Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Polovica žena zadrži za sebe dar koji je namijenila prijateljici

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Polovica žena zadrži za sebe dar koji je namijenila prijateljici Empty
PostajNaslov: Polovica žena zadrži za sebe dar koji je namijenila prijateljici   Polovica žena zadrži za sebe dar koji je namijenila prijateljici I_icon_minitime27.12.10 18:23

Božićno vrijeme pruža mnogo mogućnosti za druženja i tuluma, pa žene imaju uvijek ispriku za kupnju nove odjeće. Dar za prijateljice zadrži 50 posto žena

Polovica žena zadrži za sebe dar koji je namijenila prijateljici Polovica-zena-zadrzi-za-sebe-dar-koji-je-namijenila-prijateljici-504x335-20100104-20101019013302-268544

Božićni blagdani su vrijeme kada ljudi puno više troše na darove za prijatelje i članove obitelji, međutim istraživanja u Britaniji pokazala su da svaka četvrta žena potroši više na sebe nego na svoje bližnje. Dar koji kupe za svoje prijateljice odluči zadržati više od polovice žena jer smatraju da su zavrijedile sebi nešto pokloniti.
- Žene postaju hedonisti i potroše više novce nego što planiraju na druge, ali i na sebe. Božićno vrijeme pruža mnogo mogućnosti za druženja i tulume, pa žene imaju uvijek ispriku za kupnju nove odjeće - kaže psiholog Adam Ferrier.

izvor

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Polovica žena zadrži za sebe dar koji je namijenila prijateljici Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Polovica žena zadrži za sebe dar koji je namijenila prijateljici Empty
PostajNaslov: Re: Polovica žena zadrži za sebe dar koji je namijenila prijateljici   Polovica žena zadrži za sebe dar koji je namijenila prijateljici I_icon_minitime27.12.10 18:40

Kakve prijateljice ..to su šopingoholičarke..facepalm
[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Polovica žena zadrži za sebe dar koji je namijenila prijateljici Empty
PostajNaslov: Re: Polovica žena zadrži za sebe dar koji je namijenila prijateljici   Polovica žena zadrži za sebe dar koji je namijenila prijateljici I_icon_minitime04.12.11 12:38

Znači Bog je prvo sebi bradu napravio ljuta ne trebaju mi takve prijateljice hekla uvijek poklanjam ono što bih i sebi kupila pa i bolje jer mi se uvijek čini da nije dovoljno dobar poklon za prijateljicu koju volim. A ove žene su bljak, sebičnjakinje. I to polovica spaljen
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Polovica žena zadrži za sebe dar koji je namijenila prijateljici Empty
PostajNaslov: Re: Polovica žena zadrži za sebe dar koji je namijenila prijateljici   Polovica žena zadrži za sebe dar koji je namijenila prijateljici I_icon_minitime04.12.11 12:59

Ma ne vjerujem aj u ta njihova istrazivanaj ...jer ne mogu zamisliti nekoga da kupi dar nekome i da ga ostavi sebi ...pa koliko puta dam i ono sto sebi kupim ..a mnogo nas je takvih ...a ono sto kupim edrugom ako mi se dopadne kupit cu i sebi ...tako da nikad necu doci u iskusenje da si ostavim nesto sto sam drugom kupila i nikad ne bi imala mira kad bi tu stvar vidjela ....uvijek bi me grizla savjest ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Polovica žena zadrži za sebe dar koji je namijenila prijateljici Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Polovica žena zadrži za sebe dar koji je namijenila prijateljici Empty
PostajNaslov: Re: Polovica žena zadrži za sebe dar koji je namijenila prijateljici   Polovica žena zadrži za sebe dar koji je namijenila prijateljici I_icon_minitime04.12.11 13:03

Blizanka je napisao/la:
Ma ne vjerujem aj u ta njihova istrazivanaj ...jer ne mogu zamisliti nekoga da kupi dar nekome i da ga ostavi sebi ...pa koliko puta dam i ono sto sebi kupim ..a mnogo nas je takvih ...a ono sto kupim edrugom ako mi se dopadne kupit cu i sebi ...tako da nikad necu doci u iskusenje da si ostavim nesto sto sam drugom kupila i nikad ne bi imala mira kad bi tu stvar vidjela ....uvijek bi me grizla savjest ...

Slažem se u potpunosti , da ono što sam namijenila prijateljici mora njoj i otići čak puno puta i ono što nisam namijenila ali momentalno bi odlučila da dam nešto svoje što meni toliko ne treba. Ali jel ti meni vjeruješ da sam puno puta bila svjedok da ljudi bezveze kupuju poklone tek toliko da kupe i obave " dužnost# čak ono što nebi nikad sebi kupili. A ja sam doživila od jedne svoje nazovi je prijateljica da me godinama ponižava i pravi glupačom na osnovu baš tih poklona. Ima svakakvih ljudi.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Polovica žena zadrži za sebe dar koji je namijenila prijateljici Empty
PostajNaslov: Re: Polovica žena zadrži za sebe dar koji je namijenila prijateljici   Polovica žena zadrži za sebe dar koji je namijenila prijateljici I_icon_minitime04.12.11 13:38

..a baš kao djeca, volim Winks˙ice pa možda ne odem na rođendan i mama ih ostavi meni. Glupost. Temu kao da su radila djeca. Mjesecima sakupljam stvari i spremam kada sam u nemogućnosti dati poklon na vrijeme prijateljima, a kamoli da su mi pod nosom i da si ono što sam izabrala ostavim sebi, koja budalaština.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Polovica žena zadrži za sebe dar koji je namijenila prijateljici Empty
PostajNaslov: Re: Polovica žena zadrži za sebe dar koji je namijenila prijateljici   Polovica žena zadrži za sebe dar koji je namijenila prijateljici I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Polovica žena zadrži za sebe dar koji je namijenila prijateljici
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gotovo polovica žena zapravo mrzi shopping
» Kako reći prijateljici da je partner vara?
» Zena-guma u mali hladnjak moze ugurati samu sebe
» Novi materijal koji sam sebe popravlja
» Pokazatelji koji otkrivaju da je žena sinoć imala nezaboravan sex

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: