Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? Empty
PostajNaslov: Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama?   Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? I_icon_minitime15.08.10 20:28

Ponekad mi se cini da neki ljudi jednostavno nisu potpuno iskreni u svojim komentarima, kao da zele biti svima prihvatljivi, kao da im je jako vazno sto ce drugi misliti o njima...

Da li je vama to vazno?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama?   Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? I_icon_minitime15.08.10 20:29



kako da ne...ne mogu da spavam..stalno razmišljam o tome.. zaboravio
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama?   Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? I_icon_minitime15.08.10 20:32

Nije ,zbog cega bi bilo. Svatko treba da ima svoje ja. Bez toga si nitko i nista. Sad svima da ugadjam ne mou , a niti zelim. Niti trazim od drugih. Ima onih koju su tzv. raja a ima i onih koji mi ne leze. kao i ja pojedinim. Ali o ukusima se ne raspravlja. Treba ih postovati. Tako ja gledam na to. Ako mozemo super ,a ako ne,obidjemo se i mir u kuci.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama?   Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? I_icon_minitime15.08.10 20:35

Meni uopste nije bitno sta ko misli o meni...takva sam kakva sam kome se ne svidja ne mora me citati Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? 969280


Sto kaze stara poslovica : Nije toliko bitno sto te ogovaraju iza ledja...bitno je da svi zacute kad se okrenes Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? 816407
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama?   Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? I_icon_minitime15.08.10 20:38

Bleky je napisao/la:
Meni uopste nije bitno sta ko misli o meni...takva sam kakva sam kome se ne svidja ne mora me citati Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? 969280


Sto kaze stara poslovica : Nije toliko bitno sto te ogovaraju iza ledja...bitno je da svi zacute kad se okrenes Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? 816407

Ljudi su pricali i pricati ce. A, razbijati glavu o tome je samo umaranje mozga. Ima puno ljepsih stvari u zivotu. Ne mozemo svima ugoditi. Niti se nama samima moze. Treba uvijek od sebe krenuti i onda lako razumijes druge. Forum je zabava i nista vise.
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama?   Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? I_icon_minitime16.08.10 13:25

Općenito mi nije važno jer mi je forum kao zabava, razbibriga za opuštanje uz mogućnost čitanja novih stvari, sudjelovanje u raspravama, čak i učenja nečeg novog. Usto ne vjerujem da me itko sa foruma poznaje, što da se onda uopće brinem što si netko misli o meni... Dobro, stalo mi je do tuđeg mišljenja utoliko da ako nekomu nešto smeta, da se nađe neki zajednički kompromis, ako je moguće. Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? 765992
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama?   Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? I_icon_minitime16.08.10 13:26

mislim da je svima nama ipak bar malo važno što drugi na fotumu misle o nama.
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama?   Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? I_icon_minitime16.08.10 13:30

Jest i to je normalno, kome bi bilo svejedno da si svi na forumu o njemu misle da je neki terorist ili šta ja znam. Nije tu u pitanju samo mišljenje, već i ponašanje prema toj osobi, jer jedno povlači drugo.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama?   Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? I_icon_minitime16.08.10 13:31

e baš tako. uregod
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama?   Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? I_icon_minitime16.08.10 13:37

Bleky je napisao/la:
Meni uopste nije bitno sta ko misli o meni...takva sam kakva sam kome se ne svidja ne mora me citati Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? 969280

Sto kaze stara poslovica : Nije toliko bitno sto te ogovaraju iza ledja...bitno je da svi zacute kad se okrenes Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? 816407
Pa to je greška. Nitko od nas nije savršen, svatko ima neku manu i korisno je korigirati svoje mane zbog samoga sebe, zbog nikoga drugog. Prihvatiti sebe kao nepromjenjivu konstantu nije dobro.
Pomalo mi je čudan tvoj stav, svakome bi trebalo biti barem minimalno stalo do tuđeg mišljenja. Jedino tako možemo biti objektivni i ići pravim smjerom. Naravno, svatko zrelo procjenjuje čije mišljenje vrijedi poslušati, a čije je beznačajno.
I ne znam što ti znači ova rečenica o ogovaranju u kontekstu ove teme? Ako netko priča o tebi, to ne mora nužno značiti da te ogovara.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
irko
Ljubitelj foruma
irko


Male
Broj postova : 4356
Lokacija : Kuca
Datum registracije : 10.08.2010

Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama?   Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? I_icon_minitime16.08.10 13:48

da budem iskren i nije mi bitno al nisam primjetio da mi je neko nesto zamjerio ako jest slobodno recite da probam to ispravit cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama?   Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? I_icon_minitime16.08.10 13:57

Goran je napisao/la:
Nitko od nas nije savršen, svatko ima neku manu i korisno je korigirati svoje mane zbog samoga sebe, zbog nikoga drugog. Prihvatiti sebe kao nepromjenjivu konstantu nije dobro.

potpisujem od riječi do riječi respect
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama?   Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? I_icon_minitime17.08.10 11:16

irko je napisao/la:
da budem iskren i nije mi bitno al nisam primjetio da mi je neko nesto zamjerio ako jest slobodno recite da probam to ispravit cerekalo:
Nema zamjerki, ti si živa legenda bez mane cerekalo: chirio veseli

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama?   Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? I_icon_minitime17.08.10 12:09

Pa ne...nikoga ovde nikad nisam videla, a verovatno i necu, tako da...sasvim mi je svejedno sta ko misli Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? Empty
PostajNaslov: Re: Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama?   Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Poučne priče
» Zašto su ljudi ljubomorni na uspijeh drugih ljudi?
» Što ste zadnje jeli?
» Mališani svrate da bi jeli i prespavali
» Ćute, ko zna šta vam misle

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: