Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!

Go down 
+3
Ketica
_tosca_
Goran
7 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! Empty
PostajNaslov: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! I_icon_minitime23.01.11 13:00

Jednom sam dobio privatnu poruku ovakvog sadržaja "Kakav si ti to čovjek, gledam temu da li bi se poseksali s osobom iznad, pa ti bi se sa svim ženama seksao, ima vas baš čudnih"
I to mi je upravo nevjerojatno, osobe koje sve doslovno shvaćaju. Ne razumiju da su to samo forumske igrice, šala i zabava. Sigurno se ne bi seksao sa svima, sigurno moji tekstovi u "Temi za napaljene forumaše" nisu prava napaljenost, nega šala.
Kad sam stvarno napaljen, onda to drugačije pokazujem i rješavam, sigurno ne na forumu.
Što to pojedince tjera da sve na forumu doslovno shvaćaju? Da na temelju šale, forumske igrice i ovog smajlića krevet pomisle da bi se netko seksao sa svima i laju kretenski dalje o tome?
Možda se oni zaista pale na smajliće, čim su im komentari na toj razini, pa to iz neke obijesti i ludosti rade. Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
_tosca_
Zagrijao tipkovnicu
_tosca_


Female
Leo Horse
Broj postova : 122
Godine : 45
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 15.01.2011

Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! I_icon_minitime23.01.11 13:05

..kaj je to sve neozbiljno tu?! kaj nebi mrkli forumasa iznad?!..pih:-)...btw..jel ovo sad neka tema ili?:-p
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! I_icon_minitime23.01.11 13:07

Da da, to je tema u kojoj očekujem dubokoumne diskusije! looool Nekad bi mrknuo forumašicu iznad, nekad lažem da bi... looool

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
_tosca_
Zagrijao tipkovnicu
_tosca_


Female
Leo Horse
Broj postova : 122
Godine : 45
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 15.01.2011

Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! I_icon_minitime23.01.11 13:26

hehe..tesko da dubokoumno mogu raspravljat na forumu o krivoj percepciji zajebancije:-)..a i nisam doma na ovom forumu pa ne znam kog bi mrknula koga ne:-)
[Vrh] Go down
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! I_icon_minitime23.01.11 13:30

ja sam jedno vrijeme odgovarala na takve igrice i nemam ništa protiv njih ali sam vidjela da to mom mužu smeta i prestala...još jedan od razloga su bile i neugodne pm poruke od pojedinih forumaša kojih hvala bogu više nema ovdje
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
_tosca_
Zagrijao tipkovnicu
_tosca_


Female
Leo Horse
Broj postova : 122
Godine : 45
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 15.01.2011

Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! I_icon_minitime23.01.11 13:36

iskreno..meni fali malo one bezbrizne zezancije na ovom forumu,sve je dosta sterilno,jer ako ljudi ne shvacaju da je to sve zezancija,ne znam kaj rade na forumu..a oni s neugodnim komentarima naidju na moj prilicno opak jezik,ili blok..druga stvar je ako smeta nekom od bliznjih,to razumijem.
[Vrh] Go down
cinnamon duckie
Totalno relaxiran



Female
Capricorn Broj postova : 1279
Godine : 124
Lokacija : u labirintu
Datum registracije : 11.10.2010

Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! I_icon_minitime23.01.11 14:46

Ne volim takve igrice ni šale. Eto, ja sam jedna od onih koja nije zabavna. Nije mi to niti smiješno, niti zabavno. ah...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! I_icon_minitime23.01.11 14:54

Ja osobno forum shvaćam totalno neozbiljno i sve na njemu doživljavam ili kao šalu ili kao neobaveznu diskusiju. Čudni su mi ljudi koji mogu virtualne likove doživljavati ozbiljno, ali eto, zbog takvih obično ne sudjelujem na igricama takvog tipa, npr "biste li se poseksali sa osobom iznad" iako bih ponekad rado kresnula nečij dobar avatar, hahahaha

Naravno, i opet se šalim, (ovo o avataru) da me netko ne shvati ozbiljno Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
cinnamon duckie
Totalno relaxiran



Female
Capricorn Broj postova : 1279
Godine : 124
Lokacija : u labirintu
Datum registracije : 11.10.2010

Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! I_icon_minitime23.01.11 15:13

Baš mi je čudno to dvojstvo- kažu ljudi, forum je zabava, kao da iza tih nickova nisu pravi ljudi, sa svojim emocijama, brigama i životima... Kad treba, ozbiljno se raspravlja ili se posvadi, ali obično svi kažu da je to zabava. E, pa da je samo zabava, onda nikad npr.ne bi bilo razmirica ;), nitko se nikad ne bi zaljubio...

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! I_icon_minitime23.01.11 15:19

cinnamon duckie je napisao/la:
Baš mi je čudno to dvojstvo- kažu ljudi, forum je zabava, kao da iza tih nickova nisu pravi ljudi, sa svojim emocijama, brigama i životima... Kad treba, ozbiljno se raspravlja ili se posvadi, ali obično svi kažu da je to zabava. E, pa da je samo zabava, onda nikad npr.ne bi bilo razmirica ;), nitko se nikad ne bi zaljubio...


Kako da se zaljubim u nečije riječi? I to napisane, čak ne niti izgovorene?
To je kao da se zaljubiš u lik iz vlastite mašte... Zato su i razočarenja tako česta...
[Vrh] Go down
cinnamon duckie
Totalno relaxiran



Female
Capricorn Broj postova : 1279
Godine : 124
Lokacija : u labirintu
Datum registracije : 11.10.2010

Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! I_icon_minitime23.01.11 15:27

Svi smo različiti... Ja samo dajem svoje viđenje stvari.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! I_icon_minitime23.01.11 15:32

Goran je napisao/la:
"Kakav si ti to čovjek, gledam temu da li bi se poseksali s osobom iznad, pa ti bi se sa svim ženama seksao,

Sad sam se zamislila.. hmmm ...e kakav sam ja onda čovjeka kad se seksam sa svim i muškarcima i ženama.. looool looool looool

Razumijem ako nekom smeta ali ne razumijem ljude koji povezuju sve sa svakim smajlićem čak i slikama kad postaš i onda ti se obraćaju ..postam sliku lijepu kiše ..dolazi PP jesi dobro zasto plačeš ...baš smiješno Laughing ..pa forumi su da se opustiš ..zabaviš ..igraš ...a ne sve da doslovno shvaćaš šta se piše ...za šta služe igre nego da se zabavimo i našalimo.....mislim da ću se i dalje seksati sa svima ....ne biram
PS da ne bude zabune šalim se looool

cinnamon duckie je napisala
Citat :
kao da iza tih nickova nisu pravi ljudi, sa svojim emocijama, brigama i životima

Normalno da su ljudi iza nickova ali ne treba sve shvaćati ozbiljno...mislim da je malo bolesno ako neko pomisli da smo na tim temama ozbiljni ...treba znati šta je šala a šta ozbiljnost ....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! I_icon_minitime23.01.11 15:34

cinnamon duckie je napisao/la:
Svi smo različiti... Ja samo dajem svoje viđenje stvari.

Tako isto i ja... I poštujem svačiji način razmišljanja... Upravo zbog toga izbjegavam mjesta na kojima bih mogla povrijediti ljude koji ne misle isto kao i ja... mada je to gotovo pa nemoguće, jer ljudi koji preozbiljno doživljavaju svijet općenito lako se naljute na nečiju šalu...

Ne znači da netko nije zabavan ako je ozbiljan... svi smo različiti...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! I_icon_minitime23.01.11 15:43

_tosca_ je napisao/la:
iskreno..meni fali malo one bezbrizne zezancije na ovom forumu,sve je dosta sterilno.
Mislim da se varaš, ima ovdje osoba koje se znaju izvrsno bezbrižno zezati i imaju fenomenalan smisao za humor, samo možda ne svratiš na forum kad je takva zezancija u tijeku. veseli
cinnamon duckie je napisao/la:
Baš mi je čudno to dvojstvo- kažu ljudi, forum je zabava, kao da iza tih nickova nisu pravi ljudi, sa svojim emocijama, brigama i životima... Kad treba, ozbiljno se raspravlja ili se posvadi, ali obično svi kažu da je to zabava. E, pa da je samo zabava, onda nikad npr.ne bi bilo razmirica ;), nitko se nikad ne bi zaljubio...
To je sve specifično i ništa se ne može generalizirati. Nešto ti je zabava, nešto ozbiljno. Prema nekome se stvore određene emocije, pa se i privatno družite van foruma, bilo u prijateljskom ili ljubavnom odnosu. A neki ti zauvijek ostanu samo slova koja letaju ekranom, ne stvore u tebi reakciju koja pokreće osjećaje. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.


Zadnja promjena: Goran; 23.01.11 15:46; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
cinnamon duckie
Totalno relaxiran



Female
Capricorn Broj postova : 1279
Godine : 124
Lokacija : u labirintu
Datum registracije : 11.10.2010

Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! I_icon_minitime23.01.11 15:45

Citat :
Normalno da su ljudi iza nickova ali ne treba sve shvaćati ozbiljno...mislim da je malo bolesno ako neko pomisli da smo na tim temama ozbiljni ...treba znati šta je šala a šta ozbiljnost ....

Eh, da, istina. Ali opet, možda netko na takvoj temi za nekoga misli i ozbiljno, jer mu se stvarno sviđa. E, pa onda je teško razlučiti kad je ozbiljan , kad se šali. Uglavnom, u pisanoj formi lako dođe do zabune.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! I_icon_minitime23.01.11 15:46

možda i fali malo veselih i dobrodušnih muških ovdje , siroti Goran je u nemilosti među nama ženama, a wall-e i drugi rjeđe navraćaju
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! I_icon_minitime23.01.11 15:51

Koji biser je to poslao "Kakav si ti to čovjek, gledam temu da li bi se poseksali s osobom iznad, pa ti bi se sa svim ženama seksao, ima vas baš čudnih" Laughing

A i tebi Gorane nebih bila u koži. Zbilja ima svakavih ljudi. facepalm
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! I_icon_minitime23.01.11 15:53

Mogu i javno reći tko mi je to rekao, ali bojim se da bi me neki prozivali zbog iznošenja stvari rečenih putem privatnih poruka. cerekalo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! I_icon_minitime23.01.11 15:56

Ma nemoj briga te..ovo mu/joj je dovoljno Laughing .. mislim od kuda im takve ideje..jesu pijani, nadrogirani. Hebate pa nitko više na netu nesmije ni A reći a da to netko ne gleda kao da se s tim nekim želiš spanđati. Dođemo ovamo da se zezamo i opustimo, a ne da mislimo tko će nas prozivati za sex igricu na forumskim igricama zaboravio
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! I_icon_minitime23.01.11 15:58

Možda gledaju tim očima jer im fali seksa, fali im ljubavi; pa u svemu to vide.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! I_icon_minitime23.01.11 16:02

..ma hebo ih sex..kome to može faliti..sve se može i solo srediti..a ako im baš toliko fali nek odu pa plate.. zaboravio
..a ljubav pa tko daje taj i dobije, samo treba znati tražiti i naći i sačuvati Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! I_icon_minitime23.01.11 16:04

E jbg, da svi razmišljaju normalno, svijet bi bio prejednostavan, neki ne razmišljaju normalno iz njima znanih razloga, pa si zabrijavaju gluposti u glavurdama.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
cinnamon duckie
Totalno relaxiran



Female
Capricorn Broj postova : 1279
Godine : 124
Lokacija : u labirintu
Datum registracije : 11.10.2010

Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! I_icon_minitime23.01.11 16:05

Citat :
To je sve specifično i ništa se ne može generalizirati. Nešto ti je zabava, nešto ozbiljno. Prema nekome se stvore određene emocije, pa se i privatno družite van foruma, bilo u prijateljskom ili ljubavnom odnosu. A neki ti zauvijek ostanu samo slova koja letaju ekranom, ne stvore u tebi reakciju koja pokreće osjećaje.
Slažem se. No, eto, ima svakakvih ljudi, što vidimo iz priloženoga, nismo svi, hvala Bogu, isti.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! I_icon_minitime23.01.11 16:07

cinnamon duckie je napisao/la:
Eh, da, istina. Ali opet, možda netko na takvoj temi za nekoga misli i ozbiljno, jer mu se stvarno sviđa. E, pa onda je teško razlučiti kad je ozbiljan , kad se šali. Uglavnom, u pisanoj formi lako dođe do zabune.

Mislim da se na osnovu jedne teme ne može shvatiti da li je neko i koliko ozbiljan ..oni koji su ozbiljni naći će načina kako pokazati to toj osobi... Smile

Ali meni nije bit ove teme ko se kome sviđa i kako shvatiti to ..po meni je neshvatljivo da neko po smajlićima i raznim seksi igricama može nekoga ocjenjivati kakav je čovjek ..tj sve doslovno shvaćati

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! I_icon_minitime23.01.11 16:10

Ali ako se šalimo nas dvoje neki ili bilo koji dvoje oni su uvijek u nekakvom kontaktu i znaju dokle se s kojim može šaliti..ako je nešto nejasno ode se pa se pita.
I sve je to OK...ali ne razumijem što to mora mučiti i druge koji nisu u njihovoj igri..pa da se hebu na sred foruma, ako ne diraju nekog trečeg, što bilo koga boli dupe jel oni to za šalu ili se za ozbiljno igraju.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! Empty
PostajNaslov: Re: Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!   Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vidi :krevet:, gle kako bi se jebali!
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kako vas vidi internet?
» Horoskop - kako je odvući u krevet
» Bračni krevet
» Salmina kći vidi duhove
» Krevet koji štiti od zemljotresa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: