Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Dvoličnost i ljudi....

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Dvoličnost i ljudi.... Empty
PostajNaslov: Dvoličnost i ljudi....   Dvoličnost i ljudi.... I_icon_minitime05.03.09 18:09

što mislite o ljudima koji su dvolični?
jedan čas su dobri sa vama, drugi (kada niste sa njima) ogovaraju i pljuju po vama..i onda se prave da je sve u redu....

ima li dvoličnih ljudi na našem forumu? ipak, ljudi se ne vide, ne znaju u reali...
puno toga kruži pp-ima.....

jeste li sebe ulovili u situaciji da ste bili dvolični?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dvoličnost i ljudi.... Empty
PostajNaslov: Re: Dvoličnost i ljudi....   Dvoličnost i ljudi.... I_icon_minitime05.03.09 18:22

Dvoličnost odvratna stvar...dvoličnosti ima svugdje,pa i na forumu...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dvoličnost i ljudi.... Empty
PostajNaslov: Re: Dvoličnost i ljudi....   Dvoličnost i ljudi.... I_icon_minitime05.03.09 18:26

ne volim dvoličnost kod ljudi, istina ima svugdje dvoličnosti no ona u van foruma je najgora i najodvratnija osbina , izbjegavam takve osobe
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dvoličnost i ljudi.... Empty
PostajNaslov: Re: Dvoličnost i ljudi....   Dvoličnost i ljudi.... I_icon_minitime05.03.09 18:31

Teo je napisao/la:
ne volim dvoličnost kod ljudi, istina ima svugdje dvoličnosti no ona u van foruma je najgora i najodvratnija osbina , izbjegavam takve osobe

respect
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dvoličnost i ljudi.... Empty
PostajNaslov: Re: Dvoličnost i ljudi....   Dvoličnost i ljudi.... I_icon_minitime05.03.09 18:32

Da,najbolje izbjegavati takve osobe,koliko god je moguće...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dvoličnost i ljudi.... Empty
PostajNaslov: Re: Dvoličnost i ljudi....   Dvoličnost i ljudi.... I_icon_minitime05.03.09 18:34

jedino najgore je ako ti je nadređeni poslodavac takav, onda je zeznuta sitacija što se izbjegavanja tiče
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dvoličnost i ljudi.... Empty
PostajNaslov: Re: Dvoličnost i ljudi....   Dvoličnost i ljudi.... I_icon_minitime14.03.09 20:07

Mrzim kada su fini kada te trebaju za nešto i čim im okreneš leđa smiju ti se, jer misle da si glup pa ništa ne kužiš. Zato ih izbjegavam koliko mogu, a one unutar obitelji i ne posječujem, niti s njima komuniciram.
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Dvoličnost i ljudi.... Empty
PostajNaslov: Re: Dvoličnost i ljudi....   Dvoličnost i ljudi.... I_icon_minitime19.03.09 13:29

ne mislim ništa o dvoličnosti, ne volim je, ne primjenjujem je

lako čitam ljude i vrlo brzo, tako da znam s "čim" Smile imam posla i kako se postaviti
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dvoličnost i ljudi.... Empty
PostajNaslov: Re: Dvoličnost i ljudi....   Dvoličnost i ljudi.... I_icon_minitime19.03.09 19:01

Kiki je napisao/la:
Mrzim kada su fini kada te trebaju za nešto i čim im okreneš leđa smiju ti se, jer misle da si glup pa ništa ne kužiš. Zato ih izbjegavam koliko mogu, a one unutar obitelji i ne posječujem, niti s njima komuniciram.

znam kako je to kikica....Smile
žalosno je što su i neki članovi obitelji takvi....
umjesto da je sve ok....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dvoličnost i ljudi.... Empty
PostajNaslov: Re: Dvoličnost i ljudi....   Dvoličnost i ljudi.... I_icon_minitime19.03.09 19:02

ajmeivana je napisao/la:
ne mislim ništa o dvoličnosti, ne volim je, ne primjenjujem je

lako čitam ljude i vrlo brzo, tako da znam s "čim" Smile imam posla i kako se postaviti

nikada dovoljno dobro ne možeš nekoga pročitati...možda i možeš, ali tek nakon nekog vremena...
neki ljudi su jako dobri glumci....nadam se da se slažeš samnom?..Smile
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Dvoličnost i ljudi.... Empty
PostajNaslov: Re: Dvoličnost i ljudi....   Dvoličnost i ljudi.... I_icon_minitime25.03.09 15:05

slažem se s tobom, ali ja ti uvijek promatram ljude tj. skeniram i na temelju različitih sitnica donosim svoj sud koji na kraju ispadne točan, al da me netko zna i prevariti, zna Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dvoličnost i ljudi.... Empty
PostajNaslov: Re: Dvoličnost i ljudi....   Dvoličnost i ljudi.... I_icon_minitime25.03.09 15:08

Mislim da su dvolični ljudi bezobrazni,podli,grozni,i da dvoličnosti ima svugdje...Ajd još neke sitnice i preslušam al neke stvari užassss.. gungster
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Dvoličnost i ljudi.... Empty
PostajNaslov: Re: Dvoličnost i ljudi....   Dvoličnost i ljudi.... I_icon_minitime09.10.10 8:54

Jeste da imam samo 14 godina, ali toliko puta sam se u zivotu opekla da jednostavno ne verujem vise nikome, ali bukvalno nikome. Super je to sto ja imam drugaricu, odemo do grada, zezamo se, decaci, ovo ono...ali da joj otkrivam neka svoja osecanja, strahove ili nesto u vezi porodice i slicno, nikad. A sta tek da pricam o ljudima sa kojima sam samo na "cao, cao, kako si?".
A ako mi neko prica iza ledja, tek tako, a ne poznaje me, to me apsolutno ne zanima. Onaj ko poveruje u te price jos veci je debil, i mislim da nema svrhe gubiti vreme na takve ljude...

Naravno da sam ulovila sebe da sam bila dvolicna. Ali, nisam pljuvala po drugima javno. Jednostavno, meni su bili grozni, ali druzila sam se s njima jer su mi tad trebali da ostvarim neke svoje planove. Jebiga, tesko ce danas da se naidje na ljude koji sve rade iz ljubavi i zato sto vole...takvi uglavnom prvi i propadnu...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Dvoličnost i ljudi.... Empty
PostajNaslov: Re: Dvoličnost i ljudi....   Dvoličnost i ljudi.... I_icon_minitime03.11.10 20:22

Dvoličnost je svakodnevica. Dvoličnost je na žalost postala opće prihvaćena. Poznajem dosta dvoličnih ljudi i ne podnosim ih, odmah im skrešem u lice što ih ide.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Dvoličnost i ljudi.... Empty
PostajNaslov: Re: Dvoličnost i ljudi....   Dvoličnost i ljudi.... I_icon_minitime03.11.10 21:16

doslovno su mi odvratni, sa takvima ne trosim svoje dragocijeno vrijeme
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dvoličnost i ljudi.... Empty
PostajNaslov: Re: Dvoličnost i ljudi....   Dvoličnost i ljudi.... I_icon_minitime03.11.10 21:22

U reali znam jako brzo po malim sitnicama shvatit karakter osobe..Nije mi problem niti virtualno čitat između redaka..Dvoličnosti je bilo uvjek i bit će je dok je svijeta ..Tu se nema šta puno za reći..daleko im lijepa kuća od moje ....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dvoličnost i ljudi.... Empty
PostajNaslov: Re: Dvoličnost i ljudi....   Dvoličnost i ljudi.... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dvoličnost i ljudi....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dvoličnost i kontradiktornost
» Koliko su ljudi okrutni
» "Ljudi iz čamca"
» Karakter - jesu li moguće promjene?
» Povredjeno 65 ljudi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: