednako znaju/ neznaju... mislim da do razlika dolazi samo zato što najčešće žene puno manje voze od muškaraca pa samim tim imaju i puno manje iskustva...
Na sreću i to se polako ali sigurno mijenja... Danas često žene voze a muževi sjede kao suvozači...

Inače da ne mislite da pričam bez osnove, ja vozim od 1983 godine, prvi auto bio mi je bmw 316, i kao i snoopy vozila sam stvarno svašta, od malog fićeka i peglice, preko luksuznih mercedesa, raznih automatika ili s mjenjačem, kombija pa sve do šlepera s prikolicom... Istina šleper sam samo pomicala kad je trebalo, hahaha ali mogu reći da sam ga vozila... sama u kabini... znate li da šleper ima 17 brzina? I da sam kretala u šestoj? Ajoj kad se sjetim Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Žene za volanom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Žene za volanom
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Žene sve ljepše!
» Afirmacije za žene
» Policijski trik: Jedna ruka za volanom, a druga na penisu
» Žene, samozadovoljavajte se!
» Žene i vlaženje...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: