Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 "Kako mi je legalna droga uništila život"

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

"Kako mi je legalna droga uništila život" Empty
PostajNaslov: "Kako mi je legalna droga uništila život"   "Kako mi je legalna droga uništila život" I_icon_minitime01.11.09 16:48

Ovisnica o GBL-u

"Kako mi je legalna droga uništila život" B_090924089

Mikaila Tyhurst je bila privlačna 18-godišnjakinja kad je počela uzimati GBL, a maštala je o tome da postane stjuardesa. Sada, kad ima 22 godine čini se mnogo starijom od svojih vršnjaka - izgubila je lijep izgled, kao i zdravlje otkako je postala ovisnica.

Izbila je prednje zube, nakon što je nadrogirana pala, ozbiljno joj je oštećena jetra, a prije tri mjeseca je zamalo umrla zbog predoziranja, piše Daily Mail.

Mikaila iz Crumpsalla, Manchester, primljena je u bolnicu nebrojeno mnogo puta u nesvjesnom stanju, a nakon što bi uzela GBL.

Ova droga, slična GHB-u, poznatijem kao "drogi za silovanje", trenutno je u Velikoj Britaniji legalna. Može se naručiti i preko interneta, kao i kupiti u specijaliziranim prodavnicama.

Vlada namjerava ovaj narkotik staviti u C klasu droga, što znači da bi trebala biti manje štetna od ecstasyja i kanabisa.

"GBL je uništila moj život. Nadam se da ću, upozoravajući na ono što je ova droga meni napravila, mogla odgovoriti druge koji je namjeravaju konzumirati", rekla je Mikaila. "Kad pogledam fotografiju sebe kad sam imala 18 godina, uhvati me muka kad vidim koliko sam se promijenila. Rastuži me."

Danas ona počinje s programom detoksikacije organizma, kako bi pokušala ponovo vratiti se svom prijašnjem životu. Ali nakon nekoliko pokušaja prestanka uzimanja GBL-a, zna da to neće biti nimalo lako. "Zaista se trudim da prestanem uzimati GBL, ali vrlo je teško. Ne želim uzimati drogu, ali kad prestanem, osjećam mučninu."

Mikaila kaže da će se ovaj put potruditi da zauvijek ostavi GBL iza sebe, jer kako kaže, "znam da mi je ovo posljednja šansa".


"Kako mi je legalna droga uništila život" 090924089.1_mn
(Sarajevo-x.com)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



"Kako mi je legalna droga uništila život" Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

"Kako mi je legalna droga uništila život" Empty
PostajNaslov: Re: "Kako mi je legalna droga uništila život"   "Kako mi je legalna droga uništila život" I_icon_minitime01.11.09 20:16

dosta nas je u jednom trenutku našeg života eksperimentiralo u mnogo čemu, ali jednostavno se makneš od toga..povučeš crtu i gotovo...eto ja imam ovisnost o cigaretama...ali zapravo se nikad i nisam pokušala ostaviti....tako da eto.... ta ovisnost o drogama užas...
[Vrh] Go down
 
"Kako mi je legalna droga uništila život"
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zatvor u Orašju: Droga odnijela još jedan život
» "Kako sam postao faca" - Arijana Čulina
» Kako reći "ne", a da pritom nikog ne naljutim?
» Kako znati da li je on "onaj pravi"
» Život bez PMS-a!? Evo kako!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: