Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Dječji biseri

Go down 
+8
_pandora_
Badomen
provinceza
Ary
Blizanka
Goran
Alba
Kikica
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dječji biseri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 3 I_icon_minitime12.03.09 20:46

First topic message reminder :

Uvijek imamo dječjih izjava, fora, a pišemo ih svugdje pa neka budu na jednom mjestu da se svi mogu smijati.
Djevojčice ne mogu stojećki piškiti jer se nemaju za što držati.

Dječji biseri - Page 3 Funny_kid_with_static_hair
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Dječji biseri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 3 I_icon_minitime31.05.09 19:38

nije to neki biser...ali mi se činilo simpatično... Smile

bio je neki turnir kod mene i došla dječica na sok...a mene jedan maleni dečkić od 5, 6 godina pita: mogu ja dobiti jedan kakajo? :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dječji biseri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 3 I_icon_minitime02.06.09 20:20

"Učiteljice, ja danas nisam raspoložen. Mogu otić doma?" :ha?:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dječji biseri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 3 I_icon_minitime02.06.09 20:21

raspoložen za šta? što si to zahtijevala od njega? Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dječji biseri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 3 I_icon_minitime02.06.09 20:22

Ništa ... vodila ja svoju brigu oko novaca za marendu. Ne, nisam to zahtijevala Laughing Laughing korn jedan
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dječji biseri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 3 I_icon_minitime02.06.09 20:22

ne znam ja...već pomislio da si bacila oko na mlađe... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dječji biseri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 3 I_icon_minitime02.06.09 20:24

Laughing Laughing ne razbacujem se ja očima samo tako cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dječji biseri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 3 I_icon_minitime02.06.09 20:25

znači..tvoje okice nisu kao moje nožice na avataru? cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dječji biseri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 3 I_icon_minitime02.06.09 20:26

jok ... ali izraz lica je tu negdje Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dječji biseri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 3 I_icon_minitime02.06.09 20:27

Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dječji biseri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 3 I_icon_minitime06.06.09 8:45

Negdje prije smo obiteljski raspravljali o još jednoj bebi. Zapravo super nam je imaTti malu bebicu u kući, a ova nam je postala velika i to jako brzo....pa smo bili u pregovorima kada bi mogli imati još jednu.....
To je naravno sve ona slušala bez komentara, dobro imala je kometar,a to da će mi pomagati donositi samo čiste pelena za bebu, one smrdljive neka sama odnosim Laughing

No to nije sve, nastavak priče je bio jučer kada je glumica vidjela reklamu za pivo i kaže....a zašto nikad nema piva u kući,ja bi malo pila spank to mi je baš slatko zaboravio . JA joj kažem da djeca ne smiju piti pivo jer je to alkohol,a ako se napiju aklohola može im se poremetiti u malom mozgiću rast i može zauvijek ostati ovako mala......na to će ona meni .......e pa onda dobro donesi mi piva ja ću se napiti,a vama ću ostati mala beba zauvijek i nećete morati praviti novu bebu zaboravio Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dječji biseri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 3 I_icon_minitime06.06.09 8:57

Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Dječji biseri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 3 I_icon_minitime06.06.09 10:50

ma kiki Lucijini biseri su najbolji .... Laughing Laughing Laughing Laughing mala :tana:

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Dječji biseri - Page 3 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dječji biseri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 3 I_icon_minitime30.06.09 16:01

Nije neki biser ali,........bile danas u trgovini i kažemjoj da si može izibrati nešto slatko i nešto slano....Izabere ona jedan mali Bobi za sada i jedan veliki pita jel može za poslije podne kad dođe društvo, ajde nek ti bude komentiram. I uzme male gumene bombone ....tako ona šuti, ali sjetila se da bi mogla i one male čoko. kroasane od Chipte..i odonese ih i kaže i može i ovo.......e nemože kažem ali se sjetim da malu škrticu probam prevariti pa joj kažem.....zapravo može ali, ako češ njih nositi poslije podne i dijeliti s društvom......u joj kaže nijh previše volim neču danas čoko.krosane njih ću sutra .....ode i zastane , pogleda me i kaže....A JESI ME PREVARILA....... zaboravio
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dječji biseri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 3 I_icon_minitime01.07.09 15:37

.....evo naj noviji.....
...čistile smo nas dvije kajsije, a tatani nam u garaži nešto varuca...i izađe on vnka pita mene gdje mi je onaj ašov ( što sam ga zimus slomila) da mi ga zavari..evo sad ću ga naći i odem.....
...čujem iz daljine gdje ona njemu nešto nabraja na nešto ga nagovara...uto se vratim..i pitam što je bilo, pošto se oni smiju....a on kaže..rekla mi je čera da što ja nebi tu s njom čistio , a mama neka ide variti.....a zašto pita on...pa ti nikada ništa ne prigovaraš, a mama stalno nešto broji i prigovara mi dok radim...... zaboravio Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Dječji biseri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 3 I_icon_minitime01.07.09 16:25

bravo ljubav

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Dječji biseri - Page 3 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
provinceza
Početnik
Početnik
provinceza


Broj postova : 62
Datum registracije : 29.06.2009

Dječji biseri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 3 I_icon_minitime08.07.09 15:16

mama, onaj ciko svaku vecer ide na jebanje u crkvu

na vjezbanje u crkvu je htio reci
cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dječji biseri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 3 I_icon_minitime08.07.09 15:17

Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dječji biseri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 3 I_icon_minitime19.08.09 21:00

Evo najnoviji....

......neki dan je imala pitanje..kako se naprave bebe.... zaboravio
Ajde kažem ja noj da se mama i tata ili ččiko i teta ...puno moraju maziti i grliti i onda mogu tako napraviti bebu, ali ne smije ih nitko gledati.. :;):

A ovih zadnjih dana stalno se priča o braci seki, svejedno...i ja slinim po bebama na ulici...kada evo nje danas poslije podne...
..omotala ruke oko mene i grli me i stiska sve škrguče zubičima...pa reko daj Lucija pa šta je sada..kaže ona šuti i grli me jako,jako..pa zašto maco sada, što je bilo...ona će na to...
...pa možda ako se jako izgrlimo i pomazimo, možemo, napraviti ti bebu i imamo malu bebu u pupi....

Joj..... mislim da me nije baš slušala Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Dječji biseri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 3 I_icon_minitime19.08.09 21:03

looool looool ljubav moja...moja mala princeza ...daj kiki uozbilji se i bolje objasnjavaj djetetu ...nemoj da ja i ona pocnemo tipkat ... lol! daj joj veliku kissi :cura:

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Dječji biseri - Page 3 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dječji biseri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 3 I_icon_minitime19.08.09 21:14

Vidim ja tipkate vi i bez mene več sada, što će biti za godinu dana :;): ..a puse , ma daj rekla sam ti ja spavam , a ona eeee..mama teta...ti šalje puse... Laughing ..ja neznam gdje sam, ma koja teta, baš je tebi rekla..a za godinu ću morati pogleadti, da nije zbilja s njom na MSNu Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Dječji biseri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 3 I_icon_minitime19.08.09 21:21

ma ne diraj mi je ...kako se ja i ona ispricamo ...ona meni na tebe se zali ja njoj na tebe ...elem iste smo... Laughing ona je moja ljubav

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Dječji biseri - Page 3 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dječji biseri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 3 I_icon_minitime19.08.09 21:28

Štaaaaaaa ti na mene..nemoguče..ja oličenje smirenosti, dobrote...i veselja.. Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Dječji biseri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 3 I_icon_minitime13.09.09 16:16

Ljubav vas pronađe, čak i kad joj se pokušate sakriti. Ja joj se pokušavam sakriti otkad sam imao 5, ali cure me svejedno nalaze.

Dave, 8 godina

Naučite se dobro ljubiti. To bi vam moglo pomoći da vaša žena zaboravi da niste iznijeli smeće.

Erin, 8 godina

Mislim da bi trebao biti pogođen strelicom ili tako nešto, ali ostalo ne bi trebalo biti toliko bolno.

Manuel, 8 godina

Ljubav je kad mama vidi tatu na wc-u i ne misli da je to odvratno.

Karen, 7 godina

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Dječji biseri - Page 3 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dječji biseri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 3 I_icon_minitime14.09.09 17:08

Svađa jučer pred slastičarnom, u šetnji, kod auta, svugdje se samo svađamo i kokoškamo..nas dvije..i kaže pametnica..de rodi si novu bebu mama, pusti mene malo na miru... Dječji biseri - Page 3 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dječji biseri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 3 I_icon_minitime20.09.09 0:05

Dječji biseri - Page 3 12363 a pipica mala vidiš ti kako ona zna...... Dječji biseri - Page 3 776231
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dječji biseri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dječji biseri   Dječji biseri - Page 3 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dječji biseri
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Dječji podsjetnik roditeljima
» Bled i Bohinj - pravi biseri za jedinstveni odmor
» Dječji strahovi - kako pomoći?
» Dječji podsjetnik roditeljima
» Dječji kostimi za maškare

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Roditelji i djeca-
Forum(o)Bir: