Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

  Slučajevi pojavljivanja duhova

Go down 
+4
Blizanka
Ary
Lux
Goran
8 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

 Slučajevi pojavljivanja duhova Empty
PostajNaslov: Taksisti noću razvozili duhove    Slučajevi pojavljivanja duhova I_icon_minitime09.02.09 18:09

 Slučajevi pojavljivanja duhova 0053007.17
'Mušterija koju sam prevozio naprosto je nestala usred vožnje. Naknadno sam spoznao da je to bio čovjek koji je početkom godine umro i koji se za života često koristio taksijem.'


Bez obzira vjerovali vi u duhove ili ne, za taksiste Honiare, glavnoga grada Salomonovih otoka, oni su itekako stvarni. Tvrde, posljednjih su ih mjeseci noću često razvozili!

"Nedavno mi se dogodilo da mi je jedan putnik usred vožnje nestao. Kasnije sam otkrio da je to bio čovjek koji je preminuo početkom godine i koji se za života često koristio taksijem", izjavio je jedan od svjedoka za list Solomon Times.

Njegove su kolege prenijele slična iskustva, te tvrde da u posljednje vrijeme učestalo primaju fantomske pozive, odnosno da im se na zaslonima mobitela svako toliko ispisuje da nazivaju sami sebe.

"Svaki od nas koji se susreo s duhom potom bi imao problema s mučninom, a jedini lijek bio bi odlazak u crkvu", ispričali su u nastavku za taj list uplašeni taksisti, dodavši da dobar dio njih odnedavno odbija voziti noću.



Net.hr
Ovo je nešto najzanimljivije što sam u posljednje vrijeme čitao, vjerujete li da je istina?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




 Slučajevi pojavljivanja duhova Empty
PostajNaslov: Re: Slučajevi pojavljivanja duhova    Slučajevi pojavljivanja duhova I_icon_minitime09.02.09 18:24

svačeg ima, sad kolko je istina ne znam
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

 Slučajevi pojavljivanja duhova Empty
PostajNaslov: Re: Slučajevi pojavljivanja duhova    Slučajevi pojavljivanja duhova I_icon_minitime09.02.09 18:38

Moguće da je, ne bi dospjelo u sve svjetske medije da u tome nema trunke istine.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




 Slučajevi pojavljivanja duhova Empty
PostajNaslov: Re: Slučajevi pojavljivanja duhova    Slučajevi pojavljivanja duhova I_icon_minitime09.02.09 19:05

affraid affraid ne volim takve priče
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

 Slučajevi pojavljivanja duhova Empty
PostajNaslov: Re: Slučajevi pojavljivanja duhova    Slučajevi pojavljivanja duhova I_icon_minitime09.02.09 23:54

Pa možda je i moguće. Ne bih im bila u koži. Tim taksistima, mislim :crkva:
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

 Slučajevi pojavljivanja duhova Empty
PostajNaslov: Re: Slučajevi pojavljivanja duhova    Slučajevi pojavljivanja duhova I_icon_minitime10.02.09 0:03

Ne bi ni ja, to je strašno iskustvo ako im se doista desilo! affraid

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

 Slučajevi pojavljivanja duhova Empty
PostajNaslov: Duh ubijenog pokušao spriječiti još jedno ubojstvo    Slučajevi pojavljivanja duhova I_icon_minitime27.02.09 16:55

Ovo podsjeća na priču o ubojstvu Hamletovog oca gdje se očev duh ukaže Hamletu i optuži svog brata, Hamletovog strica, da mu je nalio bršljanov sok u uho od čega je umro, sve kako bi preuzeo prijestolje. Time je duh napravio sinu veću štetu nego da je šutio. Ovaj duh mladića javio se jer se čini da bi ubojica mogao ponovo ubiti, a upozorena je ubojičina djevojka tijekom jedne seanse:

Citat :
Nakon što je stradali mladić poručio da je ubijen udarcem nogom u glavu, šokirana djevojka, koja je do sada očito prikrivala zločin, priznala je da se njen dečko bavi kickboxingom.

Slavna britanska vidovnjakinja i medij Sally Morgan možda će pomoći da se razriješi zločin za kojeg dosad policija nije ni znala nakon što joj se nedavno tijekom nastupa u King George’s Hallu u Blackburnu obratio duh ubijenog mladića!

Morgan tvrdi da joj je stradali 19-godišnjak prišao na pozornici i rekao da jedna osoba u publici zna tko ga je ubio, ali da o tome šuti.

Morgan je potom pozvala dotičnu osobu da se javi i ispriča sve što zna o tome slučaju, te joj je tijekom pauze pristupila 20-godišnjakinja imena Julie.

"Nesretni mi je mladić kazao da je ubijen udarcem nogom u glavu. Morate se obratiti policiji jer će ta osoba ubiti opet!", upozorila je Morgan Julie.

Šokirana je djevojka potom priznala da doista hoda s dečkom nadimka Sparker koji se bavi kickboxingom.

Glasnogovornik policije u Lancashireu je izjavio da na tome području ne postoji nerazriješeno ubojstvo, ali i potvrdio da će slučaj biti otvoren ispriča li Julie nešto što inspektori nisu znali.

Sally Morgan nije otkrila identitet žrtve, pa se ne zna je li se taj 19-godišnji mladić dosad vodio kao nestao ili se vjerovalo da je stradao iz nekog sasvim drugog razloga.

IZVOR
[Vrh] Go down
Gost
Gost




 Slučajevi pojavljivanja duhova Empty
PostajNaslov: Re: Slučajevi pojavljivanja duhova    Slučajevi pojavljivanja duhova I_icon_minitime28.02.09 10:23

na neki način jezivo...ali bilo bi lijepo da se neriješena ubojstva mogu riješiti na takav način...Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




 Slučajevi pojavljivanja duhova Empty
PostajNaslov: Re: Slučajevi pojavljivanja duhova    Slučajevi pojavljivanja duhova I_icon_minitime28.02.09 10:23

npr. da ova Brit Lapthorne se pojavi kao duh, riješi ovu svoju misteriju i ušpara svojoj državi novac koji bacaju....
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

 Slučajevi pojavljivanja duhova Empty
PostajNaslov: Re: Slučajevi pojavljivanja duhova    Slučajevi pojavljivanja duhova I_icon_minitime28.02.09 11:07

Stvarno zanimljivo, dobro da se javio, sad možda spase nekome život. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

 Slučajevi pojavljivanja duhova Empty
PostajNaslov: Re: Slučajevi pojavljivanja duhova    Slučajevi pojavljivanja duhova I_icon_minitime28.02.09 13:23

korny je napisao/la:
na neki način jezivo...ali bilo bi lijepo da se neriješena ubojstva mogu riješiti na takav način...Smile

Oni koji se bave proučavanjem paranormalnih pojava i mnogi duhovnjaci slažu se u jednom - stvari koje je teško objasniti poput ove ovdje zapravo se događaju samo iznimno, vjerojatno s nekim razlogom koji mi ne znamo. Nema šanse da bismo mi uredno na taj način mogli rješavati svoje probleme, ali zgodno je kad se dogodi, ukoliko je priča autentična, naravno. To nam može odškrinuti vrata i pružiti uvid u sfere koje su nam zasad nepristupačne zbog stanja svijesti u kojem se nalazimo.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




 Slučajevi pojavljivanja duhova Empty
PostajNaslov: Re: Slučajevi pojavljivanja duhova    Slučajevi pojavljivanja duhova I_icon_minitime28.02.09 13:38

pa zato i kažem da bi bilo lijepo.....Smile
jer znam da je gotovo nemoguće...Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

 Slučajevi pojavljivanja duhova Empty
PostajNaslov: Kutinski duh svratio na tulum    Slučajevi pojavljivanja duhova I_icon_minitime03.04.09 18:06

 Slučajevi pojavljivanja duhova Ghosty-txt
Na mojoj rođendanskoj proslavi bilo nas je 11. Deset ljudi i jedan duh – smije se 19-godišnji Filip Gaži iz Kunovca pokraj Kutine.
Nenajavljeni posjetitelj pokazao se na fotografiji koja je u oštroj konkurenciji više od 500 snimaka paranormalnih fenomena iz cijelog svijeta u organizaciji psihologa sa Sveučilišta u Hertfordshireu Richard Wisemana, “Ghosthuntera” (lovca na duhove), zauzela deseto mjesto.

– Rođendan smo slavili lani, 27. ožujka, u starom društvenom domu u Selu Goričkom. Nije taj dom baš tako star kako mu ime kaže. Sagrađen je prije 40-ak godina i nikada nitko među mještanima nije pričao da ga pohode duhovi – kaže Filip. Te je večeri mobitelom snimljeno 50-ak snimaka, no samo se na jednoj, između između dvojice Filipovih prijatelja, ukazala čudna mrlja. Skeptici bi rekli da je riječ o nekakvoj mrlji, lomu svjetla, mrvici prašine ili optičkoj iluziji, no Filip vjeruje da je snimio duha.

– Vjerujem u duhove i dosta sam ih istraživao. Ne znam objasniti što su i što traže, ali sam uvjeren da postoje – kaže taj student hotelskog menadžmenta. I dok su Filip i profesor Wiseman oduševljeni snimkom kunovačkog duha, nešto manje entuzijazma pokazuju Filipovi prijatelji s fotografije. Njima je, kaže Filip, duh utjerao strah u kosti.
Izvor

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

 Slučajevi pojavljivanja duhova Empty
PostajNaslov: Duh u kući!!    Slučajevi pojavljivanja duhova I_icon_minitime09.05.09 14:31

https://www.youtube.com/watch?v=UJKqHAXLgmE&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Enet%2Ehr%2Fplanet%2Dx%2Fpage%2F2009%2F02%2F11%2F0488006%2Ehtml&feature=player_embedded
Možda duhovi i postoje...tu vam je video, pa se uvjerite sami...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




 Slučajevi pojavljivanja duhova Empty
PostajNaslov: Re: Slučajevi pojavljivanja duhova    Slučajevi pojavljivanja duhova I_icon_minitime09.05.09 15:01

podsjća me na žensku koja je glumla u filmu Ezorcist hmmm
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

 Slučajevi pojavljivanja duhova Empty
PostajNaslov: Re: Slučajevi pojavljivanja duhova    Slučajevi pojavljivanja duhova I_icon_minitime09.05.09 15:14

muka onu stolicu zaljuljati...stavili je na propuh...a napolju oluja.... Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



 Slučajevi pojavljivanja duhova Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




 Slučajevi pojavljivanja duhova Empty
PostajNaslov: Re: Slučajevi pojavljivanja duhova    Slučajevi pojavljivanja duhova I_icon_minitime09.05.09 16:06

A idi u k***,prpremila sam se za neki zajeb cerekalo:
ali opet me uplašilo... Laughing
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

 Slučajevi pojavljivanja duhova Empty
PostajNaslov: Re: Slučajevi pojavljivanja duhova    Slučajevi pojavljivanja duhova I_icon_minitime09.05.09 16:08

Laughing Laughing nisi jedina, ja skoro pala sa stolice.... Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

 Slučajevi pojavljivanja duhova Empty
PostajNaslov: Re: Slučajevi pojavljivanja duhova    Slučajevi pojavljivanja duhova I_icon_minitime09.05.09 17:32

blizanka je napisao/la:
muka onu stolicu zaljuljati...stavili je na propuh...a napolju oluja.... Laughing
Ha ha, baš... Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




 Slučajevi pojavljivanja duhova Empty
PostajNaslov: Re: Slučajevi pojavljivanja duhova    Slučajevi pojavljivanja duhova I_icon_minitime09.05.09 17:34

Teo je napisao/la:
podsjća me na žensku koja je glumla u filmu Ezorcist hmmm


I mene isto,je to ta sigurno....

Fora je........ Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




 Slučajevi pojavljivanja duhova Empty
PostajNaslov: Re: Slučajevi pojavljivanja duhova    Slučajevi pojavljivanja duhova I_icon_minitime16.05.09 11:15

Vjerujem da ima nešto,da i postoje duhovi,ali ne mogu sa sigurnošću reći da je to to.Moje vjerovanje je jedno a činjenice mogu pokazati drugačije tako da ko će ga znati. neznam
[Vrh] Go down
Gost
Gost




 Slučajevi pojavljivanja duhova Empty
PostajNaslov: Re: Slučajevi pojavljivanja duhova    Slučajevi pojavljivanja duhova I_icon_minitime16.05.09 13:08

ne znam šta da kažem na ovo osim da postoje različita razmišljanja u vezi duhova....
ja ne vjerujem u duhove il tako nešto... a ovo što se desilo za njihov rođendan može biti i foto montaža, al ako je fakat istina, onda ne bi voljela biti na njihovom mjestu :shock:
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

 Slučajevi pojavljivanja duhova Empty
PostajNaslov: Duh osvanuo na fotografiji zbunjenih turista    Slučajevi pojavljivanja duhova I_icon_minitime18.11.09 11:28

 Slučajevi pojavljivanja duhova 0611007.42

Na fotografijama francuskih turista, koji su se tijekom posjeta škotskom gorju fotografirali za uspomenu na mjestu na kojem su nekad nalazilo drvo na kojem su vješali ljude, osvanuo je obris pravog pravcatog duha

Francuski par turista iz mjesta Jaux Sophie Mager i Remy Puckey tvrdi kako su sablasni lik koji se pojavio na njihovim fotografijama snimljenim u Fort Williamu u West Highlandsu vidjeli tek kad su po povratku kući u miru pogledali sve fotografije s putovanja. Mjesto na kojem su se slikali je drvo za vješanje Old Fort, a poznato je po mračnoj prošlosti i brojnim ukazanjima duhova, a drvo je posječeno prije više od 30 godina.

Sophie i Remy sablasnu pojavu nisu vidjeli tijekom posjeta, pa su ostali prilično iznenađeni kad se duh pojavio na fotkama. Fotografije su snimljene po noći, a na njima se jasno vide bijela izmaglica ili nešto poput vela od dima te u pozadini svjetla kuća u samom gradu.

No, da ne bi bilo zabune par tvrdi da je nebo bilo posve čisto i bez magle ili oblačka u to vrijeme te da nisu ni na koji način mijenjali fotografiju. "To je nevjerojatno i kunem se da ovo nije slika s posebnim efektima. Dok smo bili tamo duhove nismo vidjeli, niti išta slično. Mnoge se čudne stvari događaju u Fort Willimau", rekla je Sophie Mager.

Njezin partner kaže da je snimke pokazao hotelskom osoblju u Fort Williamu te da je i njih to ukazanje duha iznenadilo, ali i prestrašilo. U 18. stoljeću na drvu za vješanje tadašnji su vladari održavali smaknuća svih onih koji bi se pobunili protiv njihova režima. Drvo se nalazilo izvan zidina utvrde, a nakon 300 godina, 70-ih godina prošlog stoljeća uprava grada odlučila ga je ukloniti kako bi na tom mjestu napravili novu gradsku knjižnicu i dućan.

Kad su srušili drvo lokalni stanovnici tvrdili su da će se ispuniti staro keltsko prokletstvo "Buidseachd". A to se, čini se, i dogodilo. Naime, jutro nakon što je gradska knjižnica Fort Williama bila otvorena, osoblje koje u njoj radilo naišlo je na ulazna vrata širom otvorena iako su ih večer prije zaključali. Također su knjige, slike i biljke bile razbacane svuda po podu, u praznim zahodima voda je sama izlazila iz vodokotlića, a čuo se lavež pasa iako u blizini nije bilo nijednog psa. Osim toga, pisaća mašina tipkala je sama od sebe i to slova naopačke, a taj je prizor toliko uplašio osoblje da su pobjegli van iz zgrade glavom bez obzira.
Net.hr
18.11.2009.

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



 Slučajevi pojavljivanja duhova Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

 Slučajevi pojavljivanja duhova Empty
PostajNaslov: Re: Slučajevi pojavljivanja duhova    Slučajevi pojavljivanja duhova I_icon_minitime18.11.09 14:09

..neka ne puši cigaru i ne slika u isto vrijeme..pa onda nebi mislio da je uslikao duha ili duhove..  Slučajevi pojavljivanja duhova 267525  Slučajevi pojavljivanja duhova 12363
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

 Slučajevi pojavljivanja duhova Empty
PostajNaslov: Jezive prikaze promatrale vozače    Slučajevi pojavljivanja duhova I_icon_minitime20.11.09 8:09

 Slučajevi pojavljivanja duhova 0046007.42

Mogu li fotoaparati i kamere doista zabilježiti duhove, jesmo li i u ovim slučajevima žrtve pareidolije, možda autora vještih u Photoshopu? Vjerujemo da dio vas već ima mišljenje, no prije nego krene rasprava na našem forumu, dobro pogledajte tri nove fotografije koje lede krv u žilama.

Prvu je sliku portalu Paranormal Phenomena poslala izvjesna Kathy, koja je uz fotografiju priložila i kraću legendu:

"Fotografija je nastala tijekom vožnje kroz istočni Teksas. Na njoj kao da vidimo tri osobe kako stoje uz cestu i promatraju vozače."

Složili bismo se s Kathy da se tako čini, no činjenica je i to da se ipak ne razabire najjasnije o čemu je točno riječ.
Druga fotografija je još jezivija, a istom ju je portalu nedavno poslao Mike Stewart.

"Slikao sam svoje društvo tijekom kampiranja, te ostao u šoku kada sam nešto kasnije na fotografiji primijetio lice ovoga dječaka. Nije ga bilo moguće vidjeti golim okom", istaknuo je Mike.

Možda i bolje da je bilo tako, jasno, pretpostavimo li da nije riječ o šali.

 Slučajevi pojavljivanja duhova 0047007.42

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



 Slučajevi pojavljivanja duhova Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





 Slučajevi pojavljivanja duhova Empty
PostajNaslov: Re: Slučajevi pojavljivanja duhova    Slučajevi pojavljivanja duhova I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Slučajevi pojavljivanja duhova
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Prvi slučajevi svinjskog gripa u Srbiji!
» Prizivanje duhova
» Hotel u pomoć pozvao istjerivače duhova
» Serija pojava duhova i ostalih čuda u Walesu
» Zapalio vrata crkve "pri istjerivanju duhova iz kompjutera"!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Na rubu znanosti :: Bliski susreti :: Duhovi, fantomi, demoni-
Forum(o)Bir: