Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja

Go down 
+60
Angarila
Shadow
Srećnica
Ibisis
Maki
Talia
vivyan
Lepotica
Dreamer
dea_
januska
Luca
Luna2
Lavanda
Petra83
krokodil behko
BlueLady
Otelo
oblacno
tija
mobile
jasna49
mimoza
mexx
Nesreča
Ketica
bonaca
enigma_
cinnamon duckie
Iskra
užas
Bobić
margarita
bodomiere
Christine von Cahill
Bobby
Eni
Rokerka
Never THE bitch!
♥Maite♥Genesis♥
Dusan
cassia
Nera
irko
Dita von Teese
len
Nenad
teaa
MisS_La
xXSexyXx
goc
Wall-e
Dragance
Niky
Wind
DjBjelovarcanin
mentalistica
Kikica
Ary
Goran
64 posters
Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Empty
PostajNaslov: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 I_icon_minitime09.05.10 19:29

First topic message reminder :

Ako imate želje, primjedbe, prijedloge i pitanja ovo je mjesto gdje ih možete iznijeti. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.


Zadnja promjena: Goran; 08.09.14 12:28; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 I_icon_minitime01.07.15 10:16

Blizz, možeš li onu temu KOLIKO IMATE POSTOVA iz igrica izbrisati i u koktel bar turiti, jer s igricama nema blage veze;)
[Vrh] Go down
Palop
Zagrijao tipkovnicu
Palop


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 927
Godine : 46
Lokacija : U njenom narucju.....
Datum registracije : 29.10.2013

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 I_icon_minitime01.07.15 22:07

Imam jedno pitanje, mozete li odgovoriti...gdje je Talija.....nedostaje forumu, njene lijepe slike, glazba, iskrena i dobra osoba sto je danas rijetko na forumu.... Molim iskren odgovor.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 I_icon_minitime01.07.15 23:13

Talija je banirana ima sad ce i godina

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 I_icon_minitime02.07.15 17:56

Hvala sto ste mi sve objasnili ....Smile

Ne kuzim jos sam ovo , ako je banirana kako joj se vidi nick ... help
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 I_icon_minitime03.07.15 23:14

Ako je neko baniran nije izbrisan kao clan

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 I_icon_minitime05.07.15 13:03

zamolio bih redakciju foruma da mi kutak izbrišete za sva vremena...također ne želim da mi ga itko više ikad otvara, bilo to s redakcijske strane ili od članova...ja svakako odavno više u njemu ne pišem, u druge isto ne i ne mislim nikada itkome išta na taj način pisati...nadam se da ćete uvažiti moju molbu...HVALA...kafa
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 I_icon_minitime05.07.15 14:27

Laughing
Divim se  ja vama  glavnima,  bogami ima  nas  tu da  možemo slobodno na otok  na ličenje
neće  nas  sigurno nitko odbiti   Laughing Laughing   još bi  dobili   posebne  sobe  Laughing   pa da se  čovjek   zamisli   kakve su to sve  želje  tu  Laughing a da ne  udara  ova plava podloga  foruma na članove,možda   pojedini  kao ja mislimo da nas  dubina mora  povlači   dolje  Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 I_icon_minitime05.07.15 19:44

Sumrak je napisao/la:
zamolio bih redakciju foruma da mi kutak izbrišete za sva vremena...također ne želim da mi ga itko više ikad otvara, bilo to s redakcijske strane ili od članova...ja svakako odavno više u njemu ne pišem, u druge isto ne i ne mislim nikada itkome išta na taj način pisati...nadam se da ćete uvažiti moju molbu...HVALA...kafa

E iskreno pun mi klinac vasih zahtjeva ..danas zatvori sutra otvori ..prvo se dogovorite sami sa sobom pa onda bilo sta trazite ...ne mogu da vjerujem ovako se ni djeca ne ponasaju ...Sumrace kutak ceti biti obrisan na ovom forumu
Ponoci imas pravo sa tim "..pa da se čovjek zamisli kakve su to sve želje tu .." jer ni tvojoj nije mane

Ponoć je napisao/la:
jedna želja  samo jedna 
 da mi se  blokira lozinka  za ulazak  tu,  tako da  ne ulazim više,što se  tiče  novog  profila ili  bilo  čega drugog neće   biti.


_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 I_icon_minitime05.07.15 19:51

Mislim da se ovakve gluposti ne mogu naći ni na teen forumima, kako se ponašaju pojedinci ovdje, ali ne od danas ili jučer, nego od samih početaka od kad su se učlanili ovdje, pod ne sjećam se više ni ja kojim nickovima. Briši im profile, briši lozinke, briši kutke, jer im je nešto puhnulo u glavu, pa za mjesec dana mailovi da bi se vratili, učlanjenja pod drugim nickovima itd. Nećete više derišta, taman samo Blizz i ja ostali tu i napisalo se dva posta mjesečno.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 I_icon_minitime05.07.15 19:59

Blizanka je napisao/la:


E iskreno pun mi klinac vasih zahtjeva ..danas zatvori sutra otvori  ..prvo se dogovorite sami sa sobom pa onda bilo sta trazite ...ne mogu da  vjerujem ovako se ni djeca ne ponasaju ...Sumrace kutak ceti biti obrisan na ovom forumu
Ponoci imas pravo sa tim "..pa da se  čovjek   zamisli   kakve su to sve  želje  tu  .." jer ni tvojoj nije mane

hvala Blizz... uregod bravo
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 I_icon_minitime05.07.15 20:05

Ponoć je napisao/la:
jedna želja  samo jedna 
 da mi se  blokira lozinka  za ulazak  tu,  tako da  ne ulazim više,što se  tiče  novog  profila ili  bilo  čega drugog neće   biti.

I  može li se   moja želja ispuniti   ribice  zlatna?

Razuman čovjek jednostavno ne ulazi više, ako iz nekog razloga ne želi, a ne traži administratore da mu mijenjaju lozinku. Već si jednom tražila na ovom forumu da ti se briše nick, udovoljeno ti je, vratila se i sad opet nešto glumataš. Svaki put kad ste vas dvoje golupčića, ti i Sumrak, u nekoj međusobnoj frci i svađi, dolazite s nekim dječjim zahtjevima, dajte odrastite i uhvatite se realnog života.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 I_icon_minitime05.07.15 20:10

Svaka  čast,sve stoji  kao ste napisali   nema se  što više  nadodati uregod
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 I_icon_minitime05.07.15 20:11

Što na kraju Ponoć, predomislila se ti?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 I_icon_minitime05.07.15 20:14

Goran je napisao/la:
Što na kraju Ponoć, predomislila se ti?
ma  jok,  di si  ti vidio da se   lud čovjek   može da   predomisli  Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 I_icon_minitime05.07.15 20:22

Ne valja ni pisati u afektu, kad si ljut, potresen itd. jer ti je kasnije krivo što si nešto napisao. Znam da ponekad čovjeku dođe svašta, ali prespavaj pa onda odluči, tako je uvijek bolje. I ja sam možda sad u postovima iznad pregrubo reagirao, ali znam vas, znam da imate potencijala, da ste pozitivci kad treba, pa popizdim kad po tko zna koji put počnete ponavljati postupke za koje ste se već pet puta kajali.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 I_icon_minitime05.07.15 20:31

Ja  samo  mogu  da  kažem  iskreno   nije vam lako  kad  poludimo   i to sam  vidila danas 
pa sam  i napisala,meni je  tu  stvarno  lipo  mir i tišina  ali kad  me  on  konjina   takne tamo  di ne treba  i blebne    stotinu puta sam poželjela   da  nisam tu nikad ušla 

nisam ja bez  razloga  tražila da  mi se ulaz  blokira, ja nemam  tu  sto profila   nego  Ponoć i stari    za kojeg sam te  još onda tražila  da mi se  blokira 

nije mi  cilj  da se   bilo čiji  forum  blati  ili da se  pizdarije rade 
 Ja  samo  mogu  da  vam kažem  da mi je  iskreno  žao  što  je to  tako    krenulo,možda  bi    bilo  bolje    kad   već   ne možemo   skupa  biti na istom  forumu  da se  jedno makne   pa  ja   bi  drage volje  samo za mir i tišinu  zato sam  tražila  da se   samo s vaše strane  lozinka promine  tako  da ne ulazim više.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 I_icon_minitime05.07.15 20:42

Kao prvo ne vidim realan razlog što ne bi oboje pisali na temama na kojim vam se piše. Kao drugo, puno stvari se da riješiti privatno, bez da se ide javno u detalje o nekim temama, jer ima masa "voajera", tj. bivših, a i sadašnjih ali neaktivnih članova, koji žive od bilo koje vrste tuđe nesreće i naslađuju se njome, pa eto - nedajmo im da se naslađuju. ;)

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 I_icon_minitime05.07.15 21:03

U potpunosti se slazem sa Goranom Smile Ponoci i ti i Sumrak znate koliko se neki nasladuju tudom boli i jednostavno sve vase probleme rijesite sami van ociju javnosti ..a niste djeca da jedno drugom tu prkosite i izazivate se ...pa kulturni ste i dobri ljudi oboje i znate sta je i za jednog i drugog dobro ..Oboje ste mi dragi tako da nadam se da cete oboje ostati u ovom nasem plavetnilu zajednickom u miru i tisini Smile frends

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 I_icon_minitime05.07.15 21:07

Ja  samo  mogu  da vam  se iskreno na svemu zahvalim, u pravu ste  sto se toga  tiće  to moram da  priznam    bez  da se   ikome ulizujem    za razliku od  njega   bar sam tu   pa pisem  nisam   zakuhala  pa nestala  Hvala  vam  na   lipim  riječima  chirio
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 I_icon_minitime05.07.15 21:38

Ponoć je napisao/la:
Ja  samo  mogu  da vam  se iskreno na svemu zahvalim, u pravu ste  sto se toga  tiće  to moram da  priznam    bez  da se   ikome ulizujem    za razliku od  njega   bar sam tu   pa pisem  nisam   zakuhala  pa nestala  Hvala  vam  na   lipim  riječima  chirio


što sam ja tu zakuhao, postavio sam molbu redakciji i uslišili su mi je...mogli su i odbiti, na to pravo imaju i opet bi im kazao HVALA...a nestao nisam...ja kad budem odlazio to će biti tiho i najmanje kad se bude itko nadao...i to se tako radi...profili se ne brišu na forumima više jer ostaje ono gost, lozinku mjenja sam član, a ako je zaboravi traži novu...i to je to... kafa
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 I_icon_minitime05.07.15 21:42

Mislim da je mislila na nešto između vas dvoje Sumrak, a ako imate nekih nesuglasica između sebe, najbolje da ih riješite privatno, ocijenite što je za privatnu, a što za javnu komunikaciju i diskusiju.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 I_icon_minitime05.07.15 21:44

Goran je napisao/la:
Mislim da je mislila na nešto između vas dvoje Sumrak, a ako imate nekih nesuglasica između sebe, najbolje da ih riješite privatno, ocijenite što je za privatnu, a što za javnu komunikaciju i diskusiju.

što ona misli ja ne znam, ja sam samo uputio molbu i ništa više od toga...i to je sve... kafa
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 I_icon_minitime06.07.15 0:13

Sumrak je napisao/la:


što sam ja tu zakuhao, postavio sam molbu redakciji i uslišili su mi je...mogli su i odbiti, na to pravo imaju i opet bi im kazao HVALA...a nestao nisam...ja kad budem odlazio to će biti tiho i najmanje kad se bude itko nadao...i to se tako radi...profili se ne brišu na forumima više jer ostaje ono gost, lozinku mjenja sam član, a ako je zaboravi traži novu...i to je to... kafa

E sad ne znam ni ja sta si zakuhao i gdje ..trazio si ..dobio si Smile..jest da sam ja odreagovala ono dosta mi vise vas dvoje i toga ..brisi pisi ali i dalje stojim kod toga dosta mi zahtjeva kod vasih djecijih igrica ...toplo hladno ako zatoplite opet mene nema za otvaranje novih kutaka da se zna ;)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 I_icon_minitime17.09.15 12:20

teme SEXY GIF PICTURES I EROTIKA U CRTEŽU I KARIKATURI trebale bi biti zaključane...pogledajmo prvu navedenu, i biti će jasno zašto...jer smiješno je da je EROTIKA zaključana, a ove dvije teme su otvorene...općenito, EROTIKA se zaključava na svim forumima...i sve što je vezano za nju pod ključ...tako da mogu samo članovi da gledaju...s jedne strane je Coctel bar zaključan, a par ovih otvoreno, apsurd...toliko od mene...naravno, ovo je samo moj prijedlog bio...a, na Vama je da razmislite...;)Smile

p.s. ja da se pitam ja bih za Erotiku extra podforum napravio i pod ključ...;)
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 I_icon_minitime07.11.15 22:46

Sva sreca pa mi nismo ko ostali forumi ..tako da zakljucavamo ono sto najmanje treba ;) Smile
Erotika je u podforumu kako se meni cini odvojena davno i stavljena pod kljuc ..sexy gif pictures i erotika u crtezu i karikaturi promaklo ..sad su na svom mjestu ...hvala na prijedlogu ;)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 26 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja
[Vrh] 
Stranica 26 / 27.Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Next
 Similar topics
-
» Vaše želje, primjedbe i prijedlozi
» Vaše tijelo je projekcija vaše svijesti – Preuzmite potpunu kontrolu nad svojim zdravljem!
» Muzicke zelje...
» Bizarne posljednje želje osuđenika na smrt
» Istraživanja otkrivaju: Najskrivenije muške seksualne ŽELJE

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Druženje :: Forum info-
Forum(o)Bir: