Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena

Go down 
+3
Goran
Kikica
D_DoLL
7 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




"Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena Empty
PostajNaslov: "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena   "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena I_icon_minitime14.09.09 22:48

24SI - Muškarci lažu dvostruko više od žena. Naučnici su otkrili da muškarci dnevno izreknu laž oko šest puta, i to uglavnom partnerici, šefu i radnim kolegama. Za razliku od njih, žene dnevno slažu oko tri puta. "Nema problema, dobro sam", najčešća je laž kojom se koriste oba spola.

Muškarci najčešće lažu o veličini svog spolnog organa, a partnericama uglavnom lažu kada ih pitaju kako izgledaju. Većina će ih reći da im stražnjica nije prevelika iako misle sasvim suprotno.

Žene izbjegavaju govoriti istinu o svojim šoping izletima. Naime, većina ih ne želi otkriti šta su kupile i koliko su tačno novca potrošile.

Iako 83 posto odraslih ljudi tvrdi da lako mogu reći kada im partner laže, Richard Newman, stručnjak za govor tijela, kaže da ljudi ipak ne znaju prepoznati znakove laganja.

"Većina ljudi ne prepoznaje kada im se laže. Smatraju da osoba koja ih laže gleda u stranu i izbjegava kontakt očima, ali istina je potpuno suprotna. Ako vas neko laže, najvjerovatnije će vas gledati direktno u oči. Lažljivci će učiniti sve da vas uvjere u ono što vam govore", istakao je Newman.

Istraživanje je napravljeno pod pokroviteljstvom 20th Century Foxa, a za potrebe lansiranja serije "Laži me" u kojoj glavnu ulogu igra Tim Roth.

(24sata.info)

"Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena Muskarci_lazu_628697354
[Vrh] Go down
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

"Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena Empty
PostajNaslov: Re: "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena   "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena I_icon_minitime21.09.09 22:58

Moguće. Upoznala sam toliko muškaraca, i svaki je nešto ili lagao ili prešućivao. Tako da nisam baš na čisto s tom stranom muškog roda. :S

[Vrh] Go down
Gost
Gost




"Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena Empty
PostajNaslov: Re: "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena   "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena I_icon_minitime29.09.09 18:01

Začuđuje me ova studija,zaista iako znam da posebno ta "Nema problema, dobro sam"je mi poznata al baš da dvostruko lažu...ne znam nemam takva iskustva s muškarcima.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

"Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena Empty
PostajNaslov: Re: "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena   "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena I_icon_minitime03.10.09 15:17

I nije istina da vas gledamo direkt u oći ja vas pogledam ravno u nos i slažem..i ništ ne kužite.. "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena 12363

Šala mala..ne lažem, nekad zaobiđem malo istinu, kao na potošenu cifru..malo dodam tako da spremim da imam za sutra još malo.. "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena 12363
Moj muž nikada ne priča istinu barem kad priča na telefon..kaže šuti nemoj da te čuju, vidiš da lažem 100 na sat "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena 12363
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

"Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena Empty
PostajNaslov: Re: "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena   "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena I_icon_minitime08.10.10 21:36

Ja nisam od tih koji lažu o veličini spolnog organa lol!

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

"Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena Empty
PostajNaslov: Re: "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena   "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena I_icon_minitime08.10.10 21:40

zaista sam dobro :kavica:
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

"Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena Empty
PostajNaslov: Re: "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena   "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena I_icon_minitime08.10.10 21:42

Jel lažeš? Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

"Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena Empty
PostajNaslov: Re: "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena   "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena I_icon_minitime09.10.10 14:10

da :kavica: Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena Empty
PostajNaslov: Re: "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena   "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena I_icon_minitime12.10.10 11:43

minchy je napisao/la:
24SI - Muškarci lažu dvostruko više od žena. Naučnici su otkrili da muškarci dnevno izreknu laž oko šest puta, i to uglavnom partnerici, šefu i radnim kolegama. Za razliku od njih, žene dnevno slažu oko tri puta.

zanima me jesu obuhvatili u ovo istraživanje cijeli muški i ženski rod, kad s ovakvom sigurnošću pišu
muškarci izreknu dnevno laž oko šest puta, a žene oko tri puta
još jedna besmislica
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena Empty
PostajNaslov: Re: "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena   "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena I_icon_minitime06.01.11 8:03

Joj Ameri i njihova istrazivanja....gotovo da nijedno nije suvislo... "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena 807885

Naprave anketu medju sto, dvjesto ljudi nazovu to "istrazivanjem" i jos onda naravno tipicno americki generalizuju "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena 272887
[Vrh] Go down
enigma_
Zagrijao tipkovnicu
enigma_


Leo Monkey
Broj postova : 119
Godine : 55
Datum registracije : 02.02.2011

"Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena Empty
PostajNaslov: Re: "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena   "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena I_icon_minitime04.02.11 17:38

cerekalo

Tacno je da muskarci lazu vise nego zene , evo Ameri kazu cerekalo

Ne slazem se za polsednjim pasosom, jer neki umeju tako vesto da lazu, i da ne skrecu pogled.

Generalno, svi mi po malo lazemo, i to su sitne lazi...ali muskarac kad slaze, on slaze Laughing ..kaze da je na sastanku,a muzika se cuje Laughing

[Vrh] Go down
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

"Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena Empty
PostajNaslov: Re: "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena   "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena I_icon_minitime04.02.11 17:40

ili kažu da te vole a onda vidiš kako drugoj govori to isto,a ja naravno bila zaljubljena balavica pa se pravila da ništa ne vidim
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
enigma_
Zagrijao tipkovnicu
enigma_


Leo Monkey
Broj postova : 119
Godine : 55
Datum registracije : 02.02.2011

"Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena Empty
PostajNaslov: Re: "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena   "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena I_icon_minitime04.02.11 18:09

Citat :
ili kažu da te vole a onda vidiš kako drugoj govori to isto
Zato je za mene to 'fraza'...cas kazu...nije im tesko...ne znam kako mogu... da toliko lazu :kavica:
[Vrh] Go down
saska
Zagrijao tipkovnicu



Sagittarius Monkey
Broj postova : 465
Godine : 55
Datum registracije : 03.02.2011

"Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena Empty
PostajNaslov: Re: "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena   "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena I_icon_minitime09.02.11 20:17

da,ja tacno znam kad moj muz laze,smeje se bez veze,pokusava da zvuci kao sala,a smeh ima neku prazninu koje on nije svestan,ako nastavim da ga gledam s podignutim obrvama,nikad ne izdrzi,kaze istinu..ili mozda jos vecu laz..
[Vrh] Go down
Sponsored content





"Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena Empty
PostajNaslov: Re: "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena   "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
"Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Muškarci pate više od žena
» Kad muškarci lažu....
» Ne nasjedajte! Muškarci lažu 3 puta dnevno
» Nakon izmjene Zakona o saobraćaju na putevima BiH dvostruko više poginulih
» Muškarci bi ženu koja ne troši puno a dobro izgleda

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: