Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime? Empty
PostajNaslov: Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime?   Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime? I_icon_minitime12.06.09 20:42

kako bi reagirali? dal bi mu dopustili? Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime? Empty
PostajNaslov: Re: Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime?   Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime? I_icon_minitime12.06.09 21:01

Ja brijem uvijek da dijetetu ime treba odabrati pomno
i naći neko lijepo,da nema zbog imena kompleks...
Ja sam sigurna da moja dijeca neće mjenjati ime... Smile
Ali...ako želi dopustila bi... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime? Empty
PostajNaslov: Re: Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime?   Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime? I_icon_minitime12.06.09 21:04

imam primjer gdje je frend nakon 20 godina što smo ga zvali jednim imenom odlučio preko noći promijeniti ime...u početku nam je bio šok jer ipak si ga zvao 20 godina jednim imenom i sad se preko noći moraš prešaltati na drugo....
u početku se dogodilo da smo se bunili u imenima...ali, sad je već sve stvar navike....

ali, da meni moje dijete kaže da želi promijeniti ime...mislim da bih u početku bio šokiran..ali, bio bih uz njega... Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime? Empty
PostajNaslov: Re: Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime?   Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime? I_icon_minitime12.06.09 21:08

ako im to ime...stvara neke komplekse ...ili neke teskoce ...zasto da ne ...a u ostalom i da se ne slazes sa 18 imaju pravo mjenjati ime kako hoce ne treba im nicija saglasnost...ali ja u svakom slucaju ne bi branila...bitnije mi je da mi je dijete sretno ...nego neko ime Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime? Empty
PostajNaslov: Re: Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime?   Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime? I_icon_minitime12.06.09 21:16

ako je osoba punoljetna nek ga mjenja, no pitao bi zašto mjenja ime to bi me zanimalo, ako je samo ime u pitanju, veći šok bi mi bio ako prezime mjenja (udaju i ženidbu ne računam)
a i mjenjanje imena mi je bezveze, ako netko mjenja ime nek si samo doda koje želi a ono prvo ime nek zadrži kao drugo ime
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime? Empty
PostajNaslov: Re: Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime?   Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime? I_icon_minitime12.06.09 23:31

Nek mjenja,šta da mu radim. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime? Empty
PostajNaslov: Re: Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime?   Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime? I_icon_minitime15.06.09 22:39

Pa pustila bih ga, iako mi nebi bilo baš svejedno...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime? Empty
PostajNaslov: Re: Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime?   Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime? I_icon_minitime16.06.09 14:27

Razgovarala bi s njim/njom i nastojala shvatiti njegove/njene razloge za to. Ukoliko bi se uvjerila da je to opravdano bezuvjetno bi ga/ju podržala. Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime? Empty
PostajNaslov: Re: Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime?   Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime? I_icon_minitime24.06.09 7:33

Neka mijenja ako želi, mada, kao što neki već ustvrdivše, treba djetetu dati neko lijepo ime, pa mu neće pasti na pamet da ga mijenja kasnije.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime? Empty
PostajNaslov: Re: Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime?   Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime? I_icon_minitime09.10.09 18:41

Naravno da bi mu dozvolila da promjeni ime...nemora bit da će se djetetu sviđat ime ako se meni sviđa...ja sam svoje ime mrzila i sve bi dala da sam ga mogla promjenit (a nemam baš tako ružno ime ) Laughing

Tako da bi se dalo o tome koje je ime lijepo a koje nije ...meni se sviđa jedno nekom drugom drugo ime...ima imena koa nikad nebi dala svom djetetu, a dosta su česta i moderna Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime? Empty
PostajNaslov: Re: Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime?   Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što da vam dođe dijete nakon puno godina i kaže da želi promijeniti ime?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Što učiniti kad dijete kaže "DOSADNO MI JE"
» Kako reagirati kada vam dijete kaže „Mrzim te!“?
» Želi li vaš muškarac dijete?
» Ima 72 godine i želi još jedno dijete
» Starica u svojoj 108. godini želi dijete

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Roditelji i djeca-
Forum(o)Bir: