Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim? Empty
PostajNaslov: Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim?   Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim? I_icon_minitime21.03.09 16:36

dakle? Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim?   Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim? I_icon_minitime21.03.09 16:40

Pa na neki ljep način,recimo imam osobe oko sebe kojima mogu reći ne bez beda,a neke tj.jednu osobu koja se nađe uvrijeđena ako joj kažem ne.Ja malo pripazim na ton glasa i biram riječi ako mi je do osobe stalo,a ako ne kratko i jasno ne.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim?   Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim? I_icon_minitime21.03.09 16:50

pa uvijek postoji neki način.. npr. malo to zaobići na neki način, al opet dati do znanja šta želimo da kažemo.. ili navesti neki drugi sličan primjer iz života i reći da bi samo i mi na taj sličan način reagovali na to, pa valjda će skužiti.. mislim meni je to pomoglo par puta... hehe Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim?   Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim? I_icon_minitime21.03.09 17:40

Ovisno od situacije i osobe.
Ako moram odbiti nekog do koga ne držim bez problema niti ne razmišljam o toj osobi, a ako moram odbiti nekog do koga mi je stalo, simpa mi je ili volim, onda ne odbijam, sve izmjenjam da nemoram tog nekog odbiti, jer i oni meni to čine.
Naravno opet kažem ovisno o situaciji... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim?   Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim? I_icon_minitime22.03.09 16:59

Baš, ovisi o situaciji i osobi, teško je uopčeno pisati o tome. Bitno je znati da si u pravu i da imaš čistu savjest, te odabrati pravi pristup i stil prema drugoj osobi.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim?   Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim? I_icon_minitime22.03.09 17:32

kako reci... jednostavno...reci NE...salim se kao sto svi kazu zavisi od osobe kojoj govoris ne ...mada je meni nekad strasno neprijatno reci ne mada su svi aduti na mojoj strani

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim?   Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim? I_icon_minitime22.03.09 19:37

Bolje reči ne kad je za to vrijeme, nego prešučivati i trpiti nešto na svoju štetu.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim?   Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim? I_icon_minitime22.03.09 22:09

direktno..bez izmotavanja...
neovisno dali se radi ..
o poslu,ljubavi,prijateljstvu...
mozda ce i zaboljet trenutno..ali ce bol nestat prije...
ako vec moram kazat NE..
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim?   Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim? I_icon_minitime09.10.10 8:48

Sto se toga tice, direktna sam. Nije da samo kazem "necu", ali ono, objasnim zasto ne mogu (ili necu) i izvinim se. Jebiga, mislim da ne bi niko trebao da se ljuti u ovoj situaciji. Pa i mene neko da odbije, razumela bih...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim?   Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim? I_icon_minitime03.11.10 20:20

Pa što ako se netko na nešto i naljuti, bolje da se ta osoba ljuti nego da radimo na korist vlastite štete.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim?   Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» "Kako sam postao faca" - Arijana Čulina
» "Kako mi je legalna droga uništila život"
» Kako nekome reći loše vijesti
» Kako znati da li je on "onaj pravi"
» Kako joj reći da je svemu kraj?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: