Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

  Slučajevi pojavljivanja duhova

Go down 
+4
Blizanka
Ary
Lux
Goran
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

 Slučajevi pojavljivanja duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Taksisti noću razvozili duhove    Slučajevi pojavljivanja duhova - Page 3 I_icon_minitime09.02.09 18:09

First topic message reminder :

 Slučajevi pojavljivanja duhova - Page 3 0053007.17
'Mušterija koju sam prevozio naprosto je nestala usred vožnje. Naknadno sam spoznao da je to bio čovjek koji je početkom godine umro i koji se za života često koristio taksijem.'


Bez obzira vjerovali vi u duhove ili ne, za taksiste Honiare, glavnoga grada Salomonovih otoka, oni su itekako stvarni. Tvrde, posljednjih su ih mjeseci noću često razvozili!

"Nedavno mi se dogodilo da mi je jedan putnik usred vožnje nestao. Kasnije sam otkrio da je to bio čovjek koji je preminuo početkom godine i koji se za života često koristio taksijem", izjavio je jedan od svjedoka za list Solomon Times.

Njegove su kolege prenijele slična iskustva, te tvrde da u posljednje vrijeme učestalo primaju fantomske pozive, odnosno da im se na zaslonima mobitela svako toliko ispisuje da nazivaju sami sebe.

"Svaki od nas koji se susreo s duhom potom bi imao problema s mučninom, a jedini lijek bio bi odlazak u crkvu", ispričali su u nastavku za taj list uplašeni taksisti, dodavši da dobar dio njih odnedavno odbija voziti noću.



Net.hr
Ovo je nešto najzanimljivije što sam u posljednje vrijeme čitao, vjerujete li da je istina?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

 Slučajevi pojavljivanja duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Panika zbog duhova u željezničkom muzeju    Slučajevi pojavljivanja duhova - Page 3 I_icon_minitime22.06.10 9:54

 Slučajevi pojavljivanja duhova - Page 3 0864007.42

U željezničkom muzeju u Brunswicku zaposlenici i radnici koji tamo preuređuju prostor u strahu su od duhova koji se tamo navodno pojavljuju i rade im probleme te ih usput i plaše

Dok su u željezničkom muzeju radnici postavljali novo dizalo u zgradu čuli su čudne zvukove i glasove te usput primijetili neobične aktivnosti. Uvjereni su da su vidjeli staricu u bijeloj haljini kako šeće hodnikom na drugom katu zgrade. No, najviše ih je iznerviralo što im alat nikad nije na mjestu gdje ga ostave.

Upraviteljica muzeja Rebecca O’Leary kaže da su neki zaposlenici rekli kako im je nelagodno raditi u podrumu gdje su privremeno preselili urede zbog radova. Čudni zvukovi se u toj zgradi čuju već godinama, no intenzivirali su se nakon što je započelo veliko preuređenje.

Član odbora muzeja Walt Stull kaže da je i sam čuo te zvukove, no da ih je pripisivao starosti zgrade.
Zbog svega navedenog u zgradu su poznati pozvani 'lovci na duhove' koji pokušavaju doznati što se u njoj točno dešava. Naravno, sada svi s nestrpljenjem očekuju prve analize.
Net.hr

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



 Slučajevi pojavljivanja duhova - Page 3 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

 Slučajevi pojavljivanja duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Ugledao u prozoru sablasni lik samoga sebe    Slučajevi pojavljivanja duhova - Page 3 I_icon_minitime22.06.10 10:15

 Slučajevi pojavljivanja duhova - Page 3 0041007.42

Preplašeni umirovljenik iz Engleske ugledao je fantomsko lice na jednoj od novijih fotografija, a uvjeren je da iza sebe kakav je danas vidi samoga sebe na dan vjenčanja prije gotovo pola stoljeća

Na fotografiji koja je šokirala umirovljenika 64-godišnji Harry Ross sjedi ispred kuće, a na prozorskom staklu iza njega vidi se odraz muškarca. Harry je uvjeren da je to duh njega kao mladoženje, prije 42 godine.

"Odmah sam pomislio da sam to ja. Prepoznao sam sako i ostatak odijela s vjenčanja kad sam imao 22 godine. I obitelj se slaže sa mnom, sigurni su da sam to ja, no neki misle i da sam to ja s još više godina. To je zbilja čudno. Zamalo sam umro od straha", kaže uzbuđeni Harry.

Harry je suprugu Theresu oženio 1967. godine u mjestu Kettering, Northamptonshire i danas imaju desetero unučadi i dvoje praunučadi.

Na fotografiji koja je snimljena ispred njegova doma u mjestu Rothesay vide se on, njegov 26-godišnji sin Andrew i dvije unučice.

Harry, kojem ta spoznaja da vidi samoga sebe u mladim danima, čudnu je fotografiju odnio vidovnjaku da mu pokuša objasniti o čemu se tu radi.

"On mi je rekao da to znači kako moram pustiti prošlost na miru. Ne razumijem zašto jer smo supruga i ja sretni i nemamo nikakve kosture u ormaru. Barem ja nemam, tko zna možda supruga krije negog muškarca", našalio se umirovljenik.
Net.hr

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



 Slučajevi pojavljivanja duhova - Page 3 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

 Slučajevi pojavljivanja duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Dobri ženski duh uznemirio policajce    Slučajevi pojavljivanja duhova - Page 3 I_icon_minitime22.06.10 10:18

 Slučajevi pojavljivanja duhova - Page 3 0348007.42

Sjedište malezijske policije u gradu Betongu navodno opsjeda duh žene koja se redovito pojavljuje u prostorijama i straši policajce

Sjedište malezijske policije prije nekoliko mjeseci preseljeno je na novu lokaciju, a otkad su sE preselili diljem zgrade pojavljuje se duh žene, a mnogi vjeruju da se radi o duhu neke žrtve.

Malezijski policajci kažu da se radi o ženi duge kose u bijeloj haljini koja opsjeda njihovu postaju. Duh se najčešće pojavljuje noću pa su policajci koji rade noćnu smjenu u panici, a neki kažu da ju se može vidjeti i u krugu zgrade.

"Njezino lice jako nalikuje licu jednog našeg policajca. Poslušna je pa kad joj recimo kažemo da bude mirna onda zaista miruje", rekao je jedan policajac.

Duh se pojavljuje od travnja ove godine kad su se preselili u novu zgradu, a policajci su potražili usluge stručnjaka kako bi se riješili duha, a on im je rekao da je duh žene nespokojan te da zato lunja njihovom zgradom.

"Rekli su nam da je žena dok je bila živa bila žrtva silovanja i da je ubijena upravo u ovoj zgradi", potvrdili su policajci.

Zamjenik načelnika policijske postaje u Betongu Supt Mohd Bukhori Saffai rekao je da je duh uznemirio tri policajca u zadnjih mjesec dana, a zadnji incident se dogodio prošlog tjedna.
Net.hr

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



 Slučajevi pojavljivanja duhova - Page 3 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




 Slučajevi pojavljivanja duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Slučajevi pojavljivanja duhova    Slučajevi pojavljivanja duhova - Page 3 I_icon_minitime28.06.10 12:54

sve je ok dok je duh dobar. i poslušan kao ovaj. ali ako je suprotno, onda je frka

iskreno, baš bih voljela vidjeti duha. Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

 Slučajevi pojavljivanja duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Slučajevi pojavljivanja duhova    Slučajevi pojavljivanja duhova - Page 3 I_icon_minitime29.06.10 10:23

 Slučajevi pojavljivanja duhova - Page 3 9525



_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



 Slučajevi pojavljivanja duhova - Page 3 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Rubin
Zagrijao tipkovnicu



Male
Cancer Buffalo
Broj postova : 233
Godine : 27
Lokacija : Zagreb/Trnje
Datum registracije : 10.11.2011

 Slučajevi pojavljivanja duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Slučajevi pojavljivanja duhova    Slučajevi pojavljivanja duhova - Page 3 I_icon_minitime13.11.11 14:36

Postoje zaista mnogo slučaja pojavljivanja duhova.No koliko god ih postojalo i dalje postoje skeptici koji tvrde da duhovi ne postoje.
A onda vi meni recite od kud sve te snimljene pojave i zapisi koji govore o duhovima a koje ih ima na desetke tisuća.
Vi možda mislite da je to sve izmišljeno.E pa onda ste stvarno glupi.

To ne upućujem nikome sa ovog foruma već općenito ljudima koji ne vjeruju u postojanje nečeg nadnaravnog.
[Vrh] Go down
Sponsored content





 Slučajevi pojavljivanja duhova - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Slučajevi pojavljivanja duhova    Slučajevi pojavljivanja duhova - Page 3 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Slučajevi pojavljivanja duhova
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Prvi slučajevi svinjskog gripa u Srbiji!
» Prizivanje duhova
» Hotel u pomoć pozvao istjerivače duhova
» Serija pojava duhova i ostalih čuda u Walesu
» Zapalio vrata crkve "pri istjerivanju duhova iz kompjutera"!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Na rubu znanosti :: Bliski susreti :: Duhovi, fantomi, demoni-
Forum(o)Bir: