Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Dobro građeni muškarci

Go down 
+4
Wind
Kikica
Blizanka
dannylikes2
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
dannylikes2
Početnik
Početnik
dannylikes2


Male
Aries Pig
Broj postova : 87
Godine : 41
Lokacija : on the sand
Datum registracije : 09.07.2010

Dobro građeni muškarci  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 3 I_icon_minitime10.07.10 20:13

First topic message reminder :

Sta mislite jeli to pozeljno ili ne? Sa muske i zenske strane. Nemislim ono monstruozno sta je stvarno odvratno nego zdravo misicavo? Ja sam onako zdravo misicav respect Jednom sam dobio kompliment skupine koja je hodala iza mene da sam masivan ali elegantan Laughing Da kazem iskreno gledajuci kako je vecina muskaraca u jadnoj formi ili su kilavi ili mrsavi kad si dobro građen previse se istices meni je pravo receno neugodno (pusti sad moj avatar haha) a istina je da samo brinem o tome koliko jedem i svakodnevno vjezbam. Nisam neki cistunac pusim i pijem ali zar se nebi trebali svi brinuti o svojoj tjelesnoj formi? Zalosno je sto se neki hvale svojim pivskim trbusinama loše neznam kako to njihove zene podnosu! sramko
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Dobro građeni muškarci  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 3 I_icon_minitime21.07.10 1:00

Meni nabildani muškarci uopće lijepo ne izgledaju...a da ne pričam o tome koliko su narcisoidni...
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Dobro građeni muškarci  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 3 I_icon_minitime21.07.10 1:02

Ary slažemo se!
[Vrh] Go down
dannylikes2
Početnik
Početnik
dannylikes2


Male
Aries Pig
Broj postova : 87
Godine : 41
Lokacija : on the sand
Datum registracije : 09.07.2010

Dobro građeni muškarci  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 3 I_icon_minitime21.07.10 10:21

Ovdje je rijec o dobro građenim a ne nabildanim muskarcima. Oni nabildani koriste umjetna sredstva i svu aktivnost svode na teretanu. Ja vise mislim na sportske tipove.

Ali isto vam takva generelizacija netreba nepoznajes osobno sve te ljude i nemozes izvodit takve zakljucke.

Uglavnom opet off topic hmmm

Mozda da napravimo topic "Narcisoidnost" pa da vidimo koliko ljudi dođe pametovat o tome kako su drugi narcisoidni hmmm
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Dobro građeni muškarci  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 3 I_icon_minitime21.07.10 10:37

Cinjenica je da treba voditi racuna o svom zdravlju i izgledu ..bilo musko ili zensko ..svak ce naci nesto sto mu odgovara za njegovo tijelo ..ali cinjenica je meni da mi ne pada napamet tjerati ..svog muskarca do iznemoglosti da vjezba ..trci ..gladuje ..a tako ni meni ..nastojim da jedem zdravu hranu ..koliko toliko vjezbam ..koliko mi zdravlje dopusti ..ali to je vrlo malo ...uglavnom nastojim se ne zapustati ..i svi i ole pametni i svjesni nece si dopustiti da se zapuste ..a vase rasprave o hormonima i koje kakvim bolestima bez veze mi da raspravljam ..ne daj Boze nikome ...ali lako je svima pricati kad nema tih problema ..

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Dobro građeni muškarci  - Page 3 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
dannylikes2
Početnik
Početnik
dannylikes2


Male
Aries Pig
Broj postova : 87
Godine : 41
Lokacija : on the sand
Datum registracije : 09.07.2010

Dobro građeni muškarci  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 3 I_icon_minitime21.07.10 10:48

Dobro je, sve cool ja sam dobio sta sam trazio od ovoga topica mislim da se nema vise sta reci :kavica:
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Dobro građeni muškarci  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 3 I_icon_minitime21.07.10 10:52

Bitno da si ti zadovoljan ..da si dobio sto si trazio :;): mozda ce neko imati nesto dodati ..dopuniti ..prosiriti .. big smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Dobro građeni muškarci  - Page 3 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
dannylikes2
Početnik
Početnik
dannylikes2


Male
Aries Pig
Broj postova : 87
Godine : 41
Lokacija : on the sand
Datum registracije : 09.07.2010

Dobro građeni muškarci  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 3 I_icon_minitime21.07.10 11:21

netreba sve cool neka topic ode u vjecna lovista i neka moja bude zadnja veseli
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Dobro građeni muškarci  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 3 I_icon_minitime21.07.10 13:52

Blizanka je napisao/la:
..koliko toliko vjezbam ..koliko mi zdravlje dopusti

Ovo je jedna od najceschih zabluda
Ljudi u mladosti i piju i puse i jedu losu hranu i ljencarei rede kojekakve druge nepromisljenosti ......a kada dodju u pozne godine.... eh onda svi kukaju i onda bi svi da rade kako treba
Kasno i tuzno.....
Da se na vrijeme i u mladosti zivi zdravo kasnije bi se bilo vitalno i sretno
Svako placa svoje greske, u mladosti kazu - kasnije cu....a kada dodje to kasnije, mogu samo da kukaju i boluju
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Dobro građeni muškarci  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 3 I_icon_minitime21.07.10 15:22

Ne bih se slozila da je ovo jedna od najcescih zabluda ..mozda ti u tvojoj okolini vidis takve ljude ..a sto se tice mene ...u mladosti niti sam pila ..niti jela losu hranu .. pogotovo ne ljencarila ..uvijek odrzavala kondiciju .. i znala se brinuti o svome tijelu ..i sad u "poznim godinama" vodim racuna o nekim stvarima .. a po meni nikad nije tuzno i kasno nesto zapoceti ako mozes ..mislim da si u velikoj zabludi sa ovim
Citat :
Da se na vrijeme i u mladosti zivi zdravo kasnije bi se bilo vitalno i sretno
mnogi mladi koji zive zdravo i sportisti su .. ne piju ...ne puse ...ali ipak obole ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Dobro građeni muškarci  - Page 3 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Dobro građeni muškarci  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 3 I_icon_minitime21.07.10 18:08

WIND je napisao/la:
Blizanka je napisao/la:
..koliko toliko vjezbam ..koliko mi zdravlje dopusti

Ovo je jedna od najceschih zabluda
Ljudi u mladosti i piju i puse i jedu losu hranu i ljencarei rede kojekakve druge nepromisljenosti ......a kada dodju u pozne godine.... eh onda svi kukaju i onda bi svi da rade kako treba
Kasno i tuzno.....
Da se na vrijeme i u mladosti zivi zdravo kasnije bi se bilo vitalno i sretno
Svako placa svoje greske, u mladosti kazu - kasnije cu....a kada dodje to kasnije, mogu samo da kukaju i boluju


Ima tu istine, ali samo djelomicno, mozes se ti pazit cijeli zivot i ipak nosis u sebi gen koji ce bit uzrok neke bolesti, isto ima tako i ono suprotno ne pazis se ali dozivis duboku starost u zdravlju. Najgore je sve globalizirat.
Koliko samo zagadenje utice lose na nas ili jos bolje stres koji je nazalost dio danasnjeg vremena. I jos nesto , sta znaci zdrava prehrana kada je sve zagadeno pesticidima, antibiotikama itd.


Da sada nesto nabacim na temu ovu....lijepo je vidit dobro gradenog muskarca, samo sta je za nekog dobro gradeno je sad drugo pitanje i stvar ukusa o kojem se ne treba svadat
[Vrh] Go down
dannylikes2
Početnik
Početnik
dannylikes2


Male
Aries Pig
Broj postova : 87
Godine : 41
Lokacija : on the sand
Datum registracije : 09.07.2010

Dobro građeni muškarci  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 3 I_icon_minitime21.07.10 18:47

jedno pitanje dali mislite ako dgm da skratim ako ide ulicom normalno ljeto je i vruce i ide ulicom gol do pasa smatrate li da se on kurci ili si samo daje gusta? onako kako vidimo i ne bas tako dgm da hodaju goli pa nitko ne obraca pozornost?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dobro građeni muškarci  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 3 I_icon_minitime21.07.10 20:11

Prvo nije u redu da hoda gol, bez maice po gradu....na moru, na godisnjem ok, inace ne.....pa vjerujem da uziva, jer je zadovoljan sa sobom i neka je Dobro građeni muškarci  - Page 3 765814
[Vrh] Go down
dannylikes2
Početnik
Početnik
dannylikes2


Male
Aries Pig
Broj postova : 87
Godine : 41
Lokacija : on the sand
Datum registracije : 09.07.2010

Dobro građeni muškarci  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 3 I_icon_minitime21.07.10 20:23

sorry ali nisi shvatila pitanje...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Dobro građeni muškarci  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 3 I_icon_minitime21.07.10 21:34

dannylikes2 je napisao/la:
jedno pitanje dali mislite ako dgm da skratim ako ide ulicom normalno ljeto je i vruce i ide ulicom gol do pasa smatrate li da se on kurci ili si samo daje gusta? onako kako vidimo i ne bas tako dgm da hodaju goli pa nitko ne obraca pozornost?

Ovisno kako ide jel se dok ide napuhao kao paun..ili se vidi na njemu da mu je vruče i da mu na živce ide roba pa se skinuo Dobro građeni muškarci  - Page 3 816407
Inaće kako god da mu je ja volim da je obučen.
Naravno ako vidim golog do pasa a ono fino građene tj izgrađene pločice i mišice po njemu da ću ga malo poslikati okicama tj dobro ću ga posliakti ispod oka da se skonta da pilijm Dobro građeni muškarci  - Page 3 12363 ..a da je mastan i okrugao mislila bi koji majmun nek se obuće Dobro građeni muškarci  - Page 3 12363
[Vrh] Go down
dannylikes2
Početnik
Početnik
dannylikes2


Male
Aries Pig
Broj postova : 87
Godine : 41
Lokacija : on the sand
Datum registracije : 09.07.2010

Dobro građeni muškarci  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 3 I_icon_minitime21.07.10 21:47

skonta se nebrini Laughing znam ja zenske poglede sve vi to ispod oka ali uberem ja to :;): samo da mi znati sta vam je u glavi.. haha kako ide monolog? Smile prljave ste vi isto koliko i mi..

cerekalo:
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Dobro građeni muškarci  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 3 I_icon_minitime21.07.10 21:55

A što da radimo kada vidimo da se dasa skinuo do pasa..a pločice mu poiskakale...ma kakvi Van Gogovi suncokreti... Dobro građeni muškarci  - Page 3 12363 nema ljepšeg prizora od tog. Isto kao i vama pogled na lijep dekolte s ljepšim nečim ispod polu raskopčane košulje mašta radi svašta Dobro građeni muškarci  - Page 3 12363
Mada da se razumijemo sve je što je lijepo je lijepo.. ali perferiram da je lijepo iznutra Dobro građeni muškarci  - Page 3 816407
[Vrh] Go down
dannylikes2
Početnik
Početnik
dannylikes2


Male
Aries Pig
Broj postova : 87
Godine : 41
Lokacija : on the sand
Datum registracije : 09.07.2010

Dobro građeni muškarci  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 3 I_icon_minitime21.07.10 22:23

ja sam jos ljepsi iznutra cerekalo: da vidis moje srce kako tuce Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Dobro građeni muškarci  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 3 I_icon_minitime22.07.10 9:13

Ma skužila sam ja da ti sebe jako voliš Dobro građeni muškarci  - Page 3 12363 Dobro građeni muškarci  - Page 3 684631
I ja sebe takođerDobro građeni muškarci  - Page 3 816407
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Dobro građeni muškarci  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 3 I_icon_minitime22.07.10 11:31

Blizanka je napisao/la:
mnogi mladi koji zive zdravo i sportisti su .. ne piju ...ne puse ...ali ipak obole ...

Kada neko izjavi nesto ovakvo, naredni korak je automatsko krivljenje gena.
A najlakse je kriviti gene sa sve....da,geni su nosioci naslijednih osobina, ali ISKLJUCIVO od osobe i njenog stila zivota, zavisi koje ce se od tih osobina veoma razviti, koje manje a koje ce stagnirati.
Neko nosi gen naklonosti prema muzici, sto ne znaci automatski da ce u zivotu od njega postati virtuoz, jer zivotni put ga moze odvesti nekim sasvim drugim stazama zivota.
A poznavajuci genotip svoje loze je upravo prednost, pa kada znas da si genetski sklon odredjenim boljkama, na vrijeme mozes prilagoditi stil zivota da se sankcioniraju razni faktori koji bi mogli dovesti do razvoja odredjenih bolesti.
Najlakse je reci: "sta Bod dadne", i prepustiti se slucaju
Ne krivite gene za svoju lijenost i neinformiranost

PS. Vise puta pominjah koliko je u zivotu vazno imati balans i umjerenost, pa ne treba se zavaravati da je sportista, u smislu osobe koja ogroman dio vremena provodi forsirajuci svoje tijelo, zdrava osoba! Bas suprotno. Sport je zdrav samo kada je izvor i fizicke i dusevne radosti i animacije, cim postane opsesija,forsiranje, postaje nesto sasvim lose. Nesto lose sto umjesto da cini dobro i dusi i tijelu, postane nesto sto im steti

Svako moze oboliti, ali svako moze da utice na tok svoga zivota i da pospjesi mogucnost da oboli ili mogucnost da izbjegne neku bolest
Mislim da je krajnje jadno izigravati roba vlastitih gena.....u vecini slucajeva, nisu geni toliko losi koliko ih se zeli predstaviti kada se nekome ucini pogodnim za opravdavanje vlastite lijenosti i neinformiranosti
[Vrh] Go down
dannylikes2
Početnik
Početnik
dannylikes2


Male
Aries Pig
Broj postova : 87
Godine : 41
Lokacija : on the sand
Datum registracije : 09.07.2010

Dobro građeni muškarci  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 3 I_icon_minitime25.07.10 14:16

Kikica je napisao/la:
Ma skužila sam ja da ti sebe jako voliš Dobro građeni muškarci  - Page 3 12363 Dobro građeni muškarci  - Page 3 684631
I ja sebe takođerDobro građeni muškarci  - Page 3 816407

uopce ne, upravo suprotno, nevolim se dovoljno...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dobro građeni muškarci  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 3 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dobro građeni muškarci
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Muškarci bi ženu koja ne troši puno a dobro izgleda
» "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena
» Dobro jutro, dobar dan, dobro vece
» Dobro
» >>Dobro je znati<<

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: