Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Dječji biseri

Go down 
+8
_pandora_
Badomen
provinceza
Ary
Blizanka
Goran
Alba
Kikica
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dječji biseri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 4 I_icon_minitime12.03.09 20:46

First topic message reminder :

Uvijek imamo dječjih izjava, fora, a pišemo ih svugdje pa neka budu na jednom mjestu da se svi mogu smijati.
Djevojčice ne mogu stojećki piškiti jer se nemaju za što držati.

Dječji biseri - Page 4 Funny_kid_with_static_hair
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dječji biseri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 4 I_icon_minitime21.09.09 8:54

Ma joj neki dan smo išli nekud autom i on bira glazbu na CD u i sad neka lagana pjesma, ja kažem ostavi..ona ne tu tužnu..i prebaci on..ja kažem pusti tu..ona ma i ta je tužna tatani nemoj tu..ja kažem rodit ću si ja sina pa kada naraste oboje će vas nalkepati po ušima, pa će mo si onda mi birati pjesme, a ne vi..a one će na to..TO ti je baš super ideja..mi idemo kud mi hočemo i slušamo što mi želimo..a vi idite kud vi hočete i slušajte te vaše tužne pjesme koliko hočete...jooojj ta malaDječji biseri - Page 4 27368
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dječji biseri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 4 I_icon_minitime29.09.09 14:22

Kaže ona neki dan...mama ja bi krila..voljela bi letjeti..
Što do duše stalno se igra kao ona ima krila..stane na stazi i rukama iza leđa nešto štela, kad ju pitaš što radi..izvlaći krila, ova što sad ima su joj za sporo letenje, pa joj ja moram namjestiti kao malo veće, da bolje juri putem..

Ali da nastavim..ona bi krila..kad će njoj izrasti prava...jao Lucija kažem joj ..Maco pa nikada Ljubavi..ljudi nemaju kriila..neće ti izrasti prava .....nego to ti ide ovako...
....kada je čovjek sretan i dobro mu je u životu osječa se dobro, i sve može raditi s lakoćom, ništa mu baš nije teško tada je sretan..i ima osječaj da hoda po oblacima i da lebdi od sreće kojom je ispunjen....tada Ljubavi čovjek ima osječa da leti i to su ljudska krila..kad ih imaš moraš ih jako cijeniti i čuvati...

Šuti ona..taj dan ..samo zaklimala..vidim da mozga o tome što je čula...
Negu jučer cijeli da se igrala..bila je zaigrana i sretna..kao djeca..i uđe u kuću i stane na sred sobe..počne pravit neke face..okreče očima...mi gledamo u nju... što ti je pitam ju...

Ona će meni..pa sretna sam danas jako..i nemogu nikako poletjeti, a trebala bi imati danas krila od sreče....

Pa sad vi smislite što joj odgovoriti.. Dječji biseri - Page 4 796810
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Dječji biseri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 4 I_icon_minitime09.12.09 22:25

večeras me dijete iznenadilo...leži u krevetu i ne gasi se...a odavno mu je bilo vrijeme za spavanje...
ja mu kažem ajde se ugasi i spavaj...
kaže on meni na to...ne mogu mama ...mozak mi još radi 100 na sat....
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dječji biseri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 4 I_icon_minitime09.12.09 22:27

... Dječji biseri - Page 4 12363 Dječji biseri - Page 4 12363 kino maći..Ari..
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Dječji biseri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 4 I_icon_minitime09.12.09 22:29

pa kino jedno, da... Laughing

nisam mogla da mu se ne nasmijem
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dječji biseri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 4 I_icon_minitime07.01.10 10:41

..a nije za pričati, ali djeca kao djeca..
..kažem joj neki dan daj nokte vamo da ti te kanđe porežem..vidi se ko kokoš si prava mala...ma nedam ti ništa kaže ona meni..ma nemoj, a što ne bi ..ljepše ti je ovako bjak dugači..moraš ih srediti da ih možemo uređivati..pristaje na to..i porežem joj neprođe 10 minuta..a ona će meni..evo znala sam sad nemam s čim iskopati balac iz nosa..... bolje mi kad su dugački noktići.. Dječji biseri - Page 4 73820 Dječji biseri - Page 4 73820 Dječji biseri - Page 4 73820
.ja sam bez teksta ostala...joj ja ću nju..uffff..Dječji biseri - Page 4 73820Dječji biseri - Page 4 73820
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Dječji biseri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 4 I_icon_minitime25.01.10 14:04

looool joj Kikica...s čim će sad dijete kopat nos...kak si ti zločesta mama looool


neki dan...bili mi kod mojih...moj klinac još ne izgovara r pa ga treniramo s tim r...
i klasika....
.aj reci riba ribi grize rep...on ponovi riba ribi glize lep...i tak jedno 4 puta...onda mu dosadilo pa je skratio verziju...kaže riba grize lep ...
kad se sa strane javi mala nećakinja( ima 3,5 godina ...kaže liba jede gliste..a ne lep Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dječji biseri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 4 I_icon_minitime25.01.10 14:16

..a klinci.. Dječji biseri - Page 4 12363 liba jede gliste... Dječji biseri - Page 4 12363 Dječji biseri - Page 4 12363
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dječji biseri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 4 I_icon_minitime11.04.10 22:24

Jaoo moje mišice..pitam nju jel možda ona ima želju nešto ići učiti svirati ili u folklor da pleše ili u Golubiće da pjeva..
..kaže. ..ma ne mama sve ti ja to znam...ne znam samo drva sijeći..gdje se to može naučiti..rado bi to naučila.... Dječji biseri - Page 4 73820 Dječji biseri - Page 4 73820
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dječji biseri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 4 I_icon_minitime31.05.10 16:34

Jednom davno šetale smo gradom. jednu je ručicu dala meni jednu teti i tako mala..sva se izdužila dok nam je dala ručice..i šetamo ..a ona čuti i jednom trenu zastane i viće ne mogu dalje...mi ju progledamo a njoj hlaćice od trenerkice spale skroz dolje na patikice...tko god je to vidio u gradu odlvalio se smijati. Dječji biseri - Page 4 12363
Ja joj brzo namjestim hlačice i kažem pa što mi nisi rekla da ti padaju kaže pa kada nisam stigla jako su brzo spale Dječji biseri - Page 4 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dječji biseri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 4 I_icon_minitime01.11.10 11:04

Što je to ljubav?
- Ljubav je kad ti drnda srce!

Kako se zovu ljudi koji žive na selu?
- Seoci.

Kako se zove čovjek koji radi na pumpi?
- Benzioner.

Razlika između sela i grada?
- Paaaa, u selu je trava cijela, miislim iz jednog dijela, a u gradu je isprekidana.

Šta je to brak?
- Brak je kad momak i djevojka odu prvo u crkvu, a posle u banku ili poštu, nisam baš siguran..

Kako izgleda netko tko se zaljubi?
- Paaaa, moraš se naparfimirati, obrijati, napraviš ovako kosu ko jež, da izgledaš ko frajer !
[Vrh] Go down
Badomen
Totalno relaxiran
Badomen


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1130
Godine : 55
Lokacija : home,sweet home
Datum registracije : 22.10.2010

Dječji biseri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 4 I_icon_minitime01.11.10 12:38

kad je moja mala imala pet ,kao i svako dijete skače po trosjedu sksče ,skače i u jednom momentu padne dolje na pod ,,ustaje i bez plača ,suza onako ozbiljno kaže:

tako je to , uvijek netko padne u životu
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dječji biseri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 4 I_icon_minitime03.11.10 16:18

Vozili smo se neki dan u autu i svira od Ac Dc neka stvar i nije glasno previše..a moja dama manipulatorska kaže..."Eh da ja ovo moj auto i radio ja bi sebi tu stvar jako pojačala" Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dječji biseri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 4 I_icon_minitime10.11.10 6:02


Šta je kredit ?
- To je ono u telefonu. Kada ti se potroši, a ti uključiš punjač i imaš kredit.

Ko su političari?
- To su ljudi koji prave politanke.

Šta je to bogatstvo?
- To je kad kupuješ sve, pa ti opet na kraju bude dosadno

Šta su to reklame?
- One služe da ideš piškiti ako ti se piški.
- Reklame služe da se glumci odmore.

Da li voliš životinje?
-- Volim. Pile, prase. Krilce od pileta mi se najviše sviđa!
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dječji biseri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 4 I_icon_minitime16.11.10 20:01

Tepa baka dvogodisnjem decaku i kaze. "volim te zivote moj,a on ko iz topa i ja tebe zivotinjo moja"


Jednom sam bila tako bolesna i imala sam 40 kila temperature...cerekalo

Gleda dijete u svoju odgojiteljicu koja ima malo veće brkove nego što bi trebala imati jedna žena i pita: "Teta, da nisi ti možda neki zeko???" Smile))

U grupu pernatih životinja spadaju sva živa bića sa perijem: kokoške, patke, ćurke, ptice i INDIJANCI

Mama jel istina da sam ja kad sam bio beba bio u tvom stomaku?Istina je.Jao mama pa kad si ti mene progutala? cerekalo

"tata ja kad porastem bicu veterinar pa cu da te lecim"




Joj djecaaa looool looool
[Vrh] Go down
_pandora_
Početnik
Početnik



Sagittarius Dragon
Broj postova : 3
Godine : 35
Datum registracije : 01.12.2010

Dječji biseri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 4 I_icon_minitime01.12.10 22:51

Bok!
Studentica sam pedagogije i za seminarski rad trebale bi mi izjave što više klinci i klinceza (vrtićanci) swing što žele za Božić pa bih Vas zamolila za pomoć. Ići od vrtića do vrtića nije se pokazalo kao dobra metoda, tete nisu baš spremne na suradnju tako da sam do sad prikupila malen broj tih izjava. Molim Vas da napišete onako kako oni to kažu, onak slatko, možda i s pokojom greškicom, slatkom, samo Vama i njima poznatom riječi... Uglavnom baš onako kako oni to kažu. Hvala puno unaprijed Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dječji biseri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 4 I_icon_minitime02.12.10 9:58

Bok Pandora..evo danas pitam moju čeru, napišem na papir, pa ti prepišem tu Smile
[Vrh] Go down
Christine von Cahill
Totalno relaxiran



Female
Virgo Rooster
Broj postova : 2272
Godine : 78
Datum registracije : 30.10.2010

Dječji biseri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 4 I_icon_minitime02.12.10 9:59

itat ću i ja svoju sestričnu i kćer susjedinu pa napišem ;)
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dječji biseri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 4 I_icon_minitime04.12.10 19:45

Dosao Nikola iz skole i tata ga pita.."Nikola sta ste danas ucili"-Nikola:Ucili smo o pticama selicama-"I sta si naucio?"-Postoje ptice selice koje zimi lete u toplije krajeve.."I kakve jos?" -Ptice trpilice..-"Kakve su to ptice?"-Pa to su one koje trpe zimu:D

Laughing ..trpelice Laughing
[Vrh] Go down
Bobby
Totalno relaxiran



Female
Gemini Monkey
Broj postova : 2068
Godine : 67
Datum registracije : 06.11.2010

Dječji biseri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 4 I_icon_minitime06.12.10 23:27

Danas mi imamo vjeronauk i učimo o nečemu (nikad ne
slušam pa neznam cerekalo) i kaže nama nastavnica djeco
prepišite iz knjige (tamo nešto xD).
Kad ono u nekom djelu ''pokarajte griješnoga''
Ja kao ja, s tim perveznim umom xD sam se prvo odvalila
sa stolice, a onda još kažem ''ajmo, iskreno tko je od vas griješnik''
kad ono pola razreda digne ruku, a ja na to ''e sad ću vas pokarat'' xD

[Vrh] Go down
Dusan
Ljubitelj foruma
Dusan


Male
Pisces Pig
Broj postova : 5696
Godine : 29
Lokacija : Relax Forum
Datum registracije : 10.09.2010

Dječji biseri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 4 I_icon_minitime06.12.10 23:31

hahahahhahahaaahahahahah
[Vrh] Go down
http://www.relax-forum.com
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dječji biseri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 4 I_icon_minitime07.12.10 8:57

Ma ti mala Bobice...ti si jedno opičeno dijete hehhhhehhhehheehehh looool
[Vrh] Go down
Bobby
Totalno relaxiran



Female
Gemini Monkey
Broj postova : 2068
Godine : 67
Datum registracije : 06.11.2010

Dječji biseri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 4 I_icon_minitime07.12.10 19:51

Hahahaha, a šta ću cerekalo
Prostakuša. Laughing
[Vrh] Go down
Christine von Cahill
Totalno relaxiran



Female
Virgo Rooster
Broj postova : 2272
Godine : 78
Datum registracije : 30.10.2010

Dječji biseri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 4 I_icon_minitime09.12.10 21:55

looool ajmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

koji si ti lik,nema ze Zemlja...tak nešt sam ti moš izvalit...čovječe...ma lukas ti nije ni do koljena! Laughing
[Vrh] Go down
Bobby
Totalno relaxiran



Female
Gemini Monkey
Broj postova : 2068
Godine : 67
Datum registracije : 06.11.2010

Dječji biseri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 4 I_icon_minitime09.12.10 21:56

Meni ? hahahahaa, a šta ću Laughing
Kao što rekoh, prostakuša cerekalo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dječji biseri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 4 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dječji biseri
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Dječji podsjetnik roditeljima
» Bled i Bohinj - pravi biseri za jedinstveni odmor
» Dječji strahovi - kako pomoći?
» Dječji podsjetnik roditeljima
» Dječji kostimi za maškare

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Roditelji i djeca-
Forum(o)Bir: