Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Ćute, ko zna šta vam misle

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Ćute, ko zna šta vam misle Empty
PostajNaslov: Ćute, ko zna šta vam misle   Ćute, ko zna šta vam misle I_icon_minitime11.06.10 16:59

Postoje tihe, povučene, ćutljive osobe, zatvorene, ne znate stvarno o čemu razmišljaju. Nekada se desi da delite radni prostor s njima, i ako vi volite da razgovarate, njihova ćutljivost vam može biti problem, pošto svakog dana velik broj sati provodite u njihovoj blizini.
Mnogi su nepoverljivi prema takvim osobama. Ni reč da kažu, osim onog što ima veze s poslom, i ne pokušavaju da se zbliže s vama, da se bolje upoznate - a osam ili više sati svakog dana provodite zajedno. Kakvi su to ljudi? Nekome su i pomalo zastrašujući - kad neko tako ćuti, kako znati šta vam misli?
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Ćute, ko zna šta vam misle Empty
PostajNaslov: Re: Ćute, ko zna šta vam misle   Ćute, ko zna šta vam misle I_icon_minitime11.06.10 23:46

Nisam još s takvima imala posla.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ćute, ko zna šta vam misle Empty
PostajNaslov: Re: Ćute, ko zna šta vam misle   Ćute, ko zna šta vam misle I_icon_minitime11.06.10 23:49

Sve ovisi o vama samima.Da li cete tu sutnju skloniti ili ce ostati.Bolje i to nego da iza ledja govore ili da mi sami laprdamo i sto treba i ne treba.Sutnja se otkloni,budalestina ne.
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Ćute, ko zna šta vam misle Empty
PostajNaslov: Re: Ćute, ko zna šta vam misle   Ćute, ko zna šta vam misle I_icon_minitime12.06.10 0:04

Fala Bogu da ni sa kim ne provodim 8 sati dnevno uregod

O takvim osobama ne mislim nista lepo,sve i da su ok osobe, meni bi smetalo sto su ćutljive
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Ćute, ko zna šta vam misle Empty
PostajNaslov: Re: Ćute, ko zna šta vam misle   Ćute, ko zna šta vam misle I_icon_minitime12.06.10 0:06

Ja nekako uvijek volim pričljive ljude i sa takvima i imam posla.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ćute, ko zna šta vam misle Empty
PostajNaslov: Re: Ćute, ko zna šta vam misle   Ćute, ko zna šta vam misle I_icon_minitime12.06.10 0:10

Sve ovo stoji sto ste napisale.Medjutim ne sute uvijek ljudi s nekom namjerom da vam napakoste.Nekad je iz opreza,neznanja,nepoznavanja itd.Treba sve umjereno.Niti valja da smo mutavi, a niti ko navijen mlin.
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Ćute, ko zna šta vam misle Empty
PostajNaslov: Re: Ćute, ko zna šta vam misle   Ćute, ko zna šta vam misle I_icon_minitime12.06.10 0:12

Nekad su to samo takve osobe i ne treba pretpostavljati da su loše ili da imaju loše namjere.Treba se držat činjenica.Jedino što...kad ja počnem propitkivat i pričat,lako se samnom osoba nadoveže.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ćute, ko zna šta vam misle Empty
PostajNaslov: Re: Ćute, ko zna šta vam misle   Ćute, ko zna šta vam misle I_icon_minitime18.06.10 19:50

Neki ljudi su jednostavno takvi..ne zele mesati posao i privatno..mozda jednostavno i ne misle nista o nama..
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Ćute, ko zna šta vam misle Empty
PostajNaslov: Re: Ćute, ko zna šta vam misle   Ćute, ko zna šta vam misle I_icon_minitime18.06.10 22:25

Općenito...pretpostavljati o nekome nešto zna odvesti u krivom pravcu.Držati se činjenica.To je dio nečije ličnosti.Ja volim pričalice.Imala sam jedni priju koja je bila ćutljiva...takav tip.Nije mi se to baš sviđalo...ali je skroz ok.Samo je malo teže neki dublji odnos uspostavit...mada nije pravilo.
[Vrh] Go down
mentalistica
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 786
Datum registracije : 14.05.2010

Ćute, ko zna šta vam misle Empty
PostajNaslov: Re: Ćute, ko zna šta vam misle   Ćute, ko zna šta vam misle I_icon_minitime18.06.10 22:33

Treba se znat približit takvim osobama i pridobit njihovo povjerenje. Sve je stvar taktike.

Imala sam posla s jednom takvom curom, trebalo je vremena i vremena, ali sam uspjela. Samo polagano s njima, ne forsirat, nekada trebaš prvi počet se "jadat" njima, da vide da imaš ti sam povjerenje u njih,...
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Ćute, ko zna šta vam misle Empty
PostajNaslov: Re: Ćute, ko zna šta vam misle   Ćute, ko zna šta vam misle I_icon_minitime18.06.10 22:43

Treba vremena da im se uđe pod kožu.Samo znaju se i nikad ne otvorit.Nekad se i otvore pa ponovo zatvore.Baš to nije moj tip osobe.
[Vrh] Go down
mentalistica
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 786
Datum registracije : 14.05.2010

Ćute, ko zna šta vam misle Empty
PostajNaslov: Re: Ćute, ko zna šta vam misle   Ćute, ko zna šta vam misle I_icon_minitime18.06.10 22:45

teaa je napisao/la:
Treba vremena da im se uđe pod kožu.Samo znaju se i nikad ne otvorit.Nekad se i otvore pa ponovo zatvore.Baš to nije moj tip osobe.

Da, zatvaraju se kad ih se iznevjeri ili povrijedi, ne mora nužno bit osoba koja joj se pokušava približit, može bit osoba koja joj se već približila ili neka koja joj ništa ne znači pa se boji povrijeđivanja.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Ćute, ko zna šta vam misle Empty
PostajNaslov: Re: Ćute, ko zna šta vam misle   Ćute, ko zna šta vam misle I_icon_minitime18.06.10 22:45

Baš me i ne zanima što netko misli. Znam motivirati šutljive osobe da se otvore, prilagoditi im se. ako je netko toliko sumanut da ništa ne pomaže, ako je i dalje šutljiv, onda se takvih klonim, ja sam brbljavac... cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Ćute, ko zna šta vam misle Empty
PostajNaslov: Re: Ćute, ko zna šta vam misle   Ćute, ko zna šta vam misle I_icon_minitime18.06.10 22:50

Neka nama brbljavaca...progovore šutljivci uz njih prije ili poslije.

I da...može se desiti neko povrijeđivanje od prije...pa takve osobe teško stječu povjerenje.Sad stvar je direktnih brbljavaca koji dobro procijene i od takvih naprave...i brbljavce u...budućnosti Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ćute, ko zna šta vam misle Empty
PostajNaslov: Re: Ćute, ko zna šta vam misle   Ćute, ko zna šta vam misle I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ćute, ko zna šta vam misle
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Forumaši koji misle da je sve napisano vezano uz njih
» Jeli vam vazno sto ljudi na forumu misle o vama?
» Dijelovi tijela za koje muškarci misle da ih žene ne primjećuju
» 2012: Što o toj godini misle Icke, Wilcock, Tsarion, Bradden...
» Muškarci griješe u poslovima kada misle da ih žene posmatraju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: