Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Do kada će nam obračunska jedinica biti minuta?

Go down 
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Do kada će nam obračunska jedinica biti minuta? Empty
PostajNaslov: Do kada će nam obračunska jedinica biti minuta?   Do kada će nam obračunska jedinica biti minuta? I_icon_minitime31.05.10 9:57

Prošle godine kada je valda uvela svoje anti recesijke mjere koje su zavatile i mobilne operatere...isti su podigli cijene svojih usluga. Pa je tako tada početkom 9 mjeseca....


T-Mobile je objavio novi cjenik svojih usluga u kojem je vidljivo da cijene razgovora nisu povećane, ali je obračunska jedinica za prvu minutu razgovora s dosadašnjih 15 promijenjena na 60 sekundi. To znači da će svaki korisnik, makar razgovarao samo nekoliko sekundi, platiti cijelu minutu razgovora.
Uvođenje nameta na mobilnu telefoniju od šest posto i povećanje PDV-a odrazilo se tako i na cijene našega najvećeg mobilnog operatera koji je do prije nekoliko dana tvrdio da cijene neće mijenjati.
T-Mobile je povećao cijene SMS-ova prema inozemstvu koji, umjesto dosadašnjih 40, odsad stoje 89 lipa. Novi uvjeti primjenjuju se od 1. listopada i odnose se na korisničke pakete.
Poskupljenje svojih usluga ranije su najavili VIPnet i Tele2. U VIPnetu će od novi cjenik stupiti na snagu 1. listopada, a u Tele2 15. rujna. I dok u VIP-u ističu da će smanjiti broj roaming zona i korigirati neke uvjete, u Tele2 su najavili promjenu uvjeta korištenja knockout tarife u prepaidu za čiju će aktivaciju, umjesto dosadašnjih 50, biti potrebno nadoplatiti 100 kuna.
Iako su u T-Mobileu istaknuli da obračunske jedinice samo "prilagođavaju korisničkim potrebama", jasno je da svaki operater s obračunskom jedinicom od 60 sekundi želi ubrati više prihoda. Takva obračunska jedinica vrlo je nepovoljna za kratke pozive kojih je u svakoj mreži vrlo velik broj.
_________________________________________________________________________________________


A mene zanima koliko ste vi smanjili razgovore i smo-ove od kada su te mjere i nas male smrtnike pogodile i koliko vas to smeta?
Meni osobno kada vidim da su mi naplatili cijelu minutu zbog jedne sekunde ili dvije dođe mi da izvadim karticu i bacim. Kako vi regirate?
I zašto se iz udruge potoršača nitko ne reagira jer ne moguće da nemaju prigovora na to.
[Vrh] Go down
 
Do kada će nam obračunska jedinica biti minuta?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Što s klincima kada ih uhvati 'žuta minuta'?
» Hrvatski novinari moći će biti osuđeni i kada napišu čistu istinu!
» Internacionalni-univerzitetu Novom Pazaru visokoškolska jedinica u Pančevu
» "Dva minuta" za sreću
» Čips za 5 minuta

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Audio i video tehnika, mobilna telefonija :: Mobilna telefonija-
Forum(o)Bir: