Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kako reći prijateljici da je partner vara?

Go down 
+7
Goran
mihaela
Rokerka
teaa
ajmeivana
Kikica
Blizanka
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Kako reći prijateljici da je partner vara? Empty
PostajNaslov: Kako reći prijateljici da je partner vara?   Kako reći prijateljici da je partner vara? I_icon_minitime11.03.10 21:41

Kako reći prijateljici da je partner vara? ImgSizer

Možda ste čuli za nestašni petak prijateljičinog partnera iz pukog slučaja. Možda vam je trač prenio siguran izvor. A možda ste ga vidjela na djelu. Kako god ste stigli do informacije da vašu prijateljicu iza leđa vara partnera nešto morate poduzeti. Kako i kada, pitanje je sad?

Provjerite informaciju
Ako je riječ o pričama koje kolaju uokolo prije nego se obratite svojoj prijateljici svakako pokušajte provjeriti iz čijih usta dolaze. Možda je riječ o ženi koja je zapravo ljubomorna na njihovu vezu. Tračevi ponekad nastaju iz čiste zlobe. A ponekad su varijacije onog što se zapravo dogodilo.
Prije nego unesete razdor u njihovu vezu svakako pokušajte saznati je li riječ o zlobnom traču ili vijest ipak ima temelje.

Popričajte s njim
Ako je vaša prijateljica u dugoj vezi, a vi ste dobri s njenim partnerom, pokušajte popričati s njim. Za njihovu vezu je svakako bolje ako joj lošu vijest prenese on, nego ako to učinite vi. A možda kroz njegovu priču doznate da je zapravo riječ tek o priči koja zapravo nema pokrića.
No, ako doznate da je sve ipak istina, recite mu da ćete informaciju podijeliti sa njegovom partnericom i vašom prijateljicom.

Popričajte s njom
Informaciju da je partner vara iza leđa ni po koju cijenu ne smijete prešutjeti. Koga i što s time štitite? Kvalitetnu vezu? Nekako je to teško zamisliti. A može se dogoditi da vaša prijateljica sazna za prevaru, a još veće razočarenje će biti ako dozna da ste vi cijelo vrijeme to znali, a niste joj rekli.
Morate biti oprezni. Može se dogoditi da vaša prijateljica u početku ne želi vidjeti istinu onakvom kakva je. Pokušajte joj otvoriti oči, no nemojte preći sve granice. Jer bi se ona zauzvrat mogla naljutiti na vas. Vi ste svoju dužnost obavili. I dalje ste uz nju. Kad tada će shvatiti istinu i tada će tražiti vaše rame za plakanje. Samo bez one „Jesam ti rekla!“.

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kako reći prijateljici da je partner vara? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kako reći prijateljici da je partner vara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći prijateljici da je partner vara?   Kako reći prijateljici da je partner vara? I_icon_minitime11.03.10 21:56

Joj đabe im njihove priprem..lakše ovako lakše onako..Grozno je svaki dan gledati ju u oći, a nesmiješ kazati ništa
Vrti ti se poglavi nemoguće je da ne zna...a ako zna zašto se boji pričati..dali trpi radi djece mira..ili je pričala s njim...kako joj on to sve upakirao..dali joj je itko išta iakda probao reći..
Pa onda ma ne moguće ..jer stotinu puta je rekla ja jako dobro znam za koga sam se udala vjeruj mi..jao grozno. Osječaj je grozan i ne želim to nikada nikome..gledaš ti nju ona tebe..oći ti pune suza..okrečeš glavu kad se prepune..teško ti je..a ona pita oćima..a smije se..
A on se kesari i na sve moguće načine vas pokušava razdvojiti laže mi u lice ..pa kada vidi da je pročita n da nisam idiot..onda ma daj šalio sam se..nebi te ja tako prevario..svašta..

Ne znam kako..žao mi i dan danas..trebala sam reći što sam znala...a možda nam ni prijateljstvo nije bilo nek pre čvrsto, pa me bilo strah..jer znam da se on zbiilja svojski trudio i podkopavao ono malo što se izgradilo..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako reći prijateljici da je partner vara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći prijateljici da je partner vara?   Kako reći prijateljici da je partner vara? I_icon_minitime23.03.10 13:08

Pa u toj situaciji ne možeš biti pametan slažem se s ovim "a još veće razočarenje će biti ako dozna da ste vi cijelo vrijeme to znali, a niste joj rekli. "

Al jednom sam rekla prijateljici nisam sigurna da bi to više ikad ponovila,šta je se desilo to da mi nije vjerovala i dalje je nastavila s njim,a ja ispala budala,naravno kasnije je i sama uvidjela i ostavila ga,poslje toga jesmo ok,al nismo više nit ćemo biti kao nekad što smo bile,tako da situacija zeznuta al ipak mislim da se ne bi mješala.
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Kako reći prijateljici da je partner vara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći prijateljici da je partner vara?   Kako reći prijateljici da je partner vara? I_icon_minitime23.03.10 14:41

...u glavu...
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Kako reći prijateljici da je partner vara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći prijateljici da je partner vara?   Kako reći prijateljici da je partner vara? I_icon_minitime23.03.10 15:13

Nisam bila u toj situaciji...samo mi se čini da ne bi rekla,ako je u braku.Pitanje je ako toga vidim sa nekom,je li to prolazno ili nije.Je li ozbiljna veza ili nije?Koliko je ona zaljubljena i koliko bi podnijela tu strašnu istinu.Ima puno različitih okolnosti i mislim...da nije ni pametno reći.Veza takva koja je ogrezla u varanju prije ili poslije pokaže svoje posljedice.Mislim da se u to ne smije miješati.Neki ljudi  sami u sebi osjećaju da nešto nije u redu...mislim da to treba osobi samo doći u pamet.Neki čak i znaju u sebi na neki način...ali ne žele prihvatiti istinu zbog prevelike ljubavi prema toj osobi i u nadi da će se i nešto promijeniti.
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Kako reći prijateljici da je partner vara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći prijateljici da je partner vara?   Kako reći prijateljici da je partner vara? I_icon_minitime31.03.10 14:33

Uh, to je bas zeznuto....ali ja bi joj rekla bez okolisanja, briga me....ako sam joj prijateljica to je moja duznost, bukvalno je tako, a sad dal se njoj to svidja ili ne, tacnije, dal ce da mi poveruje ili nje...to je vec njena licna stvar....ja sam svoje uradila...
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Kako reći prijateljici da je partner vara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći prijateljici da je partner vara?   Kako reći prijateljici da je partner vara? I_icon_minitime31.03.10 14:37

teaa je napisao/la:
Nisam bila u toj situaciji...samo mi se čini da ne bi rekla,ako je u braku.Pitanje je ako toga vidim sa nekom,je li to prolazno ili nije.Je li ozbiljna veza ili nije?Koliko je ona zaljubljena i koliko bi podnijela tu strašnu istinu.Ima puno različitih okolnosti i mislim...da nije ni pametno reći.Veza takva koja je ogrezla u varanju prije ili poslije pokaže svoje posljedice.Mislim da se u to ne smije miješati.Neki ljudi sami u sebi osjećaju da nešto nije u redu...mislim da to treba osobi samo doći u pamet.Neki čak i znaju u sebi na neki način...ali ne žele prihvatiti istinu zbog prevelike ljubavi prema toj osobi i u nadi da će se i nešto promijeniti.

pitanje...bi li ti volila znati da se npr. radi o tebi?
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Kako reći prijateljici da je partner vara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći prijateljici da je partner vara?   Kako reći prijateljici da je partner vara? I_icon_minitime31.03.10 14:41

Lepo, polako...mnogo je bolje da joj ja kazem nego da sazna da sam znala a da joj nisam rekla...
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Kako reći prijateljici da je partner vara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći prijateljici da je partner vara?   Kako reći prijateljici da je partner vara? I_icon_minitime31.03.10 14:44

mihaela je napisao/la:
Lepo, polako...mnogo je bolje da joj ja kazem nego da sazna da sam znala a da joj nisam rekla...

slažem se u potpunosti!!! Kako reći prijateljici da je partner vara? 477390
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Kako reći prijateljici da je partner vara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći prijateljici da je partner vara?   Kako reći prijateljici da je partner vara? I_icon_minitime31.03.10 14:51

Pa da... recimo ja bi vise volela da mi to prijateljica kaze, nego da saznam od drugih...

i takvu prijateljicu smatram pravom !
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Kako reći prijateljici da je partner vara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći prijateljici da je partner vara?   Kako reći prijateljici da je partner vara? I_icon_minitime31.03.10 21:37

ajmeivana je napisao/la:
teaa je napisao/la:
Nisam bila u toj situaciji...samo mi se čini da ne bi rekla,ako je u braku.Pitanje je ako toga vidim sa nekom,je li to prolazno ili nije.Je li ozbiljna veza ili nije?Koliko je ona zaljubljena i koliko bi podnijela tu strašnu istinu.Ima puno različitih okolnosti i mislim...da nije ni pametno reći.Veza takva koja je ogrezla u varanju prije ili poslije pokaže svoje posljedice.Mislim da se u to ne smije miješati.Neki ljudi sami u sebi osjećaju da nešto nije u redu...mislim da to treba osobi samo doći u pamet.Neki čak i znaju u sebi na neki način...ali ne žele prihvatiti istinu zbog prevelike ljubavi prema toj osobi i u nadi da će se i nešto promijeniti.

pitanje...bi li ti volila znati da se npr. radi o tebi?

Ne mogu ni pomisliti...ne daj Bože nikome.Moj je stav takav...vi ćete svi biti u pravu...a ja možda ne...ali nekako tako mislim.
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Kako reći prijateljici da je partner vara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći prijateljici da je partner vara?   Kako reći prijateljici da je partner vara? I_icon_minitime01.04.10 9:37

mihaela je napisao/la:
Pa da... recimo ja bi vise volela da mi to prijateljica kaze, nego da saznam od drugih...

i takvu prijateljicu smatram pravom !

slažem se...da saznam od drugih a znam da je ona znala, ćemu više to prijateljstvo kad mi nije iskrena do kraja
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kako reći prijateljici da je partner vara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći prijateljici da je partner vara?   Kako reći prijateljici da je partner vara? I_icon_minitime01.04.10 9:43

Ne znam ja i dalje nebi mogla i opet da sam u istoj situaciji..i djeca i obitelj su tu.. i svi da znaju..a ja da budem glasnik...možda i ona sama zna..a ne želi si priznati..odakle meni za pravo da joj ja išta govorim i baš da ju ja povrijedim najviše od svih...
Znam da bi kada bi isplivalo sve van ona bila tužna i povrijeđena da sazna da sam ja znala cijelo vrijeme..ali ja jednostavno nisam imal srca kazati..e čuj priča se to i to.

Da samo cure koje se zabavljaju ..bez obaveza ..to je druga priča i drugi scenarij..rekla bi joj bez ikakva razmišljanja.. Kako reći prijateljici da je partner vara? 477390
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Kako reći prijateljici da je partner vara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći prijateljici da je partner vara?   Kako reći prijateljici da je partner vara? I_icon_minitime01.04.10 10:12

a zašto misliš da bi je ti povrijedila najviše od svih...ipak tu njen partner nosi glavnu nagradu !!!
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kako reći prijateljici da je partner vara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći prijateljici da je partner vara?   Kako reći prijateljici da je partner vara? I_icon_minitime01.04.10 14:22

A znaš onu ...PS..ubijte glasnika.. Kako reći prijateljici da je partner vara? 816407
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Kako reći prijateljici da je partner vara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći prijateljici da je partner vara?   Kako reći prijateljici da je partner vara? I_icon_minitime02.04.10 21:14

Život govori drugo...kad je brak u pitanju.Nitko ne vjeruje dok se očima ne uvjeri.
Znam slučaj kad je ljubavnica od muža priznala ženi...i opet je brak preživio.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kako reći prijateljici da je partner vara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći prijateljici da je partner vara?   Kako reći prijateljici da je partner vara? I_icon_minitime22.11.10 22:33

Da, to su zeznute situacije. Ako nemaš dokaze i kažeš nešto, možeš ispasti posran, a prava sranja se i dalje nastave. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Kako reći prijateljici da je partner vara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći prijateljici da je partner vara?   Kako reći prijateljici da je partner vara? I_icon_minitime22.11.10 22:36

nikako....jednom sam rekla frendici ...na kraju se ona s tim istim dečkom pomirila a ja ispala negativka....

sad se više ne petljam ...ako im tako odgovara neka im...neka se uvjeri sama Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako reći prijateljici da je partner vara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći prijateljici da je partner vara?   Kako reći prijateljici da je partner vara? I_icon_minitime23.11.10 23:39

nikad to nikome ne bi rekla,nit bi volila da se meni kaže..nek svako gleda svoja posla.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako reći prijateljici da je partner vara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći prijateljici da je partner vara?   Kako reći prijateljici da je partner vara? I_icon_minitime24.11.10 8:53

Nikad joj ne bih rekla, ali bih budalu od njenog muža (ako je udana) pozvala na razgovor i pokušala ga opametiti ili barem zastrašiti... Tek toliko da si dam duši oduška...
[Vrh] Go down
margarita
Početnik
Početnik
margarita


Cancer Rooster
Broj postova : 19
Godine : 54
Datum registracije : 24.11.2010

Kako reći prijateljici da je partner vara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći prijateljici da je partner vara?   Kako reći prijateljici da je partner vara? I_icon_minitime24.11.10 11:43

upravo tako,sa jednim popravkom "ubijte glasnika koji nosi lose vjesti"prema tome zakljucak je ocit.vrlo komplicirano i nezahvaljno bilo kako uticati na bilo ciju vezu,ali ipak ako bi mi bila najboljaja prijateljica u pitaniju............verovatno bi jednostavno izmlatila gada.pa komu opanci a komu......
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako reći prijateljici da je partner vara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći prijateljici da je partner vara?   Kako reći prijateljici da je partner vara? I_icon_minitime24.11.10 11:56

te se stvari ne govore , ma tko bio , on ili ona...samo kasnije govno pojedete i nista vise...nek svatko sam vidi sto treba da vidi...i neka se sam uvjeri u to...nek netko dokaze da je nju ili njega vidio u prevari...
[Vrh] Go down
margarita
Početnik
Početnik
margarita


Cancer Rooster
Broj postova : 19
Godine : 54
Datum registracije : 24.11.2010

Kako reći prijateljici da je partner vara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći prijateljici da je partner vara?   Kako reći prijateljici da je partner vara? I_icon_minitime24.11.10 12:03

bravo,niko pametnije od tebe nije rekao. stolica
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako reći prijateljici da je partner vara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći prijateljici da je partner vara?   Kako reći prijateljici da je partner vara? I_icon_minitime24.11.10 12:05

margarita je napisao/la:
bravo,niko pametnije od tebe nije rekao. stolica

hvala , ponavljam to su delikatne stvari i ne govore se...iskreno sam vidio par svojih koji su zene varali... a i njih ,zene vidio isto tako...ni u snu ne bih kazao...moj zivot...moja briga... ;)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako reći prijateljici da je partner vara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći prijateljici da je partner vara?   Kako reći prijateljici da je partner vara? I_icon_minitime24.11.10 12:10

a što vi ne bi htjeli da vam prijatelj kaže da vas partner vara, ako je to doista tako, ako je dokazano, ako ih je recimo uhvatio na djelu?
lako je filozofirati, treba se ponekad u životu postaviti u obrnutu situaciju
ja bi voljela da mi moja prijateljica to kaže, prijatelji između ostalog postoje i zato da nam kažu ''gorku istinu''....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako reći prijateljici da je partner vara? Empty
PostajNaslov: Re: Kako reći prijateljici da je partner vara?   Kako reći prijateljici da je partner vara? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako reći prijateljici da je partner vara?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kako reci NE porocima??
» Kako reći djeci da se razvodite?
» Kako reći zbogom dudi?
» Kako joj reći da je svemu kraj?
» Kako istovremeno biti dobar roditelj i partner?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: