Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Dobro građeni muškarci

Go down 
+4
Wind
Kikica
Blizanka
dannylikes2
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
dannylikes2
Početnik
Početnik
dannylikes2


Male
Aries Pig
Broj postova : 87
Godine : 41
Lokacija : on the sand
Datum registracije : 09.07.2010

Dobro građeni muškarci  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 2 I_icon_minitime10.07.10 20:13

First topic message reminder :

Sta mislite jeli to pozeljno ili ne? Sa muske i zenske strane. Nemislim ono monstruozno sta je stvarno odvratno nego zdravo misicavo? Ja sam onako zdravo misicav respect Jednom sam dobio kompliment skupine koja je hodala iza mene da sam masivan ali elegantan Laughing Da kazem iskreno gledajuci kako je vecina muskaraca u jadnoj formi ili su kilavi ili mrsavi kad si dobro građen previse se istices meni je pravo receno neugodno (pusti sad moj avatar haha) a istina je da samo brinem o tome koliko jedem i svakodnevno vjezbam. Nisam neki cistunac pusim i pijem ali zar se nebi trebali svi brinuti o svojoj tjelesnoj formi? Zalosno je sto se neki hvale svojim pivskim trbusinama loše neznam kako to njihove zene podnosu! sramko
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Dobro građeni muškarci  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 2 I_icon_minitime11.07.10 1:55


Zar se nikad ne prepustiš impulsu, uvek prvo dobro proučiš??...

Sad ispade da sve to prvo nosiš u laboratoriju na analizu.. cerekalo:

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dobro građeni muškarci  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 2 I_icon_minitime11.07.10 1:58

Da nije te laboratorije bili bi kao Lego kocke.I neka ona postoji,inace bi se sustav srusio.I zena ne bi bila zena i musko ne bi bilo musko.
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Dobro građeni muškarci  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 2 I_icon_minitime11.07.10 2:02

Sumrak.....ogledalo je refleksija, mene zanima 3D dojam bica, nesto sto se ne vidi na refleksiji ogledala....dusa um i tijelo....

Tornado....impulsi rijetko kada donesu nesto dobro,zato ih nastojim izbjeci
Danas pametno promisli da bi sutra bio sretan....impuls plane u trenutku a moze da te pece do kraja zivota
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dobro građeni muškarci  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 2 I_icon_minitime11.07.10 2:04


ta laboratorija upravo i kvari 'trenutak'...posle svih tih silnih proučavanja, ostane samo hrpa podataka, formula i prljavih retorti...

beležnica je puna, sve je proučeno, i sve je izgubilo smisao...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dobro građeni muškarci  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 2 I_icon_minitime11.07.10 2:05

Sumrak.....ogledalo je refleksija, mene zanima 3D dojam bica, nesto sto se ne vidi na refleksiji ogledala....dusa um i tijelo....


U trazenju tog 3D doci ces do te refleksije.
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Dobro građeni muškarci  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 2 I_icon_minitime11.07.10 2:11

Tornado je napisao/la:
ta laboratorija upravo i kvari 'trenutak'...posle svih tih silnih proučavanja, ostane samo hrpa podataka, formula i prljavih retorti...

beležnica je puna, sve je proučeno, i sve je izgubilo smisao..

Hoces da kazes da nakon impulsivne greske ne ostane gorak okus? Hrpa podataka, formula i pogresno shvacenog smisla?
Ne zavaravaj se....

Sumrak......ne kontam sta hoces ovim da kazes : "U trazenju tog 3D doci ces do te refleksije" ?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dobro građeni muškarci  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 2 I_icon_minitime11.07.10 2:20



Nikad nisam žalio za doživljenim impulsom, i nikad to nisam smatrao greškom...


Impuls pali vatru, vatra gori i gori dok ne sagori.Ali gorela je, bilo je vrelo, imala je svoju svrhu...plamen se ugasio, pepeo ostao...

[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Dobro građeni muškarci  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 2 I_icon_minitime11.07.10 8:40

dannylikes2 je napisao/la:
dobro glavno da se razumijemo! frends Ako me hocete klasificirat ja sam vise intelektualac sa pjesnickom dusom. ljubav

Nisam uvijek bio u formi imao sam periode kad sam bio gojazan i puno mi je draze ovo sada. To sam ja. Ah ko voli nek izvoli kako velite moje dame ali ja sam ipak pri stajalistu da je to sve obicna lijenost...
tease
Ne bih ja tebe klasificirala nikako i oprosti ako je tako zazvučao moj post Dobro građeni muškarci  - Page 2 684631 Za ljenost si potpuno u pravu i je ljenguza moj muž nebi poradio malo na sebi nema šanse. Zapravo nije on ogroman i debel i zapušten..samo je malo deblji..ali budući da ima problema s kralježnicom kada malo smršavi lakše i bolje se osječa. A da bi smršavio mora malo smanjiti unos hrane..a to mu je smrt. Dobro građeni muškarci  - Page 2 12363
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Dobro građeni muškarci  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 2 I_icon_minitime11.07.10 12:05

Tornado je napisao/la:


Nikad nisam žalio za doživljenim impulsom, i nikad to nisam smatrao greškom...


Impuls pali vatru, vatra gori i gori dok ne sagori.Ali gorela je, bilo je vrelo, imala je svoju svrhu...plamen se ugasio, pepeo ostao...


Vatra nastala od impulsa je vatra koja sagori sve oko sebe...ali vatra koja gori finim toplim lelujavim plamenom,traje dugo....... i ne przi, vec grije
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dobro građeni muškarci  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 2 I_icon_minitime11.07.10 12:06

Istina je to,ali grije dok je potices,znaci ne smijes je ostaviti da izgori i ugasi se. :;):
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Dobro građeni muškarci  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 2 I_icon_minitime11.07.10 12:23

Pa o tome i govorim sumrak....ako na vatru impulsivno natrpas drva, ona ce ili da fukne ili da se uguši....impulsivnost je u principu losa....ali ako vatru po malo i pazljivo lozis, ona ce uvijek da fino gori i da te i grije i obasijava svojom svjetloscu i toplotom

........i opet smo otisli off topic....... Dobro građeni muškarci  - Page 2 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dobro građeni muškarci  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 2 I_icon_minitime11.07.10 12:26

WIND je napisao/la:
Pa o tome i govorim sumrak....ako na vatru impulsivno natrpas drva, ona ce ili da fukne ili da se uguši....impulsivnost je u principu losa....ali ako vatru po malo i pazljivo lozis, ona ce uvijek da fino gori i da te i grije i obasijava svojom svjetloscu i toplotom

........i opet smo otisli off topic....... Dobro građeni muškarci  - Page 2 12363

Sto ima veze gdje smo mi otisli,tu smo da tu temu rasturimo na proste faktore.Eto krenuli smo s vatrom.Sad cemo s njenom snagom i moci. :;):

[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Dobro građeni muškarci  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 2 I_icon_minitime11.07.10 12:30

Joj nemojte ju rasturat..otvorite novu o toplini ..vatri ..i impulzivnosti Dobro građeni muškarci  - Page 2 816407
[Vrh] Go down
dannylikes2
Početnik
Početnik
dannylikes2


Male
Aries Pig
Broj postova : 87
Godine : 41
Lokacija : on the sand
Datum registracije : 09.07.2010

Dobro građeni muškarci  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 2 I_icon_minitime12.07.10 0:00

ja otisao na pecanje a vi palite vatru ode Laughing

Treba se prepustiti impulsu u ljubavi, u ljubavi i nigdje drugdje. Zivot je ionako kratak a ako ga prozivis bez da si se bar jednom posteno zapalio đabe ti sve. a plamen moze da preraste u pozar i da gori bez kraja a ne neka zeravica na koju se bacaju odresci Laughing

PS: Imam i lijepe plave okice iz kojih isijava moja dusa, energija i iskrenost ljubav
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Dobro građeni muškarci  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 2 I_icon_minitime12.07.10 13:14

...malo se vratite na temu ..dosta je off topic...a o impulsima ..vatri i dusama ..imate teme i malo se prebacite...


_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Dobro građeni muškarci  - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
jocAGM
Početnik
Početnik
jocAGM


Male
Pisces Dog
Broj postova : 43
Godine : 30
Datum registracije : 13.07.2010

Dobro građeni muškarci  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 2 I_icon_minitime14.07.10 21:57

kome nije lijepo pogledati dobro tijelo...nije ni bilo potrebno otvarti takvu temu,za lijepo tijelo treba puno muke i napora(imam akne i bori se s tim)samo je potrebna volja da se nešto takvo postigne.
Ljepota privlaci,pamet(duša,um) zadržava.(to sve govori)
Osobno puno radim na svom tijelu,ali se zato i vide rezultati.
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Dobro građeni muškarci  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 2 I_icon_minitime14.07.10 23:14

Nije da ne pogledam...samo kad je netko pun mišića pa prefira samo svoj izgled i narcisoidnost to me odvlači.Volim nesavršenost...a opet pogledam ...šta ću Smile
[Vrh] Go down
dannylikes2
Početnik
Početnik
dannylikes2


Male
Aries Pig
Broj postova : 87
Godine : 41
Lokacija : on the sand
Datum registracije : 09.07.2010

Dobro građeni muškarci  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 2 I_icon_minitime18.07.10 18:48

znamo kakav nacin zivota vodi suvremeni covjek... Briga o tijelu je briga o sebi. Zapustanje tijela je zapustanje sebe. Bolest drustva je sta se na to zapustanje ne gleda kao na bolest nego kao nesto normalno a oni koji se brinu o vlastitoj tjelesnoj spremi su narcisoidni... :kavica:
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Dobro građeni muškarci  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 2 I_icon_minitime18.07.10 22:36

Nisu svi narcisoidni...ali prevelika zaokupljenost samo tijelom ide ka tome.
Zapuštanje ima raznih definicija.Ako je netko neuredan i nedotjeran onda je to zapuštanje.Prevelika debljina može biti iz različitih razloga...nekad je bolest...a ima onih koji i nisu opterećeni.Ne bih ništa pod bolest stavila...ali zapuštanje, recimo...preveliki kilogrami ,nose kao posljedicu razne vrste bolesti.

Samo...nekako osuđivanje takvih osoba...ja ne bih.Današnji način života,stres,djeca nosi sa sobom i poremećaj prehrane.Nije lako danas preživjeti sve i odvojiti trenutke za sebe i posvetiti se sebi.
[Vrh] Go down
dannylikes2
Početnik
Početnik
dannylikes2


Male
Aries Pig
Broj postova : 87
Godine : 41
Lokacija : on the sand
Datum registracije : 09.07.2010

Dobro građeni muškarci  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 2 I_icon_minitime20.07.10 23:55

teaa je napisao/la:


Samo...nekako osuđivanje takvih osoba...ja ne bih.Današnji način života,stres,djeca nosi sa sobom i poremećaj prehrane.Nije lako danas preživjeti sve i odvojiti trenutke za sebe i posvetiti se sebi.

ma daj molim te... ima vremena za sve ako se potrudis a to sta se nepotrudis je obicna lijenost i nista drugo. Mislis da ja odradim vjezbu zato sta mi je draga? Ne mrsko mi je kao i svakome ali napravim jer znam da cu bit zadovoljan kasnije. Mogao bi tako pojesti citavi frizider koliko stresa imam u zivotu ali necu jer od toga nakraju nemam nista i bit ce mi jos gore.

To je bolest suvremenog covjeka koji ima sve ali izgubio je samodisciplinu i pocinje liciti na lijenu svinju. :kavica:
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Dobro građeni muškarci  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 2 I_icon_minitime21.07.10 0:02

E pa nebi se baš složil s tobom Danny...a šta je s ljudima koji imaju hormonalni poremečaj...i oni su ljenčine znači...to šta im metabolizam dobro ne radi...i to je lijenost...nemoj da nabrajam...
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Dobro građeni muškarci  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 2 I_icon_minitime21.07.10 0:11

Svaki poremecaj,odnosno disbalans organizma, se moze sankcionirati ili u najmanju ruku ublaziti njegove posljedice
Tako da tvoja primjedba bas i ne stoji Ary
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Dobro građeni muškarci  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 2 I_icon_minitime21.07.10 0:15

Ma kako god vi kažete ...ne raspravlja mi se sad o tome...


[Vrh] Go down
dannylikes2
Početnik
Početnik
dannylikes2


Male
Aries Pig
Broj postova : 87
Godine : 41
Lokacija : on the sand
Datum registracije : 09.07.2010

Dobro građeni muškarci  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 2 I_icon_minitime21.07.10 0:15

ili sta imaju velike kosti Laughing

istrazivanja kazu da 70% populacije ako ne i vise ima visak kilograma a da o fizickoj aktivnosti i ne govorimo... Hormonalni poremecaj? zasto onda nije bilo pretilih ljudi u koncentracijskim logorima? :kavica:
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Dobro građeni muškarci  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 2 I_icon_minitime21.07.10 0:54

Zato što nisu jeli. A hormoni sami od sebe ne debljaju. Uostalom, nabildani muškarci koliko lijepo izgledaju toliko su i primitivni.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dobro građeni muškarci  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dobro građeni muškarci
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Muškarci bi ženu koja ne troši puno a dobro izgleda
» "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena
» Dobro jutro, dobar dan, dobro vece
» Dobro
» >>Dobro je znati<<

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: