Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Ja svoje lose dane volim gristi sam/a.....

Go down 
+4
Firefly
Blizanka
jocAGM
Goran
8 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... Empty
PostajNaslov: Ja svoje lose dane volim gristi sam/a.....   Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... I_icon_minitime25.06.10 15:08

Sve je sivo, zid pred ocima... nerviraju vas svi koje ugledate, nervozni ste...ne drzi vas mesto...ne znate sta bi sa sobom...mrzi vas da se pokrenete....

Kako se cupate iz sivila? Sta radite da opet sve dodje na svoje mesto?
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... Empty
PostajNaslov: Re: Ja svoje lose dane volim gristi sam/a.....   Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... I_icon_minitime14.07.10 19:04

Napijem se i hebe mi se za sve tad. looool

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
jocAGM
Početnik
Početnik
jocAGM


Male
Pisces Dog
Broj postova : 43
Godine : 30
Datum registracije : 13.07.2010

Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... Empty
PostajNaslov: Re: Ja svoje lose dane volim gristi sam/a.....   Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... I_icon_minitime14.07.10 19:31

jednostavno odem u prirodu,malo se istrcim s lušam glazbu...jednostavno uživam u pogledu Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... 213596
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... Empty
PostajNaslov: Re: Ja svoje lose dane volim gristi sam/a.....   Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... I_icon_minitime15.07.10 12:48

zatvorim oči, skoncentriram se na samu sebe, zamislim da sam na velikoj zelenoj livadi i da udišem mirise prirode...i ponavljam u sebi da sam jedinstvena i da ništa nije vrijedno negativnih misli, sivila i nervoze.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... Empty
PostajNaslov: Re: Ja svoje lose dane volim gristi sam/a.....   Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... I_icon_minitime15.07.10 20:05

Iskljucim se ..mislim na lijepo ..nadem u sebi mir ...a sve ostalo ignorisem

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... Empty
PostajNaslov: Re: Ja svoje lose dane volim gristi sam/a.....   Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... I_icon_minitime15.07.10 23:14

upalim neku dobru pjesmu, razmislim o svemu i krenem dalje.. jednostavno htjeli mi to ili ne-moramo, pa tako ja to radim Smile
[Vrh] Go down
Firefly
Totalno relaxiran
Firefly


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 1149
Godine : 34
Lokacija : Među oblacima
Datum registracije : 06.07.2010

Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... Empty
PostajNaslov: Re: Ja svoje lose dane volim gristi sam/a.....   Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... I_icon_minitime21.09.10 22:04

uf... kadkad teško samo sebe išta nagovorim... prije legnem i odspavam
Kao prvo izbacim sve iz sebe što me muči... suzama, glazbom, pisanjem, slikanjem... a onda kad me to iscrpi kada se emocije pročiste skroz na skroz.. kao da me pročiste tad moje misli postaju manje teškima, jednostavnije i uviđam što me rastužilo... ako je spoznaja preteška s kojom se ne mogu nositi trenutno
sjednem i nestanem
doslovno to
nestanem u sebi.. na mom sigurnom mjestu sa svojim pravim licem i tako skupim svu snagu za svaki teret na mojim leđima
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... Empty
PostajNaslov: Re: Ja svoje lose dane volim gristi sam/a.....   Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... I_icon_minitime03.11.10 20:13

U biti sve to trenutno sivilo i loše raspoloženje su produkt našeg uma. Dakle u svom umu moramo ubiti to sivilo. Izgraditi pozitivan mentalni stav, treba znati da su problemi prolazni i da jedino mi osobno držimo ključ rješenja vlastitih problema u svojim rukama. Samo treba paziti da nepažnjom taj ključ ne zametnemo. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... Empty
PostajNaslov: Re: Ja svoje lose dane volim gristi sam/a.....   Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... I_icon_minitime03.11.10 20:24

Uglavnom te lose dane i probleme prolazim sama. Ne volim da druge opterecujem time. Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... Empty
PostajNaslov: Re: Ja svoje lose dane volim gristi sam/a.....   Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... I_icon_minitime03.11.10 20:26

Nije to opterećivanje, pravi prijatelji i ostale bliske osobe moraju biti uz tebe u dobru i zlu. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... Empty
PostajNaslov: Re: Ja svoje lose dane volim gristi sam/a.....   Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... I_icon_minitime03.11.10 20:27

Ma znam. Al opet ne volim. Nekako mi lakse, bolje da sve to prodjem sama.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... Empty
PostajNaslov: Re: Ja svoje lose dane volim gristi sam/a.....   Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... I_icon_minitime03.11.10 20:28

Ma ne zezaj, idući problem ima da si sa mnom podijelila seko, da pijemo ili plačemo zajedno. cerekalo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
cinnamon duckie
Totalno relaxiran



Female
Capricorn Broj postova : 1279
Godine : 124
Lokacija : u labirintu
Datum registracije : 11.10.2010

Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... Empty
PostajNaslov: Re: Ja svoje lose dane volim gristi sam/a.....   Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... I_icon_minitime04.11.10 14:04

Goran je napisao/la:
U biti sve to trenutno sivilo i loše raspoloženje su produkt našeg uma. Dakle u svom umu moramo ubiti to sivilo. Izgraditi pozitivan mentalni stav, treba znati da su problemi prolazni i da jedino mi osobno držimo ključ rješenja vlastitih problema u svojim rukama. Samo treba paziti da nepažnjom taj ključ ne zametnemo. Smile
A što ako ga zametnemo?
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... Empty
PostajNaslov: Re: Ja svoje lose dane volim gristi sam/a.....   Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... I_icon_minitime04.11.10 14:08

Prvo grizem sve oko sebe..pa se onda malo skuliram i kažem svima ne prilazite jedem malu djecu..naravno ako još netko priča sa mnom da me čuje Laughing

Šalim se i ne šalim..ali takva sam..kada sam dobra dobra sam ..ali kada vragovi u mnei podivljaju jadni svi oko mene. Muž se skroz navikao na mene..i vidi od jutra da je bolje da me izbjegava.
A kada i kako prođe..pa ne znam večinom kada se raspalim tako onda spremam čistim i valjda tako se umorim i prestanem se boriti sama sa sobom ..valjda onda i to nervoza prođe.
[Vrh] Go down
Badomen
Totalno relaxiran
Badomen


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1130
Godine : 55
Lokacija : home,sweet home
Datum registracije : 22.10.2010

Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... Empty
PostajNaslov: Re: Ja svoje lose dane volim gristi sam/a.....   Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... I_icon_minitime04.11.10 19:07

pustim "enu" od "Haustor-a" Smile

obično sam ne mogu upasti u to sivilo
trebao bi me gurnuti neko blizak meni u to stanje
prvi lijek je glazba
a onda dok slušaš glazbu(koja te diže) razmisliš o svemu
i spoznaš da i nisi u totalnom sivilu i da je to prolazni osjećaj
koji brzo nestaje ako razmišljaš u bojama
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... Empty
PostajNaslov: Re: Ja svoje lose dane volim gristi sam/a.....   Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... I_icon_minitime04.11.10 19:28

Ja sam kao Kiki,užasna sam srećom pa to traje tek par minuta ali dovoljno da i pas i muž naroguše se na mene..Srećom imam opravdanje za to pms
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... Empty
PostajNaslov: Re: Ja svoje lose dane volim gristi sam/a.....   Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... I_icon_minitime04.11.10 21:10

Volim sama proci ako mogu ..danima se gusim .ako vidim da tonem bas duboko onda trazim pomoc od dragih ljudi s kojima uspijem isplivati u trenu ...jer s njima je lakse sve ..samo sto cesto puta ne zelim da ih opteretim i muka mi kad ih opteretim sa svojim losim danima Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... Empty
PostajNaslov: Re: Ja svoje lose dane volim gristi sam/a.....   Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... I_icon_minitime12.01.11 17:36

tija je napisao/la:
Ja sam kao Kiki,užasna sam srećom pa to traje tek par minuta ali dovoljno da i pas i muž naroguše se na mene..Srećom imam opravdanje za to pms
Joj što volim kad je ženama PMS opravdanje za sve i svašta looool

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... Empty
PostajNaslov: Re: Ja svoje lose dane volim gristi sam/a.....   Ja svoje lose dane volim gristi sam/a..... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ja svoje lose dane volim gristi sam/a.....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako popraviti loše dane
» Christina Aguilera: Volim pokazivati svoje poprsje
» U novoj FIFA-i 15 Luis Suarez će gristi protivnike na terenu
» Savjet za vruće dane
» O sretni dane, drvo je urodilo novčanicama!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: