Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Prizivanje duhova

Go down 
+13
Lilika123
Rubin
Dusan
twistter
bodomiere
leki76
Arsenalovka
Them
cassia
Wall-e
Dijamantni 13
Blizanka
len
17 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 I_icon_minitime28.06.10 13:05

First topic message reminder :

jeste li ikada sudjelovali u seansi prizivanja duhova?
ako jeste, kakva su vam bila iskustva?
a ako niste, da li bi željeli sudjelovati u tome?
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 I_icon_minitime23.09.10 19:38

Nikada,ali baš nikada se ne upuštajte u to.Ozbiljno i bez zezancije. To vam je moj savjet.
Ostavite se okultnog jer možete navući zlo na sebe.Imala sam prilike vidjeti egzorcizam nad osobom koja si je s time navukla zlo. Ja ovo neću ni čitati. loše loše loše
[Vrh] Go down
Them
Totalno relaxiran
Them


Broj postova : 1267
Lokacija : Merkur
Datum registracije : 31.08.2010

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 I_icon_minitime23.09.10 19:39

Moj savjet je ne......................a ako želiš-izvoli al na vlastitu odgovornost......i stvari više neće biti iste
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 I_icon_minitime27.09.10 8:32

kak mislis stavri nece bit iste?

Ja ovo ni u ludilu nebi napravila, ja bi prije umrla od straha tajna
[Vrh] Go down
Them
Totalno relaxiran
Them


Broj postova : 1267
Lokacija : Merkur
Datum registracije : 31.08.2010

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 I_icon_minitime27.09.10 8:33

Neće biti iste jer u velikom broju slučajeva osobe znaju imati ogromne psihičke probleme nakon toga...................
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 I_icon_minitime27.09.10 8:38

aha to..
pa logicno mi da imaju, vecina njih to rade zato sto misle da ni nema toga, pa dok
se uvjere u drugo ili dozive nest lose povezano sa tim, zaprepaste se
[Vrh] Go down
Them
Totalno relaxiran
Them


Broj postova : 1267
Lokacija : Merkur
Datum registracije : 31.08.2010

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 I_icon_minitime27.09.10 8:40

Passion je napisao/la:
aha to..
pa logicno mi da imaju, vecina njih to rade zato sto misle da ni nema toga, pa dok
se uvjere u drugo ili dozive nest lose povezano sa tim, zaprepaste se


Problem je i u tome šta su ljudi lakovjerni i puše svaku pizdariju prizvanog entiteta..........koji je željan ruganja s njima i njihovim osjećajima..........
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 I_icon_minitime27.09.10 8:47

daj ovo malo pojasni, nisam sigurna dal sam skopcala sta oces rec...
ko je zeljan ruganju? Prizvani duh?
[Vrh] Go down
Them
Totalno relaxiran
Them


Broj postova : 1267
Lokacija : Merkur
Datum registracije : 31.08.2010

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 I_icon_minitime27.09.10 8:55

Da....mrtivi trebaju počivati na miru a ne biti uzurpirani sa strane živih za njihove plitke ciljeve tipa dobitak na lotu i ostala konfekcija plitkih pitanja..........
.....to šta se ljudima spiritizam i astrologija u zadnje vrijeme omiliše je dokaz našeg kraha........
Duh odnosno demon često puta zna simulirati i pokojnike kako bi lakše manipulirao ljudima i tjerao ih na raznorazne debilane.......................
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 I_icon_minitime15.11.10 18:41

Ima puno načina dozivanja duhova, a meni se najviše sviđa onaj s viskom(ili iglom na koncu koja zna biti i učinkovitija), 6 svijeća i pentagramom.
Preporučam da se na sebi ima nešto crveno jer ta boja štiti od zlih utjecaja.
Dozivanje neće uspjeti ako je u grupi netko tko ne vjeruje u to, a najbolji znak je gašenje svijeća prije početka.
Potrebno je razmisliti čiji duh treba zvati i zatim osmisliti čarobnu formulu.
5 svijeća je na vrhovima pentagrama i 1 je u sredini, a iznad središnje svijeće je visak tj. igla.
Znakovi prisustva duha su neobične sjene, neobično gorenje svijeća, uznemiravanje igle, čudni zvukovi, puhanje vjetra u zatvorenom prostoru ili gašenje središnje svijeće.
Ako se prvo ugase svijeće na vrhovima pentagrama, duh je uplašen i odlazi!

Prizivati duhove treba najranije u 20.30 sati!
Moguce je i da u slucajevima kada to uspije obicno dode nesto loše,kao sotonini demoni koji uzmu tjelo toga koga dozivamo.

Evo i neke druge metode!:

Pribor:jedna manja staklena casa, 42 papirica (dimenzija oko 1x1cm);
Postupak rada:na 30 papirica ispisite sva slova abecede i poslazite ih u zatvoreni krug na ravnu i glatku povrsinu;na 10 papirica napisite 10 brojeva(od 0 do 9) i poslazite ih u obliku dva polukruga(moze i otvoreni krug) unutar onih slova;na preostala dva papirica napisite "DA" i "NE" i postavite ih jedan pored drugog(da se ne dodiruju) unutar brojeva i slova;u centar stavite gore navedenu casu i zurka moze da pocne...Okrenite casu i stavite kaziprst jedne ruke na dno i zovite nekog duha(morate reci njegovo ime).


Ouija ploca je posrednik kroz koji dobijamo poruke prilikom komuniciranja sa umrlima ili kroz sudionike na spiritistickoj seansi. Ouija ploca (Ouija Boards) je isto tako poznata i pod nazivima Vjesticja ploca (Witch Boards) i Ploca koja govori (Talking Boards). Rijec "ouija" je zapravo kombinacija od dve reci, francuske reci "oui" i nemacke reci "ja". Obe rijeci znace "da".
Ouija se sastoji od ploce i pokazivaca, zvanog planseta (planchette). Ploca ima na sebi napisana sva slova. Brojevi od 0-9 se takodje redovno nalaze na toj ploci, kao i polja sa da/ne (yes/no) i zdravo/do vidjenja (hello/goodbye) znacenjem. Tipican raspored ploce izgleda ovako:
Pokazivac je napravljen od plastike ili stakla, i oboje pokazuje na slova sa nekim vrhom ili ima ugradjen providan prozorcic kroz kojeg mozete gledati slova. Za pocetak, dvoje ili vise ljudi povrsno dodirnu (lagano, tek toliko da se pokazivac dodiruje jagodicom prsta) pokazivac (naopako okrenutu casicu). Nakon sto je postavljeno pitanje i sudionici se koncentrisu, casa ce se poceti micati klizeci od slova do slova, stvarajuci reci i citave recenice...

Ima li dobrovoljaca za probati?? ;)
[Vrh] Go down
Arsenalovka
Zagrijao tipkovnicu
Arsenalovka


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 738
Godine : 36
Datum registracije : 17.09.2010

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 I_icon_minitime16.11.10 1:06

hm.... Prizivanje duhova - Page 2 36244
[Vrh] Go down
http://forum.titlovi.com/forumi.html
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 I_icon_minitime17.11.10 20:51

Što je, nema zinteresiranih. cerekalo
[Vrh] Go down
leki76
Početnik
Početnik



Leo Dragon
Broj postova : 4
Godine : 47
Datum registracije : 06.04.2011

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 I_icon_minitime06.04.11 16:56

ja jesam prizivo osnovnoj skoli sa iglom i koncem i abecedom u krugu dobro se sjecam detalja recu vam stvarno je moguce i postoje duhovi dobri i zli
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 I_icon_minitime06.04.11 17:12

ko ih nije prizivao u osnovnoj skoli ..mislim da rijetko ko se nije igrao prizivanja duhocva ..ali kad izadete iz osnovne ne bih nikom preporucila da se igra i zabavlja s necim sto moze mu samo izazvat nevolju ...ostavite se okultnog ....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Prizivanje duhova - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 I_icon_minitime06.04.11 21:05

ja nikad u životu nisam prizivo duhove.

a blizz je ovdje u pravu,ako vam je život drag...može bit svakakvih njasra
...
blizanka je napisao/la:
...ostavite se okultnog ....
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
twistter
Početnik
Početnik



Cancer Rat
Broj postova : 1
Godine : 27
Datum registracije : 18.04.2011

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 I_icon_minitime18.04.11 14:27

što manje znate od duhovima,đavlima bolje za vas.oni su kao CIA sve presluškuju trust me.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 I_icon_minitime18.04.11 14:38

a kud prije, sa svojih 14 godina, imaš takvo iskustvo s time?
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 I_icon_minitime24.04.11 1:17

yano nisu svi ljudi isti...dok jedni za ovo tvrde bapske price drugi najranije il najkasnije saznaju neke stvari...ovdje ne mora znacit da sto si stariji da znas vise...
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Dusan
Ljubitelj foruma
Dusan


Male
Pisces Pig
Broj postova : 5696
Godine : 29
Lokacija : Relax Forum
Datum registracije : 10.09.2010

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 I_icon_minitime24.04.11 13:15

Koliko puta smo radili i nista , mislim bude ali to je ipak u skladu sa tim sto smo prizivali pa onda mi zamisljamo to cerekalo
[Vrh] Go down
http://www.relax-forum.com
Rubin
Zagrijao tipkovnicu



Male
Cancer Buffalo
Broj postova : 233
Godine : 26
Lokacija : Zagreb/Trnje
Datum registracije : 10.11.2011

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 I_icon_minitime11.11.11 13:45

Vrlo zanimljiva tema.
Ja sam isto jednom pokušao prizivati duhove tako što sam stavio šest plastičnih čaša u krug i jednu u sredinu i napunio ih tintom i sve ih međusobno povezao koncem koji sam na oba dva kraja držao u ruci.Srećom pojavio se dobri duh s kojim sam neko vrijeme kontaktirao putem misli.Uglavnom, to je bio dobar duh koji mi je stalno kad su me snašla neka sranja djelio savjete kako dalje.

S time želim reći da nisu svi slučajevi isti, tako da...
[Vrh] Go down
Lilika123
Početnik
Početnik
Lilika123


Female
Aries Dog
Broj postova : 17
Godine : 30
Datum registracije : 10.04.2011

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 I_icon_minitime17.01.12 11:27

prizivati duhove defiinitivno nije šala!


moja mama voli te nadnaravne stvari i voli proučavati te priče... pa to znam od nje a i tako je i mene zainteresirala da proučavam te "stvari"

čula sam već i dosta priča od starijih ljudi da su u mlađim danima prizivali pa da nikad nije završilo dobro..

npr od prijateljice mama je u nekom stanu u kuhinji prizivala.. i došao jenaravno zli duh i porazbijao sve tanjure i neznam šta.. kasnije kad su se vratili u stan ničega nije bilo...
neznam šta je poslije bilo..


kad sam čitala ove članke koje ste postavili doslovno sam se naježila.....


prije godinu dana.. 2 godine.. sam sa prijateljima kao iz šale išla prizivat duhove.. sva sreća nije nam uspjelo jer su dečki bili dosta neozbiljni ali opet zabrinjava me to što sam poslije vidjela..

bili smou jednoj sobi.. 2 para... razgovarali smo.. i sjedili svaki na svojem kauču.. i na zidu se vidla ko neka sjena.. neznamo od kud ni kako ni zašto. svijetlo nije bilo upaljeno. prozori su bili zatvoreni a rolete spuštene... hmmm
[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 I_icon_minitime17.01.12 19:28

Kao klinka sam se zezala s onim koncem i iglom. I nije dobro. Na ostale načine nisam niti bih prizivala duhove. Kad se oni smomenu odmah se sjetim priče jedne mi bliske osobe koja je to prakticirala dok nije postala kršćanin.Koliko se sjećam prilikom tog prizivanja svi su pobjegli iz sobe osim njega i prizivatelja i soba se u momentu pretvorila u ledenicu. Nisam detalje ispitivala jer sa takvim nečim ne želim imati posla. Znam samo da nije u redu to raditi bilo dobri ili zli duh. Posljedice mogu biti pogubne. Budite u miru i Božjem blagoslovu.
[Vrh] Go down
Florence.
Početnik
Početnik
Florence.


Female
Aquarius Rat
Broj postova : 17
Godine : 27
Datum registracije : 26.03.2013

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 I_icon_minitime26.03.13 23:42

Nisam niti kanim.
Ništa dobro iz toga ne može proizaći.
[Vrh] Go down
vrla43
Početnik
Početnik
vrla43


Male
Pisces Goat
Broj postova : 12
Godine : 57
Lokacija : mostar
Datum registracije : 02.06.2012

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 I_icon_minitime30.03.13 3:17

jeli iko to radio i dali se moze to napravit,po mom je sve jedba velika glupost
[Vrh] Go down
Heroj
Totalno relaxiran
Heroj


Male
Aries Dog
Broj postova : 1493
Godine : 30
Datum registracije : 24.07.2012

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 I_icon_minitime30.03.13 9:45

Nisam pokusavao, niti cu kada, mrtve jednostavno treba ostaviti da pocivaju u miru.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prizivanje duhova
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
»  Slučajevi pojavljivanja duhova
» Hotel u pomoć pozvao istjerivače duhova
» Serija pojava duhova i ostalih čuda u Walesu
» Zapalio vrata crkve "pri istjerivanju duhova iz kompjutera"!
» Zakoni fizike i matematike skidaju maske holivudskim prikazima duhova i vampira

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Na rubu znanosti :: Bliski susreti :: Duhovi, fantomi, demoni-
Forum(o)Bir: