Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Supruga Krčmarek: Dijete mi je u šoku nakon brutalnog uhićenja oca

Go down 
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Supruga Krčmarek: Dijete mi je u šoku nakon brutalnog uhićenja oca Empty
PostajNaslov: Supruga Krčmarek: Dijete mi je u šoku nakon brutalnog uhićenja oca   Supruga Krčmarek: Dijete mi je u šoku nakon brutalnog uhićenja oca I_icon_minitime19.10.11 9:24

BEZ NALOGA PRIVELI OSNIVAČA GRAĐANSKE SOLIDARNOSTI

VIDEO: Supruga Krčmarek: Dijete mi je u šoku nakon brutalnog uhićenja oca
Nisu rekli ni zašto su došli, niti su pokazali bilo kakav nalog. Policajac je nasilno ušao u dvorište moje kuće i bio je izuzetno grub i bahat. Svi smo u šoku, a pogotovo moje dijete koje je doživjelo veliku traumu zbog koje netko mora odgovarati, ispričala nam je supruga uhićenog Siniše Krčmareka.

Udruga Građanska solidarnost objavila je video uhićenja branitelja Siniše Krčmareka, jednog od redara na prosvjedu Occupy Zagreb, kojeg je policija uhitila u vlastitom dvorištu, kako tvrde, bez naloga.

Siniša Krčmarek branitelj je i jedan od organizatora prosvjeda održanog 15. listopada na glavnom zagrebačkom trgu. I prije toga je u nekoliko navrata organizirao prosvjede u Zagrebu. U nedjelju, 16. listopada, dvojica policajaca su ne pokazujući službene isprave niti ikakav nalog upali u Krčmarekovo dvorište i uhitili ga. Nasilno uhićenje koje je Krčmarekov brat snimio video kamerom, promatrala je čitava obitelj.

- Nisu rekli ni zašto su došli, niti su pokazali bilo kakav nalog. Policajac je nasilno ušao u dvorište moje kuće i bio je izuzetno grub i bahat. Kada sam inzistirala da mi kaže zbog čega je uhitio mog supruga, rekao mi je da uopće ne želi sa mnom razgovarati. Svi smo u šoku, a pogotovo moje dijete koje je doživjelo veliku traumu zbog koje netko mora odgovarati - ispričala nam je Slavica Krčmarek, supruga uhićenog Siniše.

O daljnjoj sudbini svog supruga ne zna ništa više od informacije koja joj je u nedjelju poslijepodne priopćena iz Policijske uprave zagrebačke. Naime, obavijestili su je samo da će Siniša u ponedjeljak ujutro biti priveden prekršajnom sucu zbog vrijeđanja službene osobe te da će prenoćiti u pritvoru.

Krčmarek je između ostalog i član HVIDRA-e, Hrvatskog Viteza, udruge Hrvatskih Dragovoljaca Domovinskog Rata te udruge Projekt, a i koordinator je društveno korisnog rada pokreta Građanska solidarnost.


(Dnevno.hr)

-------------------


Tako se to radi u policijskoj državi.. bahata stoka bljuv
[Vrh] Go down
 
Supruga Krčmarek: Dijete mi je u šoku nakon brutalnog uhićenja oca
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» U nesreći poginuo talijanski bračni par, obitelj u šoku
» Zadržite težinu nakon dijete
» Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime?
» Znanstvenici u šoku: SRUŠENA TEORIJA EVOLUCIJE
» Kako natjerati supruga da Vas sluša

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: