Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Dobro građeni muškarci

Go down 
+4
Wind
Kikica
Blizanka
dannylikes2
8 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
dannylikes2
Početnik
Početnik
dannylikes2


Male
Aries Pig
Broj postova : 87
Godine : 41
Lokacija : on the sand
Datum registracije : 09.07.2010

Dobro građeni muškarci  Empty
PostajNaslov: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  I_icon_minitime10.07.10 20:13

Sta mislite jeli to pozeljno ili ne? Sa muske i zenske strane. Nemislim ono monstruozno sta je stvarno odvratno nego zdravo misicavo? Ja sam onako zdravo misicav respect Jednom sam dobio kompliment skupine koja je hodala iza mene da sam masivan ali elegantan Laughing Da kazem iskreno gledajuci kako je vecina muskaraca u jadnoj formi ili su kilavi ili mrsavi kad si dobro građen previse se istices meni je pravo receno neugodno (pusti sad moj avatar haha) a istina je da samo brinem o tome koliko jedem i svakodnevno vjezbam. Nisam neki cistunac pusim i pijem ali zar se nebi trebali svi brinuti o svojoj tjelesnoj formi? Zalosno je sto se neki hvale svojim pivskim trbusinama loše neznam kako to njihove zene podnosu! sramko
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Dobro građeni muškarci  Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  I_icon_minitime10.07.10 20:25

Lijepi moj misicavi ..misicu ..imas temu

http://www.relax-forum.com/fotografije-forumasa-f118/fotke-forumasa-t5312.htm

pa lijepo postavi slicicu svoju ...da malo vidimo sta su zdravi misici ...

ja licno nemam nista protiv lijepog muskog tijela i bez misica ..a ne vidim ni nista lose u malim pivskim stomacicima..pa mi je jasnoo kako to njihove zene podnose ...za mene ako je lijep i zgodan ..ne znaci nista ..ako ce mi zivot upropastiti sa svojim razmisljanjem ...draze mi je da ima pivski stomacic ..da me voli i da se razumijemo cak i bez rijeci

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Dobro građeni muškarci  Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
dannylikes2
Početnik
Početnik
dannylikes2


Male
Aries Pig
Broj postova : 87
Godine : 41
Lokacija : on the sand
Datum registracije : 09.07.2010

Dobro građeni muškarci  Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  I_icon_minitime10.07.10 21:13

dakako slazem se ali kakve veze ima razmisljanje i karakter sa tjelesnom formom? To je samo lijenost a problemi sa zdravljem dođu u malo starijoj dobi, problemi koji su se mogli izbjeci da se malo vodilo racuna...

[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Dobro građeni muškarci  Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  I_icon_minitime10.07.10 21:55

Citat :
ali kakve veze ima razmisljanje i karakter sa tjelesnom formom?

nisam mislila na tjelesnu formu ..ja sam samo rekla da mi je draze pivski ...a da se slazemo.. nego lijep i zgodan ...a da me ne razumije ...a sto se tice forme ..normalno da je ljepse vidjeti nekoga ko je malo zivlji i razbacaniji ... nego tromog koji se jedva pokrece ...ali isto tako ne volim muskarce koji pretjerano idu u teretane ..trce i brinu se da budu u nekoj top formi ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Dobro građeni muškarci  Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Dobro građeni muškarci  Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  I_icon_minitime10.07.10 21:59

Lijepo je vidjeti muskarca koji brine o svom tijelu......ali vise ne gledam tijelo, nego nesto drugo Dobro građeni muškarci  765814 ...tj uopce ne gledam Dobro građeni muškarci  12363
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dobro građeni muškarci  Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  I_icon_minitime10.07.10 22:12

Nije loše držati do sebe.. što više poželjno je i zašto nebi to radio ako se ti dobro osječaš zbog toga...naravno to je tvoja stvar.
Jasno da mi je oku ugodniji lijep mišičav muškarac i bila bi još ponosnija da pored mene hoda jedan takav. Ali kada sam tražila muškarca s mozgom jedini koji mi je uletio (s mozgom) nije mario previše za vanjštinu. Tako da me dopao sa mozgom.. ali voli finu klopicu više nego mene Dobro građeni muškarci  12363
Ne dijelim ljude na debele.. mršave ..mišičave..cijenim ljude po onom kako se odnose prema sebi i okolini.
Moj muž nema pivskog pupu ali ima on čope..i nebi ga mijenjala za milion mišičavih... Dobro građeni muškarci  765814
[Vrh] Go down
dannylikes2
Početnik
Početnik
dannylikes2


Male
Aries Pig
Broj postova : 87
Godine : 41
Lokacija : on the sand
Datum registracije : 09.07.2010

Dobro građeni muškarci  Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  I_icon_minitime10.07.10 22:45

dobro glavno da se razumijemo! frends

ja se uopce nebrinem toliko za vanjstinu, niti imam pun ormar robe, niti namjestam frizuru, niti idem u teretanu. Ako me hocete klasificirat ja sam vise intelektualac sa pjesnickom dusom. ljubav

Nisam uvijek bio u formi imao sam periode kad sam bio gojazan i puno mi je draze ovo sada. To sam ja. Ah ko voli nek izvoli kako velite moje dame ali ja sam ipak pri stajalistu da je to sve obicna lijenost...

A kolege nemaju nista za komentirat? tttt... tabu tema haha (ja volim sve i svasta) tease
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dobro građeni muškarci  Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  I_icon_minitime10.07.10 23:18

Spadam u katastrofu koja je bliska jos tezoj katastrofi od sadasnje. Laughing
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Dobro građeni muškarci  Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  I_icon_minitime11.07.10 0:37

Ma sta se uvijek mora petljati ona poznata fraza: "vazno je da ima lijepu dusu"....
Da se razumijemo, nemam apsolutno nista protiv osoba koje imaju lijepu dusu,cak i preferiram tu karakteristiku iznad vanjskog izgleda ali..... volim lijepo gradjenog muskarca i tacka Dobro građeni muškarci  31382
I slozila bih se sa danny, svako moze da odrzi tijelo zdravim,i samim time i lijepim......samo je puno lijenih ljudi danas...pa onda se hvataju fraza: "vazna je dusa...."
U zdravom i lijepom tijelu i zdrava i lijepa dusa....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dobro građeni muškarci  Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  I_icon_minitime11.07.10 0:42

Naravno da nije samo lijepa dusa.....bome i osmjeh, visina Dobro građeni muškarci  765814 .....svako od nas gleda valjda svoje godiste, + ili -......ima dosta mladica nabildanih...sve ok, ali ima i prenabildanih.....
Wind pitat cu te za 20 godina Dobro građeni muškarci  765814
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Dobro građeni muškarci  Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  I_icon_minitime11.07.10 0:55

Mazo....imas momaka od 20 godina koji su tako mlitavi i bez energije i imas osobe koje su sa 50 u extra formi, formi koje bi se mnogi mladici i djevojke zastidjeli.
Tako da se apsolutno ne bih slozila sa tim da je briga o tijelu vezana samo za odredjenu zivotnu dob....to je vise stanje svijesti pojedinca
Ne govorim ovdje sad samo o muskulaturi, nabildanosti ili prenabildanosti....vec cisto o tijelu koje je u zdravoj formi i samim time i izgleda lijepo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dobro građeni muškarci  Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  I_icon_minitime11.07.10 0:59

Slazem se s tobom, da ima dobro ocuvanih muskih, ocuvanih mislim da paze na svoje tijelo.....ali postoji tu i genetika, pa ma koliko vjezbali izgledaju nikako....

Sto ti sad zadnja recenica znaci.....govorimo o tijelima muskih....lijepo za vidjeti, normalno i ako je cvrsto, lijepo za zagrliti, samo nije to toliko vazno....

Meni je isto lijepo vidjeti moje vrsnjakinje da su fit kao ja ili bolje....ali puno ih vise ima koje su se zapustile....netko voli takve, netko voli fit zenske
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Dobro građeni muškarci  Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  I_icon_minitime11.07.10 1:15

O ukusima nikad ne treba raspravljati.....neko voli anoreksicno, neko voli sumo hrvace Dobro građeni muškarci  765814
Ali cinjenica je da zdravo tijelo sija ljepotom
Ima ljudi kojima odlicno stoji koji kilogram viska isto kao sto ima ljudi na kojima i par kilograma viska izgleda ruzno....sve je od gradje do gradje
Genetika igra vaznu ulogu, ali nutriocistika je jako siroko podrucje i apsolutno svako moze da nadje jelovnik za sebe koji mu najbolje odgovara...samo se treba kvalitetno informisati i upoznati vlastiti metabolizam! I ako se to kombinuje sa nekom fizickom aktivnoscu, ma nema toga covjeka koji ne bi mogao imati zdravo i samim time i lijepo tijelo!
Tako da je na kraju u pitanju samo ta ruzna lijenost koja,na zalost, "krasi" puno ljudi danas
Najlakse je genetiku za sve okriviti Dobro građeni muškarci  71877


Zadnja promjena: WIND; 11.07.10 1:27; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dobro građeni muškarci  Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  I_icon_minitime11.07.10 1:22

Slazem se.....samo postoji jedna tuzna istina......zena je mojih godina, perfektno gradena, sijala sva.....kad ono sad tesko bolesna.....oprosti mozda sam zato krivo reagirala Dobro građeni muškarci  33242
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Dobro građeni muškarci  Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  I_icon_minitime11.07.10 1:30

Ma Mazo, na kraju krajeva tijelo je ionako samo fasada iza koje stoji dusa....i ako je dusa bolesna, ako je nesto tisti, dzaba je sva fizicka ljepota svijeta da odrzi tijelo zdravim
Psiha igra ogromnu ulogu na zdravlje tijela

Mada smo mi sad malo off topic.... sorryDobro građeni muškarci  765814
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dobro građeni muškarci  Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  I_icon_minitime11.07.10 1:33

Da odosmo mi u krivom smjeru.. Dobro građeni muškarci  765814 ...svejedno lijepo je vidjeti dobro gradenog muskarca Dobro građeni muškarci  765814 ....samo ipak bi ja dodala, fuckas dobro gradenog muskarca, ako nema okice iz kojih se cita dusa Dobro građeni muškarci  765814
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Dobro građeni muškarci  Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  I_icon_minitime11.07.10 1:36

Ma fuckas i lijepe okice ako je tip hrpa jada Dobro građeni muškarci  71877
Nešto si mislim.......bas je tesko naci ruzne oci Dobro građeni muškarci  648851 Dobro građeni muškarci  648851
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dobro građeni muškarci  Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  I_icon_minitime11.07.10 1:37


U svakom slučaju treba neko iz tih okica da zna pročitati tu dušu.. cerekalo:
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Dobro građeni muškarci  Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  I_icon_minitime11.07.10 1:40

Dusa je suvise komplikovana da bi se tek tako procitala iz jednog pogleda....treba vremena,strpljenja i zelje da se kvalitetno upozna necije bice.....pogled u ljepuskaste oci, moze samo da zavede Dobro građeni muškarci  71877
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dobro građeni muškarci  Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  I_icon_minitime11.07.10 1:41

Zavede i odvede...
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Dobro građeni muškarci  Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  I_icon_minitime11.07.10 1:44

Hehehe kako koga Dobro građeni muškarci  71877
Lijepo je lijepo vidjeti....ali jos je ljepse lijep izbor napraviti
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dobro građeni muškarci  Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  I_icon_minitime11.07.10 1:45


u suštini i treba pogled da zavede...budi zavedena pa posle proučavaj do mile volje.. tease
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dobro građeni muškarci  Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  I_icon_minitime11.07.10 1:46

Kako koga,da...ali vidjeti ako se ima cime vidjeti... :;):
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Dobro građeni muškarci  Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  I_icon_minitime11.07.10 1:51

Prvo proucavanje pa onda zavodjenje Dobro građeni muškarci  969280 ....ne volim da ide obrnuto ...zavodjenje na osnovu ljepote je tek zamazivanje ociju, a zamucenog pogleda nista ne vidis jasno i kasnije kada ti se razbisti,uvidis koliko si pogresno vidio neke stvari...
Pa nista onda od lijepih oka.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dobro građeni muškarci  Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  I_icon_minitime11.07.10 1:53

Prvo proucavanje pa onda zavodjenje

sve to ide dok znas koga zelis i sto zelis,ali kad se zapletes u zeljama i ostvarenjima,onda trazis spas u ogledalu. :;):
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dobro građeni muškarci  Empty
PostajNaslov: Re: Dobro građeni muškarci    Dobro građeni muškarci  I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dobro građeni muškarci
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Muškarci bi ženu koja ne troši puno a dobro izgleda
» "Nema problema, dobro sam": Muškarci lažu dvostruko više od žena
» Dobro jutro, dobar dan, dobro vece
» Dobro
» Dobro, što je on zapravo htio reći tim SMS-om?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: