Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kad muškarci lažu....

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Kad muškarci lažu.... Empty
PostajNaslov: Kad muškarci lažu....   Kad muškarci lažu.... I_icon_minitime21.06.09 17:48

Jednoga dana, dok je drvosječa sjekao granu stabla pored rijeke, upadne mu sjekira u rijeku. Kad je zaplakao, pojavi se
Bog i upita ga zašto plačeš. Drvosječa odgovori da mu je sjekira upala u vodu i da mu je potrebna jer tako zarađuje za život.
Bog skoči u rijeku i pojavi se sa zlatnom sjekirom. "Je li ovo tvoja sjekira?" upita Bog.
Drvosječa odgovori: "Nije." Bog ponovo skoči pojavi se sa srebrnom sjekirom. "Je li ovo tvoja sjekira?" upita ga.
Drvosječa ponovo reče "Nije." Bog još jednom skoči u rijeku i pojavi se sa običnom sjekirom. "Je li ovo tvoja sjekira? upita Bog. Drvosječa odgovori: "Da."
Bog je bio oduševljen čojekovim poštenjem i da mu sve tri sjekire, a drvosječa sretan ode kući. Nakon par dana drvosječa je šetao sa ženom obalom rijeke i žena mu upadne u rijeku. On zaplače a Bog se opet pojavi i upita ga zašto plače:
"Oh Boze, žena mi je upala u rijeku!" Bog skoči u rijeku i pojavi se s Pamelom Anderson. "Je li ovo tvoja žena?", upita Bog.
"Da!" reče drvosječa. Bog se naljuti: "Lažeš! To nije tvoja žena!" Drvosječa odgovori: "Oprosti mi Bože, u pitanju je nesporazum. Vidiš, da sam rekao da Pamela Anderson nije moja žena, ti bi se pojavio s Catherine Zeta-Jones. Nakon što bih ja rekao da ni ona nije moja žena, ti bi se pojavio s mojom pravom ženom. I kad bih ja rekao da je to moja žena, ti bi mi dao sve tri. Bože, ja sam siromašan i ne bih se mogao brinuti o sve tri žene i zbog toga sam rekao da je moja supruga Pamela Anderson!"

POUKA:
KAD GOD MUŠKARCI LAŽU, TO JE IZ DOBROG I ČASNOG RAZLOGA I ZA
OPĆE DOBRO.

Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Kad muškarci lažu.... Empty
PostajNaslov: Re: Kad muškarci lažu....   Kad muškarci lažu.... I_icon_minitime21.06.09 17:58

super korny bravo znaci sta god lagali ...to je samo zbog opceg dobra Laughing samo trebao si ovo stavit u poucne price ...jer i ovo je meni... poucno da znamo zasto lazete Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kad muškarci lažu.... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Kad muškarci lažu.... Empty
PostajNaslov: Re: Kad muškarci lažu....   Kad muškarci lažu.... I_icon_minitime21.06.09 18:09

a mi tako malo lažemo.. Smile
tako da pročitate jednom i znate zauvijek... Smile :;):
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kad muškarci lažu.... Empty
PostajNaslov: Re: Kad muškarci lažu....   Kad muškarci lažu.... I_icon_minitime24.06.09 11:10

Tako je kao što korny reče, živio govornik! bravo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Kad muškarci lažu.... Empty
PostajNaslov: Re: Kad muškarci lažu....   Kad muškarci lažu.... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kad muškarci lažu....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ne nasjedajte! Muškarci lažu 3 puta dnevno
» "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena
» Zasto ljudi lazu bez razloga...?
» Muškarci
» >>Sto muskarci...<<

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Humor-
Forum(o)Bir: