Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Prizivanje duhova

Go down 
+13
Lilika123
Rubin
Dusan
twistter
bodomiere
leki76
Arsenalovka
Them
cassia
Wall-e
Dijamantni 13
Blizanka
len
17 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova I_icon_minitime28.06.10 13:05

jeste li ikada sudjelovali u seansi prizivanja duhova?
ako jeste, kakva su vam bila iskustva?
a ako niste, da li bi željeli sudjelovati u tome?
[Vrh] Go down
len
Zagrijao tipkovnicu
len


Female
Broj postova : 470
Datum registracije : 23.06.2010

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova I_icon_minitime28.06.10 18:50

Jesam kao dijete ali nisam vjerovala u toPrizivanje duhova 487808


Zadnja promjena: len; 07.07.10 13:53; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova I_icon_minitime28.06.10 22:04

Iana je napisao/la:
jeste li ikada sudjelovali u seansi prizivanja duhova?
ako jeste, kakva su vam bila iskustva?
a ako niste, da li bi željeli sudjelovati u tome?


jesam..u srednjoj skoli..mislim da je to jako opasno i ne bih preporucila...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova I_icon_minitime29.06.10 14:29

ja to ne bi nikad, bojim se takvih stvari
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova I_icon_minitime29.06.10 14:32



a to smo i mi radili kao klinci...

čašica u krugu od slova i brojki, krstić itd...


i onda jedan izgovara reči i priziva duha...sećam se da smo prizivalu duha Merlin Monro.. Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova I_icon_minitime29.06.10 14:36

koliko puta Laughing Laughing a vidim da se neki i boje ovoga Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Prizivanje duhova Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova I_icon_minitime29.06.10 14:37

ja se bojim, ozbiljno
nikad nemoj izazivati vraga :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova I_icon_minitime29.06.10 14:40



to i ja kažem Iana..nemoj izazivati vraga.. Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova I_icon_minitime29.06.10 14:41

lijepo je nekad i izazivati vraga ... :;): mozda bolje nego prizivati duhove Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Prizivanje duhova Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova I_icon_minitime29.06.10 14:45

ne spamajte mi po temi looool looool

ja sam u totalnom šoku

i ostajem pri svome, ne izazivati vraga :kavica:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova I_icon_minitime29.06.10 15:22



pa koji matrag i dalje ideš da gledaš to jagnje??.. madd


zar je moguće da nikad nisi prizvala duha??..
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova I_icon_minitime29.06.10 15:23

izvini za spamanje ..ali i ti spamas ..ovde je rijec o prizivanju duhova ..a ne o vragovima Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Prizivanje duhova Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova I_icon_minitime29.06.10 15:25

pa to se tako kaže: nemoj izazivati vraga looool

nikad nisam prizivala duhove, nikad
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova I_icon_minitime29.06.10 15:26


a vraga vidim voliš da prizivaš.. Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova I_icon_minitime29.06.10 15:27

ni vraga, ni duhove. :kavica:
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova I_icon_minitime29.06.10 15:27

Sotonistički čin, ujedno igra magije i psihe! (smatrajte se upozorenima! )Ako se osoba odluči upustiti u to treba biti svjestan da je to protiv pravila Boga, jer se smatra uznemiravanjem duša.

Ima puno načina dozivanja duhova, a meni se najviše sviđa onaj s viskom(ili iglom na koncu koja zna biti i učinkovitija), 6 svijeća i pentagramom.
Preporučam da se na sebi ima nešto crveno jer ta boja štiti od zlih utjecaja.
Dozivanje neće uspjeti ako je u grupi netko tko ne vjeruje u to, a najbolji znak je gašenje svijeća prije početka.
Potrebno je razmisliti čiji duh treba zvati i zatim osmisliti čarobnu formulu.
5 svijeća je na vrhovima pentagrama i 1 je u sredini, a iznad središnje svijeće je visak tj. igla.
Znakovi prisustva duha su neobične sjene, neobično gorenje svijeća, uznemiravanje igle, čudni zvukovi, puhanje vjetra u zatvorenom prostoru ili gašenje središnje svijeće.
Ako se prvo ugase svijeće na vrhovima pentagrama, duh je uplašen i odlazi!

Prizivati duhove treba najranije u 20.30 sati!
Moguce je i da u slucajevima kada to uspije obicno dode nesto loše,kao sotonini demoni koji uzmu tjelo toga koga dozivamo.

...tako nailazim i na ovo iskustvo:
ja sam za vreme dok sam studirala dozivala duhove verujete nsta se nije desilo, ali posle par dana u stanu su se desavale cudne stvari, stvari po kuci su same letele prosto neverovatno, kljucevi od stana su redovno bili na terasi, zvizdanje se culo u susednoj sobi iako smo sve bile u kuhinji, radio se sam gasio i palio, na kraju smo se obratile crkvi koja je uz dosta truda pomogla da se resimo zlih duhova, jer pop je rekoa da se dobre duse ne mogu dozvati sve dozivanje duse i predstavljanje nekih roditelja ili pokojnih prijatelja je sam demon...nemojte to raditikazem iz licnog iskustva......

Evo i neke druge metode!:

Pribor:jedna manja staklena casa, 42 papirica (dimenzija oko 1x1cm);
Postupak rada:na 30 papirica ispisite sva slova abecede i poslazite ih u zatvoreni krug na ravnu i glatku povrsinu;na 10 papirica napisite 10 brojeva(od 0 do 9) i poslazite ih u obliku dva polukruga(moze i otvoreni krug) unutar onih slova;na preostala dva papirica napisite "DA" i "NE" i postavite ih jedan pored drugog(da se ne dodiruju) unutar brojeva i slova;u centar stavite gore navedenu casu i zurka moze da pocne...Okrenite casu i stavite kaziprst jedne ruke na dno i zovite nekog duha(morate reci njegovo ime).


Ouija ploca je posrednik kroz koji dobijamo poruke prilikom komuniciranja sa umrlima ili kroz sudionike na spiritistickoj seansi. Ouija ploca (Ouija Boards) je isto tako poznata i pod nazivima Vjesticja ploca (Witch Boards) i Ploca koja govori (Talking Boards). Rijec "ouija" je zapravo kombinacija od dve reci, francuske reci "oui" i nemacke reci "ja". Obe rijeci znace "da".
Ouija se sastoji od ploce i pokazivaca, zvanog planseta (planchette). Ploca ima na sebi napisana sva slova. Brojevi od 0-9 se takodje redovno nalaze na toj ploci, kao i polja sa da/ne (yes/no) i zdravo/do vidjenja (hello/goodbye) znacenjem. Tipican raspored ploce izgleda ovako:
Pokazivac je napravljen od plastike ili stakla, i oboje pokazuje na slova sa nekim vrhom ili ima ugradjen providan prozorcic kroz kojeg mozete gledati slova. Za pocetak, dvoje ili vise ljudi povrsno dodirnu (lagano, tek toliko da se pokazivac dodiruje jagodicom prsta) pokazivac (naopako okrenutu casicu). Nakon sto je postavljeno pitanje i sudionici se koncentrisu, casa ce se poceti micati klizeci od slova do slova, stvarajuci reci i citave recenice...


ali ne boj se kad ti se pojavi

Prizivanje duhova 2pobdiu

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Prizivanje duhova Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova I_icon_minitime29.06.10 15:29

čuj bliz, ako me želiš otjerati s foruma, reci to direktno looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova I_icon_minitime29.06.10 15:44

nabavite igle, voska ili sta vec..pa idemo dozivat forumske duhove Prizivanje duhova 969280
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova I_icon_minitime29.06.10 15:45

ajme majko ..sad kaze da spamamo ..i ja da pokrenem temu i sad ona ce bjezati ...pa kako ti ugoditi Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Prizivanje duhova Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova I_icon_minitime29.06.10 15:48

pa bliz, kad si stavila ovu strašnu sliku, još jedna strašna slika... looool

ma ok je, šalim se sa spamanjem. opet ostajem pri svome: bojim se prizivati duhove.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova I_icon_minitime29.06.10 15:48


definitivno traži đavola a ne duha.. Laughing
[Vrh] Go down
Dijamantni 13
Zagrijao tipkovnicu
Dijamantni 13


Female
Cancer Horse
Broj postova : 139
Godine : 34
Lokacija : bjelovar
Datum registracije : 31.07.2010

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova I_icon_minitime01.08.10 21:14

ljudi se boje onog što nerazumiju....da se poprilično informirate o takvim stvarima( informacije je najtočnije naći u knjigama) ne bi vas bilo strah...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova I_icon_minitime01.08.10 21:16

prizivanje duhova je po meni jako opasna stvar...
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova I_icon_minitime22.09.10 13:39

Da s tim se ne treba šaliti, prisustvovao sam tome i ne želim više nikada čuti ni riječ o tome.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova I_icon_minitime23.09.10 19:03

PRIZIVANJE DUHOVA

Sedmero teenagera su prije nekoliko godina iz razonode odlučili prizivati duhove. Nisu znali kog aprizivaju. Jedan od tih teenagera ima bioenergiju pa je na seansu ponio svoj gorski kristal. On je ujedno bio i medij.
U početku nisu imali baš puno sreće s prizivanjem duhova. Nakon nekoliko pokušaja prizivanja, uspjeli su prizvati duha. Uspjeli su uspostaviti komunikaciju. Prvo što se dogodilo je što su popucale sve žarulje u kući. Medij ga je uspio upitati zašto je ljut, jer je u sobi postalo hladno i jezivo. Prvo su mislili da je sve to samo šala.
Ritual su izvodili sa gorskim kristalom i slovima. Kada su ga ponovno upitali zašto je ljut, kristal se pomicao na slova: „Bit ćete kažnjeni“. Zatražili su ga da nešto učini ako je stvarno tu. U tom trenutku svaka čaša u kući je popucala. Nakon toga, teenagere je obuzeo strah. Shvatili su da su prizvali zlog duha.
Medij je opet postavio pitanje zašto je ljut. A na to pitanje kristal se pomaknuo na slova:“Ovdje sam ubijen.“ Prije nego što su mu uspjeli postaviti sljedeće pitanje ponovno je odgovorio „Bit ćete kažnjeni“ i komunikacija je prekinuta. Svi su ostali izbezumljeni. Poslije su se svemu tome smijali.

Nakon toga sedam dana je bilo sve normalno. Onda su im se počele događati čudne stvari. Lupanje od ponoći do zore, koraci škripanje i grebanje po zidovima. Teenageri su se opet našli i shvatili da im se svima, njima sedemo, događaju iste stvari.
Jedne večeri jedan od njih je nešto malo poslije pola noći, čuo korake kroz kuću, škripanje po zidovima i onda u jednom trenutku nešto mu je prišlo blizu. Vrata od sobe su se u tom trenutku otvorila i nešto je zagrebalo na štok od vrata. Izašao je iz sobe i ugledao je sjenu u dnevnom boravku kako sjedi u fotelji.
Na stolu je plesala kao neka životinja, imala je rogovr na glavi i dlakave noge kao koza ili jarac i u trenutku kad ga je pogledao, prestao je plesati i pogledao ga, imao je crvene sjajne oči. Teenager je pokušao upaliti svjetlo, ali nije mogao. Od straha se nije mogao pomaknuti. Nakon par sekundi sve je to nestalo.
Istu večer se nešto vrlo slično dogodilo djevojci koja je prisustvovala seansi. Čula je kako joj netko dolazi. Pomislila je da je to njen otac. U jednom trenutku vrata sobe su se naglo otvorila i njen pokrivač je pao sa nje. Pokušala se je okrenuti da vidi tko je, ali nije uspjela. Imala je osjećaj da ju je nešto uhvatilo za glavu i ne dajojo da se okrene, osjetila je dah na licu i vratu. Nije mogla ispustiti ni glasa. Nakon par sekundi ju je pustilo.
Teenageri su odlučili poduzeti nešto. Saznali su koga su prizvali. U toj kući živio je čovjek koj se bavio sotonizmom, prizivao je demone. U toj kući ubijen je 1966. Godine, zbog sumnje da je kriv za nestalu djecu i mučenje te djece. Bavio se crnom magijom.
Lokalno stanovništvo govori da nikada nisu pronašli tijela te djece. Kažu i da su se iz te kuće znali čuti navečer plač, škripanje, koraci i lupanje. Tada je nestalo sedmero djece, isto onoliko koliko ih je i prizivalo tog duha. Poslije toga teenageri se više nisu čuli ni vidjeli, mnogi su se odselili i onda je sve to prestalo.
Da li je sve ovo samo puka slučajnost ili ne, moja je preporukA da ne prizivate duhove jer nikad ne znate koga ćete prizvati.

izvor

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Prizivanje duhova Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





Prizivanje duhova Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prizivanje duhova
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
»  Slučajevi pojavljivanja duhova
» Hotel u pomoć pozvao istjerivače duhova
» Serija pojava duhova i ostalih čuda u Walesu
» Zapalio vrata crkve "pri istjerivanju duhova iz kompjutera"!
» Zakoni fizike i matematike skidaju maske holivudskim prikazima duhova i vampira

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Na rubu znanosti :: Bliski susreti :: Duhovi, fantomi, demoni-
Forum(o)Bir: