Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Psihologija chat

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Psihologija chat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Psihologija chat   Psihologija chat - Page 2 I_icon_minitime21.01.11 13:32

First topic message reminder :

Psihološko čavrljanje. Pitanja i odgovori, razmišljanja....
Sve što vam padne na pamet vezano uz psihologiju...
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
cinnamon duckie
Totalno relaxiran



Female
Capricorn Broj postova : 1279
Godine : 124
Lokacija : u labirintu
Datum registracije : 11.10.2010

Psihologija chat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Psihologija chat   Psihologija chat - Page 2 I_icon_minitime27.01.11 13:31

Yana- Super tekstić
bravo

A vjerovanje u smislu- nije dovoljno reći da vjeruješ i da se sama vjera u tebi stvori, o tome govorim.

Duhovnost i vjera u Boga nisu isto, barem ja to tako poimam. Vjerujem da čovjek može biti duhovan, a da uopće ne mora vjerovati u bilo kakvo božanstvo.

Blizanko- drago mi je da te moje izjave zabavljaju.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Psihologija chat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Psihologija chat   Psihologija chat - Page 2 I_icon_minitime03.02.11 12:12

bilo bi pošteno od pojedinih ljudi da, ukoliko izaberu biti nesretni u životu, prestanu opterećivati druge sa svojim vlastitim izborom
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Psihologija chat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Psihologija chat   Psihologija chat - Page 2 I_icon_minitime03.02.11 19:27

Vjerovanje u Boga je sasvim druga tema, ja osobno vjerujem da postoji, ali neće mi on dati energiju i dobar život, već se moram sama pobrinuti za to.

Kako?

Vjerujući u sebe, vjerujući u svoj izbor, vjerujući u svoju sposobnost prepoznavanja dobrog i potrebnog....

Komentiranje o Bogu na temi psihologije po meni je sasvim apsurdno, jer vjera nije ni tema ni bit ove teme.

Psihologija se temelji na znanosti, znanost na istraživanju, a vjeri je mjesto na temi o religiji...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Psihologija chat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Psihologija chat   Psihologija chat - Page 2 I_icon_minitime03.02.11 19:51

Hot chili Yana je napisao/la:
bilo bi pošteno od pojedinih ljudi da, ukoliko izaberu biti nesretni u životu, prestanu opterećivati druge sa svojim vlastitim izborom
kako je ovo dobro rečeno....ja nemogu više slušat meni dragu osobu kako proklinje život a istovremeno ništa ne čini da ga primijeni..
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Psihologija chat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Psihologija chat   Psihologija chat - Page 2 I_icon_minitime03.02.11 20:02

GricGric je napisao/la:
Vjerovanje u Boga je sasvim druga tema, ja osobno vjerujem da postoji, ali neće mi on dati energiju i dobar život, već se moram sama pobrinuti za to.

.
Greška, energija i dobar život dolaze samo od Boga.
S drugim dijelom tvoje rečenice se slažem, na nama je da to prihvatimo.
Citat :
Psihologija se temelji na znanosti, znanost na istraživanju, a vjeri je mjesto na temi o religiji..
Opet greška, nema te znanosti niti bilo kojeg drugog područja života iz kojih se može isključiti Bog.

Pogledaj ovo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Psihologija chat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Psihologija chat   Psihologija chat - Page 2 I_icon_minitime03.02.11 20:09

Goran je napisao/la:

Greška, energija i dobar život dolaze samo od Boga.

To bi značilo da oni koji ne vjeruju u Boga nemaju energije?
Kakve to ima veze s psihologijom?
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Psihologija chat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Psihologija chat   Psihologija chat - Page 2 I_icon_minitime03.02.11 20:11

Nemaju takvu o kakvoj ja pišem. U dosadašnjoj diskusiji na ovoj temi smo spontano došli do Boga. Pogledaj emisiju što sam ti dao na prošloj stranici pa će ti biti jasnije o čemu pišem. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Psihologija chat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Psihologija chat   Psihologija chat - Page 2 I_icon_minitime03.02.11 22:50

No hajmo na neku drugu temu, recimo samopouzdanje. Što najviše utječe na vaše samopouzdanje, što ga uveća, što ga smanji?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Psihologija chat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Psihologija chat   Psihologija chat - Page 2 I_icon_minitime04.02.11 12:57

tija je napisao/la:
Hot chili Yana je napisao/la:
bilo bi pošteno od pojedinih ljudi da, ukoliko izaberu biti nesretni u životu, prestanu opterećivati druge sa svojim vlastitim izborom
kako je ovo dobro rečeno....ja nemogu više slušat meni dragu osobu kako proklinje život a istovremeno ništa ne čini da ga primijeni..

e baš tako Tija. i meni je baš dosta takvih ljudi. samo šire negativu, imam osjećaj da uživaju u svojoj patnji. pa ako je tako, ako uživaju u tome što su sami sebi izabrali, neka bar druge prestanu opterećivati. a ionako, sve što im se kaže, samo je pretakanje iz šupljeg u prazno. nema svrhe.

što utječe na moje samopouzdanje šefe dragi?
ja sama. koliko sam svjesna sebe, svoje ljepote i neprocjenjivosti, toliko i imam samopouzdanja.
sve piše u mom potpisu veseli
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Psihologija chat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Psihologija chat   Psihologija chat - Page 2 I_icon_minitime07.02.11 9:30

To je i najbitniji izvor samopouzdanja. Biti svjestan svojeg pravog ja, predivno si to napisala. Malo tko to razumije i uspije. Kad smo u miru sa samima sobom i u kontaktu sa svojim pravim ja, iz nas siia zadovoljstvo i nema prepreke koja nas može zaustaviti.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Psihologija chat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Psihologija chat   Psihologija chat - Page 2 I_icon_minitime07.02.11 9:35

Malo tko uopće išta razumije. Uglavnom se donose brzopleti zaključci i osuđuju drugi ljudi, bez da se knjiga pročita do kraja. Površnost kao da postaje špranca po kojoj se živi i razmišlja.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Psihologija chat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Psihologija chat   Psihologija chat - Page 2 I_icon_minitime07.02.11 9:49

Površno žive površni ljudi. Ljudi koji nisu u stanju doseći određeni intelektualno duhovni nivo. No to čine u korist svoje štete. A oni koji krenu u osuđivanje drugih ljudi bez valjanih argumenata i kompletne realne slike o nečemu, ti pojedinci se već mogu nazvati primitivnim egoistima. Površni ljudi koji se nepotrebno petljaju u tuđe živote to čine jer su nemoćni, nemoćni i nesposobni uraditi nešto od svog života, pa se petljaju u tuđe živote. Kad vide tuđi uspjeh i sreću iz njih momentalno iskače zavist i zloba, žele umanjiti nečiji doseg kako bi se mogli tješiti u sebi i reći gle ipak nije puno bolji od mene. Ali to je samo primitivni privid zlobnih. Uspjeh čestitih i sposobnih ljudi nitko ne može umanjiti.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Psihologija chat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Psihologija chat   Psihologija chat - Page 2 I_icon_minitime07.02.11 9:52

Goran je napisao/la:
Uspjeh čestitih i sposobnih ljudi nitko ne može umanjiti.

Naravno da ne može. Zbog snošljivosti učenjaka. Vrlo jednostavan opis koji je pogodio bit.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Psihologija chat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Psihologija chat   Psihologija chat - Page 2 I_icon_minitime08.02.11 16:16

što je to - što u nekim ljudima pokreće zatomljenu zlobu?
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Psihologija chat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Psihologija chat   Psihologija chat - Page 2 I_icon_minitime08.09.14 13:16

Gost je napisao/la:
Psihološko čavrljanje. Pitanja i odgovori, razmišljanja....
Sve što vam padne na pamet vezano uz psihologiju...

Ajme koja dobra tema, a nikog na njoj tri i pol godine. cerekalo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Psihologija chat - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Psihologija chat   Psihologija chat - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Psihologija chat
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Psihologija općenito
» Psihologija i simbolika boja
» Psihologija ponašanja, njegovnje duše
» Religija mesa ( psihologija vegetarijanstva)?
» Što nas evolucijska psihologija može naučiti o našoj sklonosti nadnaravnom?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito-
Forum(o)Bir: