Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Koliko su ljudi okrutni

Go down 
+2
Oleg520
Wall-e
6 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Koliko su ljudi okrutni Empty
PostajNaslov: Koliko su ljudi okrutni   Koliko su ljudi okrutni I_icon_minitime03.06.10 11:36

http://www.peta.org/feat/ChineseFurFarms/index.asp

Kakvo se to zlo krije u ljudima???
Koji mogu nesto ovako uraditi ???????? Koliko su ljudi okrutni 22424 Koliko su ljudi okrutni 22424 Koliko su ljudi okrutni 22424
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko su ljudi okrutni Empty
PostajNaslov: Re: Koliko su ljudi okrutni   Koliko su ljudi okrutni I_icon_minitime04.06.10 10:10

ne znam, znam samo da je čovjek vrlo često gori od životinje.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko su ljudi okrutni Empty
PostajNaslov: Re: Koliko su ljudi okrutni   Koliko su ljudi okrutni I_icon_minitime04.06.10 10:37

joj meni, kud i pogleda sad ovo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko su ljudi okrutni Empty
PostajNaslov: Re: Koliko su ljudi okrutni   Koliko su ljudi okrutni I_icon_minitime04.06.10 20:38

uzas ja sam celo vreme plakala tužni
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko su ljudi okrutni Empty
PostajNaslov: Re: Koliko su ljudi okrutni   Koliko su ljudi okrutni I_icon_minitime04.06.10 20:39

mene cijeli dan proganjaju slike te
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko su ljudi okrutni Empty
PostajNaslov: Re: Koliko su ljudi okrutni   Koliko su ljudi okrutni I_icon_minitime04.06.10 20:40

Koliko su ljudi okrutni 22424 stvarno monstrumi
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko su ljudi okrutni Empty
PostajNaslov: Re: Koliko su ljudi okrutni   Koliko su ljudi okrutni I_icon_minitime04.06.10 20:43

pitam se zar nemaju srca, ne ide mi u glavu kako netko svjesno to moze radit
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko su ljudi okrutni Empty
PostajNaslov: Re: Koliko su ljudi okrutni   Koliko su ljudi okrutni I_icon_minitime07.08.10 22:41

Kad rade tako nad zivotinjama , sigurno su spremni i na ljudima isto uraditi...
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Koliko su ljudi okrutni Empty
PostajNaslov: Re: Koliko su ljudi okrutni   Koliko su ljudi okrutni I_icon_minitime07.08.10 22:45

Čovjek je unatoč razvijenom mozgu jako primitivan!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko su ljudi okrutni Empty
PostajNaslov: Re: Koliko su ljudi okrutni   Koliko su ljudi okrutni I_icon_minitime07.08.10 22:46

Ne znam da li si pogledao video u prvom postu tužni
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Koliko su ljudi okrutni Empty
PostajNaslov: Re: Koliko su ljudi okrutni   Koliko su ljudi okrutni I_icon_minitime07.08.10 22:48

Ne želim ga pogledati jer predpostavljam o čemu se radi.
[Vrh] Go down
Oleg520
Ljubitelj foruma
Oleg520


Male
Broj postova : 5165
Datum registracije : 29.07.2010

Koliko su ljudi okrutni Empty
PostajNaslov: Re: Koliko su ljudi okrutni   Koliko su ljudi okrutni I_icon_minitime07.08.10 22:50

Mozda se sa mnom neki nece sloziti, ali zapravo stvar je vrlo jednostavna, kao uostalom sto je u zivotu mnogo toga jednostavno.
Radi se o sledecem:
covek je slobodno bice i moze da bira izmedju Dobra i zla.
Izabere li u svom zivotu da se upravlja prema Dobru i cinice dobro koliko mu to njegove moci, snaga i vera budu dozvoljavale i kolika na njemu bude bila blagodet (o ovome mogu nesto vise drugi put jer nije predmet ove teme).
Izabere li u svom zivotu da se upravlja prema zlu vrlo brzo ce se desiti to da ce tom osobom (covekom i zenom) upravljati zlo i kao krajnja posledica dobiju se dela koja se tesko mogu i zamisliti, jer to zlo u coveku koje njime upravlja sve nove i nove okrutnosti ispoljava.
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Koliko su ljudi okrutni Empty
PostajNaslov: Re: Koliko su ljudi okrutni   Koliko su ljudi okrutni I_icon_minitime08.08.10 15:13

Nisam do kraja ni gledala.Samo sam otprije gledala u Kini njihove domove za siročad i to je bilo strašno strašno.Riječima se ne može opisati ta strahota.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Koliko su ljudi okrutni Empty
PostajNaslov: Re: Koliko su ljudi okrutni   Koliko su ljudi okrutni I_icon_minitime08.08.10 15:51

@ Oleg ja se slazem sa tobom covjek sam sebi bira put kojim da krene ...neko kaze krv nije voda ..ali koliko puta smo rekli ..kako divno dijete od onakvih roditelja ili kako lose od onakvih divnih roditelja ..e to je zato sto svak dobije mogucnost da bira izmedu zla i dobra ...a ovakvi ljudi su izabrali los put i oni nastoje sve losije i losije raditi ..kao oni sto su izabrali dobar put oni nastoje sve bolje i bolje raditi

PS nism gledala video ..niti imam namjeru jer dosta mi je i ovako losih ljudi i losih stvari koje svaki dan cine

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koliko su ljudi okrutni Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Koliko su ljudi okrutni Empty
PostajNaslov: Re: Koliko su ljudi okrutni   Koliko su ljudi okrutni I_icon_minitime31.08.10 22:42


Šokantno: Devojka bacala kučiće u reku i smejala se



Nepoznata devojka bacila je najmanje šest živih kučića u reku pri čemu se smejala i pitala snimatelja "da li privaju?"


Video klip je šokirao svet. Prvo je postavljen na video portalu youtube ali je odatle uklonjen, jer sadrži uznemiravajuće scene. Prema komentarima čitalaca radi se o devojci iz Hrvatske, mada drugi čitaoci tvrde kako je u pitanju devojka iz Bosne i Hercegovine, tačnije iz Bugojna

Na snimci se vidi devojka obučena u crvenom duksu sa kapuljačom na glavi, koja vadi štence iz kante i baca ih u reku. U nekoliko navrata se može čuti njen smeh, kao i pitanje "jel' pliva?".

Video mozete pregledati u izvoru
izvor


Strašno tužni
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko su ljudi okrutni Empty
PostajNaslov: Re: Koliko su ljudi okrutni   Koliko su ljudi okrutni I_icon_minitime31.08.10 23:04

Meni je to više dijete od nekih 15-16 god,bar po onom što sam vidla na dnevniku.Al svejedeno okrutno i odvratno,iskreno se nadam da će se saznat tko je
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Koliko su ljudi okrutni Empty
PostajNaslov: Re: Koliko su ljudi okrutni   Koliko su ljudi okrutni I_icon_minitime31.08.10 23:46

Jest, sve to izgleda tužno i svakakvo. No što sve Kinezi rade životinjama, to je zbilja, ono... Kao u prvom postu. I to je kod njih valjda normalno, a mi se ovdje zgražamo.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Koliko su ljudi okrutni Empty
PostajNaslov: Re: Koliko su ljudi okrutni   Koliko su ljudi okrutni I_icon_minitime01.09.10 10:28

Strava i užas.
neki dan snimka na TVu kako lovci na tuljane ugledali jednog malo i i jedan od njih istrči s broda s nekim batom i počne udarati životinjicu po glavi. Ako mi nije došlo da mu vratim istom mjerom..kako mogu biti tako hladni. Neču to nikda razumjeti..kako ih nita ne peče pa to su samo male životinjice samo žele da imaju što da pojedu i odhrane svoje mladunce.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko su ljudi okrutni Empty
PostajNaslov: Re: Koliko su ljudi okrutni   Koliko su ljudi okrutni I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koliko su ljudi okrutni
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Koliko vas dobro ljudi upoznaju na netu?
» Dvoličnost i ljudi....
» Karakter - jesu li moguće promjene?
» Povredjeno 65 ljudi
» Ljudi u crnom

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: