Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!

Go down 
+3
Ketica
_tosca_
Goran
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! - Page 3 I_icon_minitime23.01.11 13:00

First topic message reminder :

Jednom sam dobio privatnu poruku ovakvog sadržaja "Kakav si ti to čovjek, gledam temu da li bi se poseksali s osobom iznad, pa ti bi se sa svim ženama seksao, ima vas baš čudnih"
I to mi je upravo nevjerojatno, osobe koje sve doslovno shvaćaju. Ne razumiju da su to samo forumske igrice, šala i zabava. Sigurno se ne bi seksao sa svima, sigurno moji tekstovi u "Temi za napaljene forumaše" nisu prava napaljenost, nega šala.
Kad sam stvarno napaljen, onda to drugačije pokazujem i rješavam, sigurno ne na forumu.
Što to pojedince tjera da sve na forumu doslovno shvaćaju? Da na temelju šale, forumske igrice i ovog smajlića krevet pomisle da bi se netko seksao sa svima i laju kretenski dalje o tome?
Možda se oni zaista pale na smajliće, čim su im komentari na toj razini, pa to iz neke obijesti i ludosti rade. Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! - Page 3 I_icon_minitime23.01.11 22:58

Evo neću... Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! - Page 3 I_icon_minitime23.01.11 23:00

kak bi i mogo u ovakvim gaćama.... looool
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
Gost
Gost




Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! - Page 3 I_icon_minitime23.01.11 23:07

Ketica je napisao/la:

Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! - Page 3 ImgSizer Laughing Laughing

:yana zaljubila sam se u ove gaće... di toga ima za kupiti ? Laughing

Mužu mi je uskoro rođendan Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! - Page 3 I_icon_minitime23.01.11 23:13

Pobježe mi muž u krevet od straha kad je vidio ove gaće, a ja evo jurim za njim Laughing

Laku noć svima bye
[Vrh] Go down
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! - Page 3 I_icon_minitime23.01.11 23:13

neznam gdje kupiti al pazi da tebi muž ne kupi ovo

Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! - Page 3 ImgSizer Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
Gost
Gost




Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! - Page 3 I_icon_minitime14.02.11 21:42

volim se zezat na igricama i nikad mi nije palo na um da to bilo tko ozbiljno shvata..u biti ni ne marim previše za to bitno mi je da se zabavim
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! - Page 3 I_icon_minitime23.02.11 17:30

bas glupo je svacati igrice kao nesto ozbiljno ...igrice su da se zabavimo i odmorimo sam naziv kaze igra...glupo je svacati igre kao zbilja da bi to neko i uradio sto je napisao ili stavio smajl ili igre svacati kao provokacije ..oni koji shvataju sve ozbiljno oni bi trebali ici malo po ozbiljnim temama big smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! - Page 3 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! - Page 3 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kako vas vidi internet?
» Horoskop - kako je odvući u krevet
» Bračni krevet
» Salmina kći vidi duhove
» Krevet koji štiti od zemljotresa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: