Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Sve što želite reći...a nemate kome.....

Go down 
3 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Sve što želite reći...a nemate kome..... Empty
PostajNaslov: Sve što želite reći...a nemate kome.....   Sve što želite reći...a nemate kome..... I_icon_minitime25.01.09 18:08

možete napisati ovdje....i malo si olakšati dušu....

Sve što želite reći...a nemate kome..... 776231
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve što želite reći...a nemate kome..... Empty
PostajNaslov: Re: Sve što želite reći...a nemate kome.....   Sve što želite reći...a nemate kome..... I_icon_minitime25.01.09 20:58

potuži se Žuži, Žuži se potuži lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve što želite reći...a nemate kome..... Empty
PostajNaslov: Re: Sve što želite reći...a nemate kome.....   Sve što želite reći...a nemate kome..... I_icon_minitime25.01.09 21:08

TaNa je napisao/la:
potuži se Žuži, Žuži se potuži lol!

Laughing lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve što želite reći...a nemate kome..... Empty
PostajNaslov: Re: Sve što želite reći...a nemate kome.....   Sve što želite reći...a nemate kome..... I_icon_minitime25.01.09 21:11

hophop
[Vrh] Go down
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Sve što želite reći...a nemate kome..... Empty
PostajNaslov: Re: Sve što želite reći...a nemate kome.....   Sve što želite reći...a nemate kome..... I_icon_minitime25.01.09 23:42

TaNa je napisao/la:
potuži se Žuži, Žuži se potuži lol!

Hahahaha, e ne pamtim kad sam se ovako nasmijala... ajmeee... lol! lol!

(tko si ti...? Simonica! Laughing )
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve što želite reći...a nemate kome..... Empty
PostajNaslov: Re: Sve što želite reći...a nemate kome.....   Sve što želite reći...a nemate kome..... I_icon_minitime26.01.09 19:12

tana je napisao/la:
potuži se Žuži, Žuži se potuži lol!

potuži se kornjači, kornjači se potuži... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve što želite reći...a nemate kome..... Empty
PostajNaslov: Re: Sve što želite reći...a nemate kome.....   Sve što želite reći...a nemate kome..... I_icon_minitime26.01.09 19:32

korny je napisao/la:
tana je napisao/la:
potuži se Žuži, Žuži se potuži lol!

potuži se kornjači, kornjači se potuži... Laughing

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve što želite reći...a nemate kome..... Empty
PostajNaslov: Re: Sve što želite reći...a nemate kome.....   Sve što želite reći...a nemate kome..... I_icon_minitime26.01.09 19:36

sve što kažeš ništa ne ide dalje od kornjačinog oklopa.... Smile
ne procuri ništa.... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve što želite reći...a nemate kome..... Empty
PostajNaslov: Re: Sve što želite reći...a nemate kome.....   Sve što želite reći...a nemate kome..... I_icon_minitime08.02.09 14:57

volio bih, volio da radim čim manje.....Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Sve što želite reći...a nemate kome..... Empty
PostajNaslov: Re: Sve što želite reći...a nemate kome.....   Sve što želite reći...a nemate kome..... I_icon_minitime08.04.09 23:40

Uh što su mi antipatične pičkice bez stava i muda, osobe koje konstantno tračaju i prozirno primitivno podjebavaju, a nemaju se hrabrosti direktno meni obratiti. Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Sve što želite reći...a nemate kome..... Empty
PostajNaslov: Re: Sve što želite reći...a nemate kome.....   Sve što želite reći...a nemate kome..... I_icon_minitime09.04.09 12:57

...toliko me sve danas nervira da bih mogla....... gungster ajd malo je lakše cerekalo:
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Sve što želite reći...a nemate kome..... Empty
PostajNaslov: Re: Sve što želite reći...a nemate kome.....   Sve što želite reći...a nemate kome..... I_icon_minitime09.04.09 13:40

Ispucala se i olakšala... cerekalo: bravo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Sve što želite reći...a nemate kome..... Empty
PostajNaslov: Re: Sve što želite reći...a nemate kome.....   Sve što želite reći...a nemate kome..... I_icon_minitime29.07.09 13:27

Što me baš uvijek mora snači sto sranja odjednom? Nikad nije dovoljno da jedno krene po zlu, nego krene lavina?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Sve što želite reći...a nemate kome..... Empty
PostajNaslov: Re: Sve što želite reći...a nemate kome.....   Sve što želite reći...a nemate kome..... I_icon_minitime29.07.09 13:28

trenutni potpis na ovo goranovo...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve što želite reći...a nemate kome..... Empty
PostajNaslov: Re: Sve što želite reći...a nemate kome.....   Sve što želite reći...a nemate kome..... I_icon_minitime29.07.09 15:37

Draga Žuži, ovaj korn, mene muči problem osamostalljivanja ... ja bi malo krenula polako iz obiteljskog gnijezda, da se okušam u stvarnom svijetu, a 'ona' to nikako ne shvaća ... tužni
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve što želite reći...a nemate kome..... Empty
PostajNaslov: Re: Sve što želite reći...a nemate kome.....   Sve što želite reći...a nemate kome..... I_icon_minitime29.07.09 15:39

ako tako triba bit nek bude...samo nek prođe što prije
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve što želite reći...a nemate kome..... Empty
PostajNaslov: Re: Sve što želite reći...a nemate kome.....   Sve što želite reći...a nemate kome..... I_icon_minitime29.07.09 15:41

i tražiš mene savjet? cerekalo: ja uspio maknuti se od svojih jedan kat... Laughing

jebate, pa ti si već žena u godinama, valjda vidi da imaš svoj posao, svoj auto...krenulo i u ljubavi bogu hvala...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve što želite reći...a nemate kome..... Empty
PostajNaslov: Re: Sve što želite reći...a nemate kome.....   Sve što želite reći...a nemate kome..... I_icon_minitime29.07.09 15:41

Evo Kate ti nešta kaže,ONE shvate tek kada odeš...moja je plakala danima,molila me...ali...bilo došlo vrijeme da odem,ma koliko mi bilo lijepo kod njih...
i sada se volimo još više...a shvati ONA brzo nakon odlaska...da svaka ptičica
napusti gnjezdo...samo hrabro... hug2
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve što želite reći...a nemate kome..... Empty
PostajNaslov: Re: Sve što želite reći...a nemate kome.....   Sve što želite reći...a nemate kome..... I_icon_minitime29.07.09 15:43

Jel mogu i ja koju pametnu,idi eto toliko,ja sam otišla sa 19.g i to u Italiju,teško je,pa i sad svaki dan me zove pita šta kuham,šta radim,itd,al shvatila je,vrijeme je došlo i dobro Kate reče još se i bolje slažemo.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve što želite reći...a nemate kome..... Empty
PostajNaslov: Re: Sve što želite reći...a nemate kome.....   Sve što želite reći...a nemate kome..... I_icon_minitime29.07.09 15:44

Ajde, barem me vas dvoje razumijete ... većina ljudi oko mene ne shvaća zašto bi pobogu napustila mjesto gdje imam sve za džabe i otišla trošit svoje pare nemilice ... a ja već godinama osjećam tu potrebu za samostalnošću ... ustrajat ću u tome, valjda bude nešto Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve što želite reći...a nemate kome..... Empty
PostajNaslov: Re: Sve što želite reći...a nemate kome.....   Sve što želite reći...a nemate kome..... I_icon_minitime29.07.09 15:46

Nećeš biti sretna dok se ne makneš...jer osjećaš tu potrebu...ja ti želim svu sreću i samo hrabro do ostvarenja svojih želja... hug2
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve što želite reći...a nemate kome..... Empty
PostajNaslov: Re: Sve što želite reći...a nemate kome.....   Sve što želite reći...a nemate kome..... I_icon_minitime29.07.09 15:47

Tnx Kate, puno mi to znači hug2
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve što želite reći...a nemate kome..... Empty
PostajNaslov: Re: Sve što želite reći...a nemate kome.....   Sve što želite reći...a nemate kome..... I_icon_minitime29.07.09 15:47

tana.. nitko ti to ne može bolje savjetovati nego oni koji su to isprobali na vlastitoj koži... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Sve što želite reći...a nemate kome..... Empty
PostajNaslov: Re: Sve što želite reći...a nemate kome.....   Sve što želite reći...a nemate kome..... I_icon_minitime02.08.09 12:44

I onaj fortune cookie mi djelomično otvorio oči sad. Samopoštovanje je ono što ću uvijek održati i to je ono što nikome ne dam da gazi. Neke linije ne prelazim.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Sve što želite reći...a nemate kome..... Empty
PostajNaslov: Re: Sve što želite reći...a nemate kome.....   Sve što želite reći...a nemate kome..... I_icon_minitime26.04.10 18:24

Nisam namerno dobila dvojku iz geografije... Sve što želite reći...a nemate kome..... 22424 Sve što želite reći...a nemate kome..... 12363
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sve što želite reći...a nemate kome..... Empty
PostajNaslov: Re: Sve što želite reći...a nemate kome.....   Sve što želite reći...a nemate kome..... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sve što želite reći...a nemate kome.....
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Reci mi tko su ti prijatelji i ja ću ti reći kakva si osoba
» Reci mi što slušaš, a ja ću ti reći kakav si
» Nemate novca za dar? Tu je Poklanjanje.com
» Nemate vremena za toliko priče
» Ako nemate braće i sestara ne znači da ćete postati usamljeni tinejdžer

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Teen room-
Forum(o)Bir: